Plugins - Contact Form 7 - Stable (latest release) - en to bg translation catalogue (401 entries)

note: translators: %s: URL to the Really Simple CAPTCHA plugin page
en: <strong>Warning:</strong> The <a href="%s">Really Simple CAPTCHA</a> plugin is not active.
bg: <strong>Предупреждение:</strong> Плъгинът <a href="%s">Really Simple CAPTCHA</a> не е активен.

note: translators: %s: URL to support page about integration with external APIs
en: You can expand the possibilities of your contact forms by integrating them with external services. For details, see <a href="%s">Integration with external APIs</a>.
bg: Можете да разширите възможностите на формулярите си за контакт, като ги интегрирате с външни услуги. За подробности вижте <a href="%s">Интеграция с външни API</a>.

en: Exclude a line from output if all of its mail-tags are blank
bg: Изключване на реда от изходящото съобщение, ако всички mail-tags са празни

note: translators: 1: URL to support page about Cloudflare Turnstile, 2: Stripe
en: With help from cloud-based machine learning, anti-spam services will protect your forms (<a href="%1$s">Cloudflare Turnstile</a>). Even payment services are natively supported (<a href="%2$s">Stripe</a>).
bg: С помощта на базирано в облака машинно обучение услугите за защита от спам ще предпазват вашите формуляри (<a href="%1$s">Cloudflare Turnstile</a>). Поддържат се и платежни услуги (<a href="%2$s">Stripe</a>).

note: translators: 1: URL to support page about Akismet, 2: Cloudflare Turnstile, 3: Disallowed list
en: Contact Form 7 supports spam-filtering with <a href="%1$s">Akismet</a>. <a href="%2$s">Cloudflare Turnstile</a> blocks annoying spambots. Plus, using <a href="%3$s">disallowed list</a>, you can block messages containing specified keywords or those sent from specified IP addresses.
bg: Contact Form 7 поддържа филтриране на спам чрез <a href="%1$s">Akismet</a>. <a href="%2$s">Cloudflare Turnstile</a> блокира досадните спам ботове. Освен това, чрез <a href="%3$s">списъка със забранени думи</a> можете да блокирате съобщения, съдържащи определени ключови думи, или такива, изпратени от конкретни IP адреси.

note: translators: %s: URL to support page about the additional settings editor
en: You can add customization code snippets here. For details, see <a href="%s">Additional settings</a>.
bg: Тук можете да добавите откъси от код за персонализиране. За подробности вижте <a href="%s">Допълнителни настройки</a>.

note: translators: %s: URL to support page about the messages editor
en: You can edit messages used in various situations here. For details, see <a href="%s">Editing messages</a>.
bg: Тук можете да редактирате съобщенията, използвани в различни ситуации. За подробности вижте <a href="%s">Редактиране на съобщения</a>.

note: translators: %s: URL to support page about the email template
en: You can edit the email template here. For details, see <a href="%s">Setting up mail</a>.
bg: Тук можете да редактирате шаблона на имейла. За подробности вижте <a href="%s">Настройване на пощата</a>.

note: translators: %s: URL to support page about the form template
en: You can edit the form template here. For details, see <a href="%s">Editing form template</a>.
bg: Тук можете да редактирате шаблона на формуляра. За подробности вижте <a href="%s">Редактиране на шаблона на формуляра</a>.

en: Contact form editor tabs
bg: Раздели на редактора на формуляра за контакт

note: translators: %s: Search query.
en: Search results for: <strong>%s</strong>
bg: Резултати от търсенето за: <strong>%s</strong>

en: Turnstile validation failed.
bg: Проверката чрез Turnstile беше неуспешна.

en: Turnstile token is empty.
bg: Липсва Turnstile токен.

en: Turnstile is active on this site.
bg: Turnstile е активен на този сайт.

en: Cloudflare Turnstile integration
bg: Интеграция с Cloudflare Turnstile

en: Turnstile is Cloudflare&#8217;s smart CAPTCHA alternative, which confirms web visitors are real and blocks unwanted bots without slowing down web experiences for real users.
bg: Turnstile е интелигентната алтернатива на CAPTCHA от Cloudflare, която потвърждава, че посетителите на сайта са реални хора, и блокира нежеланите ботове, без да забавя работата със сайта за реалните потребители.

en: <strong>Error:</strong> Invalid key values.
bg: <strong>Грешка:</strong> Невалидни стойности на ключа.

en: The Constant Contact integration has been removed.
bg: Интеграцията с Constant Contact беше премахната.

en: API configuration cleared.
bg: Настройките на API бяха изчистени.

note: translators: %s: JSON-formatted array of disallowed HTML
en: HTML Disallowance: %s
bg: Забрана на HTML: %s

note: translators: %s: Invalid HTML tag name
en: Invalid tag name (%s) is specified.
bg: Посочено е невалидно име на етикет (%s).

en: Could not access filesystem.
bg: Неуспешен достъп до файловата система.

en: Sender&#8217;s message failed to send
bg: Изпращането на съобщението на изпращача беше неуспешно.

en: <strong>Attention reCAPTCHA users:</strong> Google attempts to make all reCAPTCHA users migrate to reCAPTCHA Enterprise, meaning Google charges you for API calls exceeding the free tier. Contact Form 7 supports <a href="https://contactform7.com/turnstile-integration/">Cloudflare Turnstile</a>, and we recommend it unless you have reasons to use reCAPTCHA.
bg: <strong>Внимание, потребители на reCAPTCHA:</strong> Google се стреми да прехвърли всички потребители на reCAPTCHA към reCAPTCHA Enterprise, което означава, че ще ви бъдат начислявани такси за API заявки, надвишаващи безплатния лимит. Contact Form 7 поддържа <a href="https://contactform7.com/turnstile-integration/">Cloudflare Turnstile</a> и го препоръчваме, освен ако нямате конкретна причина да използвате reCAPTCHA.

en: Contact Form 7 has completed the <a href="https://contactform7.com/2025/01/08/complete-removal-of-constant-contact-integration/">removal of the Constant Contact integration</a>. We recommend <a href="https://contactform7.com/sendinblue-integration/">Brevo</a> as an alternative.
bg: Contact Form 7 завърши <a href="https://contactform7.com/2025/01/08/complete-removal-of-constant-contact-integration/">премахването на интеграцията с Constant Contact</a>. Като алтернатива препоръчваме <a href="https://contactform7.com/sendinblue-integration/">Brevo</a>.

en: Add Contact Form
bg: Добавяне на форма за контакти

en: Invalid Stripe Payment Intent ID detected.
bg: Открит е невалиден идентификатор за плащане чрез Stripe.

note: translators: %s: URL to support page about ways to contribute
en: There are several ways for you to <a href="%s">contribute to the project</a>: testing, coding, translating it into your local languages, helping other users, financial donations, etc, etc. We equally welcome you regardless of the way you contribute.
bg: Има няколко начина да <a href="%s">допринесете за проекта</a>: чрез тестване, програмиране, превод на вашия език, помощ на други потребители, финансови дарения и др. Ще се радваме на приноса ви, независимо по какъв начин решите да участвате.

en: It is hard to continue to maintain this plugin without support from users like you.
bg: Трудно е да продължим да поддържаме този плъгин без подкрепата на потребители като вас.

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/text-fields/">multi-line plain text input area</a>.
bg: Генерира form-tag за <a href="https://contactform7.com/text-fields/">многострочно текстово поле</a>

en: Text area form-tag generator
bg: Генератор на  form-tag за текстово поле.

en: Text area
bg: Текстово поле

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/text-fields/">telephone number input field</a>.
bg: Генерира form-tag за <a href="https://contactform7.com/text-fields/">поле за въвеждане на телефонен номер</a>.

en: Telephone number field form-tag generator
bg: Генератор на form-tag за поле за телефонен номер.

en: Telephone number field
bg: Поле за телефонен номер

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/text-fields/">URL input field</a>.
bg: Генерира form-tag за <a href="https://contactform7.com/text-fields/">поле за въвеждане на URL адрес</a>.

en: URL field form-tag generator
bg: Генератор на form-tag за поле за URL.

en: URL field
bg: Поле за URL адрес

en: Generates a form-tag for an <a href="https://contactform7.com/text-fields/">email address input field</a>.
bg: Генерира form-tag за <a href="https://contactform7.com/text-fields/">поле за въвеждане на имейл адрес</a>.

en: Email address field form-tag generator
bg: Генератор на form-tag за поле за имейл адрес.

en: Email address field
bg: Поле за имейл адрес

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/text-fields/">single-line plain text input field</a>.
bg: Генерира form-tag за <a href="https://contactform7.com/text-fields/">едноредово текстово поле</a>.

en: Text field form-tag generator
bg: Генератор на form-tag за текстово поле.

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/submit-button/">submit button</a>.
bg: Генерира form-tag за <a href="https://contactform7.com/submit-button/">бутон за изпращане</a>.

en: Submit button form-tag generator
bg: Генератор на form-tag за бутон за изпращане.

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/">drop-down menu</a>.
bg: Генерира form-tag за <a href="https://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/">падащо меню</a>.

en: Drop-down menu form-tag generator
bg: Генератор на form-tag за падащо меню.

en: Drop-down menu
bg: Падащо меню

en: The capital of Brazil? | Rio
bg: Столицата на Бразилия е? | Рио

en: One pipe-separated question-answer pair (question|answer) per line.
bg: Една двойка въпрос-отговор, разделена с вертикална черта (въпрос|отговор) на ред.

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/quiz/">quiz</a>.
bg: Генерира form-tag за <a href="https://contactform7.com/quiz/">викторина</a>.

en: Quiz form-tag generator
bg: Генератор на form-tag за викторина.

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/number-fields/">number input field</a>.
bg: Генерира form-tag за <a href="https://contactform7.com/number-fields/">поле за въвеждане на числа</a>.

en: Number field form-tag generator
bg: Генератор на form-tag за числово поле.

en: In bytes. You can use kb and mb suffixes.
bg: В байтове. Можете да използвате суфикси kb и mb.

en: File size limit
bg: Ограничение за размер на файла

en: Pipe-separated file types list. You can use file extensions and MIME types.
bg: Списък с типове файлове, разделени с вертикална черта. Можете да използвате разширения на файлове и MIME типове.

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/file-uploading-and-attachment/">file uploading field</a>.
bg: Генерира form-tag за <a href="https://contactform7.com/file-uploading-and-attachment/">поле за качване на файлове</a>.

en: File uploading field form-tag generator
bg: Генератор на form-tag за поле за качване на файлове.

en: File uploading field
bg: Поле за качване на файлове

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/date-field/">date input field</a>.
bg: Генерира form-tag за <a href="https://contactform7.com/date-field/">поле за въвеждане на дата</a>.

en: Date field form-tag generator
bg: Генератор на form-tag за поле за дата.

en: Generates a form-tag for a group of <a href="https://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/">radio buttons</a>.
bg: Генерира form-tag за група от <a href="https://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/">радио бутони</a>.

en: Radio buttons form-tag generator
bg: Генератор на form-tag за радио бутони.

en: Radio buttons
bg: Радио бутони

en: Generates a form-tag for a group of <a href="https://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/">checkboxes</a>.
bg: Генерира form-tag за група от <a href="https://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/">чекбоксове</a>.

en: Checkboxes form-tag generator
bg: Генератор на form-tag за чекбоксове.

en: Checkboxes
bg: Чекбоксове

en: Put the condition for consent here.
bg: Поставете условието за съгласие тук.

en: This checkbox is optional.
bg: Този чекбокс е по желание.

en: Generates a form-tag for an <a href="https://contactform7.com/acceptance-checkbox/">acceptance checkbox</a>.
bg: Генерира form-tag за <a href="https://contactform7.com/acceptance-checkbox/">чекбокс за приемане</a>.

en: Acceptance checkbox form-tag generator
bg: Генератор на form-tag за чекбокс за приемане.

note: translators: %s: mail-tag corresponding to the form-tag
en: To use the user input in the email, insert the corresponding mail-tag %s into the email template.
bg: За да използвате въведената от потребителя информация в имейла, вмъкнете съответния mail-tag %s в шаблона на имейла.

en: The form-tag to be inserted into the form template
bg: Form-tag, който да се вмъкне в шаблона на формата.

en: Use the first item as a label.
bg: Използвайте първия елемент като етикет.

en: Option 1
    Option 2
    Option 3
bg: Опция 1
    Опция 2
    Опция 3

en: One item per line.
bg: По един елемент на ред.

en: Selectable values
bg: Избираеми стойности

en: Use this text as the placeholder.
bg: Използвайте този текст като подсказка (placeholder).

en: Length
bg: Дължина

en: This field expects the submitter telephone number.
bg: Това поле изисква телефонния номер на изпращача.

en: This field expects the submitter URL.
bg: Това поле изисква URL адреса на изпращача.

en: This field expects the submitter email.
bg: Това поле изисква имейл адреса на изпращача.

en: This field expects the submitter name.
bg: Това поле изисква името на изпращача.

en: Field name
bg: Име на полето

en: This is a required field.
bg: Това е задължително поле.

en: Close
bg: Затваряне

en: Close this dialog box
bg: Затваряне на този диалогов прозорец

note: translators: 1: version, 2: tag generator title
en: Use of tag generator instances older than version 2 is deprecated. Version %1$s instance (%2$s) detected.
bg: Използването на инстанции на генератора на тагове, по-стари от версия 2, е остаряло. Открита е инстанция от версия %1$s (%2$s).

en: Too many items are selected.
bg: Избрани са твърде много елементи.

en: Invalid action URL is detected.
bg: Невалиден URL адрес за действие е засечен.

en: Undefined value was submitted through this field.
bg: Невалидна стойност беше въведена в това поле.

en: There is no valid unit tag.
bg: Няма валиден етикет за единица.

en: Brevo integration
bg: Интеграция на Brevo

note: translators: 1: blog name, 2: blog URL
en: This email is a receipt for your contact form submission on our website (%1$s %2$s) in which your email address was used. If that was not you, please ignore this message.
bg: Този имейл е разписка за изпращането на вашия формуляр за контакт на нашия уебсайт (%1$s %2$s), в който е използван вашият имейл адрес. Ако това не сте били вие, моля, игнорирайте това съобщение.

note: translators: 1: blog name, 2: blog URL
en: This is a notification that a contact form was submitted on your website (%1$s %2$s).
bg: Това е известие, че на вашия уебсайт е изпратен формуляр за контакт (%1$s %2$s).

en: Unsafe email config is used without sufficient protection.
bg: Несигурната имейл конфигурация се използва без достатъчна защита.

en: Configuration error is detected.
bg: Открита е грешка в конфигурацията.

en: Brevo is active on this site.
bg: Brevo е активен на този сайт.

en: Contact form not found.
bg: Формулярът за контакт не е намерен.

en: Error:
bg: Грешка:

[ctx: block keyword]
en: form
bg: форма

[ctx: block description]
en: Insert a contact form you have created with Contact Form 7.
bg: Поставете контактната форма, която сте създали с Contact Form 7.

en: &#8212;Please choose an option&#8212;
bg: &#8212;Моля, изберете опция&#8212;

en: Akismet is active on this site.
bg: Akismet е активен на този сайт.

en: CAPTCHAs are designed to distinguish spambots from humans, and are therefore helpless against human spammers. In contrast to CAPTCHAs, Akismet checks form submissions against the global database of spam; this means Akismet is a comprehensive solution against spam. This is why we consider Akismet to be the centerpiece of the spam prevention strategy.
bg: CAPTCHA е създадена, за да разграничават спам ботове от хора и следователно са безпомощни срещу спамери. За разлика от CAPTCHA, Akismet проверява подадените формуляри спрямо глобалната база данни за спам; това означава, че Akismet е цялостно решение срещу спам. Затова смятаме, че Akismet е основна част от стратегията за предотвратяване на спам.

en: Learn how your data is processed.
bg: Научете как се обработват вашите данни.

en: This form uses Akismet to reduce spam.
bg: Този формуляр използва Akismet за намаляване на спама.

en: Contact form
bg: Формуляр за контакт

en: Uploadable file size exceeds PHP&#8217;s maximum acceptable size.
bg: Размерът на качвания файл надвишава максимално допустимия размер, зададен в PHP.

en: Colons are used in form-tag names.
bg: В имената на етикетите на формулярите се използват двоеточия.

en: Please enter a telephone number.
bg: Моля, въведете телефонен номер.

en: Please enter a URL.
bg: Моля, въведете URL адрес.

en: Please enter an email address.
bg: Моля, въведете имейл адрес.

en: This field has a too large number.
bg: В това поле има твърде голямо число.

en: This field has a too small number.
bg: В това поле има твърде малко число.

en: Please enter a number.
bg: Моля, въведете число.

en: This field has a too late date.
bg: Това поле е с твърде късна дата.

en: This field has a too early date.
bg: Това поле е с твърде ранна дата.

en: Please enter a date in YYYY-MM-DD format.
bg: Моля, въведете дата във формат ГГГГ-ММ-ДД.

en: The request payload format is not supported.
bg: Форматът на полезния товар на заявката не се поддържа.

note: translators: 1: WordPress hook name, 2: version number
en: Hook %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s with no alternative available.
bg: Куката %1$s е <strong>отхвърлена</strong> от версия %2$s на Contact Form 7 и без налична алтернатива.

en: The uploaded file is too large.
bg: Каченият файл е твърде голям.

en: This field has a too short input.
bg: Това поле е с твърде късо въвеждане.

en: This field has a too long input.
bg: Това поле е с твърде дълго въвеждане.

en: Please fill out this field.
bg: Моля, попълнете полето.

note: translators: 1: PHP function name, 2: version number, 3: alternative function name
en: Function %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s! Use %3$s instead.
bg: Функцията %1$s <strong>не се използва</strong> от Contact Form 7 версия %2$s! Вместо това използвайте %3$s.

en: Spam protection
bg: Защита срещу спам

note: translators: Developer debugging message. 1: PHP function name, 2: Explanatory message, 3: Contact Form 7 version number.
en: Function %1$s was called incorrectly. %2$s %3$s
bg: Функцията %1$s бе извикана неправилно. %2$s %3$s

note: translators: 1: blog name, 2: confirmation link
en: Hello,
    
    This is a confirmation email sent from %1$s.
    
    We have received your submission to our web form, according to which you have allowed us to add you to our contact list. But, the process has not yet been completed. To complete it, please click the following link.
    
    %2$s
    
    If it was not your intention, or if you have no idea why you received this message, please do not click on the link, and ignore this message. We will never collect or use your personal data without your clear consent.
    
    Sincerely,
    %1$s
bg: Здравейте,
    
    Това е имейл за потвърждение, изпратен от %1$s.
    
    Получихме изпратената от Вас информация в нашия уеб формуляр, според който сте ни позволили да Ви добавим в нашия списък с контакти. Но процесът все още не е завършен. За да го завършите, моля натиснете следната връзка.
    
    %2$s
    
    Ако това не е било ваше намерение или ако нямате представа защо сте получили това съобщение, моля не натискайте връзката и игнорирайте това съобщение. Никога няма да събираме или използваме вашите лични данни без вашето ясно съгласие.
    
    С уважение,
    %1$s

note: translators: %s: blog name
en: Opt-in confirmation from %s
bg: Потвърждение за включване от %s

en: Complete payment
bg: Завършване на плащане

en: Proceed to checkout
bg: Продължете към плащането

en: Payment is required. Please pay by credit card.
bg: Изисква се плащане. Моля, платете с кредитна карта.

en: Payments
bg: Плащания

en: Publishable Key
bg: Ключ за публикуване

en: Stripe is not available on this site. It requires an HTTPS-enabled site.
bg: Stripe не е наличен на този сайт. Изисква се активиран HTTPS.

en: Stripe is active on this site.
bg: Stripe е активен на този сайт.

en: Stripe integration
bg: Интеграция на Stripe

en: Stripe is a simple and powerful way to accept payments online. Stripe has no setup fees, no monthly fees, and no hidden costs. Millions of businesses rely on Stripe&#8217;s software tools to accept payments securely and expand globally.
bg: Stripe е лесен и мощен начин за приемане на онлайн плащания. Stripe няма такси за настройка, няма месечни такси и няма скрити разходи. Милиони бизнеси разчитат на софтуерните инструменти на Stripe, за да приемат плащания сигурно и да се разширяват на международните пазари.

en: Unique identifier for the contact form.
bg: Уникален идентификатор на формуляра за контакт.

en: Dots are used in form-tag names.
bg: Точките се използват в имената на етикетите на формулярите.

en: Show welcome panel
bg: Показване на панел за добре дошли

en: Welcome panel
bg: Панел за добре дошли

note: translators: %s: URL to support page about the Brevo integration
en: Your contact forms will become more powerful and versatile by integrating them with external APIs. With CRM and email marketing services, you can build your own contact lists (<a href="%s">Brevo</a>).
bg: Формулярите ви за контакт ще станат по-мощни и по-гъвкави, ако ги интегрирате с външни API. Чрез CRM и услуги за имейл маркетинг можете да създавате собствени списъци с контакти (<a href="%s">Brevo</a>).

en: You have strong allies to back you up.
bg: Имате силни съюзници, които да ви подкрепят.

en: Integration with External API
bg: Интеграция с външно API

en: Manage your email templates
bg: Управление на шаблоните за имейли

en: You have no active email template yet.
bg: Все още нямате активен шаблон за имейл.

en: &mdash; Select &mdash;
bg: &mdash; Избор &mdash;

en: Select an email template:
bg: Избор на шаблон за имейл:

en: Send a welcome email to new contacts
bg: Изпращане на имейл за добре дошли на нови контакти

en: Welcome email
bg: Имейл за добре дошли

en: (opens in a new tab)
bg: (отваря се в нов подпрозорец)

en: Manage your contact lists
bg: Управление на списъците с контакти

en: You have no contact list yet.
bg: Все още нямате списък с контакти.

en: Select lists to which contacts are added:
bg: Избор на списъци, към които да се добавят контакти:

en: Add form submitters to your contact lists
bg: Добавете абонатите си към списъка с контактите

en: Contact lists
bg: Списъци с контакти

note: translators: %s: link labeled 'Brevo integration'
en: You can set up the Brevo integration here. For details, see %s.
bg: Тук можете да настроите интеграцията на Brevo. За подробности вижте %s.

en: Save changes
bg: Запазване на промените

[ctx: API keys]
en: Remove key
bg: Премахване на ключ

en: API key
bg: API ключ

en: Setup integration
bg: Настройка на интеграцията

en: Store and organize your contacts while protecting user privacy on Brevo, the leading CRM & email marketing platform in Europe. Brevo offers unlimited contacts and advanced marketing features.
bg: Съхранявайте и организирайте контактите си, като същевременно защитавате личните данни на потребителите в Brevo, водещата платформа за CRM и имейл маркетинг в Европа. Brevo предлага неограничен брой контакти и разширени маркетингови функции.

en: You have not been authenticated. Make sure the provided API key is correct.
bg: Не сте удостоверени. Уверете се, че предоставеният API ключ е правилен.

en: Failed to attach a file. The total file size exceeds the limit of 25 megabytes.
bg: Прикачването на файл не бе успешно. Общият размер на файла надвишава ограничението от 25 мегабайта.

note: translators: %s: Attachment file path.
en: Failed to attach a file. %s is not a readable file.
bg: Прикачването на файл не бе успешно. %s не е четим файл.

note: translators: %s: Attachment file path.
en: Failed to attach a file. %s is not in the allowed directory.
bg: Прикачването на файл не бе успешно. %s не е в разрешена директория.

en: Submit
bg: Изпращане

en: (optional)
bg: (по избор)

note: translators: %s: comma separated list of disallowed words
en: Disallowed words (%s) are used.
bg: (%s) забранени думи са използвани.

en: Disallowed words are used.
bg: Използват се забранени думи.

note: translators: %s: Contact Form 7 version number.
en: (This message was added in Contact Form 7 version %s.)
bg: (Това съобщение е добавено в Contact Form 7 версия %s.)

en: The fourth parameter ($mail_tag) must be an instance of the WPCF7_MailTag class.
bg: Четвъртият параметър ($mail_tag) трябва да бъде инстанция на класа WPCF7_MailTag.

note: translators: 1: date, 2: time
en: %1$s at %2$s
bg: %1$s на %2$s

en: Error
bg: Грешка

en: The total size of attachment files is too large.
bg: Общият размер на прикачените файлове е прекалено голям.

en: Unavailable HTML elements are used in the form template.
bg: В шаблона на формуляра се използват неналични HTML елементи.

en: reCAPTCHA is active on this site.
bg: reCAPTCHA е активен на този сайт.

en: reCAPTCHA response token is empty.
bg: Знакът за отговор на reCAPTCHA е празен.

en: Submitted nonce is invalid.
bg: Еднократно изпратеното е невалидно.

en: User-Agent string is unnaturally short.
bg: Низът на потребителския агент е неестествено кратък.

note: translators: 1: value of reCAPTCHA score 2: value of reCAPTCHA threshold
en: reCAPTCHA score (%1$.2f) is lower than the threshold (%2$.2f).
bg: Оценката на reCAPTCHA (%1$.2f) е по-ниска от прага (%2$.2f).

en: Akismet returns a spam response.
bg: Akismet връща отговор за спам.

note: translators: 1: response code, 2: message, 3: body, 4: URL
en: HTTP Response: %1$s %2$s %3$s from %4$s
bg: HTTP Отговор: %1$s %2$s %3$s от %4$s

en: Save Changes
bg: Запазване на промените

en: reCAPTCHA protects you against spam and other types of automated abuse. With Contact Form 7&#8217;s reCAPTCHA integration module, you can block abusive form submissions by spam bots.
bg: reCAPTHCA Ви защитава от спам и други видове автоматични злоупотреби. С Contact Form 7&#8217;s reCAPTCHA интеграционен модул, Вие можете да блокирате форми на злоупотреба от спам роботи.

note: translators: %s: link labeled 'reCAPTCHA (v3)'
en: API keys for reCAPTCHA v3 are different from those for v2; keys for v2 do not work with the v3 API. You need to register your sites again to get new keys for v3. For details, see %s.
bg: API ключовете за reCAPTCHA v3 са различни от тези за v2; ключовете за v2 не работят с v3 API. Трябва да регистрирате сайтовете си отново, за да получите нови ключове за v3. За подробности вижте %s.

[ctx: API keys]
en: Remove Keys
bg: Премахване на ключове

en: API Key
bg: ключ за API

en: Email marketing
bg: Имейл маркетинг

en: It is not allowed to use files outside the wp-content directory.
bg: Не е разрешено да се използват файлове извън директорията wp-content.

en: Professional services
bg: Професионални услуги

en: Support forums
bg: Форуми за поддръжка

en: Here are some available options to help solve your problems.
bg: Ето някои възможни варианти за разрешаване на вашите проблеми.

en: Do you need help?
bg: Имате ли нужда от помощ?

en: Condition
bg: Състояние

en: Not consented
bg: Без съгласие

en: Consented
bg: Съгласие

en: Sending mail has been aborted.
bg: Изпращането на имейл е прекратено.

en: This contact form is available only for logged in users.
bg: Този формуляр за контакт е достъпен само за регистрирани потребители.

en: Deprecated settings are used.
bg: Използват се остарели настройки.

en: There was an error deleting the contact form.
bg: Възникна грешка при изтриването на формуляра за контакт.

en: You are not allowed to access the requested contact form.
bg: Нямате права за достъп до заявеният формуляр за контакт.

en: The requested contact form was not found.
bg: Заявената форма за контакт не беше намерена.

en: You are not allowed to create a contact form.
bg: Нямате права за достъп за създаване на формуляр за контакт.

en: Cannot create existing contact form.
bg: Не може да се създаде съществуваща форма за контакт.

en: You are not allowed to access contact forms.
bg: Нямате права за достъп до формулярите за контакт.

en: Attachment file does not exist at %path%.
bg: Прикаченият файл не е намерен в %path%.

en: Invalid mailbox syntax is used in the %name% field.
bg: В полето %name% е използван невалиден синтаксис на пощенска кутия.

note: translators: %names%: a list of form control names
en: Unavailable names (%names%) are used for form controls.
bg: За контролите на формата се използват неналични имена (%names%).

en: There are invalid mail header fields.
bg: Има невалидни полета в заглавието на имейла.

en: HTML tags are used in a message.
bg: В съобщението се използват HTML етикети.

en: Sender email address does not belong to the site domain.
bg: Имейл адресът на изпращача не принадлежи към домейна на сайта.

en: Invalid mailbox syntax is used.
bg: Използван е невалиден синтаксис на пощенска кутия.

en: There is a possible empty field.
bg: Възможно е да има празно поле.

note: translators: %s: number of errors detected
en: %s configuration error detected | %s configuration errors detected
bg[0]: %s открита грешка в конфигурацията
bg[1]: %s открити грешки в конфигурацията

en: There was an error saving the contact form.
bg: Възникна грешка при запазването на формуляра за контакт.

note: translators: 1: WordPress hook name, 2: version number, 3: alternative hook name
en: Hook %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s! Use %3$s instead.
bg: Функцията %1$s <strong>не се използва</strong> от Contact Form 7 версия %2$s! Вместо това използвайте %3$s.

note: translators: %s: URL to support page about the Flamingo plugin
en: Install a message storage plugin before this happens to you. <a href="%s">Flamingo</a> saves all messages through contact forms into the database. Flamingo is a free WordPress plugin created by the same author as Contact Form 7.
bg: Инсталирайте плъгин за съхраняване на съобщения, преди това да ви се случи. <a href="%s">Flamingo</a> записва всички съобщения, изпратени чрез формулярите за контакт, в базата данни. Flamingo е безплатен WordPress плъгин, създаден от същия автор като Contact Form 7.

en: Contact Form 7 does not store submitted messages anywhere. Therefore, you may lose important messages forever if your mail server has issues or you make a mistake in mail configuration.
bg: Contact Form 7 не съхранява никъде изпратените съобщения. Следователно може да загубите важни съобщения завинаги, ако вашият пощенски сървър има проблеми или сте допуснали грешка в имейл конфигурацията.

en: Before you cry over spilt mail&#8230;
bg: Преди да заплачете над разпилените имейли&#8230;

en: https://contactform7.com/comment-blacklist/
bg: http://contactform7.com/comment-blacklist/

en: Spammers target everything; your contact forms are not an exception. Before you get spammed, protect your contact forms with the powerful anti-spam features Contact Form 7 provides.
bg: Спамърите се насочват към всичко, а формулярите ви за контакт не правят изключение. Преди да ви атакуват със спам, защитете формулярите си за контакт с мощните антиспам функции, които Contact Form 7 предоставя.

en: Getting spammed? You have protection.
bg: Получавате спам? Имате защита.

en: Multiple form controls are in a single label element.
bg: Няколко контроли на формуляра се намират в един елемент етикет.

en: FAQ about Configuration Validator
bg: Често задавани въпроси относно Configuration Validator

en: https://contactform7.com/configuration-validator-faq/
bg: http://contactform7.com/configuration-validator-faq/

en: The answer to the quiz is incorrect.
bg: Отговорът на теста е грешен.

en: There was an error uploading the file.
bg: Възникна грешка при качването на файла.

en: You are not allowed to upload files of this type.
bg: Нямате права за достъп, за да качвате файлове от този тип.

en: There was an unknown error uploading the file.
bg: Възникна неизвестна грешка при качването на файла.

en: You must accept the terms and conditions before sending your message.
bg: Трябва да приемете правилата и условията за ползване, преди да изпратите съобщението си.

en: One or more fields have an error. Please check and try again.
bg: В едно или повече полета има грешка. Моля, проверете и опитайте отново.

en: There was an error trying to send your message. Please try again later.
bg: Възникна грешка при опит за изпращане на съобщението. Моля, опитайте отново по-късно.

en: Thank you for your message. It has been sent.
bg: Благодарим ви за вашето съобщение. То беше изпратено.

en: Misconfiguration leads to mail delivery failure or other troubles. Validate your contact forms now.
bg: Неправилната конфигурация води до неуспешна доставка на имейли или други проблеми. Потвърдете формулярите си за контакт сега.

en: Validate Contact Form 7 Configuration
bg: Валидирайте конфигурацията на Contact Form 7

en: https://contactform7.com/configuration-errors/
bg: http://contactform7.com/configuration-errors/

en: Configuration validation completed. No invalid contact form was found.
bg: Проверката на конфигурацията е завършена. Не беше открит невалиден формуляр за контакт.

note: translators: %s: number of contact forms
en: Configuration validation completed. %s invalid contact form was found. | Configuration validation completed. %s invalid contact forms were found.
bg[0]: Проверката на конфигурацията е завършена. Намерен е %s невалиден формуляр за контакт.
bg[1]: Проверката на конфигурацията е завършена. Намерени са %s невалидни формуляра за контакт.

en: Validate Configuration
bg: Удостоверяване на конфигурацията

note: translators: %s: number of contact forms
en: Validate %s contact form now | Validate %s contact forms now
bg[0]: Удостоверяване на формуляра за контакт %s сега
bg[1]: Удостоверяване на формулярите за контакт %s сега

en: You are not allowed to validate configuration.
bg: Нямате права за достъп, за да удостоверите конфигурацията.

en: https://contactform7.com/recaptcha/
bg: http://contactform7.com/recaptcha/

en: Secret Key
bg: Секретен ключ

en: Site Key
bg: Ключ на сайта

en: Settings saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Invalid key values.
bg: Невалидни стойности на ключа.

note: Description of the plugin
en: Just another contact form plugin. Simple but flexible.
bg: Още едно разширение за форма за контакт. Опростено, но гъвкаво.

note: Plugin URI of the plugin
en: https://contactform7.com/
bg: http://contactform7.com/

note: translators: title of your first contact form. %d: number fixed to '1'
en: Contact form %d
bg: Формуляр за контакт %d

en: text area
bg: поле за текст

en: Text field
bg: Текстово поле

en: tel
bg: тел.

en: URL
bg: URL адрес

en: email
bg: имейл

en: text
bg: текст

en: Telephone number that the sender entered is invalid
bg: Въведеният от подателя телефонен номер е невалиден

en: URL that the sender entered is invalid
bg: URL адресът, който е въведен от изпращача е невалиден

en: Email address that the sender entered is invalid
bg: Имейлът, който подателят е въвел е невалиден.

en: Label
bg: Етикет

en: Submit button
bg: Бутон за изпращане

en: submit
bg: изпращане

en: drop-down menu
bg: падащо меню

en: Questions and answers
bg: Въпроси и отговори

en: Quiz
bg: Тест

en: quiz
bg: тест

en: Sender does not enter the correct answer to the quiz
bg: Изпращачът не въвежда правилния отговор на теста

en: Slider
bg: Слайдер

en: Number field
bg: Поле за номер

en: number
bg: число

en: Number is larger than maximum limit
bg: Числото е по-голямо от максималното ограничение

en: Number is smaller than minimum limit
bg: Числото е по-малко от минималното ограничение

en: Number format that the sender entered is invalid
bg: Въведеният от изпращача формат на числото е невалиден

note: translators: %s: the path of the temporary folder
en: This contact form has file uploading fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
bg: Формулярът за контакт съдържа полета за прикачване на файлове, но папката, в която се съхраняват временно файловете (%s) не съществува или не може да се записва в нея. Може да я създадете или да промените правата ѝ.

en: Acceptable file types
bg: Допустими файлови типове

en: file
bg: файл

en: Uploading a file fails for PHP error
bg: Качването на файл е неуспешно поради грешка в PHP

en: Uploaded file is too large
bg: Качваният файл е прекалено голям

en: Uploaded file is not allowed for file type
bg: Качваният файл не е разрешен тип файл

en: Uploading a file fails for any reason
bg: По някаква причина качването на файла е неуспешно

en: Max
bg: Максимум

en: Min
bg: Мин.

en: Range
bg: Диапазон

en: Default value
bg: Стойност по подразбиране

en: Date field
bg: Поле за дата

en: date
bg: дата

en: Date is later than maximum limit
bg: Датата е по-късна от максималното ограничение

en: Date is earlier than minimum limit
bg: Датата е по-ранна от минималното ограничение

en: Date format that the sender entered is invalid
bg: Форматът на датата, която изпращача е въвел е невалидна

en: Wrap each item with a label element.
bg: Обвийте всеки обект с елемент с етикет

en: Field type
bg: Тип поле

en: radio buttons
bg: радио бутони

en: checkboxes
bg: полета за отметка

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the necessary libraries (GD and FreeType) are not available on your server.
bg: Формулярът за контакт съдържа CAPTCHA поле, но необходимите библиотеки (GD and FreeType) не са налични на сървъра.

note: translators: %s: Path to the temporary folder
en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
bg: Формулярът за контакт съдържа CAPTCHA поле, но папката, в която се съхраняват временно файловете (%s) не съществува или не може да се записва в нея. Може да я създадете или да промените правата ѝ.

en: Your entered code is incorrect.
bg: Въведеният от вас код е грешен.

en: The code that sender entered does not match the CAPTCHA
bg: Кодът, въведен от подателя не съответства на CAPTCHA

en: Insert Tag
bg: Вмъкване на етикет

en: Class attribute
bg: Клас атрибут

en: ID attribute
bg: Атрибут ID

en: Acceptance checkbox
bg: Поле за отметка за приемане

en: acceptance
bg: приемане

note: translators: 1: property name, 2: method name
en: <code>%1$s</code> property of a <code>WPCF7_ContactForm</code> object is <strong>no longer accessible</strong>. Use <code>%2$s</code> method instead.
bg: <code>%1$s</code> свойството на обекта <code>WPCF7_ContactForm</code> <strong>вече не е достъпно</strong>. Вместо то използвайте <code>%2$s</code>.

en: Untitled
bg: Без заглавие

en: Contact Form
bg: Формуляр за контакт

en: There is a field with input that is shorter than the minimum allowed length
bg: Има поле с въведени данни, които са по-малки от минималната допустима дължина

en: There is a field with input that is longer than the maximum allowed length
bg: Има поле с въведени данни, които са по-дълги от максимално допустимата дължина

en: There is a field that the sender must fill in
bg: Има поле, което изпращачът трябва да попълни

en: There are terms that the sender must accept
bg: Има условия, които изпращачът трябва да приеме.

en: Submission was referred to as spam
bg: Изпращанията се наричат спам.

en: Validation errors occurred
bg: Възникнаха грешки при удостоверяването

en: Sender&#8217;s message was sent successfully
bg: Съобщението на изпращача е изпратено успешно

en: Message Body:
bg: Съдържание на съобщението:

note: translators: %s: [your-subject]
en: Subject: %s
bg: Тема: %s

note: translators: %s: [your-name] [your-email]
en: From: %s
bg: От: %s

en: Send
bg: Изпращане

en: Your message
bg: Вашето съобщение

en: Your email
bg: Вашият имейл

en: Your name
bg: Вашето име

note: translators: %s: title of form-tag
en: Form-tag Generator: %s
bg: Form-tag Генератор: %s

en: For more information:
bg: За допълнителна информация:

en: Any information you provide will not be shared with service providers without your authorization.
bg: Всяка предоставена от вас информация няма да бъде споделяна с доставчиците на услуги без вашето разрешение.

en: You may need to first sign up for an account with the service that you plan to use. When you do so, you would need to authorize Contact Form 7 to access the service with your account.
bg: Може да се наложи първо да регистрирате профил в услугата, която планирате да използвате. Когато го направите ще трябва да разрешите на Contact Form 7 да получи достъп до услугата с вашия профил.

en: On this screen, you can manage services that are available through Contact Form 7. Using API will allow you to collaborate with any services that are available.
bg: На този екран може да менажирате услуги, които са достъпни само през Contact Form 7. Използвайки API ще Ви позволи да сътрудничите с всички услуги, които са налични.

en: There are also special mail-tags that have specific names, but do not have corresponding form-tags. They are used to represent meta information of form submissions like the submitter&#8217;s IP address or the URL of the page.
bg: Има и специални етикети за имейл, които имат конкретни имена, но нямат съответни етикети за формуляри. Те се използват за предоставяне на мета информация като IP адрес на подателя или URL адрес на страницата от формуляра за изпращане.

en: A mail-tag is also a short code enclosed in square brackets that you can use in every Mail and Mail (2) field. A mail-tag represents a user input value through an input field of a corresponding form-tag.
bg: Mail-tag е кратък код, заграден от квадратни скоби, който можете да използвате във всяко основно поле от секциите Имейл и Имейл (2). Той представлява въведената информация от потребителя за определено поле от съответстващия form-tag.

en: While form-tags have a comparatively complex syntax, you do not need to know the syntax to add form-tags because you can use the straightforward tag generator (<strong>Generate Tag</strong> button on this screen).
bg: Докато form-tag имат относително сложен синтаксис, не е нужно да го познавате, за да добавите такъв таг в формуляра, защото разполагате с лесния за използване генератор на тагове.

en: A form-tag is a short code enclosed in square brackets used in a form content. A form-tag generally represents an input field, and its components can be separated into four parts: type, name, options, and values. Contact Form 7 supports several types of form-tags including text fields, number fields, date fields, checkboxes, radio buttons, menus, file-uploading fields, CAPTCHAs, and quiz fields.
bg: Form-tag е кратък код, заграден в квадратни скоби, използван в тялото на формулярите. Най-общо той представлява полето за въвеждане на информация от посетителите на сайта, а компонентите му се разделят на четири части: тип, име, настройки, и стойности. Contact Form 7 поддържа няколко типа етикети на формуляри, включително текстови полета, полета с числа, полета за дата, полета за отметка, радио бутони, менюта, полета за качване на файлове, CAPTCHA и полета за тестове.

en: <strong>Additional Settings</strong> provides a place where you can customize the behavior of this contact form by adding code snippets.
bg: <strong>Допълнителни настройки</strong> представлява място, където можете допълнително да се променя поведението на контактния формуляр чрез добавяне на парчета код.

en: In <strong>Messages</strong>, you can edit various types of messages used for this contact form. These messages are relatively short messages, like a validation error message you see when you leave a required field blank.
bg: В <strong>Съобщения</strong> можете да редактирате различни видове съобщения, използвани в този формуляр за контакт. Тези съобщения са сравнително кратки, като например съобщение за грешка при потвърждение, което се вижда, когато оставите празно задължително поле.

en: <strong>Mail (2)</strong> is an additional mail template that works similar to Mail. Mail (2) is different in that it is sent only when Mail has been sent successfully.
bg: <strong>Имейл (2)</strong> е допълнителен шаблон за имейли, който функционира подобно на Имейл. Имейл (2) се различава по това, че се изпраща само когато Поща е била изпратена успешно.

en: <strong>Mail</strong> manages a mail template (headers and message body) that this contact form will send when users submit it. You can use Contact Form 7&#8217;s mail-tags here.
bg: <strong>Имейл</strong> управлява имейл шаблона (заглавието и съдържанието на съобщението), който формуляра за  контакт ще изпрати при успешно попълване. Тук можете да използвате таговете за имейли, които предоставя Contact Form 7.

en: <strong>Form</strong> is a content of HTML form. You can use arbitrary HTML, which is allowed inside a form element. You can also use Contact Form 7&#8217;s form-tags here.
bg: <strong>Формуляр</strong> е съдържанието на HTML формуляра. Можете да ползвате HTML тагове, разрешени за ползване вътре във form елемента. Тук можете да ползвате и form-tags, предоставени от Contact Form 7.

en: <strong>Title</strong> is the title of a contact form. This title is only used for labeling a contact form, and can be edited.
bg: <strong>Заглавие</strong> е заглавието на формуляра за контакт. Това заглавие се използва само за обозначаване на формуляра за контакт и може да се редактира.

en: On this screen, you can edit a contact form. A contact form is comprised of the following components:
bg: На този екран можете да редактирате формуляра за контакт. Формулярът за контакт се състои от следните компоненти:

en: <strong>Duplicate</strong> - Clones that contact form. A cloned contact form inherits all content from the original, but has a different ID.
bg: <strong>Копие</strong> - клонира текущия контактен формуляр. Копието наследява цялото съдържание и настройки на оригиналния формуляр, но разполага с различно ID.

en: <strong>Edit</strong> - Navigates to the editing screen for that contact form. You can also reach that screen by clicking on the contact form title.
bg: <strong>Редактиране</strong> води към екрана за редакция на контактния формуляр. Натискането на заглавието на формуляра ще ви изпрати на същия екран.

en: Hovering over a row in the contact forms list will display action links that allow you to manage your contact form. You can perform the following actions:
bg: При задържане на мишката върху ред в списъка с формуляра за контакт се показват връзки за действие, които ви позволяват да го управлявате. Можете да извършвате следните действия:

en: On this screen, you can manage contact forms provided by Contact Form 7. You can manage an unlimited number of contact forms. Each contact form has a unique ID and Contact Form 7 shortcode ([contact-form-7 ...]). To insert a contact form into a post or a text widget, insert the shortcode into the target.
bg: На този екран можете да управлявате формулярите за контакт предоставени от Contact Form 7. Можете да управлявате неограничен брой формуляри за контакт. Всеки формуляр за контакт има уникален идентификатор ID и кратък код на Contact Form 7 ([contact-form-7 ...]). За да вмъкнете формуляр за контакт в публикация или текстова джаджа, сложете краткия код в тях.

en: Mail-tags
bg: Имейл-етикети

en: Available Actions
bg: Налични действия

en: Overview
bg: Преглед

en: https://contactform7.com/additional-settings/
bg: http://contactform7.com/additional-settings/

en: File attachments
bg: Прикачени файлове

en: Use HTML content type
bg: Използване на HTML тип съдържание

en: Message body
bg: Съдържание на съобщението

en: Additional headers
bg: Допълнителни заглавия

en: Subject
bg: Тема

en: From
bg: От

en: To
bg: До

en: In the following fields, you can use these mail-tags:
bg: В следните полета можете да използвате тези имейл етикети:

en: Mail (2) is an additional mail template often used as an autoresponder.
bg: Имейл (2) е допълнителен имейл шаблон, използван най-често за автоматичен отговор

en: Use Mail (2)
bg: Използване на Имейл (2)

en: Mail (2)
bg: Имейл (2)

note: translators: %s: title of contact form
en: Edit &#8220;%s&#8221;
bg: Редактиране на &#8220;%s&#8221;

en: Edit
bg: Редактиране

en: Date
bg: Дата

en: Author
bg: Автор

en: Shortcode
bg: Кратък код

en: Title
bg: Заглавие

en: Additional Settings
bg: Допълнителни настройки

note: translators: %d: number of additional settings
en: Additional Settings (%d)
bg: Допълнителни настройки (%d)

en: Messages
bg: Съобщения

en: Mail
bg: Имейл

en: Form
bg: Формуляр

en: Support
bg: Поддръжка

en: https://contactform7.com/support/
bg: http://contactform7.com/support/

en: FAQ
bg: ЧЗВ

en: https://contactform7.com/faq/
bg: http://contactform7.com/faq/

en: Docs
bg: Документация

en: https://contactform7.com/docs/
bg: http://contactform7.com/docs/

en: Delete
bg: Изтриване

en: Duplicate
bg: Копие

en: Status
bg: Статус

en: You can also use this old-style shortcode:
bg: Можете да използвате и този стар кратък код:

en: Copy this shortcode and paste it into your post, page, or text widget content:
bg: Копирайте този кратък код и го поставете във вашата публикация, страница, или джаджа:

en: Enter title here
bg: Въвеждане на заглавие

en: Save
bg: Запазване

en: You are not allowed to edit this contact form.
bg: Нямате права за достъп, за да редактирате този формуляр за контакт.

en: https://contactform7.com/save-submitted-messages-with-flamingo/
bg: http://contactform7.com/save-submitted-messages-with-flamingo/

en: Spam filtering with Akismet
bg: Филтриране на спама с Akismet

en: https://contactform7.com/spam-filtering-with-akismet/
bg: http://contactform7.com/spam-filtering-with-akismet/

en: https://contactform7.com/setting-up-mail/
bg: http://contactform7.com/setting-up-mail/

en: Contact Form 7 needs your support.
bg: Contact Form 7 се нуждае от вашата подкрепа.

en: Dismiss
bg: Отхвърляне

note: translators: 1: version of Contact Form 7, 2: version of WordPress, 3: URL
en: <strong>Contact Form 7 %1$s requires WordPress %2$s or higher.</strong> Please <a href="%3$s">update WordPress</a> first.
bg: <strong>Contact Form 7 %1$s изисква WordPress %2$s или по-нова версия.</strong> Моля, първо <a href="%3$s">актуализирайте WordPress</a>.

en: Settings
bg: Настройки

en: Contact form deleted.
bg: Формулярът за контакт е изтрит.

en: Contact form saved.
bg: Формулярът за контакт е запазен.

en: Contact form created.
bg: Формулярът за контакт е създаден.

en: Search Contact Forms
bg: Търсене на формуляри за контакт

en: Error in deleting.
bg: Грешка при изтриването.

en: You are not allowed to delete this item.
bg: Нямате права за достъп, за да изтриете този елемент.

en: You are not allowed to edit this item.
bg: Нямате права за достъп, за да редактирате този елемент.

en: Integration
bg: Интеграция

en: Contact Forms
bg: Формуляри за контакт

en: Edit Contact Form
bg: Редактиране на Contact Form

en: Contact
bg: Контакт
