Plugins - WooCommerce - Stable (latest release) - en to bg translation catalogue (6163 entries)

en: 
    			This page is in "Coming soon" mode and is only visible to you and those who have permission. To make it public to everyone,&nbsp;<a href='%s'>change visibility settings</a>
bg: 
    			Тази страница е в режим "Очаквайте скоро" и е видима само за вас, или за потребителите с права. За да я направите видима за всички,&nbsp;<a href='%s'>променете параметрите за видимост</a>

en:  (%s ago)
bg:  (преди %s)

en:  <a href="%1$s" class="woocommerce-connect-your-store">Connect your store</a> to woocommerce.com to update.
bg:  За да обновите <a href="%1$s" class="woocommerce-connect-your-store">свържете магазина си</a> с woocommerce.com.

en:  <a href="%1$s">Install WooCommerce.com Update Manager</a> to update.
bg:  За да обновите, инсталирайте <a href="%1$s">WooCommerce.com Update Manager</a>.

en:  Activate WooCommerce.com Update Manager to update.
bg:  За да обновите активирайте WooCommerce.com Update Manager.

en:  Your subscription expired, <a href="%1$s" class="woocommerce-renew-subscription">renew %2$s</a>to update.
bg:  Абонаментът ви изтече, <a href="%1$s" class="woocommerce-renew-subscription">подновете %2$s</a>, за да обновите.

en:  Your subscription expires on %1$s, <a href="%2$s" class="woocommerce-enable-autorenew">enable auto-renew</a> to continue receiving updates.
bg:  Абонаментът ви изтича на %1$s, <a href="%2$s" class="woocommerce-enable-autorenew">активирайте автоматичното подновяване</a>, за да продължите да получаване актуализации.

en:  says
bg:  казва

en: "%1$s" was removed from the cart. %2$s
bg: "%1$s" е премахнат от количката. %2$s

en: "%s" shipping class cost
bg: Цена на клас за доставка "%s"

en: "%s" tax rates
bg: "%s" такси

en: "From" address
bg: "От" адрес

en: "From" name
bg: "От" Име

en: #%s is an invalid image ID.
bg: #%s е невалиден идентификатор за изображение.

en: %1$d update functions completed. Database version is %2$s
bg: %1$d актуализации приключиха. Версията на базата данни е %2$s

en: %1$s #%2$s details
bg: %1$s #%2$s детайли

en: %1$s - There is a newer version of WordPress available (%2$s)
bg: %1$s - Налична е по-нова версия на WordPress (%2$s)

en: %1$s - We recommend a minimum MySQL version of 5.6. See: %2$s
bg: %1$s - Препоръчваме версията на MySQL да е 5.6 или по-нова. Вижте: %2$s

en: %1$s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: %2$s
bg: %1$s - Препоръчваме задаване на поне 64MB памет. Вижте: %2$s

en: %1$s - We recommend using a prefix with less than 20 characters. See: %2$s
bg: %1$s - препоръчваме използването на представка с по-малко от 20 знака. Вижте: %2$s

en: %1$s and %2$s
bg: %1$s и %2$s

en: %1$s at %2$s
bg: %1$s в %2$s

en: %1$s could not be installed (%2$s). <a href="%3$s">Please install it manually by clicking here.</a>
bg: %1$s не може да бъде инсталиран (%2$s). <a href="%3$s">Натиснете тук, за да го инсталирате ръчно.</a>

en: %1$s ending in %2$s
bg: %1$s завършващ на %2$s

en: %1$s ending in %2$s (expires %3$s/%4$s)
bg: %1$s завършваща на %2$s (изтичаща на %3$s/%4$s)

en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
bg[0]:  %1$s за %2$s продукт
bg[1]:  %1$s за %2$s продукта

en: %1$s has been removed from your cart because it has since been modified. You can add it back to your cart <a href="%2$s">here</a>.
bg: Продуктът %1$s беше премахнат от количката ви, защото в него са нанесени промени. Можете да го върнете в количката <a href="%2$s">оттук</a>.

en: %1$s is low in stock. There are %2$d left.
bg: %1$s е с ограничена наличност. Остават още %2$d .

en: %1$s is not of type %2$s
bg: %1$s не е от тип %2$s

en: %1$s is not valid. Please enter one of the following: %2$s
bg: %1$s не е валиден. Въведете едно от изброените: %2$s

en: %1$s is not valid. You can look up the correct Eircode <a target="_blank" href="%2$s">here</a>.
bg: %1$s не е валиден. Можете да потърсите правилния Eircode <a target="_blank" href="%2$s">тук</a>.

en: %1$s refunded %2$d order (%3$d item) | %1$s refunded %2$d orders (%3$d items)
bg[0]: %1$s върната %2$d поръчка (%3$d артикул)
bg[1]: %1$s върнати %2$d поръчки (%3$d артикули)

en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
bg[0]: %1$s отзив за %2$s
bg[1]: %1$s отзива за %2$s

en: %1$s sales in %2$s
bg: %1$s продажби в %2$s

en: %1$s should not be called before the %2$s action.
bg: %1$s не трябва да се извиква преди действието %2$s.

en: %1$s should not be called before the %2$s, %3$s and %4$s actions have finished.
bg: %1$s не трябва да се извиква, преди действията %2$s, %3$s и %4$s да са приключили.

en: %1$s top seller this month (sold %2$d)
bg: %1$s най-продавани този месец (продадени %2$d)

en: %1$s units of %2$s have been backordered in order #%3$s.
bg: %1$s броя от %2$s бяха поръчани в поръчка #%3$s, без да са налични.

en: %1$s version %2$s is out of date. The core version is %3$s
bg: %1$s версия %2$s е остаряла. Основната версия е %3$s

en: %1$s was called with an invalid level "%2$s".
bg: %1$s беше извикан с невалидно ниво "%2$s".

en: %1$s was installed but could not be activated. <a href="%2$s">Please activate it manually by clicking here.</a>
bg: Инсталацията на %1$s бе успешна, но автоматичното активиране не сполучи. <a href="%2$s">Ръчно активиране.</a>

en: %1$s, %2$s, %3$s, or %4$s
bg: %1$s, %2$s, %3$s, или %4$s

en: %d API key permanently revoked. | %d API keys permanently revoked.
bg[0]: Ключът за API %d е окончателно отказан.
bg[1]: Ключовете за API %d са окончателно отказани.

en: %d batch executed. | %d batches executed.
bg[0]: %d партида е изпълнена.
bg[1]: %d партиди са изпълнени.

en: %d is not a valid order ID.
bg: %d не е валиден ИД на поръчка.

en: %d item from your previous order is currently unavailable and could not be added to your cart. | %d items from your previous order are currently unavailable and could not be added to your cart.
bg[0]: %d артикул от предишната ви поръчка не е наличен в момента и не беше добавен към количката.
bg[1]: %d артикула от предишната ви поръчка не са налични в момента и не бяха добавени към количката.

en: %d left in stock
bg: %d налични

en: %d orphaned variations deleted
bg: %d вариации, останали без основен продукт, бяха изтрити

en: %d permissions deleted
bg: %d разрешения са изтрити

en: %d product | %d products
bg[0]: %d продукт
bg[1]: %d продукта

en: %d scheduled task completed. | %d scheduled tasks completed.
bg[0]: %d планирана задача е приключена.
bg[1]: %d планирани задачи са приключени.

en: %d transients rows cleared
bg: %d реда от временния кеш са изтрити

en: %d variation does not have a price. | %d variations do not have prices.
bg[0]: %d вариация няма цена.
bg[1]: %d вариации нямат цени.

en: %d webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
bg[0]: %d уеб-кука е безвъзвратно изтрита.
bg[1]: %d уеб-куки са безвъзвратно изтрити.

en: %qty% variations
bg: %qty% вариации

en: %s (Copy)
bg: %s (Копие)

en: %s (No longer exists)
bg: %s (вече не съществува)

en: %s (default)
bg: %s (по подразбиране)

[ctx: %s = human-readable time difference]
en: %s ago
bg: преди %s

en: %s actions
bg: %s действия

en: %s activated successfully. You will now receive updates for this product.
bg: %s е активиран успешно. Вече ще получавате обновявания за този продукт.

en: %s and %d other region | %s and %d other regions
bg[0]: %s и %d друг регион
bg[1]: %s и %d други региона

en: %s attribution
bg: %s проследяване

en: %s average gross daily sales
bg: %s брутни продажби средно на ден

en: %s average gross monthly sales
bg: %s брутни продажби средно на месец

en: %s average net daily sales
bg: Средно %s продажби дневно

en: %s average net monthly sales
bg: Средно %s продажби месечно

en: %s charged for shipping
bg: %s готови за доставка

en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
bg[0]: %s код за отстъпка е преместен в кошчето.
bg[1]: %s кодове за отстъпка са преместени в кошчето.

en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
bg[0]: %s код за отстъпка не е обновен, някой го редактира в момента.
bg[1]: %s кода за отстъпка не са обновени, някой ги редактира в момента.

en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
bg[0]: %s код за отстъпка е изтрит завинаги.
bg[1]: %s кода за отстъпка са изтрити завинаги.

en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
bg[0]: %s код за отстъпка е върнат от кошчето.
bg[1]: %s кодове за отстъпка са върнати от кошчето.

en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
bg[0]: %s код за отстъпка е обновен.
bg[1]: %s кода за отстъпка са обновени.

en: %s coupons used in total
bg: общо са използвани %s кода за отстъпка

en: %s customer review | %s customer reviews
bg[0]: %s клиентски отзив
bg[1]: %s клиентски отзива

en: %s data
bg: Данни за %s

en: %s day | %s days
bg[0]: %s ден
bg[1]: %s дни

en: %s discount
bg: %s отстъпка

en: %s discounts in total
bg: %s намаления общо

en: %s does not exist.
bg: %s не съществува.

en: %s download remaining | %s downloads remaining
bg[0]: остава %s сваляне
bg[1]: остават %s сваляния

en: %s failed. Contact your hosting provider.
bg: %s бе неуспешно. Обърнете се към вашия хостинг доставчик.

en: %s fee
bg: %s такса

en: %s field
bg: Поле %s

en: %s gross sales in this period
bg: %s продажби общо за този период

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
bg[0]: %s е добавен във вашата количка.
bg[1]: %s са добавени във вашата количка.

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
bg: %s е премахнат от вашата количка, защото вече не може да бъде поръчван. Свържете се с нас за повече информация.

en: %s has taken over and is currently editing.
bg: %s е поел редакцията и в момента редактира.

en: %s hour | %s hours
bg[0]: %s час
bg[1]: %s часа

en: %s in cart
bg: %s в количката

en: %s in stock
bg: Налични %s

en: %s is a required field | %s are required fields
bg[0]: %s е задължително поле
bg[1]: %s са задължителни полета

en: %s is a required field.
bg: %s е задължително поле.

en: %s is a variable product parent and cannot be added.
bg: %s е родителски променлив продукт и не може да бъде добавен.

en: %s is available
bg: %s е наличен

en: %s is currently editing this order. Do you want to take over?
bg: %s в момента редактира тази поръчка. Искате ли да поемете редакцията?

en: %s is not a valid URL.
bg: %s е невалиден URL.

en: %s is not a valid email address.
bg: %s е невалиден имейл адрес.

en: %s is not a valid numeric value.
bg: %s не е валидна цифрова стойност.

en: %s is not a valid phone number.
bg: %s не е валиден телефонен номер.

en: %s is not a valid postcode / ZIP.
bg: %s е невалиден пощенски код / ZIP.

en: %s is not available for this order—please choose a different payment method
bg: %s не е наличен за тази поръчка – моля, изберете друг начин на плащане

en: %s is out of stock.
bg: %s е с изчерпана наличност.

en: %s is required
bg: %s е задължително

en: %s item | %s items
bg[0]: %s артикул
bg[1]: %s артикули

en: %s items
bg: %s артикули

en: %s items purchased
bg: %s поръчани артикула

en: %s log file deleted. | %s log files deleted.
bg[0]: %s регистър е изтрит.
bg[1]: %s регистъра са изтрити.

en: %s minute | %s minutes
bg[0]: %s минута
bg[1]: %s минути

en: %s month | %s months
bg[0]: %s месец
bg[1]: %s месеци

en: %s net sales in this period
bg: %s нетни продажби в този период

en: %s net sales this month
bg: %s нетни продажби този месец

en: %s notes
bg: %s бележки

en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
bg[0]: %s поръчка е преместена в кошчето.
bg[1]: %s поръчки са преместени в кошчето.

en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
bg[0]: %s поръчка не е обновена, защото някой я редактира в момента.
bg[1]: %s поръчки не са обновени, защото някой ги редактира в момента.

en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
bg[0]: %s поръчка беше перманентно изтрита.
bg[1]: %s поръчки бяха перманентно изтрити.

en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
bg[0]: %s поръчка е върната от кошчето.
bg[1]: %s поръчки са върнати от кошчето.

en: %s order updated. | %s orders updated.
bg[0]: %s поръчка е обновена.
bg[1]: %s поръчки са обновени.

en: %s orders placed
bg: %s заявени поръчки

en: %s out of 5
bg: %s от 5

en: %s page
bg: Страница %s

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
bg[0]: %s предишна свързана поръчка
bg[1]: %s предишни свързани поръчки

en: %s product | %s products
bg[0]: %s продукт
bg[1]: %s продукта

en: %s product imported | %s products imported
bg[0]: Импортиран е %s продукт
bg[1]: Импортирани са %s продукта

en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
bg[0]: %s продукт е преместен в кошчето.
bg[1]: %s продукта са преместени в кошчето.

en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
bg[0]: %s продукт не е обновен, защото някой го редактира в момента.
bg[1]: %s продукта не са обновени, защото някой ги редактира в момента.

en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
bg[0]: %s продукт е безвъзвратно изтрит.
bg[1]: %s продукти са безвъзвратно изтрити.

en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
bg[0]: %s продукт е възстановен от кошчето.
bg[1]: %s продукта са възстановени от кошчето.

en: %s product updated | %s products updated
bg[0]: Обновен е %s продукт
bg[1]: Обновени са %s продукта

en: %s product updated. | %s products updated.
bg[0]: %s продукт е обновен.
bg[1]: %s продукта са обновени.

en: %s product was skipped | %s products were skipped
bg[0]: %s продукт беше пропуснат
bg[1]: %s продукта бяха пропуснати

en: %s purchases for the selected items
bg: %s поръчки за избраните артикули

en: %s quantity
bg: количество за %s

en: %s rates
bg: %s ставки

en: %s removed.
bg: %s е премахнат.

en: %s sales for the selected items
bg: %s продажби за избраните артикули

en: %s second | %s seconds
bg[0]: %s секунда
bg[1]: %s секунди

en: %s signups in this period
bg: %s регистрации за период

en: %s variations imported | %s variations imported
bg[0]: Импортирана е %s вариация
bg[1]: Импортирани са %s вариации

en: %s week | %s weeks
bg[0]: %s седмица
bg[1]: %s седмици

en: %s worth of coupons used
bg: %s стойност от използвани кодове за отстъпка

en: %s would like to connect to your store
bg: %s желае да се свърже с Вашия магазин

en: %s year | %s years
bg[0]: %s година
bg[1]: %s години

en: &larr; Back to "%s" attributes
bg: &larr; Назад към "%s" атрибути

en: &nbsp;&ndash; Page %s
bg: &nbsp;&ndash; Страница %s

en: '%s' is not a valid country code.
bg: '%s' не е валиден код на държава.

en: (Public)
bg: (Публичен)

en: (can be backordered)
bg: (може да бъде поръчан предварително)

en: (estimated for %s)
bg: (изчислено за %s)

en: (ex. VAT)
bg: (без ДДС)

en: (ex. tax)
bg: (изкл. данъци)

en: (incl. VAT)
bg: (вкл. ДДС)

en: (incl. tax)
bg: (вкл. такса)

en: (includes %s)
bg: (включва %s)

en: + Add account
bg: + Добавяне на сметка

en: 1 of 5 stars
bg: 1 от 5 звезди

en: 2 character continent code.
bg: 2-буквен код на континент.

en: 2 of 5 stars
bg: 2 от 5 звезди

en: 30-day free trial
bg: 30-дневен безплатен пробен период

en: 4 minutes
bg: 4 минути

en: 5 of 5 stars
bg: 5 от 5 звезди

en: <a href='%s'>More information</a>
bg: <a href='%s'>Още информация</a>

en: <a id="woo-connect-notice-url" href="%s">Connect your store</a> to WooCommerce.com to get updates and streamlined support for your subscriptions.
bg: <a id="woo-connect-notice-url" href="%s">Свържете магазина си</a> с WooCommerce.com, за да получавате актуализации и поддръжка за вашите абонаменти.

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
bg[0]: <strong>%s поръчка</strong> очаква обработка
bg[1]: <strong>%s поръчки</strong> очакват обработка

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
bg[0]: <strong>%s поръчка</strong> е задържана
bg[1]: <strong>%s поръчки</strong> са задържани

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
bg[0]: <strong>%s продукт</strong> с ниска наличност
bg[1]: <strong>%s продукти</strong> с ниска наличност

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
bg[0]: <strong>%s продукт</strong> е изчерпан
bg[1]: <strong>%s продукти</strong> са изчерпани

en: <strong>Heads up!</strong> The versions of the following plugins you're running haven't been tested with WooCommerce %s. Please update them or confirm compatibility before updating WooCommerce, or you may experience issues:
bg: <strong>Внимание!</strong> Версиите на следните разширения, които използвате, не са тествани с WooCommerce %s. Обновете ги или потвърдете, че са съвместими, преди да обновите WooCommerce, в противен случай са възможни проблеми.

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
bg: <strong>Добре дошли в WooCommerce</strong> &#8211; На една крачка сте от големите продажби :)

en: <strong>Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.</strong> These files may need updating to ensure they are compatible with the current version of WooCommerce. Suggestions to fix this:
bg: <strong>Вашата тема (%s) съдържа остарели копия на някои от шаблоните на WooCommerce.</strong> Може да се наложи обновяване на тези файлове, за да е сигурно, че са съвместими с текущата версия на WooCommerce. Ето как можете да поправите това:

en: <strong>You’re editing details specific to this variation.</strong> Some information, like description and images, will be inherited from the main product, <noticeLink><parentProductName/></noticeLink>.
bg: <strong>Редактирате подробности, специфични за тази вариация.</strong> Част от информацията, като описание и изображения, ще бъде наследена от основния продукт, <noticeLink><parentProductName/></noticeLink>.

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
bg: 2-символен код на страната, например BG. Оставете празно за прилагане към всички.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
bg: 2-символен код на областта, пример. 01 Оставете празно за прилагане към всички.

en: A cloud of your most used product tags.
bg: Облак с най-често използваните етикети на продукти.

en: A friendly name for the webhook.
bg: Описателно име на уеб куката.

en: A friendly summary of the response including the HTTP response code, message, and body.
bg: Кратко описание на отговора от сървъра, включително код, съобщение и тяло на отговора от HTTP заявката.

en: A human readable description for the setting used in interfaces.
bg: Четимо от човек описание на настройката, използвана в интерфейсите.

en: A human readable label for the setting used in interfaces.
bg: Четим от човек надпис за настройката, ползвана в интерфейсите.

en: A human-readable description of the resource.
bg: Кратко описание на ресурса.

en: A link to a product category.
bg: връзка до продуктова категория

en: A link to a product sold on a different website, e.g. brand collab.
bg: Препратка към продукт от друг уеб сайт, например сътрудничество с търговска марка.

en: A link to a product tag.
bg: Връзка към страницата на продуктов етикет

en: A link to a product.
bg: връзка до продукт

en: A list of plugins to install
bg: Списък с разширения за инсталиране

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
bg: Списък от таксономични термини, които могат да бъдат използвани при описание състоянието на поръчка/продукт.

en: A list of taxonomy terms used for product visibility.
bg: Списък с термините за таксономията, ползвана за видимост на продуктите.

en: A list of your store's products.
bg: Списък с продуктите в магазина.

en: A list of your store's top-rated products.
bg: Списък с най-високо оценените продукти в магазина.

en: A list or dropdown of product categories.
bg: Падащ списък с категории продукти.

en: A live rate is the exact cost to ship an order, quoted directly from the shipping carrier.
bg: Информация за цена на доставка в реално време е точната цена за доставка на дадена пратка, взета директно от куриерската фирма, която ще я доставя.

en: A minimum order amount
bg: Минимална сума за поръчка

en: A minimum order amount AND a coupon
bg: Минимална сума И код за отстъпка

en: A minimum order amount AND coupon
bg: Минимална сума на поръчка И талон

en: A minimum order amount OR a coupon
bg: Минимална сума ИЛИ код за отстъпка

en: A minimum order amount OR coupon
bg: Минимална сума на поръчка, ИЛИ талон

en: A note has been added to your order
bg: Добавена е бележка към вашата поръчка

en: A password reset email has been sent to the email address on file for your account, but may take several minutes to show up in your inbox. Please wait at least 10 minutes before attempting another reset.
bg: Имейл за възстановяване на паролата бе изпратен до имейла от вашия профил, но може да отнеме до няколко минути да го получите. Изчакайте поне 10 минути преди да опитате да получите нов.

en: A product with this ID already exists.
bg: Продукт с този ID вече съществува.

en: A product with this SKU already exists.
bg: Продукт с този код вече съществува.

en: A search form for your store.
bg: Формуляр за търсене в магазина.

en: A set of products that go well together, e.g. camera kit.
bg: Набор от продукти, които се съчетават добре, напр. комплект камера.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods and rates apply.
bg: Зона за доставка е географски регион, за който могат да бъдат приложени избрани методи за доставка и такси.

en: A simple offline gateway that lets you accept BACS payment.
bg: Лесен метод за разплащане, който ви позволява да приемате плащания чрез банков трансфер (BACS).

en: A simple offline gateway that lets you accept a check as method of payment.
bg: Офлайн метод за разплащане, който позволява да приемате чекове.

en: A simple offline gateway that lets you accept cash on delivery.
bg: Лесен офлайн метод за разплащане, който позволява да се приемат поръчки с наложен платеж.

en: A single physical or virtual product, e.g. a t-shirt or an eBook.
bg: Единичен физически, или виртуален продукт, например тениска, или електронна книга.

en: A unique identifier for the setting.
bg: Уникален идентификатор за настройката.

en: A unique identifier for the tool.
bg: Уникален идентификатор за инструмента.

en: A unique identifier that can be used to link settings together.
bg: Уникален идентификатор за свързване на настройки.

en: A valid email address is required
bg: Изисква се валиден имейл адрес

en: A valid event name must be specified.
bg: Трябва да се посочи валидно име на събитието.

en: A valid free shipping coupon
bg: Валиден код за отстъпка за безплатна доставка

en: AND
bg: И

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new keys now as the secret key will be hidden once you leave this page.
bg: API ключът е генериран успешно. Копирайте новите ключове сега, защото тайните ключове ще се скрият, когато затворите тази страница.

en: API Key updated successfully.
bg: Ключът за API беше обновен успешно.

en: API Version
bg: Версия на API

en: API credentials
bg: API данни за достъп

en: API docs
bg: API документация

en: API key
bg: API ключ

en: ASC
bg: Възх.

en: Aargau
bg: Ааргау

en: Abia
bg: Абия

en: Abim
bg: Абим

en: Abort
bg: Прекъсване

en: About WooCommerce
bg: За WooCommerce

en: Abra
bg: Абра

en: Abuja
bg: Абуджа

en: Accept COD if the order is virtual
bg: Приемане на наложен платеж, дори и поръчката да е виртуална

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
bg: Приемайте дебитни и кредитни карти в над 135 държави, методи като Alipay и разплащания с мобилни устройства с Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Научете повече</a>.

en: Accept for virtual orders
bg: Позволяване за виртуални поръчки

en: Accept payments via PayPal using account balance or credit card.
bg: Разплащане чрез PayPal, като се използва кредитна карта или баланс в PayPal.

en: Access denied
bg: Достъпът е отказан

en: Access expires
bg: Достъпът изтича

en: Access granted
bg: Достъп даден

en: Access restriction
bg: Контрол на достъпа

en: Access to Purchased Downloads
bg: Достъп до закупени продукти за сваляне

en: Account Type
bg: Тип акаунт

en: Account and Privacy
bg: Профил и поверителност

en: Account creation
bg: Създаване на профил

en: Account creation options
bg: Параметри при създаване на профил

en: Account details
bg: Детайли на профила

en: Account details changed successfully.
bg: Данните на профила бяха променени успешно.

en: Account details:
bg: Детайли за профила:

en: Account endpoints
bg: Endpoints на профила

en: Account erasure requests
bg: Заявки за изтриване на профили

en: Account name
bg: Име на профила

en: Account number
bg: Номер на профила

en: Account pages
bg: Профилни страници

en: Account username
bg: Потребителско име

en: Accounts
bg: Профили

en: Accounts &amp; Privacy
bg: Профили и поверителност

en: Acre
bg: Акр

en: Action
bg: Действие

en: Action Group
bg: Група за действие

en: Action Scheduler
bg: Планирани действия

en: Action Status
bg: Състояние на действието

en: Action event
bg: Събитие при действие

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
bg: Действието беше неуспешно. Опреснете страницата и опитайте отново.

en: Action needed
bg: Необходимо е действие

en: Actions
bg: Действия

en: Activate
bg: Активиране

en: Active
bg: Активна

en: Active Product Filters
bg: Активни филтри за продукти

en: Active filters
bg: Активни филтри

en: Active plugins
bg: Активни разширения

en: Active plugins.
bg: Активни разширения.

en: Adamawa
bg: Адамауа

en: Adana
bg: Адана

en: Add
bg: Добавяне

en: Add %s
bg: Добави %s

en: Add Custom Field
bg: Добавяне на персонализирано поле

en: Add File
bg: Добавяне на файл

en: Add New
bg: Добавяне на нов

en: Add New Approved Directory
bg: Добавяне на нова одобрена директория

en: Add New Brand
bg: Добави Нова Търговска Марка

en: Add New Custom Field:
bg: Добавяне на ново персонализирано поле:

en: Add New Scheduled Action
bg: Добавяне на планирано действие

en: Add a link and choose a label for the button linked to a product sold elsewhere.
bg: Добавете връзка и изберете етикет за бутона, свързан с продукт, продаван другаде.

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
bg: Добавете лична бележка за ваша информация, или добавете клиентска бележка, за която клиентът ще бъде уведомен.

en: Add a review
bg: Добавяне на отзив

en: Add and manage attributes used for product options, such as size and color.
bg: Добавяне и управление на атрибути, използвани за опции за продукти, като например размер и цвят.

en: Add any files you'd like to make available for the customer to download after purchasing, such as instructions or warranty info. Store-wide updates can be managed in your %1$sproduct settings%2$s.
bg: Добавете всякакви файлове, които желаете да са достъпни за изтегляне от клиентите след поръчка, като например инструкции, или гаранционни условия. Актуализациите за целия магазин могат да се управляват във вашите %1$sнастройки на продукта%2$s.

en: Add as many zones as you need &ndash; customers will only see the methods available for their address.
bg: Можете да добавяте неограничен брой зони - клиентите ще виждат само тези зони, които са налични за техния адрес.

en: Add attribute
bg: Добавяне на атрибут

en: Add coupon
bg: Добавяне на купон

en: Add descriptive pieces of information that customers can use to search for this product on your store, such as “Material” or “Size”.
bg: Добавете описателна информация, която клиентите могат да използват, за да търсят този продукт във вашия магазин, като например „Материал“ или „Марка“.

en: Add existing
bg: Добавете съществуващ

en: Add fee
bg: Добавяне на такса

en: Add file
bg: Добавяне на файл

en: Add images to product gallery
bg: Добавяне на изображения към галерията на продукта

en: Add item(s)
bg: Добавяне на артикул(и)

en: Add key
bg: Добавяне на ключ

en: Add manually
bg: Добавете ръчно

en: Add new
bg: Добавяне на нов

en: Add new %s
bg: Добавяне нов %s

en: Add new attribute
bg: Добавяне на нов атрибут

en: Add new category
bg: Добавяне на нова категория

en: Add new coupon
bg: Добавяне на нов купон

en: Add new order
bg: Добавяне на нова поръчка

en: Add new product
bg: Добавяне на нов продукт

en: Add new shipping class
bg: Добавяне на нов клас за доставка

en: Add new tag
bg: Добави нов етикет

en: Add note
bg: Добавяне на бележка

en: Add or remove tags
bg: Добавяне или премахване на етикети

en: Add order
bg: Добавяне на поръчка

en: Add payment method
bg: Добавяне метод за разплащане

en: Add prices
bg: Добавяне на цени

en: Add product gallery images
bg: Добавяне на изображения към галерията на продукта

en: Add product(s)
bg: Добавяне на продукт(и)

en: Add products
bg: Добавяне на продукти

en: Add shipping
bg: Добавяне на доставка

en: Add shipping class
bg: Добавяне на клас на доставка

en: Add shipping class costs
bg: Добавете цена за класа на доставка

en: Add shipping method
bg: Добавяне на метод на доставка

en: Add shipping methods &amp; zones
bg: Добавяне на методи за доставка и зони

en: Add shipping zone
bg: Добавяне на зона за доставка

en: Add store details
bg: Добавяне на данни за магазина

en: Add tax
bg: Добавяне на данък

en: Add the shipping methods you'd like to make available to customers in this zone.
bg: Добавете методите за доставка, които искате да са налични за клиентите от тази зона.

en: Add to cart
bg: Добавяне в количката

en: Add to cart behaviour
bg: Поведение при добавяне в количката

en: Add to cart button parameters.
bg: Параметри за бутона за добавяне в количка.

en: Add to cart: &ldquo;%s&rdquo;
bg: Добави в количката: &ldquo;%s&rdquo;

en: Add to gallery
bg: Добавяне към галерията

en: Add to menu
bg: Добавяне към менюто

en: Add webhook
bg: Добавяне на уеб кука

en: Add your products
bg: Добавете вашите продукти

en: Add zone
bg: Добавяне на зона

en: Add&nbsp;meta
bg: Добавяне&nbsp;мета

en: Added line items: %s
bg: Добавен артикул: %s

en: Additional content
bg: Допълнително съдържание

en: Additional fields related to the order.
bg: Допълнителни полета свързани с поръчката.

en: Additional help text shown to the user about the setting.
bg: Допълнителен помощен текст, който се показва на потребителя относно настройката.

en: Additional information
bg: Допълнителна информация

en: Additional rates
bg: Допълнителни ставки

en: Additional tax classes
bg: Допълнителни класове за таксите

en: Address | Addresses
bg[0]: Адрес
bg[1]: Адреси

en: Address (optional)
bg: Адрес (по избор)

en: Address Line 2
bg: Адресен ред 2

en: Address changed successfully.
bg: Адресът е променен успешно.

en: Address line 1
bg: Адрес, ред 1

en: Address line 1.
bg: Адрес - ред 1.

en: Address line 2
bg: Адрес, ред 2

en: Address line 2.
bg: Адрес - ред 2.

en: Address override
bg: Промяна на адреса

en: Address:
bg: Адрес:

en: Addresses
bg: Адреси

en: Adjumani
bg: Аджумани

en: Adjusted stock: %s
bg: Коригирана наличност: %s

en: Admin
bg: Администрация

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
bg: Категории

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
bg: Кодове за отстъпка

[ctx: Admin menu name]
en: Home
bg: Начало

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
bg: Поръчки

[ctx: Admin menu name]
en: Products
bg: Продукти

[ctx: Admin menu name]
en: Scheduled Actions
bg: Планирани действия

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping classes
bg: Класове за доставка

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
bg: Етикети

en: Advanced
bg: Разширени

en: Advanced options
bg: Разширени настройки

en: Affiliate product
bg: Партньорски продукт

en: Afghan afghani
bg: Афганистански афган

en: Afghanistan
bg: Нямате позволения за прочитането броя на продуктите

en: Africa
bg: Африка

en: After pre-tax discounts.
bg: След намаленията на таксите

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you <a href="%s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
bg: След като публикувате промените, възможно е новите размери на изображенията да не се виждат, докато не <a href="%s" target="_blank">регенерирате умалените картинки</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you regenerate thumbnails. You can do this from the <a href="%1$s" target="_blank">tools section in WooCommerce</a> or by using a plugin such as <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
bg: След като публикувате промените, възможно е новите размери на изображенията да не се виждат, докато не регенерирате умалените картинки. Можете да го направите от <a href="%1$s" target="_blank">раздела с инструменти на WooCommerce</a> или чрез разширение като <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes will be generated automatically.
bg: След като публикувате промените, новите размери на изображенията ще се генерират автоматично.

en: Afyon
bg: Афион

en: Agago
bg: Агаго

en: Agrigento
bg: Агридженто

en: Aguascalientes
bg: Агуаскалиентес

en: Agusan del Norte
bg: Агусан дел Норте

en: Agusan del Sur
bg: Агусан дел Сур

en: Ahuachapán
bg: Ауачапан

en: Aichi
bg: Аичи

en: Airwallex Payments
bg: Плащания с Airwallex

en: Akita
bg: Акита

en: Aklan
bg: Аклан

en: Akwa Ibom
bg: Аква Ибом

en: Alabama
bg: Алабама

en: Alagoas
bg: Алагоас

en: Alaska
bg: Аляска

en: Alba
bg: Алба

en: Albania
bg: Албания

en: Albanian lek
bg: Албански лек

en: Albay
bg: Албай

en: Alberta
bg: Алберта

en: Alborz (البرز)
bg: Алборз (البرز)

en: Alebtong
bg: Алебтонг

en: Alert
bg: Предупреждение

en: Alessandria
bg: Алесандрия

en: Algeria
bg: Алжир

en: Algerian dinar
bg: Алжирски динар

en: Alicante
bg: Аликанте

en: All
bg: Всички

en: All %s
bg: Всички %s

en: All Brands
bg: Всички производители

en: All Products
bg: Всички продукти

en: All allowed countries
bg: Всички позволени държави

en: All categories
bg: Всички категории

en: All coupons
bg: Всички купони

en: All dates
bg: Всички дати

en: All done!
bg: Готово!

en: All levels
bg: Всички нива

en: All missing WooCommerce pages successfully installed
bg: Всички липсващи страници на WooCommerce са успешно инсталирани

en: All products
bg: Всички продукти

en: All shipping classes
bg: Всички класове на доставка

en: All sources
bg: Всички източници

en: All tags
bg: Всички етикети

en: All types
bg: Всички типове

en: Allow
bg: Позволяване

en: Allow backorders?
bg: Позволяване на предварителни продажби?

en: Allow customer reviews?
bg: Да се позволи ли на потребителите да въвеждат отзиви?

en: Allow customers to pick up orders themselves. By default, when using local pickup store base taxes will apply regardless of customer address.
bg: Позволява на клиентите да вземат продуктите директно от магазина. По подразбиране, при взимане от магазина, базовите такси ще бъдат прилагани независимо от адреса на клиента.

en: Allow free shipping
bg: Безплатна доставка

en: Allow one item to be bought in a single order.
bg: Позволява един артикул да бъде закупен в отделна поръчка.

en: Allow personal data to be removed in bulk from orders
bg: Разрешава премахването на лични данни от поръчките наведнъж

en: Allow reviews.
bg: Позволяване да се създават отзиви.

en: Allow usage of WooCommerce to be tracked
bg: Разрешава проследяване на използването на WooCommerce

en: Allow, but notify customer
bg: Позволяване, но с уведомление към клиента

en: Allowed ZIP/post codes
bg: Позволени пощенски кодове

en: Allowed emails
bg: Позволени имейли

en: Alternatively, enter the path to a CSV file on your server:
bg: или въведете пътя към CSV файл на сървъра си:

en: Alto Paraguay
bg: Горен Парагвай

en: Always show quantity remaining in stock e.g. "12 in stock"
bg: Винаги да се показва количеството, останало в наличност, напр. "12 в наличност"

en: Amambay
bg: Амамбай

en: Amasya
bg: Амасия

en: Amnat Charoen
bg: Амнат Чароен

en: Amolatar
bg: Амолатар

en: Amount
bg: Сума

en: Amount already refunded
bg: Вече върната сума

en: Amount in cents.
bg: Сума в центове.

en: Amount of coupons.
bg: Количество кодове за отстъпка.

en: Amount of customers.
bg: Количество клиенти.

en: Amount of orders.
bg: Количество поръчки.

en: Amount of products.
bg: Количество продукти.

en: Amount of reviews that the product has.
bg: Количество отзиви, които продуктът има.

en: Amount of reviews that the product have.
bg: Брой отзиви, дадени за този продукт.

en: Amount of reviews.
bg: Брой отзиви.

en: Amount of sales.
bg: Обща сума от продажби.

en: Amudat
bg: Амудат

en: Amuria
bg: Амуриа

en: Amuru
bg: Амуру

en: An account is already registered with %s. Please log in or use a different email address.
bg: Вече има регистриран профил с %s. Влезте с този профил, или използвайте друг адрес на е-поща.

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
bg: Вече има регистриран профил с това потребителско име. Изберете друг.

en: An account is already registered with your email address. <a href="#" class="showlogin">Please log in.</a>
bg: Вече има регистриран профил с вашия имейл адрес. <a href="#" class="showlogin">Впишете се.</a>

en: An additional, optional address line for your business location.
bg: Допълнителен, незадължителен адресен ред за местоположението на фирмата Ви.

en: An alphanumeric identifier for the resource unique to its type.
bg: Уникален ключ, който да идентифицира ресурса, съставен от цифри и букви.

en: An alphanumeric identifier for the resource.
bg: Идентификатор за този ресурс, съставен от букви и цифри.

en: An error has occurred when activating %s. Please try again later.
bg: Стана грешка при активирането на %s. Опитайте пак по-късно.

en: An error has occurred when deactivating the extension %1$s. Please proceed to the <a href="%2$s">Plugins screen</a> to deactivate it manually.
bg: Стана грешка при деактивирането на разширението %1$s. Преминете към <a href="%2$s">екрана „Разширения"</a>, за да го деактивирате ръчно.

en: An error has occurred when deactivating the subscription for %s. Please try again later.
bg: Стана грешка при прекратяването на абонамента за %s. Опитайте отново по-късно.

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
bg: Възникна грешка при заявката и не бе възможно да се изпратят потребителските данни

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API.
bg: Възникна грешка при възстановяване на сума при използване на API на метод за плащане.

en: An error occurred while saving address details: %s
bg: Възникна грешка при запазване на адреса: %s

en: An identifier for the group this setting belongs to.
bg: Идентификатор на групата, към която принадлежи тази настройка.

en: An invalid setting value was passed.
bg: Подадена е невалидна стойност на настройката.

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
bg: Продукт който вече не е наличен, беше премахнат от вашата количка.

en: An optional zone you can use to set the shipping method(s) available to any regions that have not been listed above.
bg: Допълнителна зона, която можете да използвате, за да зададете метода(ите) за доставка, достъпен за всички региони, които не са изброени по-горе.

en: An unexpected error occurred while generating the refund.
bg: Възникна неочаквана грешка при създаване на възстановяване на сумата.

en: Anambra
bg: Анамбра

en: Ancona
bg: Анкона

en: Andaman and Nicobar Islands
bg: Андамански и Никобарски острови

en: Andhra Pradesh
bg: Андхра Прадеш

en: Andorra
bg: Андора

en: Anenii Noi
bg: Анений-Ной

en: Ang Thong
bg: Анг Тонг

en: Angola
bg: Ангола

en: Angolan kwanza
bg: Анголска кванза

en: Anguilla
bg: Ангуила

en: Ankara
bg: Анкара

en: Antalya
bg: Анталия

en: Antarctica
bg: Антарктика

en: Antigua and Barbuda
bg: Антигуа и Барбуда

en: Antique
bg: Антични

en: Any %s
bg: Избери %s

en: Any %s&hellip;
bg: Всеки %s&hellip;

en: Any &quot;%1$s&quot; method
bg: Всеки &quot;%1$s&quot; метод

en: Any category
bg: Всички категории

en: Aomori
bg: Аомори

en: Aosta
bg: Аоста

en: Apac
bg: Апак

en: Apartment, suite, etc. (optional)
bg: Апартамент, блок и т.н. (по избор)

en: Apartment, suite, unit, etc. (optional)
bg: Апартамент, блок и т.н. (по желание)

en: Apayao
bg: Апаяо

en: Appenzell Ausserrhoden
bg: Апенцел Аусерроден

en: Appenzell Innerrhoden
bg: Апенцел Инерроден

en: Application Name
bg: Име на приложение

en: Application authentication request
bg: Заявка за удостоверяване на приложението

en: Apply
bg: Прилагане

en: Apply coupon
bg: Прилагане на промо код

en: Apply to all qualifying items in cart
bg: Прилагане към всички съответстващи артикули в количката

en: Approve
bg: Одобряване

[ctx: Approved product download URLs migration]
en: invalid URL
bg: невалиден URL

[ctx: Approved product download directories]
en: Enabled
bg: Активирани

[ctx: Approved product download directory views]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Всичко<span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Всички <span class="count">(%s)</span>

en: Arad
bg: Арад

en: Archive template
bg: Шаблон за архиви

en: Ardabil (اردبیل)
bg: Ардабил (اردبیل)

en: Are WordPress cron jobs enabled?
bg: Активирани ли са WordPress cron задачи?

en: Are you sure you want to clear all logs from the database?
bg: Наистина ли искате да изчистите всички логове от базата от данни?

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете всички вариации? Тази операция не може да бъде отменена.

en: Are you sure you want to delete this attribute?
bg: Желаете ли да изтриете този атрибут?

en: Are you sure you want to delete this log?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете този дневник?

en: Are you sure you want to delete this shipping method?
bg: Наистина ли искате да изтриете този метод на доставка?

en: Are you sure you want to delete this template file?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете този шаблонен файл?

en: Are you sure you want to delete this zone? This action cannot be undone.
bg: Наистина ли искате да изтриете тази зона? Това действие е необратимо.

en: Are you sure you want to log out? <a href="%s">Confirm and log out</a>
bg: Сигурен ли сте, че желаете да излезнете? <a href="%s">Потвърдете и излете</a>

en: Are you sure you want to remove the selected items?
bg: Наистина ли искате да премахнете избраните артикули?

en: Are you sure you want to remove this variation?
bg: Сигурни ли сте, че искате да премахнете тази вариация?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
bg: Сигурни ли сте, че искате да преустановите достъпа до файла за изтегляне?

en: Are you sure you wish to delete this note? This action cannot be undone.
bg: Сигурни ли сте че искате да изтриете тази бележка? Това действие е безвъзвратно.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете това връщане? Тази операция не може да бъде отменена.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете тази такса? Тази операция не може да бъде отменена.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
bg: Сигурни ли сте, че искате да изпълните това връщане? Тази операция не може да бъде отменена.

en: Are you sure you're ready?
bg: Сигурен ли сте, че сте готов?

en: Arequipa
bg: Арекипа

en: Arezzo
bg: Арецо

en: Argentina
bg: Аржентина

en: Argentine peso
bg: Аржентинско песо

en: Argeș
bg: Арджеш

en: Arguments
bg: Аргументи

en: Arizona
bg: Аризона

en: Arkansas
bg: Арканзас

en: Armed Forces (AA)
bg: Въоръжени сили (АА)

en: Armenia
bg: Армения

en: Armenian dram
bg: Арменски драм

en: Array of options (key value pairs) for inputs such as select, multiselect, and radio buttons.
bg: Масив от настройки (двойки по ключ и стойност) за полета като списъци за единичен избор, множествен избор, и радио-бутони.

en: Array of the response headers from the receiving server.
bg: Масив с headers на заявката, получена от сървъра.

en: Arts and crafts
bg: Изкуства и занаяти

en: Artvin
bg: Артвин

en: Arua
bg: Аруа

en: Aruba
bg: Аруба

en: Aruban florin
bg: Арубски флорин

en: Arunachal Pradesh
bg: Аруначал Прадеш

en: Arusha
bg: Аруша

en: As a reminder, here are your order details:
bg: Напомняме ви данните за поръчката:

en: As a single total
bg: Представяне на общо

en: Ascoli Piceno
bg: Асколи Пичено

en: Asia
bg: Азия

en: Assam
bg: Асам

en: Asti
bg: Асти

en: Asturias
bg: Астурия

en: Atlántida
bg: Атлантида

en: Attapeu
bg: Атапу

en: Attempting to reduce used memory...
bg: Опит за намаляване на използваната памет...

en: Attribute
bg: Атрибут

en: Attribute %d default
bg: По подразбиране за атрибута %d

en: Attribute %d global
bg: Глобален ли е атрибутът %d

en: Attribute %d name
bg: Име на атрибута %d

en: Attribute %d value(s)
bg: Стойност(и) на атрибута %d

en: Attribute %d visible
bg: Атрибутът %d е видим

en: Attribute ID.
bg: Номер на атрибут.

en: Attribute does not exist.
bg: Атрибутът не съществува.

en: Attribute name
bg: Име на атрибута

en: Attribute name.
bg: Име на атрибут.

en: Attribute position.
bg: Позиция на атрибута.

en: Attribute slug.
bg: Кратко име на атрибут.

en: Attribute taxonomy name.
bg: Име на таксономията на атрибута.

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
bg: Термините за атрибути могат да бъдат присвоени на продукти и вариации.<br/><br/><b>Бележка</b>: Изтриването на термин ще го премахне от всички продукти и вариации на които е бил присвоен. Повторното създаване на термин няма да го присвои автоматично отново към продуктите.

en: Attribute type.
bg: Вид на атрибута.

en: Attribute updated successfully
bg: Атрибутите са обновени успешно

en: Attribute value(s)
bg: Стойност(и) на атрибута

en: Attribute visibility
bg: Видимост на атрибута

en: Attributes
bg: Атрибути

en: Attributes let you define extra product data, such as size or color. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets.
bg: Атрибутите позволяват да укажете допълнителни данни за продукта, например размер или цвят. Можете да ги използвате в страничната лента на магазина, като използвате джаджите "layered nav".

en: Attributes totals.
bg: Общо атрибути.

en: Attribution
bg: Разпределение

en: Auckland
bg: Окланд

en: Audio
bg: Аудио

en: Aurora
bg: Аврора

en: Australia
bg: Австралия

en: Australian Capital Territory
bg: Австралийска столична територия

en: Australian dollar
bg: Австралийски долар

en: Austria
bg: Австрия

en: Authentication and subscription caches refreshed successfully.
bg: Кешовете за автентикация и абонаменти са обновени успешно.

en: Author
bg: Автор

en: Author URL
bg: URL адрес на автора

en: Author: %s
bg: Автор: %s

en: Authorize
bg: Упълномощаване

en: Auto renews on:
bg: С автоматични подновявания:

en: Automated Taxes
bg: Автоматизирани такси

en: Automated, real-time order import
bg: Автоматизиран импорт в реално време

en: Availability
bg: Наличност

en: Available downloads
bg: Налични за изтегляне

en: Available on backorder
bg: Налично за предварителни продажби

en: Available placeholders: %s
bg: Налични заместители: %s

en: Avatar URL with image size of %d pixels.
bg: Адрес на аватар с размер на изображението от %d пиксела.

en: Avatar URL.
bg: Адрес на аватар.

en: Avatar URLs for the object reviewer.
bg: Адрес на аватара за рецензента на обекти.

en: Avellino
bg: Авелино

en: Average
bg: Средно

en: Average gross sales amount
bg: Средна брутна сума от продажби

en: Average net daily sales.
bg: Средна нетна сума от продажби на ден.

en: Average net sales amount
bg: Средна нетна сума от продажби

en: Average number of orders.
bg: Среден брой поръчки.

en: Average order value
bg: средна стойност на поръчка

en: Average order value.
bg: Средна стойност на поръчка.

en: Average rating
bg: Среден рейтинг

en: Awaiting product image
bg: Очаква се изображение за продукта

en: Ayacucho
bg: Аякучо

en: Ayutthaya
bg: Аютая

en: Azad Kashmir
bg: Азад Кашмир

en: Azerbaijan
bg: Азербайджан

en: Azerbaijani manat
bg: Азербайджански манат

en: Azua
bg: Асуа

en: BIC / Swift
bg: BIC (Swift)

en: Back to Attributes
bg: Връщане към атрибутите

en: Background sync is enabled.
bg: Синхронизирането във фонов режим е разрешено.

en: Backordered
bg: Предварителна продажба

en: Backorders allowed?
bg: Разрешаване на поръчки при изчерпани наличности?

en: Backorders?
bg: Предварителни продажби?

en: Bacău
bg: Бакъу

en: Badajoz
bg: Бадахоз

en: Baden-Württemberg
bg: Баден-Вюртемберг

en: Bagerhat
bg: Багерхат

en: Bahamas
bg: Бахами

en: Bahamian dollar
bg: Бахамски долар

en: Bahia
bg: Баия

en: Bahrain
bg: Бахрейн

en: Bahraini dinar
bg: Бахрейнски динар

en: Baja California
bg: Баха Калифорния

en: Baja California Sur
bg: Баха Калифорния Сур

en: Baker Island
bg: Остров Бейкър

en: Baleares
bg: Балеарски острови

en: Bali
bg: Бали

en: Balochistan
bg: Балучистан

en: Bandarban
bg: Бандарбан

en: Bangka Belitung
bg: Бангка Белитунг

en: Bangkok
bg: Банкок

en: Bangladesh
bg: Бангладеш

en: Bangladeshi taka
bg: Бангладешка така

en: Bank
bg: Банка

en: Bank code
bg: Банков код

en: Bank name
bg: Име на банка

en: Bank transfer (BACS) payments
bg: Банков трансфер (BACS)

en: Bank transit number
bg: Банков транзитен номер

en: Banten
bg: Бантен

en: Baoruco
bg: Бахоруко

en: Barahona
bg: Бараона

en: Baranya
bg: Бараня

en: Barbadian dollar
bg: Барбадоски долар

en: Barbados
bg: Барбадос

en: Barcelona
bg: Барселона

en: Barguna
bg: Баргуна

en: Bari
bg: Бари

en: Barishal
bg: Баришал

en: Basarabeasca
bg: Бесарабка

en: Base amount in cents.
bg: Базова сума в центове.

en: Basel-Landschaft
bg: Базел Ландшафт

en: Basel-Stadt
bg: Базел Щат

en: Basic details
bg: Основни детайли

en: Basilan
bg: Базилан

en: Bataan
bg: Батаан

en: Batanes
bg: Батанес

en: Batangas
bg: Батангас

en: Batman
bg: Батман

en: Bauchi
bg: Баучи

en: Bavaria
bg: Бавария

en: Bay of Plenty
bg: Заливът на изобилието

en: Bayburt
bg: Байбърт

en: Bayelsa
bg: Байелса

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
bg: Бъдете първият написал отзив за &ldquo;%s&rdquo;

en: Before asking for help, we recommend checking the system status page to identify any problems with your configuration.
bg: Преди да потърсите помощ, препоръчваме да проверите страницата за състоянието на системата, за да идентифицирате евентуални проблеми с конфигурацията ви.

en: Before discount
bg: Преди отстъпка

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
bg: Преди да може да качите файл за внасяне, е нужно да разрешите следния проблем:

en: Belarus
bg: Беларус

en: Belarusian ruble
bg: Беларуска рубла

en: Belarusian ruble (old)
bg: Беларуска рубла (вече не се използва)

en: Belgium
bg: Белгия

en: Belize
bg: Белиз

en: Belize dollar
bg: Белизки долар

en: Bengkulu
bg: Бенгкулу

en: Bengo
bg: Бенго

en: Benguela
bg: Бенгела

en: Benguet
bg: Бенгует

en: Beni
bg: Ел Бени

en: Benue
bg: Бенуе

en: Bergamo
bg: Бергамо

en: Berlin
bg: Берлин

en: Bermuda
bg: Бермудски острови

en: Bermudian dollar
bg: Бермудски долар

en: Bern
bg: Берн

en: Best Sellers
bg: Най-продавани

en: Better security
bg: По-добра сигурност

en: Bhola
bg: Бхола

en: Bhutan
bg: Бутан

en: Bhutanese ngultrum
bg: Бутански нгултрум

en: Biella
bg: Биела

en: Bihar
bg: Бихар

en: Bihor
bg: Бихор

en: Billing
bg: Фактуриране

en: Billing &amp; Shipping
bg: Фактуриране и доставка

en: Billing Address
bg: Адрес за фактуриране

en: Billing Address 1
bg: Адрес за фактуриране, ред 1

en: Billing Address 2
bg: Адрес за фактуриране 2

en: Billing City
bg: Град за фактуриране

en: Billing Company
bg: Име на фирма за фактуриране

en: Billing Country / Region
bg: Държава / Област за фактуриране

en: Billing First Name
bg: Първо име на получателя на фактурата

en: Billing Last Name
bg: Фамилия на получателя на фактурата

en: Billing Postal/Zip Code
bg: Пощенски код за фактуриране

en: Billing State
bg: Щат или област за фактуриране

en: Billing address
bg: Адрес за фактуриране

en: Billing address.
bg: Адрес за фактуриране.

en: Billing details
bg: Адрес за фактуриране

en: Billing email
bg: Имейл адрес за фактуриране

en: Bistrița-Năsăud
bg: Бистрица-Нъсъуд

en: Bitcoin
bg: Биткойн

en: Bié
bg: Бие

en: Blagoevgrad
bg: Благоевград

en: Blog id of the record on the multisite.
bg: Блог ID за записа на multisite.

en: Bogura
bg: Богура

en: Bohol
bg: Бохол

en: Bokeo
bg: Бокео

en: Bolikhamsai
bg: Болихамксай

en: Bolivia
bg: Боливия

en: Bolivian boliviano
bg: Боливийско боливиано

en: Bologna
bg: Болоня

en: Bolu
bg: Болу

en: Bolzano
bg: Болцано

en: Bolívar
bg: Боливар

en: Bomi
bg: Боми

en: Bong
bg: Бонг

en: Bonus reasons you'll love Jetpack
bg: Допълнителни причини, заради които ще харесате Jetpack

en: Borno
bg: Борно

en: Bosnia and Herzegovina
bg: Босна и Херцеговина

en: Bosnia and Herzegovina convertible mark
bg: Босненска конвертируема марка

en: Both
bg: Всичко

en: Botoșani
bg: Ботошани

en: Botswana
bg: Ботсуана

en: Botswana pula
bg: Ботсванска пула

en: Brahmanbaria
bg: Брахманбария

en: Branch code
bg: Код на клона

en: Branch sort
bg: Подреждане на клоновете

en: Brand
bg: Марка

en: Brand URL.
bg: URL на марката.

en: Brandenburg
bg: Бранденбург

en: Brands
bg: Марки

en: Brands Archives
bg: Архив Марки

en: Brands:
bg: Марки:

en: Brazil
bg: Бразилия

en: Brazilian real
bg: Бразилски реал

en: Brașov
bg: Брашов

en: Bremen
bg: Бремен

en: Brescia
bg: Бреша

en: Briceni
bg: Бричен

en: Brindisi
bg: Бриндизи

en: British Columbia
bg: Британска Колумбия

en: British Indian Ocean Territory
bg: Британска индоокеанска територия

en: Browse
bg: Преглед

en: Browse Extensions
bg: Преглед на разширения

en: Browse products
bg: Преглед на продукти

en: Browse the Marketplace
bg: Разгледайте Пазара

en: Brunei
bg: Бруней

en: Brunei dollar
bg: Брунейски долар

en: Brăila
bg: Браила

en: București
bg: Букурещ

en: Budaka
bg: Будака

en: Budapest
bg: Будапеща

en: Bududa
bg: Будуда

en: Bueng Kan
bg: Бунгкан

en: Buenos Aires
bg: Буенос Айрес

en: Bugiri
bg: Бугири

en: Bugweri
bg: Бугвери

en: Buhweju
bg: Бухвежу

en: Buikwe
bg: Буикве

en: Built by WooCommerce
bg: Създаден от WooCommerce

en: Bukedea
bg: Букедеа

en: Bukidnon
bg: Букиднон

en: Bukomansimbi
bg: Букомансимби

en: Bukwa
bg: Букуа

en: Bulacan
bg: Булакан

en: Bulambuli
bg: Буламбули

en: Bulgaria
bg: България

en: Bulgarian lev
bg: Български лев

en: Buliisa
bg: Булииса

en: Bundibugyo
bg: Бундибугио

en: Bundles
bg: Комплекти

en: Bunyangabu
bg: Буниангабу

en: Burdur
bg: Бурдур

en: Burgas
bg: Бургас

en: Burgos
bg: Бургос

en: Buri Ram
bg: Бури Рам

en: Burmese kyat
bg: Бирмански кят

en: Bursa
bg: Бурса

en: Burundi
bg: Бурунди

en: Burundian franc
bg: Бурундски франк

en: Bushehr (بوشهر)
bg: Бушер (بوشهر)

en: Bushenyi
bg: Бушений

en: Busia
bg: Бусиа

en: Butaleja
bg: Буталежа

en: Butambala
bg: Бутамбала

en: Butebo
bg: Бутебо

en: Button description.
bg: Описание на бутона.

en: Button text
bg: Текст на бутон

en: Button text.
bg: Текст на бутона.

en: Buvuma
bg: Бувума

en: Buy &ldquo;%s&rdquo;
bg: Купете &ldquo;%s&rdquo;

en: Buy button
bg: Бутон "Купи"

en: Buy button text
bg: Купи текст на бутон

en: Buy now
bg: Купи сега

en: Buy one of %1$s for %2$s
bg: Купете 1 бр. %1$s за %2$s

en: Buy one of %1$s on sale for %2$s, original price was %3$s
bg: Купете 1 бр. %1$s с намаление за %2$s, стандартната цена беше %3$s

en: Buy postage when you need it
bg: Купувайте пощенски услуги, само когато имате нужда от тях

en: Buyende
bg: Буйенде

en: Buzău
bg: Бузъу

en: By connecting your site you agree to our fascinating <a href="%1$s" target="_blank">Terms of Service</a> and to <a href="%2$s" target="_blank">share details</a> with WordPress.com
bg: Когато свържете сайта си, се съгласявате с нашите страхотни <a href="%1$s" target="_blank">общи условия</a> и да <a href="%2$s" target="_blank">споделяте подробности</a> с WordPress.com

en: CFP franc
bg: Френски тихоокеански франк

en: CSV Delimiter
bg: разделител на CSV файла

en: Cabinda
bg: Кабинда

en: Cagayan
bg: Кагаян

en: Cagliari
bg: Каляри

en: Cahul
bg: Кахул

en: Cajamarca
bg: Кахамарка

en: Calculate coupon discounts sequentially
bg: Последователно изчисляване на отстъпките

en: Calculate shipping
bg: Изчисляване на доставка

en: Calculate tax based on
bg: Изчисляване на таксата на база на

en: Calculation type
bg: Тип на калкулация

en: Calculations
bg: Изчисления

en: California
bg: Калифорния

en: Caltanissetta
bg: Калтанисета

en: Camarines Norte
bg: Камаринес Норте

en: Cambodia
bg: Камбоджа

en: Cambodian riel
bg: Камбоджански риел

en: Cameroon
bg: Камерун

en: Camiguin
bg: Камигуин

en: Campaign
bg: Кампания

en: Campeche
bg: Кампече

en: Campobasso
bg: Кампобасо

en: Can not set resource parent, taxonomy is not hierarchical.
bg: Не може да се задава родител на ресурса, понеже таксономията не е йерархична.

en: Canada
bg: Канада

en: Canadian dollar
bg: Канадски долар

en: Cancel
bg: Отказ

en: Cancel schedule
bg: Отмяна на планирането

en: Cancel the action now to avoid it being run in future
bg: Отмяна на действието сега, така че да не се изпълнява в бъдеще

en: Cancel thumbnail regeneration
bg: Отмяна на регенерирането на умалени картинки

en: Canceled
bg: Отказан

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Отказана <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Отказани <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled order
bg: Отказана поръчка

en: Cancelled order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
bg: Имейлите за отказани поръчки се изпращат до избран(и) получател(и) при маркиране на поръчките като отказани (ако преди това са били в процес на обработка или задържани).

en: Cancelled orders are unpaid and may have been cancelled by the store owner or customer. They will be trashed after the specified duration.
bg: Отменените поръчки не са заплатени и може да са били отменени от собственика на магазина или от клиента. Те ще бъдат преместени в кошчето след определения период.

en: Cancelled product image regeneration job.
bg: Прегенерирането на изображения на продуктите е отменено.

en: Cannot create an existing cart item.
bg: Не може да се създаде съществуващ артикул в количката.

en: Cannot create existing %s.
bg: %s вече съществува и не може да бъде създаден отново.

en: Cannot create existing product review.
bg: Невъзможно създаване на отзив за съществуващ продукт.

en: Cannot create existing resource.
bg: Ресурсът не може да бъде създаден, тъй като вече съществува.

en: Cannot create order note, please try again.
bg: Неуспешно създаване на бележка към поръчката, опитайте отново.

en: Cannot create order refund, please try again.
bg: Не може да бъде възстановена сумата по поръчката, моля опитайте отново.

en: Cannot set attributes due to invalid parent product.
bg: Не може да се задават атрибути поради невалиден родителски продукт.

en: Cantabria
bg: Кантабрия

en: Cantemir
bg: Кантемир

en: Canterbury
bg: Кентърбъри

en: Canton
bg: Кантон

en: Capabilities
bg: Позволения

en: Cape Verde
bg: Кабо Верде

en: Cape Verdean escudo
bg: Кабо Верде ескудо

en: Capture
bg: Прихващане

en: Caraș-Severin
bg: Караш-Северин

en: Card code
bg: Код на карта

en: Card number
bg: Номер на картата

en: Carlow
bg: Карлоу

en: Cart
bg: Количка

en: Cart Page
bg: Страница за количката

en: Cart item does not exist.
bg: Продуктът в количката не съществува.

en: Cart page
bg: Страница за количката

en: Cart totals
bg: Обща сума на количката

en: Cart updated.
bg: Количката е актуализирана.

en: Casablanca
bg: Касабланка

en: Caserta
bg: Казерта

en: Cash on delivery
bg: Наложен платеж

en: Catalog
bg: Каталог

en: Catalog &amp; search
bg: Каталог и търсене

en: Catalog visibility.
bg: Видимост в каталога.

en: Catalog visibility:
bg: Видимост в каталога:

en: Catamarca
bg: Катамарка

en: Catanduanes
bg: Катандуанес

en: Catania
bg: Катания

en: Catanzaro
bg: Катандзаро

en: Categories
bg: Категории

en: Categories deleted.
bg: Категориите са изтрити.

en: Categories totals.
bg: Общо категории.

en: Category | Categories
bg[0]: Категория
bg[1]: Категории

en: Category ID
bg: ID на категория

en: Category ID.
bg: ID на категория.

en: Category URL.
bg: URL адрес на категория.

en: Category added.
bg: Категорията е добавена.

en: Category archive display type.
bg: Тип извеждане на архива за категория.

en: Category deleted.
bg: Категорията е изтрита.

en: Category display
bg: Изглед на категорията

en: Category image.
bg: Изображение на категория.

en: Category link
bg: Връзка към категория

en: Category name
bg: Име на категория

en: Category name.
bg: Име на категория.

en: Category not added.
bg: Категорията не беше добавена.

en: Category not updated.
bg: Категорията не беше актуализирана.

en: Category order
bg: Подредба на категориите

en: Category slug
bg: Кратко име на категория

en: Category slug.
bg: Кратко име на категория.

en: Category updated.
bg: Категорията е актуализирана.

en: Category: | Categories:
bg[0]: Категория:
bg[1]: Категории:

en: Cavan
bg: Каван

en: Cavite
bg: Кавите

en: Cayman Islands
bg: Кайманови острови

en: Cayman Islands dollar
bg: Кайманови острови долар

en: Cebu
bg: Себу

en: Center
bg: Център

en: Centimeters
bg: Сантиметри

en: Central
bg: Сентрал

en: Central African CFA franc
bg: Централноафрикански франк

en: Central African Republic
bg: Централна Африканска република

en: Ceuta
bg: Сеута

en: Chachoengsao
bg: Чачоенгсао

en: Chaco
bg: Чако

en: Chad
bg: Чад

en: Chaharmahal and Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)
bg: Чахармахал и Бахтиари (چهارمحال و بختیاری)

en: Chai Nat
bg: Чайнат

en: Chaiyaphum
bg: Чайяфун

en: Chalatenango
bg: Чалатенанго

en: Champasak
bg: Чампасак

en: Chandigarh
bg: Чандигар

en: Chandpur
bg: Чандпур

en: Change address
bg: Промяна на адреса

en: Change order status to completed
bg: Промяна на състоянието на поръчката към Приключена

en: Change order status to on-hold
bg: Промяна на състоянието на поръчката към Задържана

en: Change order status to processing
bg: Промяна на състоянието на поръчката към Обработка

en: Change status to completed
bg: Промяна на състоянието на приключена

en: Change status to on-hold
bg: Промяна на състоянието на задържана

en: Change status to processing
bg: Промяна на състоянието на обработка

en: Change status:
bg: Промяна на състоянието:

en: Change to:
bg: Промени на:

en: Chanthaburi
bg: Чантабури

en: Charge sales tax on
bg: Промени промоционалната такса на

en: Chattogram
bg: Читагонг

[ctx: Check payment method]
en: Check payments
bg: Плащане с чек

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
bg: Изберете тази опция, ако желаете кодът за отстъпка да не може да бъде използван заедно с други кодове.

en: Check this box if the coupon grants free shipping. A <a href="%s" target="_blank">free shipping method</a> must be enabled in your shipping zone and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
bg: Отметнете това поле, ако кодът за отстъпка разрешава безплатна доставка. <a href="%s" target="_blank">Метод за безплатна доставка</a> трябва да бъде наличен във вашата зона за доставка и да бъде зададен да изисква "валиден код за безплатна доставка" (вижте настройката "Безплатната доставка изисква").

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are items in the cart that are not on sale.
bg: Изберете тази опция, ако кодът за отстъпка не трябва да се прилага към артикули, които са в разпродажба.

en: Checkout
bg: Поръчка

en: Checkout Page
bg: Страница за поръчка

en: Checkout endpoints
bg: Служебни страници за страницата "Поръчка"

en: Checkout page
bg: Страница за поръчка

en: Checkout privacy policy
bg: Вижте нашите правила за поверителност

en: Chhattisgarh
bg: Чхатисгарх

en: Chiang Mai
bg: Чианг Май

en: Chiang Rai
bg: Чианг Рай

en: Chiapas
bg: Чиапас

en: Chiba
bg: Чиба

en: Chieti
bg: Киети

en: Chihuahua
bg: Чихуахуа

en: Child theme
bg: Дъщерна тема

en: Chile
bg: Чили

en: Chilean peso
bg: Чилийско песо

en: China
bg: Китай

en: Chinese yuan
bg: Китайски Юан

en: Chiriquí
bg: Чирики

en: Chonburi
bg: Чонбури

en: Choose a CSV file from your computer:
bg: Изберете CSV файл от компютъра си:

en: Choose a category to view stats
bg: Избор на категория за преглед на данни

en: Choose a country / region&hellip;
bg: Избор на държава / област&hellip;

en: Choose a currency&hellip;
bg: Избиране на валута&hellip;

en: Choose a file from your computer:
bg: Избиране на файл от компютъра:

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
bg: Изберете приоритет за тази такса. Само 1 съвпадение за приоритет ще бъде използвано. За да зададете повече от една такса за една зона е нужно да определите различни приоритети за ставките.

en: Choose a product to view stats
bg: Изберете продукт, за да видите данните.

en: Choose a state&hellip;
bg: Изберете щат или област

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
bg: Изберете клас на такса за този продукт. Класовете на такси се използват за прилагане на различни таксови ставки, отнасящи се за определени типове продукти.

en: Choose an action...
bg: Изберете действие...

en: Choose an image
bg: Избор на изображение

en: Choose an option
bg: Избиране на възможност

en: Choose countries / regions&hellip;
bg: Избор на държави / области&hellip;

en: Choose coupons&hellip;
bg: Избор на кодове за отстъпка&hellip;

en: Choose file
bg: Избиране на файл

en: Choose from the most used tags
bg: Изберете от най-използваните етикети

en: Choose how long to retain personal data when it's no longer needed for processing. Leave the following options blank to retain this data indefinitely.
bg: Изберете за колко време да се съхраняват личните данни, когато вече не са необходими с цел обработка на поръчки. Оставете опциите по-долу празни, за да съхраните тези данни за неограничен период от време.

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
bg: Изберете желаното плащане, платете сега, по-късно или на части. Без номера на кредитни карти, без пароли, без притеснения. <a href="%s" target="_blank">Научете повече за Klarna</a>.

en: Choose the shipping method you wish to add. Only shipping methods which support zones are listed.
bg: Изберете метод за доставка, който желаете да използвате. Показани са само възможните за вашата зона.

en: Choose what to display on product category pages.
bg: Изберете какво да се показва на продуктовите категорийни страници.

en: Choose what to display on the main shop page.
bg: Изберете какво да се показва на основната страница на магазина.

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
bg: Избор дали ставката да бъде обединена. Обединените ставки на таксите се прилагат преди всички други такси.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
bg: Избор дали да се използва и прилага ставка за такса към доставката.

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
bg: Изберете дали желаете да прихващате разплащанията веднага или само тези от удостоверени плащания.

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all locations you sell to.
bg: Изберете страните, до които искате да доставяте, или изберете да доставяте до всички дестинации, в които продавате.

en: Choose which format of email to send.
bg: Избор на формат за писмо.

en: Choose your theme
bg: Изберете вашата тема

en: Chosen attributes (for variations).
bg: Избрани атрибути (за вариации).

en: Chubut
bg: Чубут

en: Chumphon
bg: Чумфон

en: Chuquisaca
bg: Чукуйсака

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
bg: Градове за това правило. За разделител се използва точка и запетая (;). Оставете празно за прилагане към всички градове.

en: City
bg: Град

en: City (optional)
bg: Град (по избор)

en: City name.
bg: Име на града.

en: City of the address being shipped to.
bg: Град с адрес, до който се изпраща пратката.

en: City.
bg: Град.

en: City:
bg: Град:

en: Ciudad Real
bg: Сиудад Реал

en: Claim ID
bg: ID на заявка

en: Clare
bg: Клеър

en: Classes
bg: Класове

en: Clean up download permissions
bg: Изчистване на права за сваляне

en: Clear
bg: Изчистване

en: Clear customer sessions
bg: Изчистване на клиентските сесии

en: Clear data
bg: Изчисти данните

en: Clear transients
bg: Изчистване на временния кеш

en: Clearing data...
bg: Изчистване на данните...

en: Click here to enter your code
bg: Натиснете тук, за да въведете вашия код

en: Click here to login
bg: Натиснете тук, за да влезете

en: Click here to reset your password
bg: Кликнете тук за да нулирате вашата парола

en: Click to toggle
bg: Превключване

en: Cloning is forbidden.
bg: Клонирането е забранено.

en: Close
bg: Затваряне

en: Close (Esc)
bg: Затвори (Esc)

en: Close modal panel
bg: Затваряне на панела

en: Cluj
bg: Клуж

en: Coahuila
bg: Коауила

en: Coast
bg: Пвани

en: Cochabamba
bg: Кочабамба

en: Code
bg: Код

en: Colima
bg: Колима

en: Collect payments from customers offline.
bg: Приемайте плащания с наложен платеж.

en: Collect sales tax
bg: Облагайте продажбите с такси

en: Colombia
bg: Колумбия

en: Colombian peso
bg: Колумбийско песо

en: Color
bg: Цвят

en: Color palette
bg: Цветна палитра

en: Colorado
bg: Колорадо

en: Column mapping
bg: Асоцииране на колоните

en: Column name
bg: Име на колоната

en: Columns
bg: Колони

en: Columns:
bg: Колони:

en: Coming soon
bg: Очаквайте скоро

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
bg: за,е,са,като,в,във,при,на,com,за,от,как,той,тя,то,и,или,това,онова,този,онзи,тази,онази,до,към,какво,какъв,каква,кога,къде,кой,коя,кое,ще,с,със,www

en: Community forum
bg: Форум на общността

en: Community support
bg: Подкрепа от общността

en: Comorian franc
bg: Коморски франк

en: Comoros
bg: Коморски острови

en: Company
bg: Фирма

en: Company (optional)
bg: Фирма (по избор)

en: Company name
bg: Име на фирма

en: Company name.
bg: Име на фирма.

en: Compatibility mode disabled.
bg: Режимът на съвместимост е изключен.

en: Compatibility mode enabled.
bg: Режимът на съвместимост е включен.

en: Compatibility mode is already disabled.
bg: Режимът на съвместимост вече е изключен.

en: Compatibility mode is already enabled.
bg: Режимът на съвместимост вече е активен.

en: Complete
bg: Завършено

en: Completed
bg: Приключена

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Приключена <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Приключени <span class="count">(%s)</span>

en: Completed order
bg: Поръчката е приключена

en: Completed processing action %1$s with hook: %2$s
bg: Завършено е изпълнението на действие %1$s с кука: %2$s

en: Completed product image regeneration job.
bg: Завърши работата по прегенериране на продуктовите изображения.

en: Comply with any legal obligations we have, such as calculating taxes
bg: Съобразяване с юридическите ни задължения, например изчисляване на данъчни ставки

en: Compostela Valley
bg: Долината Компостела

en: Compound
bg: Обединение

en: Configure terms
bg: Конфигуриране на термини

en: Confirm email and view order
bg: Потвърдете имейла и вижте поръчката

en: Confirm navigation
bg: Потвърждение на действието

en: Confirm new password
bg: Потвърждаване на новата парола

en: Congo (Brazzaville)
bg: Конго (Бразавил)

en: Congo (Kinshasa)
bg: Конго (Киншаса)

en: Congolese franc
bg: Конгоански франк

en: Congratulations on the sale!
bg: Поздравления за продажбата!

en: Congratulations on the sale.
bg: Поздравления за продажбата.

en: Connect
bg: Свързване

en: Connect your store to Jetpack
bg: Свържете магазина си с Jetpack

en: Connect your store to Jetpack to enable extra features
bg: Свържете магазина си с Jetpack, за да активирате допълнителни функции

en: Connect your store to activate WooCommerce Services
bg: Свържете магазина си, за да активирате услугите на WooCommerce

en: Connected to WooCommerce.com
bg: Свързани сте с WooCommerce.com

en: Connecticut
bg: Кънектикът

en: Constanța
bg: Констанца

en: Consumer key
bg: Потребителски ключ

en: Consumer key ending in
bg: Клиентски ключ, завършващ на

en: Consumer key is invalid.
bg: Потребителският ключ е невалиден.

en: Consumer secret
bg: Потребителски секретен ключ

en: Consumer secret is invalid.
bg: Клиентският таен код е невалиден

en: Content
bg: Съдържание

en: Content of the note.
bg: Съдържание на бележката.

en: Content type
bg: Тип съдържание

en: Content type.
bg: Вид съдържание.

en: Content…
bg: Съдържание...

en: Context
bg: Контекст

en: Continue
bg: Продължаване

en: Continue shopping
bg: Продължаване на пазаруването

en: Continue with Jetpack
bg: Продължете с Jetpack

en: Continue with WooCommerce Services
bg: Продължете с услугите на WooCommerce

en: Controls the stock status of the product.
bg: Контролира състоянието на складовата наличност на продукта.

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
bg: Контролира се дали продуктът да бъде отбелязван като наличен или изчерпан в магазина.

en: Controls whether or not the variation is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
bg: Контролира дали вариацията има складова наличност.

en: Conversion
bg: Конверсия

en: Cook Islands
bg: Острови Кук

en: Copied!
bg: Копирано!

en: Copperbelt
bg: Копърбелт

en: Copy
bg: Копиране

en: Copy billing address
bg: Копиране на адреса за плащане

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
bg: Копиране на данните за фактуриране към тези за доставка? Това ще премахне всички въведени към момента данни за доставка.

en: Copy file to theme
bg: Копиране файл в тема

en: Copy for GitHub
bg: Копие за GitHub

en: Copy for support
bg: Копиране до отдела по поддръжка

en: Copy from billing address
bg: Копиране от адреса за фактуриране

en: Copy link
bg: Копиране на връзката

en: Copy to a new draft
bg: Копиране като нова чернова

en: Copying to clipboard failed. Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
bg: Копирането се провали. Натиснете Ctrl/Cmd+C за да копирате.

en: Copying to clipboard failed. You should be able to right-click the button and copy.
bg: Неуспешно копиране. Би трябвало да успеете да извършите действието след натискане на десния бутон на мишката.

en: Cordillera
bg: Кордийера

en: Cork
bg: Корк

en: Corrientes
bg: Кориентес

en: Cost
bg: Цена

en: Costa Rica
bg: Коста Рика

en: Costa Rican col&oacute;n
bg: Костарикански колон

en: Cotabato
bg: Котабато

en: Could not access file.
bg: Няма достъп до файла.

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
bg: Не може да се даде достъп - клиентът може вече да има достъп за този файл или имейл адресът за фактуриране да не е зададен. Уверете се, че има зададен имейл адрес за фактуриране и запазете поръчката.

en: Could not update the attribute.
bg: Неуспешно редактиране на атрибута.

en: Could not write to template file.
bg: Не е възможно записването на шаблонния файл.

en: Count
bg: Брой

en: Count downloads even if only part of a file is fetched.
bg: Брой изтеглянията, дори само част от файла да е била извлечена.

en: Count partial downloads
bg: Отброяване на частичните изтегляния

en: Country / Region
bg: Страна / Област

en: Country / Region.
bg: Страна / Област.

en: Country / State
bg: Държава / Област

en: Country ISO 3166 code.
bg: Код на държава по ISO 3166

en: Country code
bg: Държавен код

en: Country code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
bg: Код на държава по ISO 3166-1 alpha-2 стандарт.

en: Country&nbsp;code
bg: Код на страната

en: Country/Region
bg: Държава/Регион

en: Country/Region (optional)
bg: Държава/Регион (по избор)

en: County
bg: Държава

en: Coupon | Coupons
bg[0]: Код за отстъпка
bg[1]: Кодове за отстъпка

en: Coupon ID.
bg: ID на кода за отстъпка.

en: Coupon amount
bg: Стойност

en: Coupon applied: "%s".
bg: Използван е код за отстъпка "%s".

en: Coupon code
bg: Код за отстъпка

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
bg: Кодът за отстъпка вече съществува - клиентите ще използват обновения код.

en: Coupon code applied successfully.
bg: Купонът е приложен успешно.

en: Coupon code is required.
bg: Изисква се код за отстъпка.

en: Coupon code removed successfully.
bg: Купонът бе премахнат успешно.

en: Coupon code.
bg: Код за отстъпка.

en: Coupon created
bg: Купонът е създаден

en: Coupon creation date.
bg: Дата на създаване на кода за отстъпка.

en: Coupon data
bg: Данни за код за отстъпка

en: Coupon deleted
bg: Купонът е изтрит

en: Coupon description.
bg: Описание на кода за отстъпка.

en: Coupon draft updated.
bg: Черновата на кода за отстъпка е обновена.

en: Coupon expiration date.
bg: Крайна дата на кода за отстъпка.

en: Coupon expiry date
bg: Валидност на кода за отстъпка

en: Coupon has been removed.
bg: Купонът е премахнат.

en: Coupon is not valid.
bg: Купонът е невалиден.

en: Coupon removed: "%s".
bg: Ваучерът е премахнат:  "%s".

en: Coupon restored
bg: Кодът за отстъпка е възстановен

en: Coupon saved.
bg: Купонът е записан.

en: Coupon scheduled for: %s.
bg: Кодът за отстъпка е насрочен за: %s.

en: Coupon submitted.
bg: Купонът е пратен.

en: Coupon type
bg: Тип код за отстъпка

en: Coupon type name.
bg: Име на вид код за отстъпка.

en: Coupon updated
bg: Купонът е обновен

en: Coupon updated.
bg: Купонът е обновен.

en: Coupon(s)
bg: Код(ове) за отстъпка

en: Coupon:
bg: Купон:

en: Coupon: %s
bg: Код за отстъпка: %s

en: Coupons
bg: Кодове за отстъпка

en: Coupons are a great way to offer discounts and rewards to your customers. They will appear here once created.
bg: Купоните са чудесен начин да предлагате намаления и награди на Вашите клиенти. Купоните, които създадете, ще се показват тук.

en: Coupons by date
bg: Купони по дата

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
bg: Купоните могат да бъдат приложени от страниците на количката и поръчката.

en: Coupons line data.
bg: Данни за кодовете за отстъпка.

en: Coupons list
bg: Списък с кодове за отстъпка

en: Coupons navigation
bg: Навигация на кодовете за отстъпка

en: Coupons totals.
bg: Общо кодове за отстъпка.

en: Covasna
bg: Ковасна

en: Cox's Bazar
bg: Кокс Базар

en: Create
bg: Създай

en: Create Product
bg: Създаване на продукт

en: Create a new webhook
bg: Създай нов webhook

en: Create a product
bg: Създаване на продукт

en: Create account password
bg: Създаване на парола

en: Create ad campaigns with TikTok
bg: Създаване на рекламни кампании с TikTok

en: Create advertising campaigns and reach one billion global users.
bg: Създаване на рекламни кампании и достигане до един милиард глобални потребители.

en: Create an API key
bg: Създаване на ключ за API

en: Create an account with %s
bg: Създаване на профил в %s

en: Create an account?
bg: Регистрация на профил в сайта?

en: Create and save
bg: Създай и запиши

en: Create and send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns straight from your dashboard.
bg: Създавай и изпращай последващи имейли, новини и промоционални кампании непосредствено от вашия работен плот.

en: Create and use full text search indexes for orders. This feature only works with high-performance order storage.
bg: Създайте и използвайте индексиране за търсенето в целия текст на поръчките. Тази функционалност работи в комбинация с високо-производително хранилище за поръчки.

en: Create anything
bg: Създайте нещо

en: Create coupons
bg: Създаване на кодове за отстъпка

en: Create customers
bg: Създаване на клиенти

en: Create default WooCommerce pages
bg: Създаване на страниците по подразбиране на WooCommerce

en: Create new category
bg: Създаване на нова категория

en: Create orders
bg: Създаване на поръчки

en: Create pages
bg: Създаване на страници

en: Create products
bg: Създаване на продукти

en: Create shipping method
bg: Създаване на метод за доставка

en: Create some products
bg: Създайте продукти

en: Create value
bg: Създаване на стойност

en: Create webhooks
bg: Създаване на уебкуки

en: Create your first coupon
bg: Създайте първия си код за отстъпка

en: Created
bg: Създаден

en: Created at
bg: Създадена на

en: Creating product review failed.
bg: Неуспешно създаване на отзив за продукт.

en: Credit card
bg: Кредитна карта

en: Cremona
bg: Кремона

en: Crimea
bg: Крим

en: Critical
bg: Критично

en: Criuleni
bg: Криулян

en: Croatia
bg: Хърватия

en: Croatian kuna
bg: Хърватска куна

en: Cross River
bg: Река Крос

en: Cross-sells
bg: Кръстосани продажби

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
bg: "Свързани" са промотирани предложения за покупка, имащи връзка с текущите продукти в страницата на количката.

en: Crotone
bg: Кротоне

en: Cuba
bg: Куба

en: Cuban convertible peso
bg: Кубинско конвертируемо песо

en: Cuban peso
bg: Кубинско песо

en: Cuenca
bg: Куенка

en: Cumilla
bg: Кумила

en: Cunene
bg: Кунене

en: Cuneo
bg: Кунео

en: Currency
bg: Валута

en: Currency code (ISO 4217).
bg: Код на валута (ISO 4217).

en: Currency options
bg: Настройки за валута

en: Currency position
bg: Позиция на валутата

en: Currency position.
bg: Позиция на валутата.

en: Currency symbol position for this country.
bg: Позиция на валутния символ за тази страна.

en: Currency symbol.
bg: Символ на валутата.

en: Currency the order was created with, in ISO format.
bg: Валута, в която е извършена поръчката, в ISO формат.

en: Currency.
bg: Валута.

en: Current
bg: Текущ

en: Current page
bg: Текуща страница

en: Current page of the collection.
bg: Текуща страница на колекцията.

en: Current password (leave blank to leave unchanged)
bg: Текуща парола (оставете празно, за да я оставите непроменена)

en: Current price is: %s.
bg: Текущата цена е: %s.

en: Current product price.
bg: Текуща цена на продукта.

en: Current variation price.
bg: Текуща цена на вариация.

en: Currently syncing orders... %s pending
bg: В момента поръчките се синхронизират... %s чакащи

en: Cuscatlán
bg: Кускатлан

en: Cusco
bg: Куско

en: Custom
bg: Персонален

en: Custom Link
bg: Персонализирана връзка

en: Custom base
bg: Персонализирана

en: Custom field deleted.
bg: Персонализираното поле е изтрито.

en: Custom field updated.
bg: Персонализираното поле е обновено.

en: Custom fields
bg: Персонализирани полета

en: Custom fields can be used to add extra metadata to an order that you can %1$suse in your theme%2$s.
bg: Персонализираните полета могат да се използват за добавяне на допълнителни метаданни към поръчка, която можете да %1$s използвате във вашата тема %2$s.

en: Custom ordering
bg: Персонализирана подредба

en: Custom ordering position.
bg: Позиция на собствена подредба.

en: Custom:
bg: Персонализиран:

en: Customer
bg: Клиент

en: Customer Data
bg: Данни на клиента

en: Customer Email
bg: Имейл на клиента

en: Customer ID is invalid.
bg: Номерът на клиента е невалиден.

en: Customer ID.
bg: IP на клиента

en: Customer IP: %s
bg: IP адрес на клиента: %s

en: Customer Name
bg: Име на клиента

en: Customer billing address
bg: Клиентски адрес за фактуриране

en: Customer created
bg: Клиентът е създаден

en: Customer deleted
bg: Клиентът е изтрит

en: Customer details
bg: Данни на клиента

en: Customer download link
bg: Връзка за изтегляне за клиента

en: Customer download log
bg: Записи на свалянията от клиенти

en: Customer download permissions have been retained.
bg: Правата за сваляне на файлове на потребителя са запазени.

en: Customer downloads
bg: Клиентски изтегляния

en: Customer first name.
bg: Име на клиента.

en: Customer history
bg: История на клиента

en: Customer information like your name, email address, and billing and shipping information.
bg: Клиентска информация: вашето име, имейл адрес и адреси за фактуриране и доставка.

en: Customer last name.
bg: Фамилия на клиента.

en: Customer list
bg: Списък с клиенти

en: Customer login name.
bg: Потребителско име на клиента.

en: Customer matched zone "%s"
bg: Клиентът попада в зона "%s"

en: Customer note
bg: Клиентска бележка

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
bg: Изпраща се, когато е добавена нова бележка към поръчката.

en: Customer notes about the order
bg: Бележки на клиента за поръчката

en: Customer orders
bg: Поръчки от регистрирани

en: Customer password.
bg: Парола на клиента.

en: Customer payment page &rarr;
bg: Страница за плащане от клиента &rarr;

en: Customer provided note
bg: Бележка от клиента

en: Customer provided note:
bg: Бележка от клиента:

en: Customer role.
bg: Роля на клиента.

en: Customer sales
bg: Клиентски продажби

en: Customer shipping address
bg: Адрес за доставка на клиента

en: Customer type
bg: Тип клиент

en: Customer type name.
bg: Име на вид клиент.

en: Customer updated
bg: Клиентът е актуализиран

en: Customer's IP address.
bg: IP адрес на клиента.

en: Customer:
bg: Клиент:

en: Customers
bg: Клиенти

en: Customers can create an account before placing their order.
bg: Клиентите ви могат да създават профил преди да отправят поръчките си.

en: Customers do not support trashing.
bg: Клиентите не могат да бъдат премествани в кошчето.

en: Customers totals.
bg: Общо клиенти.

en: Customers vs. guests
bg: Клиенти срещу Гости

en: Customers will need to spend this amount to get free shipping.
bg: Потребителите ще трябва да похарчат тази сума, за да получат безплатна доставка.

en: Customers will not be able to purchase physical goods from your store until a shipping method is available.
bg: Клиентите няма да могат да поръчват физически стоки ако няма налични методи за доставка.

en: Customize your store
bg: Персонализиране на вашия магазин

en: Cyprus
bg: Кипър

en: Czech Republic
bg: Чешка република

en: Czech koruna
bg: Чешка крона

en: DESC
bg: Низх.

en: DKI Jakarta
bg: ДКИ Джакарта

en: Dadra and Nagar Haveli
bg: Дадра и Нагар Хавели

en: Dajabón
bg: Дахабон

en: Dakar
bg: Дакар

en: Daman and Diu
bg: Даман и Диу

en: Danish krone
bg: Датска крона

en: Dar es Salaam
bg: Дар ес-Салаам

en: Darién
bg: Дариен

en: Dashboard
bg: Табло

en: Data resource ID.
bg: ID на ресурса за данни.

en: Data resource description.
bg: Описание на ресурса за данни.

en: Data: %1$.2fMB + Index: %2$.2fMB + Engine %3$s
bg: Данни: %1$.2fMB + Индекси: %2$.2fMB + подсистема %3$s

en: Database
bg: База данни

en: Database Data Size
bg: Размер на базата данни

en: Database File Path
bg: Път на файла на базата данни

en: Database Index Size
bg: Размер на индекса на базата данни

en: Database information:
bg: Информация за базата данни:

en: Database prefix
bg: Префикс на базата данни

en: Database prefix.
bg: Префикс на базата данни.

en: Database tables.
bg: Таблици от базите данни.

en: Database upgrade routine has been scheduled to run in the background.
bg: Рутинно обновяване на базата данни е насрочено за изпълнение във фонов режим.

en: Database.
bg: База данни.

en: Date
bg: Дата

en: Date created
bg: Дата на създаване

en: Date created:
bg: Дата на създаване:

en: Date last active.
bg: Дата на последна активност.

en: Date registered.
bg: Дата на регистрация.

en: Date sale price ends
bg: Крайна дата на намалението

en: Date sale price starts
bg: Начална дата на намалението

en: Date:
bg: Дата:

en: Davao Occidental
bg: Давао Оксидентал

en: Davao Oriental
bg: Давао Ориентал

en: Davao del Norte
bg: Давао дел Норте

en: Davao del Sur
bg: Давао дел Сур

en: Day(s)
bg: Ден(дни)

en: Debug
bg: Дебъгване

en: Debug log
bg: Регистри за откриване на бъгове

en: Debug mode
bg: Дебъг режим

en: Decimal separator
bg: Десетичен знак

en: Decimal separator for displayed prices for this country.
bg: Десетичен разделител за извеждането на цените в тази държава.

en: Decimal separator.
bg: Десетичен знак

en: Decrease existing price by (fixed amount or %):
bg: Намаляване на редовната цена с (фиксирана ставка или %):

en: Decrease existing sale price by (fixed amount or %):
bg: Намаляване на настоящата намалена цена с (точна стойност или %):

en: Decrease existing stock by:
bg: Намаляване на наличностите с:

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
bg: Намаляване на редовните цени (с фиксирана ставка или процент)

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
bg: Намаляване на продажните цени (с фиксирана ставка или процент)

en: Default
bg: По подразбиране

en: Default Form Values
bg: Подразбиращи се стойности на формуляра

en: Default ISO4127 alpha-3 currency code for the country.
bg: Код по подразбиране за валутата на тази държава по ISO4127 alpha-3.

en: Default attribute
bg: Атрибут по подразбиране

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
bg: Без категория

en: Default customer location
bg: Местоположение по подразбиране за клиента

en: Default product category cannot be deleted.
bg: Продуктовата категория по подразбиране не може да бъде изтрита.

en: Default product sorting
bg: Сортиране по подразбиране

en: Default sort order
bg: Ред на сортиране по подразбиране

en: Default sort order.
bg: Критерий за подреждане по подразбиране.

en: Default sorting
bg: Подреждане по подразбиране

en: Default sorting (custom ordering + name)
bg: Сортиране по подразбиране (персонализирано подреждане + име)

en: Default timezone is %s - it should be UTC
bg: Часова зона по подразбиране %s - трябва да бъде по UTC

en: Default timezone is UTC
bg: По подразбиране часовата зона е UTC.

en: Default timezone.
bg: Часова зона по подразбиране.

en: Default to customer billing address
bg: По подразбиране да се използва клиентския адрес за фактуриране

en: Default to customer shipping address
bg: По подразбиране да се използва клиентския адрес за доставка

en: Default value for the setting.
bg: Стойност по подразбиране на настройката

en: Defaults variation attributes.
bg: Атрибути за вариациите по подразбиране.

en: Define if the attribute can be used as variation.
bg: Дали този атрибут може да бъде използван за вариации.

en: Define if the attribute is visible on the "Additional information" tab in the product's page.
bg: Определя дали атрибутът ще се показва в таба „Допълнителна информация“ на страницата на продукта.

en: Define if the order is paid. It will set the status to processing and reduce stock items.
bg: Задаване дали поръчката е заплатена. Това ще промени състоянието на "Обработка" и ще намали складовата наличност.

en: Define if the variation is visible on the product's page.
bg: Определяне дали вариацията е видима на страницата на продукта.

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
bg: Указване на текст, който да се показва след цените на продуктите. Например може да бъде "с включено ДДС", за уточняване на посочената стойност. Също можете да заместите цените, като използвате някой от изразите: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.

en: Define whether or not the entire product is taxable, or just the cost of shipping it.
bg: Определете дали целия продукт подлежи на таксуване, или само стойността на доставката му.

en: Delaware
bg: Делауеър

en: Delete
bg: Изтриване

en: Delete "%s" permanently
bg: Изтриване на "%s" завинаги

en: Delete WooCommerce tax rates
bg: Изтриване на всички WooCommerce такси

en: Delete all variations
bg: Изтриване на всички вариации

en: Delete image
bg: Изтриване на изображения

en: Delete item
bg: Изтриване на артикул

en: Delete log
bg: Изтриване на дневника

en: Delete note
bg: Изтриване на бележка

en: Delete orphaned variations
bg: Изтриване на вариациите без родители

en: Delete payment method
bg: Изтриване на метод за разплащане

en: Delete permanently
bg: Безвъзвратно изтриване

en: Delete tax rates
bg: Изтриване на такси

en: Delete template file
bg: Изтриване на шаблон

en: Delete this log file permanently?
bg: Изтриване на този доклад за постоянно?

en: Delete this review permanently
bg: Изтрийте отзива завинаги

en: Deleted
bg: Изтрит

en: Deleted %1$s and adjusted stock (%2$s)
bg: Артикулът %1$s е изтрит и наличността е коригирана (%2$s)

en: Deleted %s
bg: Изтрит %s

en: Deleted all active sessions, and %d saved carts.
bg: Изтрити са всички активни сесии и %d запазени колички.

en: Deletes unused variations.
bg: Изтрива неизползваните вариации.

en: Deleting a category does not delete the products in that category. Instead, products that were only assigned to the deleted category are set to the category %s.
bg: Изтриването на категория не изтрива продуктите в нея. Вместо това, продуктите, които са били асоциирани само с изтритата категория, се прехвърлят към категория %s.

en: Delhi
bg: Делхи

en: Delimiter
bg: Разделител

en: Delivery URL
bg: URL за доставка

en: Delivery fee
bg: Такса доставка

en: Delta
bg: Делта

en: Denizli
bg: Денизли

en: Denmark
bg: Дания

en: Deny
bg: Забраняване

en: Department
bg: Отдел

en: Description
bg: Описание

en: Description (optional)
bg: Описание (по желание)

en: Description is missing.
bg: Описанието липсва.

en: Desktop
bg: Настолен компютър

en: Details
bg: Детайли

en: Determines how this attribute's values are displayed.
bg: Определя как стойностите на атрибута биват показвани.

en: Determines if hidden or visible catalog products are shown.
bg: Определя дали се показват скрити или видими продукти от каталога.

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
bg: Задаване на ред на подреждане на атрибутите на клиентската част и продуктовата страница. Ако се използва персонализирано подреждане, ще имате възможност да пренаредите атрибутите по свой избор.

en: Determines the type of discount that will be applied.
bg: Определя вида отстъпка, която ще бъде приложена.

en: Device type
bg: Тип устройство

en: Dhaka
bg: Дака

en: Dhaulagiri
bg: Дхаулагири

en: Did the tool run successfully?
bg: Успешно ли проработи инструментът?

en: Did you know you can print shipping labels at home?
bg: Знаете ли, че можете да отпечатате етикети за доставка у дома?

en: Dimensions
bg: Размери

en: Dimensions (%s)
bg: Размери (%s)

en: Dimensions (L&times;W&times;H) (%s)
bg: Размери (Д&times;Ш&times;В) (%s)

en: Dimensions unit
bg: Мерни единици за размер на продукт

en: Dinagat Islands
bg: Острови Динагат

en: Dinajpur
bg: Динайпур

en: Direct
bg: Директна

en: Direct bank transfer
bg: Банков превод

en: Direct payments to email address:
bg: Директни плащания към имейл адрес:

en: Directory size: %s
bg: Размер на папката: %s

en: Disable shipping &amp; shipping calculations
bg: Изключване на доставките и изчисленията за доставка.

en: Disabled
bg: Изключен

en: Disconnect
bg: Прекъсване на връзката

en: Discount (%s)
bg: Отстъпка (%s)

en: Discount amount
bg: Обща сума на отстъпките

en: Discount amount in cents.
bg: Размер на отстъпката в цента.

en: Discount total tax.
bg: Общо такси върху отстъпките.

en: Discount total.
bg: Общо отстъпки.

en: Discount type
bg: Тип намаление:

en: Discount type.
bg: Тип отсъпка.

en: Discount:
bg: Отстъпка:

en: Discounted orders
bg: Поръчки с намаление

en: Discounted price:
bg: Цена с отстъпка

en: Discounted rates
bg: Цени с отстъпка

en: Dismiss
bg: Отхвърляне

en: Dismiss this notice
bg: Скриване на съобщението

en: Dismiss this notice.
bg: Скрий уведомлението.

en: Dismiss this suggestion
bg: Отхвърляне на предложението

en: Display a list of a customer's recently viewed products.
bg: Показва списък с последните разглеждани продукти от клиента.

en: Display a list of active product filters.
bg: Показва списък с активните продуктови филтри.

en: Display a list of attributes to filter products in your store.
bg: Показва списък с атрибути за филтриране на продуктите в магазина.

en: Display a list of recent reviews from your store.
bg: Показва списък с последните отзиви от магазина.

en: Display a list of star ratings to filter products in your store.
bg: Показва списък с оценки за филтриране на продуктите в магазина.

en: Display a slider to filter products in your store by price.
bg: Показва плъзгач за филтриране на продуктите в магазина по цена.

en: Display name
bg: Видимо име

en: Display name cannot be changed to email address due to privacy concern.
bg: Името, което ще бъде публично видимо, не може да бъде същото като имейл адреса от съображения за поверителност.

en: Display prices during cart and checkout
bg: Показване на цените в количката и при плащане

en: Display prices in the shop
bg: Показване на цените в магазина

en: Display suggestions within WooCommerce
bg: Показване на предложения в WooCommerce

en: Display tax totals
bg: Показване на всички такси

en: Display the customer shopping cart.
bg: Показва потребителската количка в страничната лента.

en: Display type
bg: Вид на изглед

en: Displays whether or not WP Cron Jobs are enabled.
bg: Показва дали WP Cron Jobs са включени или не.

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
bg: Показва дали WordPress е в режим на проследяване на грешки.

en: Displays whether or not WordPress is using an external object cache.
bg: Показва дали WordPress използва външен кеш за обектите.

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
bg: Показва дали понастоящем активната тема е декларирала поддръжка за WooCommerce приставката

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
bg: Да се показва или не, дали темата е дъщерна.

en: District
bg: Област

en: District of Columbia
bg: Окръг Колумбия

en: Distrito Federal
bg: Федерален окръг

en: Distrito Nacional
bg: Национален окръг

en: Djibouti
bg: Джибути

en: Djiboutian franc
bg: Джибутски франк

en: Dnipropetrovshchyna
bg: Днепропетровска област

en: Do not allow
bg: Не е позволено

en: Do not import
bg: Не импортирайте

en: Do you need help with adding your first product?
bg: Имате ли нужда от помощ при добавянето на първия си продукт?

en: Do you need more info about WooCommerce Subscriptions?
bg: Имате ли нужда от повече информация за абонаментите в WooCommerce?

en: Do you want to generate all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max %d per run).
bg: Искате ли да генерирате всички варианти? Това ще създаде нова вариация за всяка възможна комбинация от атрибути за продукта (макс. %d на изпълнение).

en: Do you want to migrate from Shopify to WooCommerce?
bg: Искате ли да мигрирате от Shopify към WooCommerce?

en: Do you want to sell online courses?
bg: Искате ли да продавате онлайн курсове?

en: Do you wish to save your changes first? Your changed data will be discarded if you choose to cancel.
bg: Искате ли първо да запазите промените? Вашите променени данни ще бъдат загубени ако изберете да отмените действието.

en: Dobrich
bg: Добрич

en: Docs
bg: Документация

en: Dodoma
bg: Додома

en: Does the theme declare WooCommerce support?
bg: Темата декларира ли поддръжка на WooCommerce?

en: Does the theme have a woocommerce.php file?
bg: Темата има ли woocommerce.php файл?

en: Does this theme have outdated templates?
bg: Има ли остарели шаблони в тази тема?

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
bg: Вашият сайт използва ли принудително SSL сертификат при трансакциите?

en: Dokolo
bg: Доколо

en: Dolj
bg: Долж

en: Dominica
bg: Доминика

en: Dominican Republic
bg: Доминиканска Република

en: Dominican peso
bg: Доминиканско песо

en: Don't allow purchases
bg: Не позволявайте покупки

en: Don't charge for shipping.
bg: Без такса за доставка.

en: Don't charge tax
bg: Не начислявай данъчна основа

en: Done!
bg: Готово!

en: Donegal
bg: Донигал

en: Download | Downloads
bg[0]: Изтегляне
bg[1]: Изтегляния

en: Download %d
bg: Изтегли %d

en: Download %d URL
bg: Адрес за сваляне на %d

en: Download %d name
bg: Име на продукта за изтегляне %d

en: Download ID
bg: ID на изтеглянето

en: Download ID (MD5).
bg: Номер на изтегляне (MD5).

en: Download ID.
bg: ID на свалянето.

en: Download URL
bg: Адрес за сваляне

en: Download count
bg: Брой сваляния

en: Download expiry
bg: Краен срок за изтегляне

en: Download expiry days
bg: Дни на валидност на възможността за изтегляне

en: Download file URL.
bg: Адрес на файл за изтегляне.

en: Download for support
bg: Изтеглете за поддръжка

en: Download limit
bg: Лимит на изтеглянията

en: Download name
bg: Име на елемента за сваляне

en: Download type, this controls the schema on the front-end.
bg: Вид на изтеглянето, определя как ще изглежда връзката за изтегляне.

en: Downloadable
bg: За изтегляне

en: Downloadable file name.
bg: Име на файла за изтегляне.

en: Downloadable files
bg: Файлове за изтегляне

en: Downloadable product ID.
bg: Номер на продукт за изтегляне.

en: Downloadable product permissions
bg: Разрешения за продукти, които могат да се изтеглят

en: Downloadable products
bg: Продукти за изтегляне

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
bg: Достъп до файла на продуктите за изтегляне се дава след заплащане.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
bg[0]: Изтеглено %s път
bg[1]: Изтеглено %s пъти

en: Downloads
bg: Изтегляния

en: Downloads remaining
bg: Оставащи изтегляния

en: Downloads require login
bg: Изтеглянията изискват влизане в профила

en: Drafts <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Чернова <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Чернови <span class="count">(%s)</span>

en: Drag and drop to re-order your custom zones. This is the order in which they will be matched against the customer address.
bg: Завлачете и пуснете за задаване реда на вашите собствени зони. Те ще бъдат проверявани за съответствие с клиентския адрес в този ред.

en: Drag and drop to set admin attribute order
bg: Задайте реда на атрибутите в административния панел чрез придърпване и пускане

en: Drag and drop, or click to set admin variation order
bg: Завлачете и пуснете, или щракнете за задаване реда на вариациите в администраторския панел

en: Drochia
bg: Дрокия

en: Dropdown
bg: Падащо меню

en: Dropin Plugins
bg: Dropin разширения

en: Dropins & MU plugins.
bg: Dropins & задължително включени разширения.

en: Duarte
bg: Дуарте

en: Dublin
bg: Дъблин

en: Duplicate
bg: Дублиране

en: During checkout
bg: При приключване на поръчката

en: East Azarbaijan (آذربایجان شرقی)
bg: Източен Азърбайджан (آذربایجان شرقی)

en: East Caribbean dollar
bg: Източнокарибски долар

en: Eastern
bg: Източна

en: Eastern Samar
bg: Източен Самар

en: Ebonyi
bg: Ебони

en: Ecuador
bg: Еквадор

en: Edirne
bg: Одрин

en: Edit
bg: Редактиране

en: Edit %s
bg: Редактиране на %s

en: Edit %s page
bg: Редактиране на страницата %s

en: Edit Brand
bg: Редактиране на производител

en: Edit Coupon
bg: Редактиране на код за отстъпка

en: Edit Order
bg: Промяна на поръчката

en: Edit Product
bg: Редактиране на продукт

en: Edit Scheduled Action
bg: Редактиране на планирано действие

en: Edit account
bg: Редактиране на профил

en: Edit attribute
bg: Редактиране на атрибут

en: Edit category
bg: Редактиране на категория

en: Edit coupon
bg: Промяна на код за отстъпка

en: Edit failed. Please try again.
bg: Възникна грешка при редакцията. Опитайте отново.

en: Edit item
bg: Редактиране на артикул

en: Edit order
bg: Редактиране на поръчка

en: Edit product
bg: Редактиране на продукт

en: Edit products on the move
bg: Редактиране на продукти в движение

en: Edit shipping
bg: Редактиране на доставка

en: Edit shipping class
bg: Редактиране на класа на доставка

en: Edit tag
bg: Редактиране на етикет

en: Edit this order
bg: Редактиране на тази поръчка

en: Edo
bg: Едо

en: Effortless payments by Mollie: Offer global and local payment methods, get onboarded in minutes, and supported in your language.
bg: Безпроблемни плащания от Mollie: Предложете глобални и местни начини на плащане, включете се за минути и със поддръжка на вашия език.

en: Egypt
bg: Египет

en: Egyptian pound
bg: Египетска лира

en: Ehime
bg: Ехиме

en: Ekiti
bg: Екити

en: El Salvador
bg: Ел Салвадор

en: El Seibo
bg: Ел Сейбо

en: Electronics and computers
bg: Електроника и компютри

en: Elías Piña
bg: Елиас Пиня

en: Email
bg: Имейл

en: Email Address
bg: Имейл адрес

en: Email Settings
bg: Имйл настройки

en: Email Template
bg: Имейл шаблон

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Email address is invalid.
bg: Имейл адресът е невалиден.

en: Email address to receive payments
bg: Имейл адрес за получаване на плащания

en: Email address.
bg: Имейл адрес.

en: Email heading
bg: Заглавие на имейл

en: Email heading (paid)
bg: Заглавие на имейл (платено)

en: Email notifications
bg: Имейл известия

en: Email notifications sent from WooCommerce are listed below. Click on an email to configure it.<br>%s
bg: Известията по имейл, изпратени от WooCommerce, са изброени по-долу. Кликнете върху имейл, за да го настроите.<br>%s

en: Email of the reviewer.
bg: Имейл адрес на автора на отзива.

en: Email options
bg: Настройки на имейл

en: Email sender options
bg: Настройки за изпращане на имейл

en: Email template
bg: Шаблон за имейл

en: Email type
bg: Тип имейл

en: Email you used during checkout.
bg: Имейл, използван при поръчката.

en: Email:
bg: Имейл:

en: Emails
bg: Имейли

en: Emergency
bg: Спешно

en: Empty Trash
bg: Изпразване на кошчето

en: Enable
bg: Включване/Изключване

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
bg: Използване на AJAX при добавяне в количката

en: Enable Archives?
bg: Позволяване на директории

en: Enable IPN email notifications
bg: Разрешаване на email известия за IPN

en: Enable PayPal Standard
bg: Позволяване на плащане с PayPal Standard

en: Enable PayPal sandbox
bg: Включване PayPal режим за разработчици

en: Enable archives?
bg: Активиране на архиви?

en: Enable auto-renew
bg: Разрешаване на автоматичното подновяване

en: Enable auto-renewal
bg: Включете автоматичното подновяване

en: Enable bank transfer
bg: Разреши банковите преводи

en: Enable cash on delivery
bg: Позволяване на наложен платеж

en: Enable check payments
bg: Позволяване на плащането с чек

en: Enable coupons
bg: Включване на кодове за отстъпка

en: Enable debug mode
bg: Активиране на дебъг режим

en: Enable for shipping methods
bg: Позволяване на методи на доставка

en: Enable guest checkout (recommended)
bg: Активирайте поръчки като гост (препоръчително)

en: Enable log-in during checkout
bg: Активирайте вход от страницата за приключване на поръчката

en: Enable logging
bg: Включване на регистрите

en: Enable low stock notifications
bg: Включване на уведомления за ниска наличност

en: Enable out of stock notifications
bg: Включване на уведомления за изчерпана наличност

en: Enable product reviews
bg: Включване на отзивите за продуктите

en: Enable reviews
bg: Разрешаване на отзиви

en: Enable shipping debug mode to show matching shipping zones and to bypass shipping rate cache.
bg: Включете на debug режим за доставките, за да се покажат съвпадащите зони на доставка и да се заобиколи кеша на тарифите за доставка.

en: Enable star rating on reviews
bg: Разрешаване на оценки със звезди на отзивите

en: Enable stock management
bg: Позволяване управлението на наличности

en: Enable store notice
bg: Включване на известието в магазина

en: Enable tax rates and calculations
bg: Включване на данъчни стойности и калкулиране

en: Enable taxes
bg: Включване на такси

en: Enable the shipping calculator on the cart page
bg: Включване на калкулатора за доставка на страницата с количката

en: Enable the use of coupon codes
bg: Разрешаване използването на кодове за отстъпка

en: Enable this email notification
bg: Включване уведомленията за този имейл

en: Enable this feature to track and credit channels and campaigns that contribute to orders on your site
bg: Активирайте тази функция, за да проследявате и кредитирате канали и кампании, които допринасят за поръчките на вашия сайт

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
bg: Позволяване на атрибута да има отделна директория в продуктовия каталог/архив.

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
bg: Задайте тази опция ако продуктът не е доставен или няма такса за доставка.

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
bg: Задайте тази опция ако достъпът до файла за изтегляне се дава при поръчка на продукт

en: Enable this option to enable stock management at variation level
bg: Включване на управлението за управление на наличностите на ниво вариация

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
bg: Използвайте тази настройка, за да дадете достъп за сваляне, когато поръчките са в режим "обработка" вместо в "приключен".

en: Enable tracking
bg: Разрешаване на проследяването

en: Enable usage tracking and help improve WooCommerce
bg: Разрешете проследяването на употребата и помогнете да подобрим WooCommerce

en: Enable/Disable
bg: Включване/Изключване

en: Enable/Disable attribute archives.
bg: Включване/изключване на архиви за атрибути.

en: Enabled
bg: Разрешен

en: End date of sale price, as GMT.
bg: Крайна дата за намалението, в GMT.

en: End date of sale price, in the site's timezone.
bg: Крайна дата на намалението в часовата зона на сайта.

en: End date of sale price.
bg: Крайна дата на промоцията.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Add payment method" page.
bg: Кратко име за страницата "Поръчка &rarr; Добавяне метод за разплащане".

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Order received" page.
bg: Кратко име за страницата "Поръчка &rarr; Приета поръчка".

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Pay" page.
bg: Кратко име за страницата "Поръчка &rarr; Плащане".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Addresses" page.
bg: Кратко име за страницата "Моят профил &rarr; Адреси".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Downloads" page.
bg: Кратко име за страницата "Моят профил &rarr; Изтегляния".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Edit account" page.
bg: Кратко име за страницата "Моят профил &rarr; Редакция на профил".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Lost password" page.
bg: Кратко име за страницата "Моят профил &rarr; Изгубена парола".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Orders" page.
bg: Кратко име за страницата "Моят профил &rarr; Поръчки".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Payment methods" page.
bg: Кратко име за страницата "Моят профил &rarr; Методи за разплащане".

en: Endpoint for the "My account &rarr; View order" page.
bg: Кратко име за страницата "Моят профил &rarr; Преглед  на поръчката".

en: Endpoint for the delete payment method page.
bg: Кратко име за страницата за изтриване на метод за разплащане.

en: Endpoint for the setting a default payment method page.
bg: Кратко име за страницата за задаване на метод за разплащане по подразбиране.

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
bg: Кратко име за определяне на адреса за изход. Може да бъде добавено в менютата чрез персонализирана връзка: vashiatsait.com/?customer-logout=true

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
bg: Кратките имена на служебните страници се добавят след URL адреса на страниците ви, с цел да се обработят специфични действия в процеса на поръчване. Важно за тях е да бъдат уникални.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique and can be left blank to disable the endpoint.
bg: Към адреса на страницата се добавят кратките имена на служебните страници, които дават някои допълнителни функции. Те трябва да са уникални и могат да бъдат оставени празни ако не искате да ги използвате.

en: Enhance your products
bg: Подобрете продуктите си

en: Enhance your store with extensions
bg: Обогатете магазина си с разширения

en: Enhance your store with these recommended free features.
bg: Подобрете магазина си с тези препоръчани безплатни функции.

en: Enjoy all Facebook products combined in one extension: pixel tracking, catalog sync, messenger chat, shop functionality and Instagram shopping (coming soon)!
bg: Използвайте всички продукти на Facebook, комбинирани в едно разширение: проследяване, синхронизиране на каталога, чата Messenger, пазаруване и продажби в Instagram (очаквайте скоро)!

en: Enna
bg: Ена

en: Ensure result set excludes reviews assigned to specific user IDs.
bg: Проверка дали наборът от резултати изключва отзиви, асоциирани с определени ID на потребители.

en: Ensure result set excludes specific IDs.
bg: Уверете се, че наборът от резултати изключва определени ID номера.

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
bg: Въведете цена (без такси) или сума, пр. <code>10.00 * [qty]</code>.

en: Enter a coupon code to apply. Discounts are applied to line totals, before taxes.
bg: Въведете код за отстъпка. Отстъпките се прилагат върху сумите на отделните позиции преди прилагането на данъци и такси.

en: Enter a custom base to use. A base must be set or WordPress will use default instead.
bg: Въведете собствена основа за адресите на продуктите. Ако не е зададена, WordPress ще използва такава по подразбиране.

en: Enter a different address
bg: Въведете друг адрес

en: Enter a fixed amount or percentage to apply as a fee.
bg: Въведете твърда сума или процент, който да се приложи като такса.

en: Enter a name for the new attribute term:
bg: Въведете име на новия атрибут:

en: Enter a name for this tax rate.
bg: Въведете име на тази такса.

en: Enter a new password below.
bg: Въведете новата парола по-долу.

en: Enter a number to set stock quantity at the variation level. Use a variation's 'Manage stock?' check box above to enable/disable stock management at the variation level.
bg: Въведете число, за да зададете наличност на ниво вариация. Използвайте отметката за управление на наличностите по-горе, за да включите или изключите управлението на наличностите на ниво вариация.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
bg: Въведете ставка за таксата (процентно изражение) до 4 знака след десетичната точка.

en: Enter a username or email address.
bg: Въведете потребител или мейл адрес.

en: Enter a value
bg: Въведете стойност

en: Enter a value (fixed or %)
bg: Въведете стойност (точна или %)

en: Enter an optional description for this variation.
bg: Въведете описание на тази вариация (по желание).

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
bg: Въведете незадължителна бележка, която да бъде показана на клиента след поръчването на този продукт.

en: Enter attachment ID or URL to an image
bg: Въведете ID на прикачен файл или адрес на изображение

en: Enter price (%s)
bg: Въведете цена (%s)

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
bg: Въведете получатели (разделени със запетая) за този имейл. По подразбиране е %s.

en: Enter recipients (comma separated) that will receive this notification.
bg: Въведете получатели (разделени със запетая), които ще получат това уведомление.

en: Enter sale price (%s)
bg: Въведете промоционална цена (%s)

en: Enter some descriptive text. Use “%s” to separate different values.
bg: Въведете описателен текст. Използвайте "%s", за да разделите различните стойности.

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
bg: Въведете текст или атрибути, разделени с права черта (|)

en: Enter the action that will trigger this webhook.
bg: Въведете действието, което ще активира уеб-куката.

en: Enter the external URL to the product
bg: Въведете външния URL адрес на продукта

en: Enter the external URL to the product.
bg: Въведете външен URL адрес към продукта.

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
bg: Въведете брой дни до изтичане на валидността за връзката за изтегляне, или оставете празно.

en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your <a href="%s">PayPal API Credentials</a>.
bg: Въведете вашите PayPal данни за API, за да обработвате връщания чрез PayPal. Научете как да достъпите вашите PayPal данни за API <a href="%s">тук</a>.

en: Enter your address to view shipping options.
bg: Въведете адреса си, за да видите опциите за доставка.

en: Enter your coupon code
bg: Въведете код на ваучер

en: Enugu
bg: Енугу

en: Environment.
bg: Среда.

en: Equatorial Guinea
bg: Екваториална Гвинея

en: Eritrea
bg: Еритрея

en: Eritrean nakfa
bg: Еритрейска накфа

en: Error
bg: Грешка

en: Error 404
bg: Грешка 404

en: Error during status transition.
bg: Грешка при промяна на състоянието.

en: Error getting remote image %s.
bg: Грешка при опит за достъпване на изображение %s.

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Error messages can contain sensitive information about your store environment. These should be hidden from untrusted visitors.
bg: Съобщенията за грешки могат да съдържат поверителна информация за средата на работа на магазина. Те трябва да бъдат скрити от потребители, на които нямате доверие.

en: Error messages should not be shown to visitors.
bg: Съобщенията за грешки да не се показват на посетителите.

en: Error processing action %1$s: %2$s
bg: Грешка при обработка на действието %1$s: %2$s

en: Error processing refund. Please try again.
bg: Грешка при обработка на възстановяване на сума. Опитайте отново.

en: Error saving action: %s
bg: Грешка при запис на действие: %s

en: Error:
bg: Грешка:

en: Error: %s
bg: Грешка: %s

en: Error: %s.
bg: Грешка: %s.

en: Error: Delivery URL cannot be reached: %s
bg: Грешка: URL адресът за доставка е недостъпен: %s

en: Error: Delivery URL returned response code: %s
bg: Грешка: URL адресът за доставка върна код: %s

en: Error: non-existing attribute ID.
bg: Грешка: несъществуващ номер на атрибут.

en: Espaillat
bg: Еспайат

en: Estonia
bg: Естония

en: Ethiopia
bg: Етиопия

en: Ethiopian birr
bg: Етиопски бир

en: Euro
bg: Евро

en: Europe
bg: Европа

en: Europe zone = Any country in Europe = Flat rate shipping
bg: Зона Европа = всички държави в Европа = доставка с фиксирана ставка

en: European Article Number
bg: Европейски номер на артикула

en: Every %d minutes
bg: На всеки %d минути

en: Every %s
bg: На всеки %s

en: Every 15 Days
bg: На всеки 15 дни

en: Every minute
bg: Всяка минута

en: Everywhere
bg: Навсякъде

en: Exclude categories
bg: Изключване на категории

en: Exclude products
bg: Изключване на продукти

en: Exclude sale items
bg: Изключване на артикулите в разпродажба

en: Exclude:
bg: Изключване:

en: Excluding selected countries
bg: Изключи избраните държави

en: Excluding tax
bg: Пропускане на такси

en: Existing products that match by ID or SKU will be updated. Products that do not exist will be skipped.
bg: Същестуващите продукти, които съответстват по ID или код, ще се обновят. Несъществуващите продукти ще бъдат пропуснати.

en: Expand
bg: Разгръщане

en: Expired
bg: Изтекъл

en: Expired :(
bg: Изтекъл :(

en: Expired transients
bg: Изтекли кеширани обекти

en: Expires
bg: Валидност

en: Expires on:
bg: Изтича на:

en: Expiring Soon
bg: Изтича скоро

en: Expiring soon!
bg: Изтича скоро!

en: Expiry (MM/YY)
bg: Валидност (ММ/ГГ)

en: Expiry date
bg: Дата на изтичане

en: Export
bg: Експортиране

en: Export CSV
bg: Експорт към CSV

en: Export Products
bg: Експортиране на продукти

en: Export all categories
bg: Експортиране на всички категории

en: Export all columns
bg: Експортиране на всички колони

en: Export all products
bg: Експортиране на всички продукти

en: Export custom meta?
bg: Експортиране на мета информацията

en: Export products to a CSV file
bg: Експортиране на продукти в CSV файл

en: Extended task List
bg: Разширен списък със задачи

en: Extensions
bg: Разширения

en: Extensions %s
bg: Разширения %s

en: Extensions can add new functionality to your product pages that make your store stand out
bg: Разширенията добавят нови функции към страниците на продуктите, което кара вашия магазин да се отличава.

en: External URL
bg: Външен URL адрес

en: External object cache
bg: Външен кеш за обектите

en: External product
bg: Външен продукт

en: External products cannot be backordered.
bg: За външни продукти не може да се прави предварителна поръчка.

en: External products cannot be stock managed.
bg: Не може да се управлява складова наличност за външни продукти.

en: External/Affiliate product
bg: Външен/съдружнически (affiliate) продукт

en: FATA
bg: ФУПТ

en: Facebook for WooCommerce
bg: Facebook за WooCommerce

en: Facebook icon
bg: Икона на Facebook

en: Failed
bg: Неуспешно

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Провалена <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Провалени <span class="count">(%s)</span>

en: Failed order
bg: Провалена поръчка

en: Failed order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked failed (if they were previously pending or on-hold).
bg: Писма за отменени поръчки се изпращат до получателите, когато поръчката е маркирана като отменена (ако преди това е била в процес на обработка или задържана).

en: Failed orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
bg: Неуспешните поръчки не са заплатени и може да са били изоставени от клиента. Те ще бъдат преместени в кошчето след определения период.

en: Failed to import %s product | Failed to import %s products
bg[0]: Неуспешен импорт на %s продукт
bg[1]: Неуспешен импорт на %s продукта

en: Falkland Islands
bg: Фолкландски острови

en: Falkland Islands pound
bg: Фолкландска лира

en: Faridpur
bg: Фаридпюр

en: Faroe Islands
bg: Фарьорските острови

en: Fars (فارس)
bg: Фарс (فارس)

en: Faster future purchases
bg: По-бързи бъдещи покупки

en: Featured
bg: Подбрани

en: Featured product.
bg: Подбран продукт.

en: Featured products
bg: Подбрани продукти

en: Fee
bg: Такса

en: Fee has already been added.
bg: Таксата вече е добавена.

en: Fee lines data.
bg: Данни за таксите.

en: Fee name
bg: Име на таксата

en: Fee name is required.
bg: Името на таксата е задължително.

en: Fee name.
bg: Име на такса.

en: Fee total amounts provided using the smallest unit of the currency.
bg: Общи суми на таксите, предоставени с помощта на най-малката единица от валутата.

en: Fee type
bg: Тип такса

en: Feel free to reconnect again using the button below.
bg: Можете да се свържете отново чрез бутона по-долу.

en: Fees:
bg: Такси:

en: Ferrara
bg: Ферара

en: Fiji
bg: Фиджи

en: Fijian dollar
bg: Фиджийски долар

en: File
bg: Файл

en: File %d
bg: Файл %d

en: File ID
bg: ID на файл

en: File ID.
bg: ID на файл

en: File URL
bg: URL адрес на файла

en: File URL.
bg: URL адрес на файла.

en: File details.
bg: Информация за файл

en: File does not exist
bg: Файлът не съществува

en: File download method
bg: Метод при изтегляне

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your php.ini or by post_max_size being defined as smaller than upload_max_filesize in php.ini.
bg: Файлът е празен. Качете по-голям файл. Тази грешка може да бъде причинена и от забрана за качване на файлове в php.ini или ако post_max_size е зададен като по-малък от upload_max_filesize в php.ini.

en: File name
bg: Име на файл

en: File name.
bg: Име на файла.

en: File not found
bg: Файлът не е намерен

en: File path provided for import is invalid.
bg: Посоченият път на файла за импортиране е невалиден.

en: File size
bg: Размер на файла

en: File system (default)
bg: Файлове система (по подразбиране)

en: File was not found.
bg: Файлът не беше намерен.

en: Filename
bg: Име на файла

en: Filter
bg: Филтър

en: Filter Products by Attribute
bg: Филтър на продукти по атрибут

en: Filter Products by Price
bg: Филтър на продукти по цена

en: Filter Products by Rating
bg: Филтър по оценка на продукта

en: Filter by
bg: Филтриране

en: Filter by IP address
bg: Филтриране по IP адрес

en: Filter by brand
bg: Филтриране по марка

en: Filter by category
bg: Филтриране по категория

en: Filter by coupon
bg: Филтър по код за отстъпка

en: Filter by file
bg: Филтриране по файл

en: Filter by level
bg: Филтриране по ниво

en: Filter by order
bg: Филтриране по поръчка

en: Filter by price
bg: Филтър по цена

en: Filter by product
bg: Филтриране по продукт

en: Filter by product type
bg: Филтриране по тип на продукта

en: Filter by registered customer
bg: Филтриране по регистриран клиент

en: Filter by source
bg: Филтриране по източник

en: Filter by stock status
bg: Филтриране по състояние на наличност

en: Filter by user
bg: Филтриране по потребител

en: Filter coupons
bg: Филтриране на кодове за отстъпка

en: Filter orders
bg: Филтриране на поръчки

en: Filter products
bg: Филтриране на продукти

en: Filter products by maximum price
bg: Филтрирайте продуктите по максимална цена

en: Filter products by minimum price
bg: Филтрирайте продуктите по минимална цена

en: Finish checkout
bg: Завършване на поръчката

en: Finish setting up your store
bg: Завършване настройката на вашия магазин

en: Finland
bg: Финландия

en: First name
bg: Име

en: First name (optional)
bg: Име (по избор)

en: First name.
bg: Име.

en: First page
bg: Първа страница

en: Fixed amount
bg: Фиксирана ставка

en: Fixed amount per product
bg: Фиксирана ставка за продукт

en: Fixed cart discount
bg: Фиксирана отстъпка за количката

en: Fixed product discount
bg: Фиксирана отстъпка за продукт

en: Flat Rate
bg: Фиксирана тарифа

en: Flat rate
bg: Фиксирана ставка

en: Flat rate (legacy)
bg: Фиксирана ставка (остарял)

en: Florida
bg: Флорида

en: Flush all logs
bg: Изчистване на всички логове

en: Foggia
bg: Фоджия

en: Food and drink
bg: Храна и напитки

en: Footer text
bg: Текст на футера

en: For example:
bg: Например:

en: For more information:
bg: За повече информация:

en: Force HTTP when leaving the checkout
bg: Принудително преминаване към HTTP при излизане от страниците за поръчка

en: Force SSL
bg: Принудително използване на SSL

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (<a href="%s" target="_blank">an SSL Certificate is required</a>).
bg: Налагане използването на SSL (HTTPS) при заплащане (<a href="%s" target="_blank">нужен е SSL сертификат</a>).

en: Force downloads
bg: Принудително изтегляне

en: Force secure checkout
bg: Принудително използване на подсигурена връзка

en: Force shipping to the customer billing address
bg: Задължително използване на клиентския адрес за фактуриране и за доставката.

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, %1$s / %2$s can be used to serve downloads instead (server requires %3$s).
bg: Принудилтеното изтегляне ще пази адресите скрити, но при някои сървъри свалянето на по-големи файлове може да не бъде надеждно. Вместо това може да се използва %1$s / %2$s за обслужване на изтеглянията, ако се поддържа (сървърът изисква %3$s).

en: Forlì-Cesena
bg: Форли-Чезена

en: Formosa
bg: Формоса

en: Found %1$d updates (%2$s)
bg: Открити са %1$d обновления (%2$s)

en: Found %d scheduled task | Found %d scheduled tasks
bg[0]: Намерена е %d планирана задача
bg[1]: Намерени са %d планирани задачи

en: Found a bug?
bg: Намерена е неизправност?

en: Found in your order confirmation email.
bg: Намерено в имейла за потвърждение.

en: France
bg: Франция

en: Free
bg: Безплатно

en: Free Shipping
bg: Безплатна доставка

en: Free shipping
bg: Безплатна доставка

en: Free shipping (legacy)
bg: Безплатна доставка (стар метод)

en: Free shipping coupon
bg: Купон за безплатна доставка

en: Free shipping is a special method which can be triggered with coupons and minimum spends.
bg: Безплатната доставка е специален метод, който може да бъде активиран с кодове за отстъпка и зададени минимални суми на поръчката.

en: Free shipping requires
bg: Безплатната доставка изисква

en: Free shipping requires...
bg: Безплатната доставка изисква...

en: Free!
bg: Безплатно!

en: French Guiana
bg: Френска Гвиана

en: French Polynesia
bg: Френска Полинезия

en: French Southern Territories
bg: Френски Южни Територии

en: Fribourg
bg: Фрайбург

en: Friendly name for identifying this key.
bg: Описателно име за идентификация на този ключ.

en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
bg: Описателно име за идентификация на уеб-куката, по подразбиране е Уеб-кука създадена на %s.

en: From %1$s to %2$s
bg: От %1$s до %2$s

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">shipping and billing addresses</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
bg: От вашия профил можете да преглеждате <a href="%1$s">последните си поръчки</a>, да управлявате вашите <a href="%2$s">адреси за плащане и доставка </a> и <a href="%3$s">да променяте паролата и данните на профила си</a>.

en: Frosinone
bg: Фрозинон

en: Fukui
bg: Фукуи

en: Fukuoka
bg: Фукуока

en: Fukushima
bg: Фукушима

en: Fulfillment/shipping address.
bg: Адрес за изпълнение/доставка.

en: Full checkout experience with pay now, pay later and slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
bg: Максимални възможности при плащане: платете сега, по-късно или на части. Без номера на кредитни карти, без пароли, без притеснения. <a href="%s" target="_blank">Научете повече за Klarna</a>.

en: Full name of continent.
bg: Пълно име на континента.

en: Full name of country.
bg: Пълно име на държавата.

en: Full name of currency.
bg: Пълно име на валутата.

en: Full name of state.
bg: Пълно име на държавата.

en: Full name.
bg: Пълно име.

en: Full refund email heading
bg: Заглавие на писмото, което се изпраща при пълно възстановяване на сума

en: Full refund subject
bg: Причина за пълно възстановяване на сума

en: Full size image URL.
bg: Адрес на пълноразмерното изображение.

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
bg: GZip (gzopen) се използва при GEOIP базата данни от MaxMind.

en: Gabon
bg: Габон

en: Gabrovo
bg: Габрово

en: Galați
bg: Галати

en: Galway
bg: Голуей

en: Galápagos
bg: Галапагос

en: Gambia
bg: Гамбия

en: Gambian dalasi
bg: Гамбийско даласи

en: Gateway disabled
bg: Методът е изключен

en: Gathering usage data allows us to tailor your store setup experience, offer more relevant content, and help make WooCommerce better for everyone.
bg: Събирането на данни за използването ни позволява да персонализираме вашето изживяване при настройка на магазина, да предложим по-подходящо съдържание и да помогнем да направим WooCommerce по-добър за всички.

en: Gaziantep
bg: Газиантеп

en: Gazipur
bg: Газипур

en: Gbarpolu
bg: Гбарполу

en: Geita
bg: Гейта

en: General
bg: Основни

en: General options
bg: Основни настройки

en: Generate API key
bg: Генериране на API ключ

en: Generate CSV
bg: Генериране на CSV

en: Generate coupon code
bg: Генериране код за отстъпка

en: Generated at
bg: Генерирано в

en: Generic add/update/get meta methods should not be used for internal meta data, including "%s". Use getters and setters.
bg: Общите add/update/get мета методи не трябва да се ипозлват за вътрешни мета данни, включително "%s". Използвайте get и set методите вместо това.

en: Geneva
bg: Женева

en: Geolocate
bg: Гео позициониране

en: Geolocate (with page caching support)
bg: Гео позициониране (с поддръжка за кеширани страници)

en: Geolocation enabled?
bg: Включена геолокация?

en: Geolocation has not been configured.
bg: Геолокацията не е конфигурирана.

en: Georgia
bg: Джорджия

en: Georgian lari
bg: Грузинско лари

en: Germany
bg: Германия

en: Get an alert if your store is down for even a few minutes.
bg: Получавайте известие, ако магазинът ви не работи дори и само за няколко минути.

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
bg: Не е правилно да се извиква количката преди wp_loaded.

en: Get insights on how your store is doing, including total sales, top products, and more.
bg: Получавайте данни за състоянието на магазина, включително общи продажби, най-продавани продукти и още.

en: Get started
bg: Първи стъпки

en: Get system report
bg: Изтегляне на системния доклад

en: Get the value of an individual field.
bg: Вземане на стойността за отделно поле.

en: Get your API credentials from PayPal.
bg: Вземете своите API данни за достъп от PayPal

en: Get your store up and running more quickly with our new and improved setup experience
bg: Нека магазина ви заработи по-скоро с нашия нов и подобрен процес за първоначална настройка

en: Ghana
bg: Гана

en: Ghana cedi
bg: Ганайско седи

en: Ghazvin (قزوین)
bg: Гхазвин (قزوین)

en: Gibraltar
bg: Гибралтар

en: Gibraltar pound
bg: Гибралтарски паунд

en: Gilan (گیلان)
bg: Гилан (گیلان)

en: Gilgit Baltistan
bg: Гилгит Балтистан

en: Gipuzkoa
bg: Гипускоа

en: Giresun
bg: Гиресун

en: Girona
bg: Жирона

en: Gisborne
bg: Гисборн

en: GitHub project
bg: Проектът в GitHub

en: Giurgiu
bg: Гюргево

en: Give your customers the power to pay later, interest free and watch your sales grow.
bg: Дайте на клиентите си силата да плащат по-късно, без лихва и гледайте как продажбите ви растат.

en: Give your shipping class a name for easy identification
bg: Задайте име за класа на доставка, за по лесно разпознаване

en: Give your zone a name! E.g. Local, or Worldwide.
bg: Задайте име за зоната! Например: Местна, или Световна.

en: Glarus
bg: Гларус

en: Global Trade Item Number
bg: Глобален Номер на Търговски Артикул

en: Glodeni
bg: Глодeн

en: Go
bg: Отваряне

en: Go back
bg: Върни се назад

en: Go shopping
bg: Пазаруване

en: Go to Variations
bg: Отиди на вариации

en: Go to category
bg: Преминете към категория

en: Go to shop
bg: Към магазина

en: Go to the first page
bg: Към първа страница

en: Go to the last page
bg: Към последна страница

en: Go to the next page
bg: Към следващата страница

en: Go to the previous page
bg: Към предишната страница

en: Goa
bg: Гоа

en: Golestan (گلستان)
bg: Голестан (گلستان)

en: Gomba
bg: Гомба

en: Gombe
bg: Гомбе

en: Good
bg: Добре

en: Google for WooCommerce
bg: Google за WooCommerce

en: Gopalganj
bg: Гопалгандж

en: Gorizia
bg: Гориция

en: Gorj
bg: Горж

en: Gorontalo
bg: Горонтало

en: Grams
bg: Грамове

en: Granada
bg: Гранада

en: Grand Bassa
bg: Гранд Баса

en: Grand Cape Mount
bg: Гранд Кейп Маунт

en: Grand Gedeh
bg: Гранд Гедех

en: Grand Kru
bg: Гранд Кру

en: Grand total.
bg: Обща сума.

en: Grant access
bg: Даване на достъп

en: Grant access to downloadable products after payment
bg: Даване на достъп за сваляне на продукти след получаване на плащане

en: Greece
bg: Гърция

en: Greenland
bg: Гренландия

en: Grenada
bg: Гренада

en: Gross sales amount
bg: Брутна стойност на продажби

en: Gross sales in the period.
bg: Брутна сума от продажби за дадения период.

en: Grosseto
bg: Гросето

en: Group
bg: Група

en: Group type.
bg: Тип на групата.

en: Grouped product
bg: Групиран продукт

en: Grouped products
bg: Групирани продукти

en: Grow and retain customers with intelligent, impactful email and SMS marketing automation and a consolidated view of customer interactions.
bg: Растете и задържайте клиентите си с интелигентна, въздействаща автоматизация на имейл и SMS маркетинга и консолидиран поглед върху взаимодействията с клиентите.

en: Grow your business
bg: Разширете бизнеса си

en: Guadalajara
bg: Гуадалахара

en: Guadeloupe
bg: Гваделупе

en: Guam
bg: Гуам

en: Guanajuato
bg: Гуанахуато

en: Guatemala
bg: Гватемала

en: Guatemalan quetzal
bg: Гватемалски кетцал

en: Guernsey
bg: Гърнзи

en: Guernsey pound
bg: Гърнзийска лира

en: Guerrero
bg: Гереро

en: Guest
bg: Гост

en: Guest orders
bg: Поръчки от гости

en: Guest sales
bg: Продажби на гости

en: Guimaras
bg: Гуимарас

en: Guinea
bg: Гвинея

en: Guinea-Bissau
bg: Гвинея-Бисау

en: Guinean franc
bg: Гвинейски франк

en: Gujarat
bg: Гуджарат

en: Gulu
bg: Гулу

en: Gunma
bg: Гунма

en: Guyana
bg: Гвиана

en: Guyanese dollar
bg: Гвиански долар

en: Győr-Moson-Sopron
bg: Гьор-Мосон-Сопрон

en: HPOS Full text search indexes
bg: ВПХП Индексиране за търсене в целия текст

en: HPOS could not be disabled.
bg: ВПХП не може да бъде изключено.

en: HPOS could not be enabled.
bg: ВПХП не може да бъде включено.

en: HPOS disabled.
bg: ВПХП е изключено.

en: HPOS enabled.
bg: ВПХП е включено.

en: HPOS is already disabled.
bg: ВПХП вече е изключено.

en: HPOS is already enabled.
bg: ВПХП вече е включено.

en: HPOS tables do not exist.
bg: ВПХП таблоци не съществуват.

en: HTML description of the resource.
bg: Описание на този ресурс, в HTML формат.

en: HTML template
bg: HTML шаблон

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
bg: Форматите за имейл HTML и Multipart използват DOMDocument, за да генерира вграден CSS в шаблоните.

en: Haiti
bg: Хаити

en: Haitian gourde
bg: Хаитянски гурд

en: Hajdú-Bihar
bg: Хайду-Бихар

en: Hakkari
bg: Хаккари

en: Hamadan (همدان)
bg: Хамадан (همدان)

en: Hamburg
bg: Хамбург

en: Hard crop?
bg: Изрязване?

en: Harghita
bg: Харгита

en: Haryana
bg: Харияна

en: Haskovo
bg: Хасково

en: Hatay
bg: Хатай

en: Hato Mayor
bg: Хато Майор

en: Have a coupon?
bg: Имате промо код?

en: Have an existing store?
bg: Имате съществуващ магазин?

en: Hawaii
bg: Хаваи

en: Health and beauty
bg: Здраве и красота

en: Heard Island and McDonald Islands
bg: Остров Хърд и островите Макдоналд

en: Height
bg: Височина

en: Height (%s)
bg: Височина (%s)

en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
bg: Здравейте, %1$s (не сте %1$s? <a href="%2$s">Изход</a>)

en: Help &amp; Support
bg: Помощ и поддръжка

en: Help WooCommerce improve with usage tracking
bg: Помогнете на WooCommerce да се подобри чрез проследяване на използването

en: Help customers find this product by assigning it to categories, adding extra details, and managing its visibility in your store and other channels.
bg: Помогнете на клиентите да намерят този продукт, като го причислите към категории, добавите допълнителни подробности и управлявате видимостта му във вашия магазин и други канали.

en: Help improve WooCommerce with usage tracking
bg: Помогнете да подобрим WooCommerce чрез проследяване на употребата

en: Here are the details of your order placed on %s:
bg: Това са данните за вашата поръчка, направена на %s:

en: Here’s a reminder of what you’ve ordered:
bg: Ето едно напомняне за това, което сте поръчали:

en: Hermanas Mirabal
bg: Херманас Мирабал

en: Hesse
bg: Хесен

en: Heves
bg: Хевес

en: Hi %s,
bg: Здравейте, %s,

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
bg: Качване на CSV файл, съдържащ таксите, готови за импортиране във вашия магазин. Изберете .csv файл за качване и натиснете "Качване и импортиране от файл".

en: Hi there,
bg: Здравейте,

en: Hi,
bg: Привет,

en: Hidalgo
bg: Идалго

en: Hidden
bg: Скрит

en: Hide advanced options
bg: Скриване на разширените опции

en: Hide details
bg: Скрий детайли

en: Hide empty categories
bg: Скриване на празните категории

en: Hide errors from visitors
bg: Скриване на грешките от посетителите

en: Hide errors from visitors?
bg: Да се скрият ли грешките от посетителите?

en: Hide free products
bg: Скриване на безплатните продукти

en: Hide from search results
bg: Скрий от резултатите от търсенето

en: Hide if cart is empty
bg: Скриване, ако количката е празна

en: Hide in product catalog
bg: Скрий в продуктовия каталог

en: Hide out of stock items from the catalog
bg: Скриване на изчерпаните артикули от каталога

en: Hide password
bg: Скриване на паролата

en: Hide shipping costs until an address is entered
bg: Скриване на цените за доставка, докато не бъде въведен адрес

en: Hide template
bg: Скриване на шаблона

en: High-Performance order storage
bg: Високо-Производително хранилище за поръчки

en: High-performance order storage (recommended)
bg: Високопроизводително съхранение на поръчки (препоръчва се)

en: Highlight required fields with an asterisk
bg: Отбелязване на задължителните полета със звезда

en: Himachal Pradesh
bg: Химачал Прадеш

en: Hiroshima
bg: Хирошима

en: Hoima
bg: Хоима

en: Hokkaido
bg: Хокайдо

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
bg: Задържане на стоката (за неплатени поръчки) за Х минути. Когато лимитът е достигнат, чакащите поръчки ще бъдат отказани. Оставете празно за изключване.

en: Hold stock (minutes)
bg: Задържане на наличности (минути)

en: Home
bg: Начало

en: Home URL.
bg: Начален URL адрес.

en: Home decor
bg: Домашна декорация

en: Home, furniture, and garden
bg: Дом, мебели и градина

en: Homepage
bg: Начална страница

en: Homepage URL
bg: URL на началната страница

en: Homepage created
bg: Началната страница е създадена

en: Honduran lempira
bg: Хондураска лемпира

en: Honduras
bg: Хондурас

en: Hong Kong
bg: Хонконг

en: Hong Kong Island
bg: Остров Хонг Конг

en: Hong Kong dollar
bg: Хонгконгски долар

en: Hook
bg: Кука

en: Hormozgan (هرمزگان)
bg: Хормозган (هرمزگان)

en: Houaphanh
bg: Хуапхан

en: House number and street name
bg: Улица и номер на улицата

en: How easy was it to add product category?
bg: Колко лесно беше да добавите продуктова категория?

en: How easy was it to edit your product?
bg: Колко лесно беше да редактирате продукта си?

en: How easy was it to import products?
bg: Колко лесно беше да импортирате продукти?

en: How easy was it to update an order?
bg: Колко лесно беше да актуализирате поръчката?

en: How easy was it to update your settings?
bg: Колко лесно беше да актуализирате настройките си?

en: How easy was it to use search?
bg: Колко е лесно да се използва търсенето?

en: How many notes in the database?
bg: Колко бележки има в базата данни?

en: How many products should be shown per row?
bg: Колко продукта да се показват на ред?

en: How many rows of products should be shown per page?
bg: По колко реда продукти да се показват на страница?

en: How many times the coupon can be used in total.
bg: Общо колко пъти може да бъде ползван кодът за отстъпка.

en: How many times the coupon can be used per customer.
bg: Колко пъти може да бъде използван този код за отстъпка от даден потребител.

en: How many times this coupon can be used before it is void.
bg: Колко пъти този код за отстъпка може да бъде използван, преди да стане невалиден.

en: How many times this coupon can be used by an individual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
bg: Колко пъти да се използва този код за отстъпка за всеки индивидуален потребител. Използва имейл от данните за фактура за гостите и ID на потребител за влезлите.

en: How should products be sorted in the catalog by default?
bg: Как да се сортират продуктите в каталога по подразбиране?

en: How terms in this attribute are sorted by default.
bg: Как термините в този атрибут се сортират по подразбиране.

en: How to calculate delivery charges
bg: Как да смятаме такса доставка

en: How to customize your product catalog
bg: Как да персонализирате вашия продуктов каталог

en: How to update your database table prefix
bg: Как да обновите представката на базата от данни

en: Howland Island
bg: Остров Хауленд

en: Huambo
bg: Хуамбо

en: Huancavelica
bg: Хуанкавелика

en: Huelva
bg: Уелва

en: Huesca
bg: Уеска

en: Hunedoara
bg: Хунедоара

en: Hungarian forint
bg: Унгарски форинт

en: Hungary
bg: Унгария

en: Huíla
bg: Хуила

en: Hyogo
bg: Хього

en: I have read and agree to the website %s
bg: Прочетох и се съгласявам с %s на сайта

en: I plan to sell both physical and digital products
bg: Планирам да продавам както физически продукти, така и дигитални

en: I plan to sell digital products
bg: Планирам да продавам дигитални продукти

en: I plan to sell physical products
bg: Планирам да продавам физически продукти

en: I will also be selling products or services in person.
bg: Ще продавам продукти или услуги и лично.

en: ID is invalid.
bg: Номерът е невалиден.

en: ID of parent grouping.
bg: ID на родителско групиране.

en: ID to reassign posts to.
bg: Идентификатор, към когото да се преназначат публикациите.

en: IDs for settings sub groups.
bg: ID-та за подгрупи от настройки.

en: IP Address
bg: IP адрес

en: IP address
bg: IP адрес

en: IP address.
bg: IP адрес.

en: IPN email notifications
bg: IPN имейл известия

en: IPN payment completed
bg: IPN плащането завършено

en: ISO code of the country.
bg: Код на държава по ISO стандарт.

en: ISO code or name of the state, province or district.
bg: Код или име на област, провинция или окръг.

en: ISO3166 alpha-2 country code.
bg: Код на държавата по ISO3166 alpha-2.

en: ISO4217 currency code.
bg: Код на валута по ISO4217.

en: Ialomița
bg: Яломица

en: Ialoveni
bg: Яловени

en: Ibanda
bg: Ибанда

en: Ibaraki
bg: Ибараки

en: Ica
bg: Ика

en: Iceland
bg: Исландия

en: Icelandic kr&oacute;na
bg: Исландска крона

en: Idaho
bg: Айдахо

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
bg: Ако наложеният платеж е възможен само за методи, може да бъде настроен оттук. Оставете празно, за да бъде разрешен за всички методи.

en: If enabled, this text will be shown site-wide. You can use it to show events or promotions to visitors!
bg: Ако е включено, този текст ще се показва из целия сайт. Можете да го използвате, за да привличате вниманието на посетителите към събития или промоции!

en: If managing stock, this controls if backorders are allowed.
bg: При включено управление на складовата наличност, това контролира дали предварителните продажби са разрешени.

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
bg: Ако се поддържат наличности, с това поле се контролира дали са позволени поръчки на временно изчерпани продукти. Също така това може да доведе до спад на наличността до под 0.

en: If requested, calculates attribute term counts for products in the collection.
bg: Ако бъде заявено, изчислява броя на термините на атрибути за продуктите в колекцията.

en: If the payment was refunded via the API.
bg: Ако плащането е било възстановено чрез API.

en: If the product is downloadable.
bg: Дали продуктът е за изтегляне.

en: If the product is virtual.
bg: Дали продуктът е виртуален.

en: If the variation is downloadable.
bg: Дали вариацията е за изтегляне.

en: If the variation is virtual.
bg: Дали вариацията е виртуална.

en: If the variation is visible.
bg: Ако вариантът се вижда.

en: If this attribute has term archive pages.
bg: Дали атрибутът има архивна страница за термините си.

en: If true and if the free shipping method requires a coupon, this coupon will enable free shipping.
bg: Ако стойността е true и ако методът за безплатна доставка изисква код за отстъпка, този код ще позволи безплатна доставка.

en: If true, calculates rating counts for products in the collection.
bg: Ако е вярно, изчислява броя на оценките за продуктите в колекцията.

en: If true, calculates the minimum and maximum product prices for the collection.
bg: Ако е вярно, изчислява минималната и максималната цена на продуктите в колекцията.

en: If true, the coupon can only be used individually. Other applied coupons will be removed from the cart.
bg: При стойност true, кодът за отстъпка може да бъде използван самостоятелно. Другите кодове за отстъпка ще бъдат премахвани от количката.

en: If true, the note will be shown to customers and they will be notified. If false, the note will be for admin reference only.
bg: При стойност true, бележката ще се показва на клиентите и те ще бъдат известявани. Ако стойността е false, бележката ще бъде достъпна само за администраторите.

en: If true, this coupon will not be applied to items that have sale prices.
bg: Ако стойността е true, този код за отстъпка няма да бъде приложен към продукти с намалени цени.

en: If true, this note will be attributed to the current user. If false, the note will be attributed to the system.
bg: Ако е вярно, тази забележка ще бъде асоциирана с текущия потребител. Ако е грешно, забележката ще бъде асоциирана със системата.

en: If you are modifying WooCommerce on a parent theme that you did not build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
bg: Ако правите промени в WooCommerce или в родителска тема, възможно е да имате проблеми с обновленията. Препоръчва се използването на дъщерна тема. Прочетете <a href="%s" target="_blank">как се прави дъщерна тема</a>.

en: If you copied over a template file to change something, then you will need to copy the new version of the template and apply your changes again.
bg: Ако сте заместили файл от шаблона, за да направите промени, ще трябва да копирате новата версия на шаблона и отново да нанесете промените.

en: If you create an account, we will store your name, address, email and phone number, which will be used to populate the checkout for future orders.
bg: Ако си създадете профил, ще съхраним името, адреса, имейл адреса и телефонния ви номер и ще ги използваме, за да ги попълним автоматично при следващи ваши поръчки.

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
bg: Ако определите страница за „Условия за ползване“, клиентите ще бъдат запитвани дали приемат правилата преди заплащането.

en: If you didn't make this request, just ignore this email. If you'd like to proceed:
bg: Ако не сте направили тази заявка, просто не обръщайте внимание на това съобщение. Ако искате да продължите:

en: If you didn’t make this request, just ignore this email. If you’d like to proceed, reset your password via the link below:
bg: Ако не сте правили такава заявка, просто игнорирайте този имейл. Ако искате да продължите с промяната, направете я като цъкнете на връзката по-долу:

en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%1$s">GitHub issues</a>. Ensure you read the <a href="%2$s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%3$s">system status report</a>.
bg: Ако намерите грешка в ядрото на WooCommerce, можете да го докладвате в <a href="%1$s">GitHub Issues</a>. Уверете се, че сте прочели <a href="%2$s">ръководството за принос</a> , преди да изпратите сигнала за грешката. За да ни помогнете да разрешим проблема ви, бъдете възможно най-описателни и включете <a href="%3$s">отчета за състоянието на системата</a> си.

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
bg: Ако сте пазарували от нас и преди, въведете информацията си по-долу. Ако сте нов клиент, продължете към фактуриране и доставка.

en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. A huge thanks in advance!
bg: Ако харесвате %1$s, дайте ни оценка %2$s. Предварително много благодарим!

en: If you like, you may enter custom structures for your product URLs here. For example, using <code>shop</code> would make your product links like <code>%sshop/sample-product/</code>. This setting affects product URLs only, not things such as product categories.
bg: Ако желаете, тук можете да въведете собствени структури за адресите на продуктите. Например, <code>магазин</code> ще създаде следния тип връзки към продуктите: <code>%sмагазин/примерен-продукт/</code>. Тази настройка влияе само върху адресите на продуктите, но не и върху неща като продуктови категории.

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
bg: Ако искате да стартирате отново помощника за настройване, щракнете на бутона по-долу.

en: If you'd like to offer <span class="help_tip" data-tip="%1$s">live rates</span> from a specific carrier (e.g. UPS) you can find a variety of extensions available for WooCommerce <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.
bg: Ако искате да предоставите <span class="help_tip" data-tip="%1$s">информация за цени на доставки в реално време</span> от определена куриерска фирма (напр. UPS), можете да намерите множество разширения на WooCommerce за тази цел <a href="%2$s" target="_blank">тук</a>.

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
bg: Ако вашият основен PayPal имейл адрес е различен от въведения PayPal имейл адрес по-горе, въведете тук вашия основен получаващ имейл адрес (receiver_email) от PayPal профила ви. Това се прави с цел валидиране на IPN заявките (за моментално уведомяване при плащане).

en: Ifugao
bg: Ифугао

en: Iganga
bg: Иганга

en: Ilaam (ایلام)
bg: Илаам (ایلام)

en: Ilfov
bg: Илфов

en: Illinois
bg: Илинойс

en: Ilocos Norte
bg: Илокос Норте

en: Ilocos Sur
bg: Илокос Сур

en: Iloilo
bg: Илоило

en: Image
bg: Изображение

en: Image ID.
bg: ID на изображение.

en: Image URL.
bg: Адрес на изображение.

en: Image alternative text.
bg: Алтернативен текст за изображението.

en: Image data.
bg: Информация за изображение.

en: Image name.
bg: Име на изображението.

en: Image of the product that the review belongs to.
bg: Изображение на продукта, към който принадлежи отзивът.

en: Image position. 0 means that the image is featured.
bg: Позиция на изображението. 0 се използва за основно изображение.

en: Image size used for products in the catalog.
bg: Размер на изображение в магазина

en: Image size used for the main image on single product pages. These images will remain uncropped.
bg: Размер на изображенето, използван за основно в страницата на конкретния продукт. Тези изображения не се изрязват.

en: Image url
bg: URL на изображението

en: Images
bg: Изображения

en: Images will be cropped into a square
bg: Изображенията ще бъдат изрязвани до постигането на квадрат

en: Images will be cropped to a custom aspect ratio
bg: Изображенията ще бъдат изрязвани, за да постигнат търсената пропорция

en: Images will display using the aspect ratio in which they were uploaded
bg: Изображенията ще използват пропорцията, с която са качени

en: Imo
bg: Имо

en: Import
bg: Импортиране

en: Import <strong>products</strong> to your store via a csv file.
bg: Импорт на <strong>продукти</strong> в магазина от CSV файл.

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
bg: Импортиране на <strong>такси</strong> във вашия магазин чрез csv файл.

en: Import CSV
bg: Импорт от CSV

en: Import Products
bg: Импортиране на продукти

en: Import as meta data
bg: Импортиране като мета данни

en: Import complete - imported %s tax rates.
bg: Импортирането приключи. Импортирани са %s данъчни ставки.

en: Import complete!
bg: Импортирането завърши!

en: Import products
bg: Импортиране на продукти

en: Import products from a CSV file
bg: Импортиране на продукти от CSV файл

en: Import tax rates
bg: Внасяне на такси

en: Import your products
bg: Импортиране на продукти

en: Importing
bg: Импортиране

en: Improve our store offerings
bg: Подобряване на предложенията от нашия магазин

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add %1$s to the "Ignored Query Strings" option in <a href="%2$s">W3 Total Cache settings</a>.
bg: За да работи <strong>кеширането на базата от данни</strong> с WooCommerce, трябва да добавите %1$s към опцията "Ignored Query Strings" в <a href="%2$s">настройките на W3 Total Cache</a>.

en: In stock
bg: В наличност

en: In stock?
bg: В наличност?

en: In this section you should list who you’re sharing data with, and for what purpose. This could include, but may not be limited to, analytics, marketing, payment gateways, shipping providers, and third party embeds.
bg: В този раздел трябва да опишете с кого споделяте данни и с каква цел. Това могат да бъдат доставчици на услуги за анализ, маркетинг, разплащания или доставки, вграден код на трети страни и др.

en: In this subsection you should list which third party payment processors you’re using to take payments on your store since these may handle customer data. We’ve included PayPal as an example, but you should remove this if you’re not using PayPal.
bg: В тази подсекция трябва да опишете с кои външни методи за разплащания работите, тъй като е възможно те да обработват лични данни. PayPal е включен като пример, но ако не го използвате, премахнете го.

en: In-Progress <span class="count">(%s)</span> | In-Progress <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Изпълняващо се в момента <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Изпълняващи се в момента <span class="count">(%s)</span>

en: In-progress
bg: В процес на изпълнение

en: Inactive
bg: Неактивен

en: Inactive accounts are those which have not logged in, or placed an order, for the specified duration. They will be deleted. Any orders will be converted into guest orders.
bg: Неактивните профили са тези, които не са влизали или не са правили поръчка за определения период. Те ще бъдат изтрити. Всички техни поръчки ще се преобразуват към поръчки от гости.

en: Inactive plugins
bg: Неактивни разширения

en: Inactive plugins.
bg: Неактивни разширения.

en: Inches
bg: Инчове

en: Include downloads
bg: Активирайте изтегляния

en: Including tax
bg: Включително такси

en: Increase existing price by (fixed amount or %):
bg: Увеличи съществуващата цена с (фиксирана стойност или %):

en: Increase existing sale price by (fixed amount or %):
bg: Увеличаване на съществуващата продажна цена с (фиксирана сума или %):

en: Increase existing stock by:
bg: Увеличаване на наличностите с:

en: Increase quantity of %s
bg: Увеличи количеството на %s

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
bg: Увеличаване на редовните цени (с фиксирана ставка или процент)

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
bg: Увеличаване на продажните цени (с фиксирана ставка или процент)

en: Increasing memory allocated to PHP
bg: Увеличаване на паметта, заделена за PHP

en: Independencia
bg: Индепендика

en: India
bg: Индия

en: Indian rupee
bg: Индийска рупия

en: Indiana
bg: Медиана

en: Indicates the order that will appear in queries.
bg: Дали поръчката ще се показва в заявките.

en: Individual use only
bg: Само за самостоятелна употреба

en: Indonesia
bg: Индонезия

en: Indonesian rupiah
bg: Индонезийска рупия

en: Info
bg: Информация

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
bg: Информация за уеб сървъра, на който се помещава Вашият сайт.

en: Insert file URL
bg: URL за внасяне на файл

en: Insert into product
bg: Вмъкване в продукт

en: Insert row
bg: Вмъкване на ред

en: Install Woo mobile app
bg: Инсталиране на мобилното приложение Woo

en: Install plugins
bg: Инсталиране на разширения

en: Installed
bg: Инсталирано

en: Installed Extensions without a Subscription
bg: Инсталирани разширения без абонамент

en: Instructions
bg: Инструкции

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
bg: Инструкциите ще бъдат добавени към благодарствената страница.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
bg: Инструкциите ще бъдат добавени към благодарствената ви страница.

en: Insufficient privileges to export products.
bg: Недостатъчни права за експортиране на продукти.

en: Insufficient privileges to import products.
bg: Недостатъчни права за импортиране на продукти.

en: Integration
bg: Интеграция

en: Integrations
bg: Интеграции

en: International Standard Book Number
bg: Международен стандартен книжен номер

en: International flat rate (legacy)
bg: Международна фиксирана ставка (остарял)

en: Intro
bg: Интро

en: Invalid ID.
bg: Невалиден ID.

en: Invalid URL %s.
bg: Невалиден адрес %s.

en: Invalid action ID. No status found.
bg: Невалидно ID на действието. Не е намерено състояние.

en: Invalid attribute ID.
bg: Невалидно ID на атрибута.

en: Invalid billing email address
bg: Невалиден имейл адрес за таксуване

en: Invalid catalog visibility option.
bg: Невалидна опция за видимост на каталога.

en: Invalid country code provided. Must be one of: %s
bg: Въведен е невалиден код на държавата. Трябва да е един от: %s

en: Invalid coupon
bg: Невалиден код за отстъпка

en: Invalid coupon code
bg: Невалиден код за отстъпка

en: Invalid coupon.
bg: Невалиден код за отстъпка.

en: Invalid currency code
bg: Невалиден код на валута

en: Invalid customer query.
bg: Навалидна заявка за клиент.

en: Invalid customer.
bg: Невалиден клиент.

en: Invalid data store.
bg: Невалидно хранилище за данни.

en: Invalid download link.
bg: Невалиден адрес за изтегляне

en: Invalid download log: no ID.
bg: Невалиден запис за сваляне: липсва ID.

en: Invalid download log: not found.
bg: Невалиден запис за сваляне: не е намерен.

en: Invalid download.
bg: Невалидно изтегляне.

en: Invalid email address
bg: Невалиден имейл адрес

en: Invalid field
bg: Невалидно поле

en: Invalid file type for a CSV import.
bg: Невалиден формат на файла за импортиране на CSV.

en: Invalid file type. The importer supports CSV and TXT file formats.
bg: Невалиден тип файл. Инструментът за импортиране поддържа файлови формати CSV и TXT.

en: Invalid image: %s
bg: Невалидно изображение: %s

en: Invalid items
bg: Невалидни артикули

en: Invalid nonce - nonce has already been used.
bg: Невалиден nonce идентификатор - този вече е бил използван.

en: Invalid nonce verification
bg: Невалиднo удостоверяване

en: Invalid or duplicated SKU.
bg: Невалиден или дублиран код.

en: Invalid or missing payment token fields.
bg: Невалидни или липсващи полета за ключ на плащането.

en: Invalid order
bg: Невалидна поръчка

en: Invalid order ID.
bg: Невалиден номер на поръчка.

en: Invalid order item.
bg: Невалиден артикул в поръчката.

en: Invalid order refund ID.
bg: Невалиден номер на възстановена поръчка.

en: Invalid order.
bg: Невалидна поръчка.

en: Invalid parameter(s): %s
bg: Невалидни(и) параметър(и): %s

en: Invalid parameter.
bg: Невалиден параметър.

en: Invalid parent ID
bg: Невалиден родителски ID

en: Invalid payment gateway.
bg: Невалиден метод за разплащане.

en: Invalid payment method.
bg: Невалиден метод за плащане.

en: Invalid payment token.
bg: Невалиден ключ (token) за плащания.

en: Invalid permission ID.
bg: Грешен ID на разрешение

en: Invalid plugin.
bg: Невалидно разширение.

en: Invalid post ID.
bg: Невалиден ID на публикация.

en: Invalid product
bg: Невалиден продукт

en: Invalid product ID
bg: Невалиден продуктов номер (ID)

en: Invalid product ID %d.
bg: Невалиден ID на продукт %d.

en: Invalid product ID.
bg: Невалиден продуктов идентификатор.

en: Invalid product review ID.
bg: Невалиден ID на отзив за продукт.

en: Invalid product tax status.
bg: Невалидно данъчно състояние на продукт.

en: Invalid product type.
bg: Невалиден тип продукт.

en: Invalid product type: passed ID does not correspond to a product variation.
bg: Невалиден тип продукт: подаден идентификатор не съответства на вариант на продукт.

en: Invalid product.
bg: Невалиден продукт.

en: Invalid rate
bg: Невалидна стойност

en: Invalid refund amount
bg: Невалидна сума за връщане

en: Invalid refund amount.
bg: Невалидна сума за възстановяване.

en: Invalid resource ID.
bg: Невалиден ID на ресурс.

en: Invalid resource id for reassignment.
bg: Невалиден номер на ресурс.

en: Invalid resource id.
bg: Невалиден номер на ресурс.

en: Invalid review ID.
bg: Невалиден ID на отзив.

en: Invalid review content.
bg: Невалидно съдържание на отзив.

en: Invalid role
bg: Невалидна роля

en: Invalid schedule. Cannot save action.
bg: Невалиден план. Действието не може да се запише.

en: Invalid scope %s
bg: Невалиден обхват %s

en: Invalid setting group.
bg: Невалидна група от настройки.

en: Invalid setting.
bg: Невалидна настройка

en: Invalid shipping method!
bg: Невалиден метод за доставка.

en: Invalid signature - failed to sort parameters.
bg: Невалиден подпис - грешка при подреждане на параметрите.

en: Invalid signature - provided signature does not match.
bg: Невалиден подпис - подаденият подпис не съвпада.

en: Invalid signature - signature method is invalid.
bg: Невалиден подпис - методът за подписване е грешен.

en: Invalid slug.
bg: Невалидно кратко име

en: Invalid tax class
bg: Невалиден данъчен клас

en: Invalid timestamp.
bg: Невалидно времево клеймо.

en: Invalid tool ID.
bg: Невалидно ID на инструмента.

en: Invalid username or email.
bg: Невалидно потребителско име или мейл.

en: Invalid value posted for %1$s. Allowed values: %2$s
bg: Невалидна стойност за %1$s. Разрешени стойности: %2$s

en: Invalid value posted for %s
bg: Невалидна стойност за %s

en: Invalid variation ID
bg: Невалиден ID на варианта

en: Invalid webhook ID.
bg: Невалиден ID на webhook.

en: Invalid webhook.
bg: Невалидна уеб кука.

en: Inventory
bg: Инвентар

en: Invoice prefix
bg: Представка за номер на поръчка

en: Iowa
bg: Айова

en: Iran
bg: Иран

en: Iranian rial
bg: Ирански риал

en: Iranian toman
bg: Ирански томан

en: Iraq
bg: Ирак

en: Iraqi dinar
bg: Иракски динар

en: Ireland
bg: Ирландия

en: Iringa
bg: Иринга

en: Is DomDocument class enabled?
bg: Разрешен ли е DomDocument класът?

en: Is GZip enabled?
bg: Разрешена ли е GZip?

en: Is SUHOSIN installed?
bg: Инсталиран ли е SUHOSIN?

en: Is SoapClient class enabled?
bg: Разрешен ли е SoapClient класът?

en: Is WordPress debug mode active?
bg: Активен ли е дебъг режимът на WordPress?

en: Is WordPress multisite?
bg: Това WordPress multisite инсталация ли е?

en: Is a global attribute?
bg: Това глобален атрибут ли е?

en: Is featured?
bg: Подбран ли е?

en: Is fsockopen/cURL enabled?
bg: Активиран ли е fsockopen/cURL?

en: Is log directory writable?
bg: Разрешено ли е писането в директорията на логовете?

en: Is mbstring enabled?
bg: Разрешена ли е mbstring?

en: Is the connection to your store secure?
bg: Сигурна ли е връзката към магазина?

en: Is the customer a paying customer?
bg: Това плащащ клиент ли е?

en: Is the product in stock?
bg: В наличност ли е този продукт?

en: Is the product on sale?
bg: Продуктът в разпродажба ли е?

en: Is the product purchasable?
bg: Този продукт може ли да бъде поръчан?

en: Is this theme a child theme?
bg: Тази тема дъщерна ли е?

en: Is your site connected to WooCommerce.com?
bg: Свързан ли е сайтът ви към WooCommerce.com?

en: Isabela
bg: Изабела

en: Isernia
bg: Исерния

en: Isfahan (اصفهان)
bg: Исфахан (اصفهان)

en: Ishikawa
bg: Ишикава

en: Isingiro
bg: Исингиро

en: Islamabad Capital Territory
bg: Исламабад

en: Isle of Man
bg: Остров Ман

en: Isparta
bg: Испарта

en: Israel
bg: Израел

en: Israeli new shekel
bg: Израелски нов шекел

en: Italy
bg: Италия

en: Item
bg: Артикул

en: Item #%1$s stock increased from %2$s to %3$s.
bg: Наличността на продукта #%1$s е увеличена от %2$s на %3$s.

en: Item ID.
bg: ID на артикул.

en: Item moved down
bg: Артикулът е преместен надолу

en: Item moved up
bg: Артикулът е преместен нагоре

[ctx: Item name in quotes]
en: &ldquo;%s&rdquo;
bg: „%s“

en: Itemized
bg: По продукти

en: Items
bg: Артикули

en: Items Base Amount
bg: Базова стойност на артикулите

en: Items Discount
bg: Намаление на артикулите

en: Items Purchased
bg: Закупени продукти

en: Items sold
bg: Разпродадени продукти

en: Ivory Coast
bg: Бряг на слоновата кост

en: JSON path to the related field.
bg: JSON път към свързаното поле.

en: Jamaica
bg: Ямайка

en: Jamaican dollar
bg: Ямайски долар

en: Jamalpur
bg: Джамалпюр

en: Jammu and Kashmir
bg: Джаму и Кашмир

en: Japan
bg: Япония

en: Japanese yen
bg: Японска йена

en: Jarvis Island
bg: Остров Джарвис

en: Jashore
bg: Йесоре

en: Jawa Barat
bg: Джава Барат

en: Jawa Tengah
bg: Джава Тенга

en: Jawa Timur
bg: Джава Тимур

en: Jersey
bg: Джърси

en: Jersey pound
bg: Джърсийска лира

en: Jetpack is not installed or active.
bg: Jetpack не е инсталиран или активен.

en: Jetpack logo
bg: Лого на Jetpack

en: Jhalokati
bg: Джалокати

en: Jharkhand
bg: Сакраментоindia. kgm

en: Jigawa
bg: Джигава

en: Jinja
bg: Джинджа

en: Johnston Atoll
bg: Атол Джонстън

en: Join the 16 million customers who use Mailchimp. Sync list and store data to send automated emails, and targeted campaigns.
bg: Присъединете се към 16-те милиона клиента, които използват MailChimp. Синхронизирайте данните от бюлетина и магазина си, за да изпращате автоматични имейли и целенасочени кампании.

en: Jordan
bg: Йордания

en: Jordanian dinar
bg: Йордански динар

en: Jujuy
bg: Джуджу

en: Jura
bg: Юра

en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
bg: Вашата поръчка #%s е получена и в момента се обработва.

en: Just to let you know &mdash; we’ve received your order, and it is now being processed.
bg: Бихме искали да ви уведомим, че получихме поръчката ви и тя вече се обработва.

en: Jász-Nagykun-Szolnok
bg: Джаз-Негикун-Солнок

en: Kaabong
bg: Кабонг

en: Kabale
bg: Кабале

en: Kabarole
bg: Кабароле

en: Kaberamaido
bg: Каберамаидо

en: Kaduna
bg: Кадуна

en: Kagadi
bg: Кагади

en: Kagawa
bg: Кагава

en: Kagera
bg: Кагера

en: Kagoshima
bg: Кагошима

en: Kakumiro
bg: Какумиро

en: Kalangala
bg: Калангала

en: Kalasin
bg: Каласин

en: Kalimantan Selatan
bg: Калимантан Селатан

en: Kalimantan Tengah
bg: Калимантан Тенга

en: Kalimantan Timur
bg: Калимантан Тимур

en: Kalimantan Utara
bg: Калимантан Утара

en: Kalinga
bg: Калинга

en: Kaliro
bg: Калиро

en: Kalungu
bg: Калунгу

en: Kampala
bg: Кампала

en: Kamphaeng Phet
bg: Кампаенг Пет

en: Kamuli
bg: Камули

en: Kamwenge
bg: Камвенге

en: Kanagawa
bg: Канагава

en: Kanchanaburi
bg: Канчанабури

en: Kano
bg: Кано

en: Kansas
bg: Канзас

en: Kanungu
bg: Канунгу

en: Kapchorwa
bg: Капчорва

en: Kapelebyong
bg: Капалебионг

en: Kardzhali
bg: Кърджали

en: Karnataka
bg: Карнатака

en: Kars
bg: Карс

en: Kasanda
bg: Касанда

en: Kasese
bg: Касесе

en: Kastamonu
bg: Кастамону

en: Katakwi
bg: Катакви

en: Katavi
bg: Катави

en: Katsina
bg: Катсина

en: Kayunga
bg: Каюнга

en: Kazakhstan
bg: Казахстан

en: Kazakhstani tenge
bg: Казахстанско тенге

en: Kebbi
bg: Кебби

en: Kentucky
bg: Кентъки

en: Kenya
bg: Кения

en: Kenyan shilling
bg: Кенийски шилинг

en: Kepulauan Riau
bg: Кепулауан Риау

en: Kerala
bg: Керала

en: Kerman (کرمان)
bg: Керман (کرمان)

en: Kermanshah (کرمانشاه)
bg: Керманшах (کرمانشاه)

en: Kerry
bg: Кери

en: Key details
bg: Детайли на ключа

en: Khammouane
bg: Камусан

en: Khon Kaen
bg: Кхон Каен

en: Khuzestan (خوزستان)
bg: Хузестан (خوزستان)

en: Khyber Pakhtunkhwa
bg: Северозападна погранична провинция

en: Kibaale
bg: Кибале

en: Kiboga
bg: Кибога

en: Kibuku
bg: Кибуку

en: Kigoma
bg: Кигома

en: Kikuube
bg: Кикубе

en: Kildare
bg: Килдеър

en: Kilimanjaro
bg: Килиманджаро

en: Kilis
bg: Килис

en: Kilkenny
bg: Килкени

en: Kilograms
bg: Килограми

en: Kingman Reef
bg: Кингман (риф)

en: Kiribati
bg: Кирибати

en: Kiruhura
bg: Кирухура

en: Kiryandongo
bg: Киряндонго

en: Kishoreganj
bg: Кишорегандж

en: Kisoro
bg: Кисоро

en: Kitgum
bg: Китгум

en: Klarna Checkout for WooCommerce
bg: Klarna Checkout за WooCommerce

en: Klarna Payments for WooCommerce
bg: Разплащания с Klarna за WooCommerce

en: Koboko
bg: Кобоко

en: Kocaeli
bg: Коджаели

en: Kogi
bg: Коги

en: Kole
bg: Коле

en: Komárom-Esztergom
bg: Комарон-Естергом

en: Konya
bg: Коня

en: Kotido
bg: Котидо

en: Krabi
bg: Краби

en: Kuala Lumpur
bg: Куала Лумпур

en: Kuando Kubango
bg: Куандо Кубанго

en: Kumamoto
bg: Кумамото

en: Kumi
bg: Куми

en: Kurigram
bg: Куруграм

en: Kushtia
bg: Куштия

en: Kuwait
bg: Кувейт

en: Kuwaiti dinar
bg: Кувейтски динар

en: Kwania
bg: Кваниа

en: Kwanza-Norte
bg: Куанза-Норте

en: Kwanza-Sul
bg: Куанза-Сул

en: Kwara
bg: Квара

en: Kween
bg: Квиин

en: Kyankwanzi
bg: Кианкванзи

en: Kyegegwa
bg: Киегегуа

en: Kyenjojo
bg: Киенджоджо

en: Kyotera
bg: Киотера

en: Kyoto
bg: Киото

en: Kyrgyzstan
bg: Киргизстан

en: Kyrgyzstani som
bg: Киргистански сом

en: Kyustendil
bg: Кюстендил

en: L'Aquila
bg: Акуила

en: L/W/H
bg: Д/Ш/В

en: La Altagracia
bg: Алтаграция

en: La Pampa
bg: Ла Пампа

en: La Paz
bg: Ла Пас

en: La Rioja
bg: Ла Риоха

en: La Romana
bg: Ла Романа

en: La Vega
bg: Ла-Вега

en: Labuan
bg: Лабуан

en: Lagos
bg: Лагос

en: Laguna
bg: Лагуна

en: Lakshmipur
bg: Лакшмипур

en: Lalmonirhat
bg: Лалминирхат

en: Lampang
bg: Лампанг

en: Lamphun
bg: Ламфун

en: Lampung
bg: Лампунг

en: Lamwo
bg: Ламуо

en: Lanao del Norte
bg: Ланао дел Норте

en: Lanao del Sur
bg: Ланао дел Сур

en: Language
bg: Език

en: Lao kip
bg: Лаоски кип

en: Laois
bg: Лийш

en: Laos
bg: Лаос

en: Las Palmas
bg: Лас Палмас

en: Last 7 days
bg: Последните 7 дни

en: Last Active
bg: Последна активност

en: Last access
bg: Последен достъп

en: Last month
bg: Миналия месец

en: Last name
bg: Фамилия

en: Last name (optional)
bg: Фамилия (по избор)

en: Last name.
bg: Фамилия.

en: Last order
bg: Последна поръчка

en: Last order ID.
bg: ID на последната поръчка.

en: Last order data.
bg: Информация за последната поръчка.

en: Last page
bg: Последна страница

en: Last warning, are you sure?
bg: Последно предупреждение, сигурни ли сте?

en: Latest
bg: Най-нови

en: Latest version of theme.
bg: Последна версия на темата.

en: Latvia
bg: Латвия

en: Learn More
bg: Научете повече

en: Learn how to update
bg: Научете как да актуализирате

en: Learn how to upgrade
bg: Научете как да надстроите

en: Learn more
bg: Научете повече

en: Learn more about coupons
bg: Повече информация за кодовете за отстъпка

en: Learn more about how usage tracking works, and how you'll be helping in our <a href="%1$s" target="_blank">usage tracking documentation</a>.
bg: Научете повече за това как работи проследяването на използването и как с това ще ни помогнете в нашата <a href="%1$s" target="_blank">документация за проследяване на използването</a> .

en: Learn more about orders
bg: Научете повече за поръчките

en: Learn more about shipping zones
bg: Научете повече за зоните за доставка

en: Learn more about templates
bg: Научете повече за шаблоните

en: Learn more about updates
bg: Научете повече за актуализациите

en: Leave a Reply to %s
bg: Оставяне на отзив за %s

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
bg: Оставете празно за неограничени изтегляния.

en: Lebanese pound
bg: Ливанска лира

en: Lebanon
bg: Ливан

en: Lecce
bg: Лече

en: Left
bg: Ляво

en: Left with space
bg: Ляво с интервал

en: Legacy API
bg: Архивен API

en: Legacy API v3 (deprecated)
bg: Остарял API v3 (вече не се използва)

en: Legacy shipping methods (flat rate, international flat rate, local pickup and delivery, and free shipping) are deprecated but will continue to work as normal for now. <b><em>They will be removed in future versions of WooCommerce</em></b>. We recommend disabling these and setting up new rates within shipping zones as soon as possible.
bg: Методите за доставка, които са извън употреба (фиксирана ставка, международна фиксирана ставка, взимане от магазина и безплатна доставка) вече не се използват, но ще продължат да функционират нормално засега. <b><em>Те ще бъдат премахнати в следващите версии на WooCommerce</em></b>. Препоръчително е да ги изключите и да настроите зоните за доставка възможно най-скоро.

en: Leitrim
bg: Лийтрим

en: Length
bg: Дължина

en: Length (%s)
bg: Дължина (%s)

en: Length x width x height in decimal form
bg: Дължина x ширина х височина в десетична форма

en: Leova
bg: Леова

en: Lesotho
bg: Лесото

en: Lesotho loti
bg: Лесотско лоти

en: Let's go
bg: Да започваме

en: Let's go!
bg: Да започваме!

en: Lets you charge a fixed rate for shipping.
bg: Позволява ви да таксувате фиксирана стойност за доставка.

en: Level
bg: Ниво

en: Liberia
bg: Либерия

en: Liberian dollar
bg: Либерийски долар

en: Libya
bg: Либия

en: Libyan dinar
bg: Либийски динар

en: Liechtenstein
bg: Лихтенщайн

en: Lifetime Subscription
bg: Доживотен абонамент

en: Lima
bg: Лима

en: Limerick
bg: Лимерик

en: Limit response to resources created before a given ISO8601 compliant date.
bg: Ограничаване на отговора до ресурси, създадени преди дадена съвместима с ISO8601 дата.

en: Limit response to resources published after a given ISO8601 compliant date.
bg: Ограничаване на ресурсите до такива, публикувани след дадена дата (по ISO8601 стандарт).

en: Limit response to resources published before a given ISO8601 compliant date.
bg: Ограничаване на ресурсите до такива, публикувани преди дадена дата (по ISO8601 стандарт).

en: Limit response to reviews published before a given ISO8601 compliant date.
bg: Ограничаване на отговора до отзиви, публикувани преди определена дата по ISO8601.

en: Limit response to specific fields. Defaults to all fields.
bg: Ограничаване на отговора до определени полета. По подразбиране са избрани всички.

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
bg: Ограничаване на резултатите до всички освен тези с даден(и) родителски ID номер(а).

en: Limit result set to featured products.
bg: Ограничаване на резултатите до подбрани продукти.

en: Limit result set to orders assigned a specific customer.
bg: Показване само на поръчки от даден клиент.

en: Limit result set to orders assigned a specific product.
bg: Показване само на поръчки, включващи даден продукт.

en: Limit result set to orders assigned a specific status.
bg: Показване само на поръчки с дадено състояние.

en: Limit result set to orders which have specific statuses.
bg: Ограничете резултата до поръчки в конкретни състояния.

en: Limit result set to products assigned a specific category ID.
bg: Показване само на продукти по даден категориен ID.

en: Limit result set to products assigned a specific shipping class ID.
bg: Показване само на продукти с даден ID на клас на доставка.

en: Limit result set to products assigned a specific status.
bg: Показване само на продукти с дадено състояние.

en: Limit result set to products assigned a specific tag ID.
bg: Показване само на продукти с даден етикет (по ID).

en: Limit result set to products assigned a specific type.
bg: Показване само на продукти от даден тип.

en: Limit result set to products based on a maximum price.
bg: Ограничаване на резултатите до продукти по посочена максимална цена.

en: Limit result set to products based on a minimum price.
bg: Ограничаване на резултатите до продукти по посочена минимална цена.

en: Limit result set to products in stock or out of stock.
bg: Ограничаване на резултатите до продукти в наличност или с изчерпани бройки.

en: Limit result set to products on sale.
bg: Ограничаване на резултатите до продукти с намаление.

en: Limit result set to products with a certain average rating.
bg: Ограничете набора от резултати до продукти с определен среден рейтинг.

en: Limit result set to products with a specific SKU.
bg: Показване само на продукти с конкретен код.

en: Limit result set to products with a specific attribute term ID (required an assigned attribute).
bg: Показване само на продукти с даден ID на термин за атрибут (изисква зададен атрибут).

en: Limit result set to products with a specific attribute.
bg: Показване само на продукти с даден атрибут.

en: Limit result set to products with a specific attribute. Use the taxonomy name/attribute slug.
bg: Ограничете набора от резултати до продукти с определен атрибут. Използвайте краткото име на името или атрибута на продукта от таксономията.

en: Limit result set to products with a specific slug.
bg: Ограничаване на резултатите до публикации с дадено кратко име.

en: Limit result set to products with a specific tax class.
bg: Ограничаване на резултатите до продукти по посочен данъчен клас.

en: Limit result set to products with selected global attributes.
bg: Ограничете набора от резултати до продукти с избрани глобални атрибути.

en: Limit result set to products with specific SKU(s). Use commas to separate.
bg: Ограничете набора от резултати до продукти със специфични продуктови кодове. Използвайте запетаи, за да ги разделяте.

en: Limit result set to products with specified stock status.
bg: Ограничаване на резултатите до продукти по посочена складова наличност.

en: Limit result set to resources assigned to a specific product.
bg: Ограничаване на резултатите до ресурси, зададени към конкретен продукт.

en: Limit result set to resources with a specific code.
bg: Ограничаване на ресурсите до такива с конкретен код.

en: Limit result set to resources with a specific email.
bg: Ограничаване на ресурсите до такива с конкретен имейл.

en: Limit result set to resources with a specific role.
bg: Ограничаване на ресурсите до такива с конкретна роля.

en: Limit result set to resources with a specific slug.
bg: Ограничаване на резултатите до ресурси с конкретно кратко име.

en: Limit result set to reviews assigned a specific status.
bg: Ограничаване на набора от резултати до отзиви, на които е зададено определено състояние.

en: Limit result set to reviews assigned to specific product IDs.
bg: Ограничаване на набора от резултати до отзиви, на които е зададен определен продуктов ID.

en: Limit result set to reviews assigned to specific user IDs.
bg: Ограничаване на набора от резултати до отзиви, асоциирани с определени ID на потребители.

en: Limit result set to specific IDs.
bg: Ограничаване на резултатите до определени ID номера.

en: Limit result set to specific ids.
bg: Ограничаване на резултатите до такива с конкретни номера.

en: Limit result set to that from a specific author email.
bg: Ограничаване на набора от резултати до тези от определен имейл.

en: Limit result set to those of particular parent IDs.
bg: Ограничаване на резултатите до такива с даден(и) родителски ID номер(а).

en: Limit result set to webhooks assigned a specific status.
bg: Ограничаване на уеб куките до такива с конкретно състояние.

en: Limit result to customers or internal notes.
bg: Ограничаване на резултатите до клиенти или вътрешни бележки.

en: Limit results to those matching a string.
bg: Ограничаване на резултатите до тези, които отговарят на даден низ.

en: Limit to specific ZIP/postcodes
bg: Ограничаване по дадени пощенски кодове.

en: Limit usage to X items
bg: Ограничи ползването до Х артикула

en: Lindi
bg: Линди

en: Line #
bg: Ред #

en: Line %s
bg: Ред %s

en: Line item ID.
bg: ID на артикула.

en: Line item meta data.
bg: Допълнителна информация за продукт.

en: Line items data.
bg: Информация за продукти.

en: Line items in the checkout session.
bg: Артикули в сесията за плащане.

en: Line items to add to the cart.
bg: Артикули, които да добавите в количката.

en: Line subtotal (before discounts).
bg: Междинна сума (преди отстъпките).

en: Line subtotal tax (before discounts).
bg: Междинна сума на таксите (преди отстъпките).

en: Line subtotal tax.
bg: Ред междинен данък.

en: Line taxes.
bg: Такси за продукти.

en: Line total (after discounts).
bg: Обща сума (след отстъпките).

en: Line total tax (after discounts).
bg: Обща сума на таксите (след отстъпките).

en: Link previous orders
bg: Свързване на предишни поръчки

en: Link to the external product
bg: Връзка към външния продукт

en: Link to the external product is an invalid URL.
bg: Връзката към външния продукт е невалиден URL адрес.

en: Link type.
bg: Вид на връзката.

en: Linked Products
bg: Свързани продукти

en: Linked products
bg: Свързани продукти

en: Lira
bg: Лира

en: List
bg: Списък

en: List 1 postcode per line
bg: Показване на един пощенски код на ред.

en: List additional tax classes you need below (1 per line, e.g. Reduced Rates). These are in addition to "Standard rate" which exists by default.
bg: Посочете по-долу допълнителни класове за данъци, от които се нуждаете (по 1 на ред, например намалени ставки). Те са в допълнение към "Стандартна тарифа", която съществува по подразбиране.

en: List of allowed billing emails to check against when an order is placed. Separate email addresses with commas. You can also use an asterisk (*) to match parts of an email. For example "*@gmail.com" would match all gmail addresses.
bg: Списък с разрешени имейли за фактуриране, които да се проверяват, когато се направи поръчка. Разделете имейл адресите със запетаи. Използвайте звездичка (*), за да замествате различни части от имейла. Например „*@gmail.com“ ще съответства на всички gmail адреси.

en: List of attribute slug(s). If a term ID is provided, this will be ignored.
bg: Списък с кратки имена на атрибут(и). Ако бъде въведен идентификатор на термин, ще бъде игнориран.

en: List of attribute term IDs.
bg: Списък с идентификатори на термини на атрибути.

en: List of attributes.
bg: Списък с атрибути.

en: List of available term names of the attribute.
bg: Списък с налични термини на този атрибут.

en: List of billing address data.
bg: Списък с данните за адрес(и) за фактуриране.

en: List of brands, if applicable.
bg: Списък с марки, ако е приложимо.

en: List of cart fees.
bg: Списък със такси за кошницата.

en: List of cart items.
bg: Списък с артикули в количката.

en: List of categories
bg: Списък с категории

en: List of categories with their product counts
bg: Списък с категории и броя продукти в тях

en: List of categories, if applicable.
bg: Списък с категории, ако е приложимо.

en: List of categories.
bg: Списък с категории.

en: List of category IDs the coupon applies to.
bg: Списък с ID на категории, към които може да бъде приложен този купон.

en: List of category IDs the coupon does not apply to.
bg: Списък с ID на категории, към които не може да бъде приложен този купон.

en: List of countries on this continent.
bg: Списък с държавите на този континент.

en: List of created resources.
bg: Списък със създадените ресурси.

en: List of cross-sell products IDs.
bg: Списък с номера на свързани артикули.

en: List of delete resources.
bg: Списък с изтритите ресурси.

en: List of downloadable files.
bg: Списък с файлове за изтегляне.

en: List of email addresses that can use this coupon.
bg: Списък с имейл адреси, които могат да използват този код за отстъпка.

en: List of grouped products ID.
bg: Списък с номера на групирани продукти.

en: List of images.
bg: Списък с изображения.

en: List of product IDs the coupon can be used on.
bg: Списък с ID на продукти, върху които може да бъде приложен този код за отстъпка.

en: List of product IDs the coupon cannot be used on.
bg: Списък с ID на продукти, върху които този код за отстъпка не може да бъде приложен.

en: List of refunds.
bg: Списък с възстановени суми.

en: List of related products IDs.
bg: Списък с номера на подобни артикули.

en: List of required payment gateway features to process the order.
bg: Списък на необходимите функции за платежен портал за обработка на поръчката.

en: List of sales reports.
bg: Списък с доклади за продажби.

en: List of shipping address data.
bg: Адрес за доставка.

en: List of shipping rates.
bg: Списък с тарифи за доставка.

en: List of states in this country.
bg: Списък на щатите / областите в тази държава.

en: List of supported continents, countries, and states.
bg: Списък на поддържани континенти, държави, щати и области.

en: List of supported currencies.
bg: Списък на поддържани валути.

en: List of supported payment methods.
bg: Списък с поддържаните методи за плащане.

en: List of supported states in a given country.
bg: Списък на поддържани щати или области в дадена държава.

en: List of tags, if applicable.
bg: Списък с етикети, ако е приложимо.

en: List of tags.
bg: Списък с етикети.

en: List of top sellers products.
bg: Списък на най-продаваните продукти.

en: List of up-sell products IDs.
bg: Списък с номера на по-скъпи артикули.

en: List of updated resources.
bg: Списък с обновените ресурси.

en: List of upsell products IDs.
bg: Списък с ID-та на подбрани по-скъпи продукти.

en: List of user IDs (or guest email addresses) that have used the coupon.
bg: Списък с потребителски ID (или email адреси на гост-клиенти) които са ползвали кода за отстъпка.

en: List of variations IDs.
bg: Списък с ID на вариации.

en: List of variations.
bg: Списък с вариации.

en: List the regions you'd like to include in your shipping zone. Customers will be matched against these regions.
bg: Избройте регионите, които искате да включите във вашата зона за доставка. Клиентите ще бъдат съпоставени с тези региони.

en: Lithuania
bg: Литва

en: Live
bg: На живо

en: Live API password
bg: Парола за API на реалната услуга

en: Live API signature
bg: Подпис за API на реалната услуга

en: Live API username
bg: Потребителско име за API на реалната услуга

en: Livorno
bg: Ливорно

en: Lleida
bg: Лерида

en: Load billing address
bg: Зареждане на адрес за фактуриране

en: Load shipping address
bg: Зареждане адрес за доставка

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
bg: Зареждане на клиентски данни за фактуриране? Това ще премахне всички въведени данни към момента.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
bg: Зареждане на клиентски данни за доставка? Това ще премахне всички въведени данни към момента.

en: Loading network orders
bg: Зареждане на онлайн поръчки

en: Loading&hellip;
bg: Зареждане&hellip;

en: Local delivery
bg: Местна доставка

en: Local delivery (legacy)
bg: Местна доставка (остаряло)

en: Local pickup
bg: Вземане от ресторанта

en: Local pickup (legacy)
bg: Вземане от магазина (остарял)

en: Location
bg: Местонахождение

en: Location, IP address and browser type: we’ll use this for purposes like estimating taxes and shipping
bg: Местоположение, IP адрес и тип на браузъра: ще използваме тези данни за цели като изчисляване на данъчна ставка и доставка

en: Locations not covered by your other zones
bg: Места, които не са обхванати от другите ви зони

en: Lodi
bg: Лоди

en: Loei
bg: Лоеи

en: Lofa
bg: Лофа

en: Log
bg: Дневник

en: Log directory writable
bg: Директорията за регистрите е с позволения за запис.

en: Log directory.
bg: Директория на логове.

en: Log in
bg: Влизане

en: Log in to Download Files
bg: Влизане за изтегляне на файлове

en: Log out
bg: Излизане

en: Logged in as %s
bg: Влезли сте като %s

en: Logging
bg: Журнал

en: Login
bg: Влизане

en: Logout
bg: Изход

en: Logs
bg: Регистри

en: Longford
bg: Лонгфорд

en: Looking for the WooCommerce Helper?
bg: Търсите Помощника за WooCommerce?

en: Lookup tables are regenerating
bg: Таблиците за търсене се прегенерират

en: Lopburi
bg: Лопбури

en: Loreto
bg: Лорето

en: Los Santos
bg: Лос Сантос

en: Lost password
bg: Забравена парола

en: Lost your password?
bg: Изгубена парола?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
bg: Изгубена парола? Въведете Вашето потребителско име или имейл адрес. Ще получите на имейла препратка за възстановяване на паролата.

en: Louisiana
bg: Луизиана

en: Louth
bg: Лаут

en: Lovech
bg: Ловеч

en: Low in stock
bg: Ниска наличност

en: Low stock amount
bg: Ниска наличност

en: Low stock threshold
bg: Праг за ниска наличност

en: Lower Saxony
bg: Долна Саксония

en: Luanda
bg: Луанда

en: Luang Namtha
bg: Луанг Намта

en: Luang Prabang
bg: Луанг Прабанг

en: Luapula
bg: Луапула

en: Lucca
bg: Лука

en: Lunda-Norte
bg: Лунда Норте

en: Lunda-Sul
bg: Лунда Сул

en: Luristan (لرستان)
bg: Луристан (لرستان)

en: Lusaka
bg: Лусака

en: Luuka
bg: Луука

en: Luwero
bg: Луверо

en: Luxembourg
bg: Люксембург

en: Luzern
bg: Люцерн

en: Lwengo
bg: Луенго

en: LxWxH in decimal form
bg: ДxШxВ в десетичен формат

en: Lyantonde
bg: Лиантонде

en: M j, Y
bg: j M Y

en: M j, Y @ G:i
bg: d M Y @ G:i

en: MD5 hash of cart items to ensure orders are not modified.
bg: MD5 хеш на артикулите в количката, използва се с цел да предотвратяване на нежелана редакция на поръчките.

en: MM / YY
bg: ММ / ГГ

en: Macanese pataca
bg: Макайски патака

en: Macao
bg: Макао

en: Macedonian denar
bg: Македонски денар

en: Madagascar
bg: Мадагаскар

en: Madaripur
bg: Мадарипур

en: Madrid
bg: Мадрид

en: Mae Hong Son
bg: Мае Хонг Сон

en: Magdalena
bg: Магдалена

en: Maguindanao
bg: Магуинданао

en: Maha Sarakham
bg: Маха Саракам

en: Maharashtra
bg: Махаращра

en: Mailchimp
bg: MailChimp

en: Mailchimp for WooCommerce
bg: MailChimp за WooCommerce

en: Mailchimp icon
bg: Икона на MailChimp

en: Main image width
bg: Ширина на основното изображение

en: Maine
bg: Мейн

en: Make &#8220;%s&#8221; the default category
bg: Задаване на &#8220;%s&#8221; като категория по подразбиране

en: Make a collection of related products, enabling customers to purchase multiple items together.
bg: Направете колекция от подобни продукти, позволявайки на клиентите да купуват няколко артикула заедно.

en: Make a duplicate from this product
bg: Дублиране на този продукт

en: Make default
bg: Задаване по подразбиране

en: Make sure to include the --user flag with an account that has permissions for this action.
bg: Уверете се, че сте включили флага "-user" с профил, който има разрешения за това действие.

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order will not be shipped until the funds have cleared in our account.
bg: Направете плащането директно в банковата си сметка. Използвайте уникалния идентификационен номер на поръчката като основание за плащане. Поръчката няма да бъде изпратена преди получаването на превод по нашата сметка.

en: Malagasy ariary
bg: Мадагаскарски ариари

en: Malanje
bg: Маланже

en: Malatya
bg: Малатия

en: Malawi
bg: Малави

en: Malawian kwacha
bg: Малавийски квача

en: Malaysia
bg: Малайзия

en: Malaysian ringgit
bg: Малайзийски рингит

en: Maldives
bg: Малдиви

en: Maldivian rufiyaa
bg: Малдивска руфия

en: Mali
bg: Мали

en: Malta
bg: Малта

en: Maluku
bg: Малуку

en: Maluku Utara
bg: Малуку Утара

en: Manafwa
bg: Манафуа

en: Manage
bg: Управление на

en: Manage individual product combinations created from options.
bg: Управление на комбинации от индивидуални продукти, създадени от опции.

en: Manage stock
bg: Управление на наличности

en: Manage stock?
bg: Управление на складова наличност?

en: Manage suggestions
bg: Управление на предложенията

en: Manage your store's reports and monitor key metrics with a new and improved interface and dashboard.
bg: Управлявайте отчетите на магазина си и наблюдавайте ключовите показатели с нов и подобрен интерфейс и табло.

en: Manage your subscriptions, get important product notifications, and updates, all from the convenience of your WooCommerce dashboard
bg: Управлявайте абонаментите си, получавайте важни известия за продукти и актуализации - от таблото за управление на WooCommerce

en: Manawatu-Whanganui
bg: Манавату-Уангануи

en: Manikganj
bg: Маникгандж

en: Manipur
bg: Mont de Marsan

en: Manitoba
bg: Манитоба

en: Mantova
bg: Мантова

en: Manual
bg: Ръчен

en: Manually sent
bg: Ръчно изпращане

en: Manx pound
bg: Манска лира

en: Manyara
bg: Маняра

en: Map CSV fields to products
bg: Свързване на CSV полета с продукти

en: Map to field
bg: Свързване с поле

en: Mara
bg: Мара

en: Maracha
bg: Марача

en: Maramureș
bg: Марамуреш

en: Mardin
bg: Мардин

en: Margibi
bg: Маргиби

en: Marinduque
bg: Мариндуке

en: Marketing
bg: Маркетинг

en: Marketplace suggestions
bg: Предложения от Пазара

[ctx: Marketplace suggestions]
en: Get more options
bg: Намерете повече възможности

en: Marlborough
bg: Марлборо

en: Marrakech
bg: Маракеш

en: Marshall Islands
bg: Маршалови острови

en: Maryland
bg: Мериленд

en: María Trinidad Sánchez
bg: Мария Тринидад Санчез

en: Masaka
bg: Масака

en: Masbate
bg: Масбате

en: Masindi
bg: Масинди

en: Massa-Carrara
bg: Маса-Карара

en: Massachusetts
bg: Масачузетс

en: Match images
bg: Съвпадение на изображения

en: Matera
bg: Матера

en: Mato Grosso
bg: Мато Гросо

en: Mato Grosso do Sul
bg: Мато Гросо до Сул

en: Mauritania
bg: Мавритания

en: Mauritanian ouguiya
bg: Мавританска огия

en: Mauritian rupee
bg: Маврицийска рупия

en: Mauritius
bg: Мавриций

en: Max %s
bg: Макс %s

en: Max number of items in the cart the coupon can be applied to.
bg: Максимален брой артикули в количката, върху които може да бъде приложен този код за отстъпка.

en: Max price
bg: Максимална цена

en: Max price found in collection of products.
bg: Най-голямата цена в колекция от продукти.

en: Max upload size
bg: Максимален размер на файла

en: Max upload size.
bg: Максимален позволен размер за качване

en: MaxMind GeoIP database.
bg: MaxMind GeoIP база от данни.

en: MaxMind Geolocation
bg: Геолокация на MaxMind

en: MaxMind License Key
bg: Лицензионен ключ на MaxMind

en: Maximum depth
bg: Максимална дълбочина

en: Maximum number of items to be returned in result set.
bg: Максимален брой резултати, които да бъдат върнати.

en: Maximum order amount allowed when using the coupon.
bg: Максимална позволена сума за използване на кода за отстъпка.

en: Maximum size: %s
bg: Максимален размер: %s

en: Maximum spend
bg: Максимална сума

en: Mayo
bg: Мейо

en: Mayuge
bg: Маюге

en: Mazandaran (مازندران)
bg: Мазандаран (مازندران)

en: Mbale
bg: Мбале

en: Mbarara
bg: Мбарара

en: Mbeya
bg: Мбея

en: Measurements
bg: Мерки

en: Meath
bg: Мийт

en: Mecklenburg-Vorpommern
bg: Мекленбург-Предна Померания

en: Medium
bg: Среден

en: Meet us
bg: Запознай се с нас

en: Meghalaya
bg: Мегалайя

en: Mehedinți
bg: Мехединци

en: Meherpur
bg: Мехерпур

en: Melilla
bg: Мелиля

en: Members of our team have access to the information you provide us. For example, both Administrators and Shop Managers can access:
bg: Членовете на нашия екип имат достъп до информацията, която предоставяте. Например, администраторите и мениджърите на магазина имат достъп до:

en: Memberships
bg: Членства

en: Mendoza
bg: Мендоза

en: Menu order
bg: Собствена позиция

en: Menu order, used to custom sort products.
bg: Собствена позиция - използва се за потребителско подреждане на продуктите.

en: Menu order, used to custom sort the resource.
bg: Собствена позиция, използвана за подреждане на този ресурс.

en: Message
bg: Съобщение

en: Message content.
bg: Съдържание на съобщението.

[ctx: Message explaining that there are no products found]
en: No results found
bg: Не са открити резултати

[ctx: Message explaining that there are no products returned from a search]
en: No products were found matching your selection.
bg: Не са открити продукти които отговарят на избраните критерии.

en: Message type.
bg: Вид съобщение.

en: Messages (info, warnings, errors).
bg: Съобщения (информативни, предупреждения, грешки)

en: Messina
bg: Месина

en: Meta
bg: Мета

en: Meta ID.
bg: Мета ID.

en: Meta data.
bg: Метаданни.

en: Meta key.
bg: Мета ключ.

en: Meta label.
bg: Мета етикет.

en: Meta value.
bg: Мета стойност.

en: Meta: %s
bg: Мета: %s

en: Metadata
bg: Метаданни

en: Meters
bg: Метри

en: Method
bg: Метод

en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
bg: Методът '%s' не е имплементиран. Трябва да се презапише в подклас.

en: Method ID.
bg: ID на метода.

en: Method availability
bg: Наличност на метода

en: Method title
bg: Заглавие на метода

en: Metro Manila
bg: Метро Манила

en: Mexican peso
bg: Мексиканско песо

en: Mexico
bg: Мексико

en: Michigan
bg: Мичиган

en: Michoacán
bg: Мичоакан

en: Micronesia
bg: Микронезия

en: Midway Atoll
bg: Мидуей

en: Milano
bg: Милано

en: Millimeters
bg: Милиметри

en: Min %s
bg: Мин %s

en: Min price
bg: Минимална цена

en: Min price found in collection of products.
bg: Минималната цена в колекция от продукти.

en: Minas Gerais
bg: Минас Жераис

en: Minimum order amount
bg: Минимална сума на поръчката

en: Minimum order amount that needs to be in the cart before coupon applies.
bg: Минимална сума на продуктите в количката, за да може да се приложи кодът за отстъпка.

en: Minimum spend
bg: Минимална сума

en: Minnesota
bg: Минесота

en: Misamis Occidental
bg: Мисамис Оксидентал

en: Misamis Oriental
bg: Мисамис Ориентал

en: Misiones
bg: Мисионес

en: Missing OAuth parameter %s | Missing OAuth parameters %s
bg[0]: Липсващ OAuth параметър %s
bg[1]: Липсващи OAuth параметри %s

en: Missing parameter %s
bg: Липсва параметър %s

en: Missing product ID
bg: Липсва ID на продукта.

en: Missing the WooCommerce %s package
bg: WooCommerce %s пакетите липсват

en: Missing variation data for variable product.
bg: Липсват данните за вариация в продукт с вариации.

en: Mississippi
bg: Мисисипи

en: Missouri
bg: Мисури

en: Mitooma
bg: Митоома

en: Mityana
bg: Митяна

en: Miyagi
bg: Мияги

en: Miyazaki
bg: Миядзаки

en: Mizoram
bg: Мизорам

en: Mobile
bg: Мобилен

en: Modena
bg: Модена

en: Moldova
bg: Молдова

en: Moldovan leu
bg: Молдовска лея

en: Monaco
bg: Монако

en: Monaghan
bg: Монахан

en: Money spent
bg: Оборот

en: Mongolia
bg: Монголия

en: Mongolian t&ouml;gr&ouml;g
bg: Монголски тугрик

en: Monseñor Nouel
bg: Монсеньор Ноуе

en: Montana
bg: Монтана

en: Monte Plata
bg: Монте Плата

en: Montenegro
bg: Черна гора

en: Montevideo
bg: Монтевидео

en: Month(s)
bg: Месец(и)

en: Monthly
bg: Месечен

en: Montserrado
bg: Монтсерадо

en: Monza e della Brianza
bg: Монца e делла Бризнца

en: Morelos
bg: Морелос

en: Moroccan dirham
bg: Марокански дирхам

en: Morocco
bg: Мароко

en: Morogoro
bg: Морогоро

en: Moroto
bg: Морото

en: Most discount
bg: Най-голяма отстъпка

en: Most popular
bg: Най-популярни

en: Most stocked
bg: Най-зареждани

en: Moulvibazar
bg: Мулвибазар

en: Mountain Province
bg: Планинска провинция

en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
bg: Преместване на &#8220;%s&#8221; в кошчето

en: Move this review to the Trash
bg: Преместете отзива в кошчето

en: Move to Trash
bg: Преместване в кошчето

en: Moxico
bg: Мошико

en: Moyo
bg: Мойо

en: Mozambican metical
bg: Мозамбикски метикал

en: Mozambique
bg: Мозамбик

en: Mpigi
bg: Мпиги

en: Mtwara
bg: Мтвара

en: Mubende
bg: Мубенде

en: Muchinga
bg: Мучинга

en: Mukdahan
bg: Мукдахан

en: Mukono
bg: Муконо

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
bg: Използва се PHP модула Multibyte String (mbstring), за конвертиране на символното кодиране. Например за имейл съобщенията или конвертиране на символите в долен регистър.

en: Multibyte string
bg: Многобайтов низ

en: Municipalidad Metropolitana de Lima
bg: Муниципалидад Метрополитан де Лима

en: Municipality
bg: Община

en: Municipality / District
bg: Община / област

en: Munshiganj
bg: Муншигандж

en: Murcia
bg: Мурсия

en: Mureș
bg: Муреш

en: Must Use Plugins
bg: Задължителни за използване разширения

en: Mwanza
bg: Муанза

en: My Account Page
bg: Страница на моя профил

en: My Subscriptions
bg: Моите абонаменти

en: My account
bg: Моят профил

en: My account page
bg: Страница за моя профил

en: MySQL version
bg: Версия на MySQL

en: MySQL version string.
bg: Низ с версия на MySQL.

en: MySQL version.
bg: Версия на MySQL.

en: Myanmar
bg: Мианмар

en: Mymensingh
bg: Мимменсигх

en: N/A
bg: Няма

en: Nabilatuk
bg: Набилатук

en: Nagaland
bg: Нагаланд

en: Nagasaki
bg: Нагасаки

en: Nakapiripirit
bg: Накапирипирит

en: Nakaseke
bg: Накасеке

en: Nakasongola
bg: Накасонгола

en: Nakhon Nayok
bg: Након Найок

en: Nakhon Pathom
bg: Након Патом

en: Nakhon Phanom
bg: Након Фаном

en: Nakhon Ratchasima
bg: Након Ратчасима

en: Nakhon Sawan
bg: Након Саван

en: Nakhon Si Thammarat
bg: Након си Таммарат

en: Namayingo
bg: Намаинго

en: Name
bg: Име

en: Name (Last, First)
bg: Име (Име, Фамилия)

en: Name (numeric)
bg: Име (числов вид)

en: Name (required)
bg: Име (задължително)

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
bg: Име на атрибут (както ще бъде показвано на клиентската част)

en: Name for the resource.
bg: Име за ресурса.

en: Name of the customer for the order
bg: Име на клиента за поръчката

en: Name of the metadata.
bg: Име на метаданните.

en: Name of the note.
bg: Име на бележката.

en: Name of the product that the review belongs to.
bg: Име на продукта, към който принадлежи отзивът.

en: Name of the reviewer.
bg: Име на автора на отзива.

en: Name.
bg: Име.

en: Namibe
bg: Намибе

en: Namibia
bg: Намибия

en: Namibian dollar
bg: Намибски долар

en: Namisindwa
bg: Намисиндуа

en: Namutumba
bg: Намутумба

en: Nan
bg: Нан

en: Napak
bg: Напак

en: Narail
bg: Нараил

en: Narathiwat
bg: Наратхиуат

en: Narayanganj
bg: Нараянгандж

en: Narsingdi
bg: Нарсингди

en: Nasarawa
bg: Насарауа

en: Nauru
bg: Науруански

en: Navarra
bg: Навара

en: Navassa Island
bg: Остров Наваса

en: Nawabganj
bg: Навабгандж

en: Neamț
bg: Нямц

en: Nebbi
bg: Неби

en: Nebraska
bg: Небраска

en: Negros Occidental
bg: Западен Негрос

en: Negros Oriental
bg: Негрос Ориентал

en: Nelson
bg: Нелсон

en: Nepal
bg: Непал

en: Nepalese rupee
bg: Непалска рупия

en: Net Sales
bg: Нетни продажби

en: Net discount amount.
bg: Чиста сума на намалението.

en: Net profit
bg: Нетна печалба

en: Net sales
bg: Чисти продажби

en: Net sales amount
bg: Нетна стойност на продажби

en: Net sales in the period.
bg: Нетна сума от продажби за дадения период.

en: Net sales.
bg: Чисти продажби.

en: Netherlands
bg: Холандия

en: Netherlands Antillean guilder
bg: Антилски гулден

en: Network enabled
bg: Включена мрежа

en: Nevada
bg: Невада

en: Never
bg: Никога

en: Never show quantity remaining in stock
bg: Никога да не се показва оставащото в наличност количество

en: Nevis
bg: Невис

en: New %s
bg: Нов %s

en: New Brand Name
bg: Име на нова търговска марка

en: New Brunswick
bg: Брензуик

en: New Caledonia
bg: Нова Каледония

en: New Hampshire
bg: Ню Хемпшир

en: New Jersey
bg: Ню Джърси

en: New Order: #{order_number}
bg: Нова поръчка №{order_number}

en: New Products
bg: Нови продукти

en: New Scheduled Action
bg: Ново планирано действие

en: New South Wales
bg: Нов Южен Уелс

en: New Taiwan dollar
bg: Нов тайвански долар

en: New Territories
bg: Нови територии

en: New York
bg: Nyu York

en: New Zealand
bg: Нова Зеландия

en: New Zealand dollar
bg: Новозеландски долар

en: New account
bg: Нов профил

en: New attribute
bg: Добавяне на нов атрибут

en: New category name
bg: Име на новата категория

en: New coupon
bg: Нов код за отстъпка

en: New custom field name
bg: Име на новото потребителско поле

en: New order
bg: Нова поръчка

en: New order emails are sent to chosen recipient(s) when a new order is received.
bg: Писма за нова поръчка се изпращат до избран(и) получател(и) когато е получена нова поръчка.

en: New order: #{order_number}
bg: Нова поръчка #{order_number}

en: New password
bg: Нова парола

en: New password (leave blank to leave unchanged)
bg: Нова парола (остави празно, за да не се промени)

en: New passwords do not match.
bg: Новите пароли не съвпадат.

en: New payment methods can only be added during checkout. Please contact us if you require assistance.
bg: Нови начини за плащане могат да се добавят само при създаване на поръчка. Моля свържете се с нас, ако се нуждаете от помощ.

en: New product
bg: Нов продукт

en: New product editor
bg: Нов продуктов редактор

en: New product form
bg: Нов продуктов редактор

en: New shipping class Name
bg: Име на новия клас за доставка

en: New tag name
bg: Име на нов етикет

en: New user email address.
bg: Нов имейл адрес за потребителя.

en: New user password.
bg: Нова потребителска парола.

en: New user username.
bg: Ново потребителско име.

en: New, faster way to find extensions and themes for your WooCommerce store
bg: Нов, по-бърз начин за намиране на разширения и теми за вашия WooCommerce магазин

en: New:
bg: Ново:

en: Newest Scheduled Date
bg: Последната насрочена дата

en: Newfoundland and Labrador
bg: Нюфаундленд и Лабрадор

en: Next
bg: Следваща

en: Next (arrow right)
bg: Напред (стрелка надясно)

en: Next page
bg: Следваща страница

en: Next products
bg: Следващи продукти

en: Next step
bg: Следващи стъпки

en: Ngora
bg: Нгора

en: Nicaragua
bg: Никарагуа

en: Nicaraguan c&oacute;rdoba
bg: Никарагуанска кордоба

en: Nidwalden
bg: Нидвалден

en: Niger
bg: Нигер

en: Nigeria
bg: Нигерия

en: Nigerian naira
bg: Нигерийска найра

en: Nilphamari
bg: Нилфамари

en: Nimba
bg: Нимба

en: Nisporeni
bg: Ниспорен

en: Niue
bg: Ниуè

en: Njombe
bg: Нджомбе

en: No
bg: Не

en: No &quot;%s&quot; found
bg: Не са намерени „%s“

en: No actions found
bg: Няма открити действия

en: No actions found in trash
bg: В кошчето няма изтрити действия

en: No attributes currently exist.
bg: В момента не съществуват атрибути.

en: No billing address set.
bg: Няма зададен адрес за фактуриране.

en: No billing email provided.
bg: Не е предоставен имейл за фактуриране.

en: No categories
bg: Без категории

en: No categories found
bg: Няма намерени категории

en: No coupons found
bg: Няма намерени кодове за отстъпка

en: No coupons found in range
bg: Няма намерени кодове за отстъпка в периода

en: No coupons found in trash
bg: Няма намерени кодове за отстъпка в кошчето

en: No customer downloads found.
bg: Не са намерени сваляния от клиенти.

en: No customer selected
bg: Няма избрани клиенти

en: No customers found.
bg: Не са намерени клиенти.

en: No default %s&hellip;
bg: Без %s&hellip; по подразбиране

en: No differences found.
bg: Не се открити разлики.

en: No downloads available yet.
bg: Няма налични изтегляния.

en: No file defined
bg: Няма зададен файл.

en: No keys found.
bg: Не бяха открити ключове.

en: No location by default
bg: Няма избрано местоположение по подразбиране

en: No low in stock products found.
bg: Няма продукти с намалели бройки.

en: No matching product exists to update.
bg: Няма съвместим продукт за актуализиране.

en: No matching tax rates found.
bg: Не са открити съвпадащи такси.

en: No matching variation found.
bg: Не бе намерена съвпадаща вариация.

en: No maximum
bg: Без максимум

en: No minimum
bg: Без минимум

en: No order has been made yet.
bg: Все още не е направена поръчка.

en: No orders found
bg: Не са намерени поръчки

en: No orders found in trash
bg: Не са намерени поръчки в кошчето.

en: No out of stock products found.
bg: Не са намерени изчерпани продукти

en: No page set
bg: Не е зададена страница

en: No product categories exist.
bg: Не съществуват продуктови категории.

en: No product to duplicate has been supplied!
bg: Няма представени дубликати на продуктите!

en: No products found
bg: Няма намерени продукти

en: No products found in range
bg: Не са намерени продукти в периода

en: No products found in trash
bg: Не са намерени продукти в кошчето

en: No products found.
bg: Не са намерени продукти

en: No products in the cart.
bg: Нямате артикули в количката.

en: No products were found matching your selection.
bg: Не бяха намерени продукти, отговарящи на критериите Ви.

en: No requirement
bg: Няма изисквания

en: No restrictions
bg: Без ограничение

en: No row(s) selected
bg: Няма избрани редове

en: No saved methods found.
bg: Не бяха намерени запазени методи.

en: No schema title found for %s, skipping REST command registration.
bg: Не беше намерено schema заглавие за %s, пропускане на регистрация на REST команда.

en: No search results.
bg: Търсенето не върна резултати.

en: No setting groups have been registered.
bg: Не са регистрирани групи от настройки.

en: No shipping address set.
bg: Няма зададен адрес за доставка.

en: No shipping class
bg: Няма клас на доставка

en: No shipping class cost
bg: Без цена на класа за доставка

en: No shipping classes have been created.
bg: Няма създадени класове за доставка.

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
bg: Не беше избран метод за доставка. Проверете адреса си или се свържете с нас ако имате нужда от помощ.

en: No shipping methods offered to this zone.
bg: Не се предлагат методи за доставка за избраната зона.

en: No shipping options were found for %s.
bg: Не бяха намерени опции за доставка на %s.

en: No tags found
bg: Няма намерени етикети

en: No taxes found in this period
bg: Не са намерени такси за периода

en: No updates required. Database version is %s
bg: Не е необходимо обновяване. Базата от данни е версия %s

en: No used coupons found
bg: Не са намерени използвани кодове за отстъпка

en: No webhooks found.
bg: Няма намерени уеб куки.

en: No, I will enter prices exclusive of tax
bg: Цените ще се въвеждат чисти (без такси)

en: Noakhali
bg: Наокхали

en: Non-paying customer
bg: Клиент, който не заплаща

en: Non-repeating
bg: Без повторения

en: None
bg: Нищо

en: Nong Bua Lam Phu
bg: Нонгбуа Ламфу

en: Nong Khai
bg: Нонг Каи

en: Nonthaburi
bg: Нонтабури

en: Norfolk Island
bg: Остров Норфолк

en: North America
bg: Северна Америка

en: North Carolina
bg: Северна Каролина

en: North Dakota
bg: Северна Дакота

en: North Khorasan (خراسان شمالی)
bg: Северен Хорасан (خراسان جنوبی)

en: North Korea
bg: Северна Корея

en: North Korean won
bg: Севернокорейски вон

en: North Macedonia
bg: Северна Македония

en: North Rhine-Westphalia
bg: Северен Рейн-Вестфалия

en: North-Western
bg: Северо-източна

en: Northern
bg: Северна

en: Northern Cape
bg: Северен нос

en: Northern Samar
bg: Западна Сахара

en: Northern Territory
bg: Северна територия

en: Northland
bg: Северна страна

en: Northwest Territories
bg: Северозападни територии

en: Norway
bg: Норвегия

en: Norwegian krone
bg: Норвежка крона

en: Not able to attach "%s".
bg: Невъзможно прикачване на "%s".

en: Not declared
bg: Не е декларирано

en: Not right now
bg: Не сега

en: Not that bad
bg: Нелошо

en: Note
bg: Бележка

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
bg: Добавена е бележка към поръчката ви от {order_date} в {site_title}

en: Note left by customer during checkout.
bg: Бележка, оставена от клиента при поръчка.

en: Note to customer
bg: Бележка към клиента

en: Note type
bg: Тип бележка

en: Note:
bg: Бележка:

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
bg: Бележка: Позволенията за поръчаните артикули ще бъде дадени, когато статусът на поръчката бъде променен от "обработва се" на "завършен".

en: Note: WP CRON has been disabled on your install which may prevent this update from completing.
bg: Забележка: WP CRON е изключен във вашата инсталация, което може да попречи на успешното завършване на обновлението.

en: Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extension</a> which should be updated first before updating WooCommerce. | Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extensions</a> which should be updated first before updating WooCommerce.
bg[0]: Бележка: В момента имате <a href="%1$s">%2$d (платено разширение)</a>, което трябва да се обнови преди да се обнови WooCommerce.
bg[1]: Бележка: В момента имате <a href="%1$s">%2$d платени разширения</a>, които трябва да се обновят преди да се обнови WooCommerce.

en: Note: the refund reason will be visible by the customer.
bg: Бележка: причината за възстановяване ще бъде видима от клиента.

en: Note: you may want to further detail your cookie policy, and link to that section from here.
bg: Забележка: може да въведете повече подробности в политиката си за бисквитките и да поставите връзка към този раздел оттук.

en: Notes
bg: Бележки

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
bg: Бележки към поръчката (относно доставката или друго).

en: Notice
bg: Известие

en: Notification recipient(s)
bg: Получател(и) на известията

en: Notification to let you know &mdash; order #%1$s belonging to %2$s has been cancelled:
bg: Съобщение &mdash; поръчка #%1$s, принадлежаща на %2$s е отказана:

en: Notifications
bg: Уведомления

en: Nova Scotia
bg: Нова Скотия

en: Now!
bg: Сега!

en: Ntoroko
bg: Нтороко

en: Ntungamo
bg: Нтунгамо

en: Nueva Ecija
bg: Нуева Еча

en: Nueva Vizcaya
bg: Нуева Визкая

en: Nuevo León
bg: Нуево Леон

en: Number of coupons used
bg: Брой използвани кодове за отстъпка

en: Number of coupons.
bg: Брой кодове за отстъпка.

en: Number of customers.
bg: Брой клиенти.

en: Number of days until access to downloadable files expires.
bg: Брой дни до изтичането на достъпа до сваляемите файлове.

en: Number of decimal points shown in displayed prices for this country.
bg: Брой знакове след десетичната точка, показван при цените в тази държава.

en: Number of decimal points to use in each resource.
bg: Брой десетични запетаи, които ще се използват във всеки ресурс.

en: Number of decimals
bg: Брой на десетиците

en: Number of decimals.
bg: Дължина след десетичния знак

en: Number of discounted orders.
bg: Брой поръчки с намаление.

en: Number of downloads remaining.
bg: Брой оставащи изтегляния.

en: Number of downloads.
bg: Брой изтегляния.

en: Number of items in the cart.
bg: Брой продукти в количката.

en: Number of items sold
bg: Брой на продадените артикули

en: Number of items sold.
bg: Брой продадени продукти.

en: Number of objects (posts of any type) assigned to the term.
bg: Брой обекти (публикации от всякакъв тип), с които е свързан термина.

en: Number of orders
bg: Брой поръчки

en: Number of orders.
bg: Брой поръчки.

en: Number of products to show
bg: Брой продукти за показване:

en: Number of products.
bg: Брой продукти.

en: Number of published products for the resource.
bg: Брой публикувани продукти за този ресурс.

en: Number of reviews for products of this brand.
bg: Брой отзиви за продукти с тази марка.

en: Number of reviews to show
bg: Показван брой отзиви

en: Number of terms in the attribute taxonomy.
bg: Брой стойности в таксономията атрибут.

en: Number of times downloadable files can be downloaded after purchase.
bg: Брой на разрешените сваляния на файловете, след тяхното закупуване.

en: Number of times the coupon has been used already.
bg: Колко пъти е бил използван кодът за отстъпка.

en: Number:
bg: Номер:

en: Nunavut
bg: Нунавут

en: Nusa Tenggara Timur
bg: Нуса Тенгара Тимур

en: Nwoya
bg: Нуоя

en: Nógrád
bg: Ноград

en: OK
bg: Добре

en: OR
bg: ИЛИ

en: OR enter path to file:
bg: ИЛИ въведете път до файла:

en: Oaxaca
bg: Оахака

en: Obwalden
bg: Освалден

en: Oceania
bg: Океания

en: Odisha
bg: Одиша

en: Offaly
bg: Офали

en: Official extensions
bg: Официални разширения

en: Offline Payments
bg: Офлайн плащания

en: Offset the result set by a specific number of items.
bg: Пропускане на даден брой резултати.

en: Ogun
bg: Огун

en: Ohio
bg: Охайо

en: Oita
bg: Оита

en: Okayama
bg: Окаяма

en: Okinawa
bg: Окинава

en: Oklahoma
bg: Оклахома

en: Oldest Scheduled Date
bg: Най-старата насрочена дата

en: Olt
bg: Олт

en: Oman
bg: Оман

en: Omani rial
bg: Омански риал

en: Omoro
bg: Оморо

en: On "My account" page
bg: От страницата "Моя Профил"

en: On backorder
bg: Неналичен артикул

en: On hold <span class="count">(%s)</span> | On hold <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Задържана <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Задържани <span class="count">(%s)</span>

en: On-hold
bg: Задържана

en: On-sale products
bg: Продукти в промоция

en: Once disabled, this legacy method will no longer be available.
bg: Веднъж изключен, този метод вече няма да бъде наличен, тъй като е извън употреба.

en: Ondo
bg: Ондо

en: One of your subscriptions for <strong>%1$s</strong> expires on %2$s. <a href="%3$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
bg: Един от абонаментите ви за <strong>%1$s</strong> изтича на %2$s. <a href="%3$s">Активирайте автоматичното подновяване</a>, за да продължите да получавате актуализации и поддръжка.

en: One of your subscriptions for <strong>%1$s</strong> has expired. <a href="%3$s">%4$s</a> to continue receiving updates and streamlined support.
bg: Един от абонаментите ви за <strong>%1$s</strong> е изтекъл. <a href="%3$s">%4$s.</a>, за да продължите да получавате актуализации и поддръжка.

en: One per line: Option name | Additional cost [+- Percents] | Per cost type (order, class, or item) Example: <code>Priority mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
bg: Един на ред: Име на опция | Допълнителна такса [+- Процент] | Начисляване за (order, class, или item) Пример: <code>Експресна поща | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.

en: Only %s left in stock
bg: В наличност са останали само %s

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
bg: Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.

en: Only shipping
bg: Само доставка

en: Only show children of the current category
bg: Показване само на дъщерните за текущата категория

en: Only show quantity remaining in stock when low e.g. "Only 2 left in stock"
bg: Да се показва количеството, останало в наличност, само когато е ниско, напр. "остават само 2"

en: Ontario
bg: Онтарио

en: Operator to compare product attribute terms.
bg: Оператор за сравнение на стойностите на продуктовите атрибути.

en: Operator to compare product category terms.
bg: Оператор за сравнение на продуктовите категории.

en: Operator to compare product tags.
bg: Оператор за сравняване на етикети на продукти.

en: Optimize for faster checkout
bg: Оптимизиране за по-бързо плащане

en: Optimized updates
bg: Оптимизирани актуализации

en: Option name | Additional cost [+- Percents%] | Per cost type (order, class, or item)
bg: Име на доставчик | Такса [+- Процент%] | Вид ставка (order, class, или item)

en: Optional
bg: По желание

en: Optional cost for local pickup.
bg: Допълнителна такса за вземане от магазина.

en: Optional note to send the customer after purchase.
bg: Бележка, която да бъде изпратена към клиента след поръчване. (Незадължително)

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show during checkout.
bg: По желание, тук можете да въведете текст, свързан с политиката ви за поверителност, който ще се вижда при приключване на поръчката.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show on account registration forms.
bg: По желание, тук можете да въведете текст, свързан с политиката ви за поверителност, който ще се вижда във формулярите за регистрация.

en: Optionally add some text for the terms checkbox that customers must accept.
bg: Тук можете да въведете текст за отметката към общите условия, с които потребителите трябва да се съгласят.

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
bg: Избирателно контролиране, кои класове за таксите за доставка да се вземат под внимание, или оставете празно за вземане на таксите на база на артикулите.

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
bg: Като алтернатива може да разрешите в PayPal профила си "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) и да копирате тук вашия identity token. Това ще позволи удостоверяването на плащанията, без да е нужно използването на PayPal IPN.

en: Optionally enter the URL to a 150x50px image displayed as your logo in the upper left corner of the PayPal checkout pages.
bg: По желание, можете да въведете URL до изображение с размери 150x50 пиксела, което да се показва в горния ляв ъгъл на PayPal страницата за потвърждаване на поръчката.

en: Optionally, how the metadata value should be displayed to the user.
bg: По желание как стойността на метаданните трябва да се показва на потребителя.

en: Options
bg: Настройки

en: Or you can download a pre-built version of the plugin from the <a href="%1$s">WordPress.org repository</a> or by visiting <a href="%2$s">the releases page in the GitHub repository</a>.
bg: Или можете да изтеглите пакетирана версия на разширението от <a href="%1$s">хранилището на WordPress.org</a> или от <a href="%2$s">страницата с различните версии от хранилището в GitHub</a>.

en: Or, enter tax rate ID:
bg: Или въведете номер на такса:

en: Order | Orders
bg[0]: Поръчка
bg[1]: Поръчки

en: Order #%1$s (%2$s)
bg: Поръчка #%1$s (%2$s)

en: Order #%1$s has been marked as refunded - PayPal reason code: %2$s
bg: Поръчка #%1$s беше маркирана като поръчка с възстановена сума - PayPal код за причина: %2$s

en: Order #%1$s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %2$s
bg: Поръчка #%1$s беше маркирана като задържана поради анулиране - PayPal код за причина: %2$s

en: Order #%1$s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %2$s
bg: Поръчка #%1$s има отменено връщане. Моля проверете статуса на плащането и обновете статуса на поръчката на негова база оттук: %2$s

en: Order #%1$s was placed on %2$s and is currently %3$s.
bg: Поръчка #%1$s бе извършена на %2$s и в момента е %3$s.

en: Order #%s
bg: Поръчка №%s

en: Order #%s has been marked paid by PayPal IPN, but was previously cancelled. Admin handling required.
bg: Поръчката #%s бе маркирана като платена чрез PayPal IPN, но преди това е била отказана. Налага се намесата на администратор.

en: Order %s is locked.
bg: Поръчката %s е заключена.

en: Order &ndash; %s
bg: Поръчка &ndash; %s

en: Order Actions
bg: Действия по поръчката

en: Order Attribution
bg: Приписване на поръчка

en: Order Cancelled: #{order_number}
bg: Отменена поръчка №{order_number}

en: Order Date
bg: Дата на поръчката

en: Order Failed: #{order_number}
bg: Неуспешна поръчка №{order_number}

en: Order ID
bg: Номер на поръчка

en: Order ID.
bg: Номер на поръчка.

en: Order Number
bg: Номер на поръчка

en: Order Refunded: {order_number}
bg: Възстановено плащане по поръчка {order_number}

en: Order Status
bg: Състояние на поръчката

en: Order Total
bg: Общо за поръчката

en: Order again
bg: Поръчай пак

en: Order attribution field: %s
bg: Поле за приписване на поръчка: %s

en: Order attribution information.
bg: Информация за приписване на поръчката.

en: Order by
bg: Подредба по

en: Order by:
bg: Подреди по:

en: Order cancelled by customer.
bg: Поръчката е отказана от клиента.

en: Order cancelled: #{order_number}
bg: Отказана поръчка #{order_number}

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
bg: Писма за завършена поръчка се изпращат към клиентите, когато тяхната поръчка е маркирана като завършена. Това в повечето случаи показва, че поръчката е изпратена.

en: Order confirmation
bg: Потвърждение на поръчка

en: Order created
bg: Поръчката е създадена

en: Order data storage
bg: Съхранение на данни за поръчка

en: Order deleted
bg: Поръчката е изтрита

en: Order details
bg: Данни на поръчката

en: Order details manually sent to customer.
bg: Детайли за поръчката, изпратени ръчно към клиента.

en: Order draft updated.
bg: Черновата на поръчката е обновена

en: Order failed: #{order_number}
bg: Провалена поръчка #{order_number}

en: Order fulfilled and complete.
bg: Поръчката е изпълнена и завършена.

en: Order fully refunded
bg: Сумата на поръчката е възстановена в пълен размер.

en: Order fully refunded.
bg: Сумата по поръчката е напълно възстановена.

en: Order information like what was purchased, when it was purchased and where it should be sent, and
bg: Информация за поръчката: какво е купено, кога е закупено, къде трябва да бъде изпратено и

en: Order is invalid
bg: Поръчката е невалидна

en: Order is not an HPOS order.
bg: Поръчката не е HPOS поръчка.

en: Order item ID provided is not associated with order.
bg: Посоченият номер на артикул не е от тази поръчка.

en: Order key.
bg: Ключ на поръчка.

en: Order not editable
bg: Поръчката не може да бъде редактирана

en: Order not found
bg: Поръчката не е открите

en: Order not found.
bg: Поръчката не е открита.

en: Order note author.
bg: Автор на забележката към поръчката.

en: Order note content.
bg: Съдържание на бележката към поръчката.

en: Order note.
bg: Бележки към поръчката.

en: Order notes
bg: Бележки към поръчката

en: Order notes.
bg: Бележки към поръчката.

en: Order number used for display.
bg: Номер на поръчката, който ще се показва.

en: Order number.
bg: Номер на поръчка.

en: Order number:
bg: Номер на поръчката:

en: Order on hold
bg: Задържана поръчка

en: Order on-hold
bg: Задържана поръчка

en: Order received
bg: Получена поръчка

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are refunded.
bg: Писма за възстановяване на средства се изпращат до клиенти, когато поръчките им са маркирани за възстановяване на средства.

en: Order refunded: {order_number}
bg: Възстановена сума по поръчка: {order_number}

en: Order restored
bg: Поръчката е възстановена

en: Order saved.
bg: Поръчката е записана.

en: Order scheduled for: %s.
bg: Поръчката е насрочена за: %s.

en: Order sort attribute ascending or descending.
bg: Подреждане на атрибути в намаляващ или увеличаващ се ред.

en: Order sort items ascending or descending.
bg: Подреждане на продуктите във възходящ, или низходящ ред.

[ctx: Order status]
en: Cancelled
bg: Отказана

[ctx: Order status]
en: Completed
bg: Приключена

[ctx: Order status]
en: Draft
bg: Чернова

[ctx: Order status]
en: Failed
bg: Провалена

[ctx: Order status]
en: On hold
bg: Задържана

[ctx: Order status]
en: Pending payment
bg: В очакване на плащане

[ctx: Order status]
en: Processing
bg: Обработка

[ctx: Order status]
en: Refunded
bg: Възстановена сума

en: Order status changed by bulk edit:
bg: Статуса на поръчката е променен от груповата редакция:

en: Order status changed from %1$s to %2$s.
bg: Състоянието на поръчката е променено от %1$s на %2$s.

en: Order status name.
bg: Име на състоянието на поръчка.

en: Order status set to %s.
bg: Статусът на поръчката е %s.

en: Order status set to refunded. To return funds to the customer you will need to issue a refund through your payment gateway.
bg: Състоянието на поръчката е зададено за възстановяване. За да върнете средства на клиента, ще трябва да ги изплатите чрез използвания портал за разплащания.

en: Order status.
bg: Статут на поръчката.

en: Order submitted.
bg: Поръчката е изпратена.

en: Order summary
bg: Обобщение на поръчката

en: Order total formatted for locale
bg: Общата сума на поръчката, форматирана съгласно местния стандарт

en: Order updated
bg: Поръчката е обновена

en: Order updated and sent.
bg: Поръчката е обновена и изпратена.

en: Order updated.
bg: Поръчката е обновена.

en: Order updates
bg: Обновявания на поръчката

en: Orders
bg: Поръчки

en: Orders (page %d)
bg: Поръчки (страница %d)

en: Orders list
bg: Списък с поръчки

en: Orders navigation
bg: Навигация на поръчките

en: Orders table created.
bg: Таблицата за поръчки е създадена.

en: Orders table does not exist.
bg: Таблицата "Поръчки" не съществува.

en: Orders table does not exist. Creating...
bg: Таблицата за поръчки не съществува. Създаване...

en: Orders totals.
bg: Обща сума от поръчките.

en: Oregon
bg: Орегон

en: Organic: %s
bg: Органични: %s

en: Organization
bg: Организация

en: Orhei
bg: Орхей

en: Oriental Mindoro
bg: Източен Миндоро

en: Origin
bg: Произход

en: Orphaned variations
bg: Вариации без родители

en: Oruro
bg: Оруро

en: Osaka
bg: Осака

en: Osun
bg: Осун

en: Otago
bg: Отаго

en: Other
bg: Друго

en: Other locations
bg: Други места

en: Otuke
bg: Отуке

en: Ouarzazate
bg: City in Morocco

en: Oudomxay
bg: Удомсай

en: Ounces
bg: Унции

en: Our bank details
bg: Нашите банкови данни

en: Our services
bg: Нашите услуги

en: Our team members have access to this information to help fulfill orders, process refunds and support you.
bg: Нашият екип има достъп до тази информация, за да може да изпълнява поръчки, да прави връщания и да оказва съдействие.

en: Ourense
bg: Въпросspain_ provinces. kgm

en: Out of stock
bg: Изчерпан

en: Out of stock threshold
bg: Праг за изчерпване

en: Out of stock visibility
bg: Видимост при изчерпване

en: Outdated templates
bg: Остарeли шаблони

en: Output just the id when the operation is successful.
bg: Извежда само ID, когато операцията е успешна.

en: Overrides
bg: Заменя

en: Owner of these keys.
bg: Собственик на тези ключове.

en: Oyam
bg: Оям

en: Oyo
bg: Ойо

en: PDT payment completed
bg: IPN плащането завършено

en: PHP max execution time.
bg: Максимално време за изпълнение на PHP.

en: PHP max input vars
bg: PHP Max Input Vars

en: PHP post max size
bg: PHP Post Max Size

en: PHP post max size.
bg: Максимална дължина на публикацията в PHP.

en: PHP time limit
bg: PHP Time Limit

en: PHP version
bg: Версия на PHP

en: PHP version.
bg: Версия на PHP.

en: PIN Code
bg: ПИН код

en: Pabna
bg: Пабна

en: Pader
bg: Падер

en: Padova
bg: Падова

en: Page %d
bg: Страница %d

en: Page ID is set, but the page does not exist
bg: Зададен е номер на несъществуваща страница

en: Page contents: [%s]
bg: Съдържание на страницата: [%s]

en: Page does not contain the %1$s shortcode or the %2$s block.
bg: Страницата не съдържа краткия код %1$s или блока %2$s.

en: Page does not contain the %s shortcode.
bg: Страницата не съдържа краткия код %s.

en: Page not set
bg: Не е зададена страница

[ctx: Page setting]
en: Cart
bg: Количка

[ctx: Page setting]
en: Checkout
bg: Поръчка

[ctx: Page setting]
en: My account
bg: Моят профил

[ctx: Page setting]
en: Shop base
bg: Основна страница на магазина

[ctx: Page setting]
en: Terms and conditions
bg: Общи условия

en: Page setup
bg: Настройка на страница

[ctx: Page slug]
en: cart
bg: kolichka

[ctx: Page slug]
en: checkout
bg: porachka

[ctx: Page slug]
en: my-account
bg: moyat-profil

[ctx: Page slug]
en: shop
bg: porachka

[ctx: Page title]
en: Cart
bg: Количка

[ctx: Page title]
en: Checkout
bg: Поръчка

[ctx: Page title]
en: My account
bg: Моят профил

[ctx: Page title]
en: Shop
bg: Магазин

en: Page visibility should be <a href="%s" target="_blank">public</a>
bg: Видимостта на страницата трябва да бъде <a href="%s" target="_blank">публична</a>

en: Page where shoppers go to finalize their purchase
bg: Страница, където клиентите опиват, за да финализират техните поръчки

en: Page where shoppers review their shopping cart
bg: Страница, на която купувачите преглеждат пазарската си количка

[ctx: Pagination]
en: %1$s of %2$s
bg: %1$s от %2$s

en: Pahang
bg: Катманду

en: Paid on %1$s @ %2$s
bg: Направено плащане на %1$s в %2$s ч

en: Pakistan
bg: Пакистан

en: Pakistani rupee
bg: Пакистанска рупия

en: Pakwach
bg: Пакуоч

en: Palawan
bg: Палаван

en: Palermo
bg: Палермо

en: Palestinian Territory
bg: Палестинска територия

en: Pallisa
bg: Палиса

en: Palmyra Atoll
bg: Остров Палмира

en: Pampanga
bg: Пампанга

en: Panama
bg: Панама

en: Panamanian balboa
bg: Панамска балбоа

en: Panchagarh
bg: Панчагарх

en: Pando
bg: Пандо

en: Pangasinan
bg: Пангасинан

en: Papua Barat
bg: Папуа Барат

en: Papua New Guinea
bg: Папуа-Нова Гвинея

en: Papua New Guinean kina
bg: Папуа-новогвинейска кина

en: Paraguay
bg: Парагвай

en: Paraguayan guaran&iacute;
bg: Парагвайско гуарани

en: Parent
bg: Родителски

en: Parent %s
bg: Родител %s

en: Parent %s:
bg: Родител %s:

en: Parent SKU
bg: Родителски код

en: Parent category
bg: Родителска категория

en: Parent category:
bg: Родителска категория:

en: Parent coupon
bg: Родителски код за отстъпка

en: Parent order ID.
bg: Номер на родителска поръчка.

en: Parent orders
bg: Родителски поръчки

en: Parent product
bg: Родителски продукт

en: Parent shipping class
bg: Родителски клас доставка

en: Parent shipping class:
bg: Родителски клас доставка:

en: Parent theme author URL
bg: URL адрес на автора на родителската тема

en: Parent theme author URL.
bg: Адрес на автора на родителската тема.

en: Parent theme name
bg: Име на родителската тема

en: Parent theme name.
bg: Име на родителската тема.

en: Parent theme version
bg: Версия на родителската тема

en: Parent theme version.
bg: Версия на родителската тема.

en: Partial Refund: Order {order_number}
bg: Частично възстановено плащане по поръчка {order_number}

en: Partial refund email heading
bg: Заглавие на писмото, което се изпраща при частично възстановяване на сума

en: Partial refund subject
bg: Причина за частично възстановяване на сума

en: Partial refund: Order {order_number}
bg: Частично възстановена сума по поръчка: {order_number}

en: Partially refunded order
bg: Частично възстановена поръчка

en: Pasco
bg: Паско

en: Password
bg: Парола

en: Password Reset Request
bg: Заявка за смяна на парола

en: Password Reset Request for {site_title}
bg: Заявка за смяна на парола за {site_title}

en: Password change
bg: Промяна на парола

en: Password reset email has been sent.
bg: Беше изпратен имейл за промяна на паролата.

en: Password reset is not allowed for this user
bg: Нулирането на парола не е позволено аз този потребител

en: Passwords do not match.
bg: Паролите не съвпадат.

en: Pathum Thani
bg: Патум Тани

en: Pattani
bg: Патани

en: Patuakhali
bg: Патуакхали

en: Paused
bg: На пауза

en: Pavia
bg: Павия

en: Pay
bg: Плащане

en: Pay for order
bg: Плащане на поръчката

en: Pay for this order
bg: Платете за поръчката

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
bg: Плащане чрез PayPal; може да платите с кредитната си карта, ако нямате PayPal профил.

en: Pay with cash upon delivery.
bg: Плащане в брой при доставка.

en: PayPal Payments
bg: Плащания с PayPal

en: PayPal Standard
bg: Стандартен PayPal

en: PayPal Standard does not support your store currency.
bg: PayPal Standard не поддържа валутата на магазина ви.

en: PayPal Standard redirects customers to PayPal to enter their payment information.
bg: PayPal Standard пренасочва клиентите към PayPal, за да въведат информация за плащането.

en: PayPal acceptance mark
bg: Знак за одобрение от PayPal

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing. Turning this option off may prevent PayPal Seller protection from applying.
bg: PayPal позволява изпращането само на един адрес. Ако използвате PayPal за изготвяне на етикети за пратки, може би ще предпочетете да изпратите адреса за доставка, вместо този за фактуриране. Ако изключите тази опция, възможно е да не можете да ползвате защита на продавача (PayPal Seller protection).

en: PayPal email
bg: PayPal имейл

en: PayPal email address
bg: Имейл адрес за PayPal

en: PayPal email address:
bg: Имейл адрес за PayPal

en: PayPal identity token
bg: PayPal идентификационен токън

en: PayPal sandbox
bg: PayPal Sandbox

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a <a href="%s">developer account</a>.
bg: Тестовия режим на PayPal (т.нар. sandbox) се използва за тестове с плащанията. Създайте си профил на разработчик от <a href="%s">тук</a>.

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
bg: PayPal използва този метод за комуникация когато изпраща обратно информация за трансакцията.

en: Payer PayPal address
bg: Адрес в PayPal на наредителя

en: Payer first name
bg: Първо име на наредителя

en: Payer last name
bg: Фамилно име на наредителя

en: Paying customer
bg: Клиент, който заплаща

en: Payment
bg: Заплащане

en: Payment %s via IPN.
bg: Плащане %s чрез IPN.

en: Payment Method
bg: Начин на плащане

en: Payment Tokens
bg: Токени за разплащания

en: Payment action
bg: Действие при плащане

en: Payment authorized. Change payment status to processing or complete to capture funds.
bg: Плащането бе упълномощено. Променете статуса на поръчката на "обработка" или "приключена", за да се отрази продажбата.

en: Payment complete event failed.
bg: Приключването на плащането беше неуспешно.

en: Payment could not be captured - Auth ID: %1$s, Status: %2$s
bg: Плащането не бе отразено успешно - Auth ID: %1$s, статус: %2$s

en: Payment could not be captured: %s
bg: Плащането бе неуспешно: %s

en: Payment for cancelled order %s received
bg: Бе получено плащане за отказаната поръчка %s

en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
bg: Плащането за поръчка #%1$s от %2$s е неуспешно. Поръчката е както следва:

en: Payment for order %s refunded
bg: Върнато плащане за поръчка %s

en: Payment for order %s reversed
bg: Плащането по поръчка № %s е анулирано

en: Payment gateway
bg: Метод за разплащане

en: Payment gateway ID.
bg: ID на метода на плащане.

en: Payment gateway description on checkout.
bg: Описание на метода на плащане при поръчка.

en: Payment gateway enabled status.
bg: Статус на активирания портал за плащане.

en: Payment gateway method description.
bg: Описание на метод за плащане.

en: Payment gateway method title.
bg: Име на метода за плащане.

en: Payment gateway settings.
bg: Настройки на метода за плащане.

en: Payment gateway sort order.
bg: Подредба на методите за плащане.

en: Payment gateway title on checkout.
bg: Заглавие на метода на плащане при поръчка.

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
bg: Методите за разплащане може да използват cURL за връзка с отдалечени сървъри за удостоверяване на плащанията. Други разширения също може да го използват, когато комуникират с отдалечени услуги.

en: Payment method
bg: Метод за разплащане

en: Payment method ID.
bg: Номер на метод за разплащане.

en: Payment method deleted.
bg: Методът за разплащане бе изтрит.

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
bg: Описание на метода за плащане, който клиентите Ви ще виждат на страницата за поръчка.

en: Payment method description that the customer will see on your website.
bg: Описание на метода за плащане, който клиентите ви ще виждат на сайта.

en: Payment method successfully added.
bg: Методът на разплащане е добавен успешно.

en: Payment method title.
bg: Заглавие на метод за разплащане.

en: Payment method:
bg: Начин на плащане:

en: Payment methods
bg: Методи за разплащане

en: Payment of %1$s was captured - Auth ID: %2$s, Transaction ID: %3$s
bg: Плащането за %1$s бе отразено - Auth ID: %2$s, ID на трансакция: %3$s

en: Payment pending (%s).
bg: Очакващи плащане (%s).

en: Payment status
bg: Състояние на плащането

en: Payment to be made upon delivery.
bg: Плащането да бъде направено при доставка.

en: Payment via
bg: Плащане чрез

en: Payment via %s
bg: Плащане чрез %s

en: Payment:
bg: Плащане:

en: Payments
bg: Плащания

en: Payments made simple — including WooPay, a new express checkout feature.
bg: Плащанията са лесни — включително WooPay, нова функция за експресно плащане.

en: Payments made simple, with no monthly fees – designed exclusively for WooCommerce stores. Accept credit cards, debit cards, and other popular payment methods.
bg: Плащанията са лесни, без месечни такси – предназначени изключително за WooCommerce магазини. Приемайте кредитни карти, дебитни карти и други популярни методи на плащане.

en: Pazardzhik
bg: Пазарджик

en: Pemba North
bg: Северна Пемба

en: Pemba South
bg: Южна Пемба

en: Pending
bg: На изчакване

en: Pending orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
bg: Чакащите поръчки не са заплатени и може да са били изоставени от клиента. Те ще бъдат преместени в кошчето след определения период.

en: Pending payment <span class="count">(%s)</span> | Pending payment <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Чакащо плащане <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Чакащи плащания <span class="count">(%s)</span>

en: Pennsylvania
bg: Пенсилвания

en: Per class: Charge shipping for each shipping class individually
bg: На клас: Индивидуално таксуване на всеки клас за доставка

en: Per order: Charge shipping for the most expensive shipping class
bg: На поръчка: Таксуване с най-скъпия клас за доставкa

en: Per your %1$sstore settings%2$s, inventory management is <strong>disabled</strong>.
bg: Според настройките %1$s%2$sна магазина управлението на инвентара е <strong>забранено</strong>.

en: Perak
bg: Перак

en: Peravia
bg: Перавия

en: Percentage discount
bg: Процентна отстъпка

en: Percentage of cart total
bg: Процент от общата стойност в количката

en: Perfect
bg: Перфектно

en: Period
bg: Период

en: Permalink of the product that the review belongs to.
bg: Постоянна връзка на продукта, към който принадлежи отзивът.

en: Permission #%d not found.
bg: Разрешение #%d не бе намерено.

en: Permission ID
bg: ID на разрешение

en: Permissions
bg: Права

en: Permissions is missing.
bg: Липсващи права.

en: Pernambuco
bg: Пернамбуко

en: Pernik
bg: Перник

en: Personal data removal
bg: Премахване на лични данни

en: Personal data removed.
bg: Личните данни са премахнати.

en: Personal data retention
bg: Съхраняване на лични данни

en: Personal data within order %s has been retained.
bg: Личните данни в поръчка %s са запазени.

en: Peru
bg: Перу

en: Perugia
bg: Перуджа

en: Pescara
bg: Пескара

en: Pest
bg: Пест

en: Phang Nga
bg: Панг Нга

en: Phatthalung
bg: Фаталунг

en: Phayao
bg: Фаяо

en: Phetchabun
bg: Фетчабун

en: Phetchaburi
bg: Петчабури

en: Phichit
bg: Фичит

en: Philippine peso
bg: Филипинско песо

en: Philippines
bg: Филипини

en: Phitsanulok
bg: Фитсанулок

en: Phone
bg: Телефон

en: Phone Number
bg: Телефонен номер

en: Phone number.
bg: Телефонен номер.

en: Phongsaly
bg: Фонгсали

en: Phrae
bg: Фрае

en: Phuket
bg: Пукет

en: Physical products
bg: Физически продукти

en: Piacenza
bg: Пиаченца

en: Pickup
bg: Вземане от магазина

en: Pirojpur
bg: Пироджпур

en: Pisa
bg: Пиза

en: Pistoia
bg: Пистоя

en: Pitcairn
bg: Питкерн

en: Piura
bg: Пиура

en: Place order
bg: Поръчване

en: Placeholder
bg: Подсказка

en: Placeholder image
bg: Временно изображение

en: Placeholder text to be displayed in text inputs.
bg: Текст, който да се появява в текстовите полета.

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Plain text template
bg: Plain text шаблон

en: Plateau
bg: Плато

en: Platform
bg: Платформа

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
bg: Изберете продукт, за да го добавите във Вашата количка&hellip;

en: Please choose product options&hellip;
bg: Изберете опции на продукта&hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
bg: Изберете наличност за артикулите, които искате да добавите към количката&hellip;

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
bg: Приложете копие на тази информация при връзка с техническата поддръжка:

en: Please enter a coupon code.
bg: Въведете код за отстъпка.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
bg: Въведете представка за номерата на поръчки. Ако използвате PayPal профила си за няколко магазина, убедете се, че тази представка е уникална, понеже PayPal няма да одобри поръчки с еднакви номера.

en: Please enter a stronger password.
bg: Въведете по-надеждна парола

en: Please enter a valid Eircode.
bg: Въведете валиден Eircode.

en: Please enter a valid email address
bg: Въведете валиден имейл адрес

en: Please enter a valid email address.
bg: Въведете валиден адрес на електронна поща.

en: Please enter a valid email at checkout to use coupon code "%s".
bg: Моля, въведете валиден имейл при плащането, за да използвате кода на ваучера "%s".

en: Please enter a valid email to use coupon code "%s".
bg: Моля, въведете валиден имейл, за да използвате кода на ваучера "%s".

en: Please enter a valid order ID
bg: Въведете валиден номер на поръчка

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
bg: Въведете валиден пощенски код.

en: Please enter a value with one decimal point (%s) without thousand separators.
bg: Въведете стойност с един десетичен знак (%s) без разделители за хиляди.

en: Please enter a value with one monetary decimal point (%s) without thousand separators and currency symbols.
bg: Въведете стойност с една парична десетична запетая (%s) без разделители за хиляди и валутни символи.

en: Please enter an address to continue.
bg: Въведете адрес за да продължите.

en: Please enter in a value less than the regular price.
bg: Въведете стойност, по-ниска от редовната цена.

en: Please enter in country code with two capital letters.
bg: Въведете код на държава с две главни букви.

en: Please enter only numbers and hyphens (-).
bg: Въведете само цифри и тирета (-).

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
bg: Въведете Вашия PayPal имейл адрес; нужен е, за да се извърши плащането.

en: Please enter your current password.
bg: Въведете текущата си парола.

en: Please enter your password.
bg: Въведете Вашата парола.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
bg: Въведете вашата информация, за да видите възможните методи за плащане.

en: Please fill out all password fields.
bg: Попълнете всички полета за парола.

en: Please log in to your account below to continue to the payment form.
bg: Влезте в профила си по-долу, за да продължите към формуляра за плащане.

en: Please log in to your account to view this order.
bg: Влезте в профила си, за да прегледате тази поръчка.

en: Please provide a valid email address.
bg: Задайте валиден имейл адрес.

en: Please provide a valid order ID.
bg: Въведете валиден номер на поръчка.

en: Please rate the product.
bg: Оценете този продукт.

en: Please re-enter your password.
bg: Въведете отново паролата си.

en: Please read and accept the terms and conditions to proceed with your order.
bg: Прочетете и приемете общите условия, за да продължите с поръчката.

en: Please see the <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Privacy Policy</a> for more details.
bg: Вижте <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">политиката за поверителност на PayPal</a> за повече подробности.

en: Please select a rating
bg: Изберете стойност

en: Please select some items.
bg: Изберете някой артикул.

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
bg: Първо изберете опции на продукта преди да го добавите в количката.

en: Please send a check to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
bg: Изпратете чек на Име на магазина, улица на магазина, град на магазина, щат на магазина/държава, пощенски код на магазина.

en: Please, provide an attribute name.
bg: Задайте име на атрибут.

en: Pleven
bg: Плевен

en: Plovdiv
bg: Пловдив

en: Plugin
bg: Разширение

en: Plugin name.
bg: Име на разширението

en: Plugin slug.
bg: Кратко име на разширението

en: Plugin status.
bg: Състояние на разширението

en: Plugins
bg: Добавки

en: Poland
bg: Полша

en: Polish z&#x142;oty
bg: Полска злота

en: Pondicherry (Puducherry)
bg: Пондичери (Пудучери

en: Pontevedra
bg: Понтеведра

en: Popular tags
bg: Популярни етикети

en: Popularity
bg: Популярност

en: Popularity (sales)
bg: Популярност (продажби)

en: Portugal
bg: Португалия

en: Portuguesa
bg: Португеса

en: Position
bg: Позиция

en: Post Type Counts
bg: Бройки за тип съдържание

en: Postal Code
bg: Пощенски код

en: Postal code
bg: Пощенски код

en: Postal code.
bg: Пощенски код.

en: Postcode
bg: Пощенски код

en: Postcode / ZIP
bg: Пощенски код

en: Postcode / ZIP.
bg: Пощенски код.

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) and ranges for numeric postcodes (e.g. 12345...12350) can also be used.
bg: Пощенски код за това правило. Използвайте точка и запетая (;), за да отделяте правилата когато са повече от едно. Оставете това поле празно, за да го приложите към всички зони. Маски (*) и обхвати от пощенски кодове (например 12345...12350) също могат да бъдат използвани.

en: Postcodes containing wildcards (e.g. CB23*) or fully numeric ranges (e.g. <code>90210...99000</code>) are also supported. Please see the shipping zones <a href="%s" target="_blank">documentation</a> for more information.
bg: Поддържат се и пощенски кодове, съдържащи заместващи символи (напр. CB23*) или напълно цифрови диапазони (напр. <code>1000...1200</code> ). За повече информация вижте <a href="%s" target="_blank">документацията</a> за зоните за доставка.

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
bg: Публикации с етикет „%s“

en: Potosí
bg: Потоси

en: Pound sterling
bg: Британска лира

en: Pounds
bg: Паундове

en: Powered by %1$s with %2$s
bg: Поддържано от %1$s с %2$s

en: Powerful yet easy-to-use solution:
bg: Мощно и лесно за употреба решение:

en: Prachin Buri
bg: Прачинбури

en: Prachuap Khiri Khan
bg: Прачуап Кири Кан

en: Prahova
bg: Прахова

en: Prefecture
bg: Префектура

en: Premium support
bg: Платена поддръжка

en: Presidente Hayes
bg: Пресиденте Айес

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Previous
bg: Предишна

en: Previous (arrow left)
bg: Назад (стрелка наляво)

en: Previous image
bg: Предишно изображение

en: Previous page
bg: Предишна страница

en: Previous products
bg: Предишни продукти

en: Price
bg: Цена

en: Price amount.
bg: Сума на цената.

en: Price display suffix
bg: Представка за цените

en: Price formatted in HTML.
bg: Цена, форматирана с HTML.

en: Price range, if applicable.
bg: Ценови диапазон, ако такъв е приложим.

en: Price:
bg: Цена:

en: Price: %1$s - %2$s
bg: Цена: %1$s - %2$s

en: Price: From %s
bg: Цена: От %s

en: Price: From {{min}}
bg: Цена: От {{min}}

en: Price: Up to %s
bg: Цена: До %s

en: Price: Up to {{max}}
bg: Цена: До {{max}}

en: Price: high to low
bg: Цена: висока към ниска

en: Price: low to high
bg: Цена: ниска към висока

en: Price: {{min}} - {{max}}
bg: Цена: {{min}} - {{max}}

en: Prices entered with tax
bg: Цени с включени такси

en: Pricing
bg: Ценообразуване

en: Prince Edward Island
bg: Остров Принц Едуард

en: Priority
bg: Приоритет

en: Privacy policy
bg: Правила за поверителност

en: Private note
bg: Лична бележка

en: Proceed to PayPal
bg: Продължаване към PayPal

en: Proceed to checkout
bg: Приключване на поръчката

en: Process payments and prevent fraud
bg: Обработка на разплащания и предотвратяване на измами

en: Process the action now as if it were run as part of a queue
bg: Обработка на действието сега, аналогично на изпълнението му като част от опашка

en: Processing
bg: Обработка

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Обработва се <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Обработват се <span class="count">(%s)</span>

en: Processing order
bg: Поръчката се обработва

en: Product | Products
bg[0]: Продукт
bg[1]: Продукти

[ctx: Product Attribute]
en: Product %s
bg: Продуктът %s

en: Product Catalog
bg: Продуктов каталог

en: Product Categories
bg: Категории продукти

en: Product Category Link
bg: Връзка към продуктова категория

en: Product Export
bg: Експортиране на продукт

en: Product ID must be numeric.
bg: ID номер на продукта трябва да бъде цифров.

en: Product ID or SKU is required.
bg: Необходим е номер или код на продукта.

en: Product ID.
bg: Номер на продукт.

en: Product IDs
bg: Номера на продукти

en: Product Images
bg: Продуктовите изображения

en: Product Import
bg: Импортиране на продукт

en: Product Link
bg: Връзка към продукт

en: Product Pagination
bg: Страница на продукт

en: Product SKU.
bg: Код на продукта.

en: Product Search
bg: Търсене на продукти

en: Product Tag Cloud
bg: Облак с етикети на продукти

en: Product Tag Link
bg: Връзка към продуктов етикет

en: Product Title
bg: Заглавие на продукт.

en: Product Type
bg: Типове продукти

en: Product URL
bg: URL на продукта

en: Product URL.
bg: URL адрес на продукт.

en: Product Variation Template
bg: Шаблон за вариация на продукт

en: Product and shipping
bg: Продукт и разходи за доставка

en: Product attribute base
bg: Представка на атрибутите в магазина

en: Product backorder
bg: Предварителна поръчка на продукт

en: Product brands
bg: Продукти производител

en: Product catalog
bg: Продуктов каталог

en: Product categories
bg: Категории продукти

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top-right of this page.
bg: Категориите на продуктите в магазина могат да бъдат управлявани оттук. За да промените реда на категориите на клиентската част, може просто да ги пренаредите чрез дърпане и пускане. За преглед на по-голям брой категории в списъка може да използвате настройката от менюто "Настройки на изгледа" на тази страница.

en: Product categories that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
bg: Категории продукти, към които ще се прилага кодът за отстъпка или които трябва да присъстват в количката, за да се приложи „Фиксирана отстъпка за количката“.

en: Product categories that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
bg: Категории продукти, към които не може да се прилага този код за отстъпка или не могат да присъстват в количката, за да се приложи „Фиксирана отстъпка за количката“.

en: Product category base
bg: Представка на категориите в магазина

en: Product count
bg: Брой продукти

en: Product created
bg: Продуктът е създаден

en: Product creation failed, could not find original product: %s
bg: Създаването на продукта не беше успешно, не може да бъде намерен оригиналния продукт: %s

en: Product data
bg: Данни за продукт

en: Product deleted
bg: Продуктът е изтрит

en: Product description
bg: Описание на продукта:

en: Product description.
bg: Описание на продукт.

en: Product dimensions.
bg: Размери на продукт.

en: Product display, sorting, and reports may not be accurate until this finishes. It will take a few minutes and this notice will disappear when complete.
bg: Показването и подреждането на продуктите и отчетите може да не са точни, докато това не приключи. Процесът ще отнеме няколко минути и тази бележка ще изчезне, когато приключи.

[ctx: Product downloads list]
en: Edit
bg: Редактиране

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
bg: Черновата на продукта е обновена. <a target="_blank" href="%s">Предварителен преглед</a>

en: Product external URL. Only for external products.
bg: Външен адрес на продукт. Само за външни продукти.

en: Product external button text. Only for external products.
bg: Текст на бутона за външен продукт. Само за външни продукти.

en: Product gallery
bg: Продуктова галерия

en: Product height (%s).
bg: Височина на продукт (%s).

en: Product image
bg: Изображение за продукт

en: Product image matching by SKU
bg: Съвпадение на продуктовото изображение по SKU

en: Product image.
bg: Изображение на продукта.

en: Product item details.
bg: Подробности за продукта.

en: Product length (%s).
bg: Дължина на продукт (%s).

en: Product link.
bg: Връзка към продукта.

en: Product lookup tables
bg: Таблици за търсене на продукти

en: Product low in stock
bg: Има малко останало количество от продукта

en: Product name
bg: Име на продукт

en: Product name.
bg: Име на продукт.

en: Product on sale
bg: Продукт с намаление

en: Product out of stock
bg: Не е налично

en: Product parent ID.
bg: Номер на родителския артикул.

en: Product permalinks
bg: Постоянни връзки на продукти

en: Product price.
bg: Цена на продукт.

en: Product promotion
bg: Популяризиране на продуктa

en: Product properties should not be accessed directly.
bg: Характеристиките на продукта не бива да се достъпват директно.

en: Product ratings
bg: Рейтинг на продукти

en: Product regular price.
bg: Редовна цена на продукт.

en: Product restored
bg: Продуктът е възстановен

en: Product review field exceeds maximum length allowed.
bg: Полето за отзив към продукт надвишава максималната позволена дължина.

en: Product sale price.
bg: Промоционална цена на продукт.

en: Product saved.
bg: Продуктът е записан.

en: Product scheduled for: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Preview product</a>
bg: Продуктът е планиран за: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Преглед</a>

en: Product search
bg: Търсене на продукт

en: Product shipping classes
bg: Класове за доставка на продукти

en: Product short description
bg: Кратко описание на продукта

en: Product short description.
bg: Кратко описание на продукт.

en: Product slug.
bg: Кратко име на продукт.

en: Product status (post status).
bg: Състояние на продукт.

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
bg: Продуктът е публикуван. <a target="_blank" href="%s">Предварителен преглед</a>

en: Product tag base
bg: Представка на етикетите в магазина

en: Product tags
bg: Етикети на продукта

en: Product template name.
bg: Име на шаблона на продукта.

en: Product title
bg: Заглавие на продукта

en: Product transients cleared
bg: Временният кеш за продуктите е изчистен.

en: Product type name.
bg: Име на вида продукт.

en: Product type.
bg: Тип на продукт.

en: Product types define available product details and attributes, such as downloadable files and variations. They’re also used for analytics and inventory management.
bg: Типовете продукти определят наличните подробности за продукта и атрибутите, като например файлове за сваляне и вариации. Те се използват и за анализи и управление на наличностите.

en: Product updated
bg: Продуктът е обновен

en: Product updated.
bg: Продуктът е обновен.

en: Product variation attributes, if applicable.
bg: Променливи атрибути за продукта, ако е приложимо.

en: Product variations
bg: Продуктови варианти

en: Product weight (%s).
bg: Тегло на продукт (%s).

en: Product width (%s).
bg: Широчина на продукт (%s).

en: Product(s)
bg: Продукт(и)

en: Products
bg: Продукти

en: Products in cart
bg: Продукти в кошницата

en: Products in this group
bg: Продукти в тази група

en: Products list
bg: Списък с продукти

en: Products navigation
bg: Навигация на продуктите

en: Products per row
bg: Продукти на ред

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
bg: Продукти с етикет „%s“

en: Products that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
bg: Продукти, към които ще се прилага кодът за отстъпка или които трябва да присъстват в количката, за да се приложи „Фиксирана отстъпка за количката“.

en: Products that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
bg: Продукти, към които кодът за отстъпка няма да бъде прилаган или които не могат да присъстват в количката, за да се приложи „Фиксирана отстъпка за количката“.

en: Products totals.
bg: Общо продукти.

en: Profile &rarr;
bg: Профил &rarr;

en: Protect your store from unauthorized access.
bg: Защитете магазина си от неоторизиран достъп.

en: Province
bg: Провинция

en: Published
bg: Публикувано

en: Puebla
bg: Пуебла

en: Puerto Plata
bg: Пуерто Плата

en: Puerto Rico
bg: Пуерто Рико

en: Punjab
bg: Пенджаб

en: Puno
bg: Пуно

en: Purchase
bg: Поръчано

en: Purchase note
bg: Бележка при поръчка

en: Purchased Downloads
bg: Закупени изтегляния

en: QRCode
bg: QR код

en: Qatar
bg: Катар

en: Qatari riyal
bg: Катарски риал

en: Qty
bg: Кол.

en: Quantity
bg: Количество

[ctx: Quantity in stock]
en: Stock
bg: Наличност

en: Quantity of orders made by the customer.
bg: Брой поръчки, направени от клиента.

en: Quantity ordered.
bg: Поръчано количество.

en: Quantity.
bg: Количество.

en: Quebec
bg: Квебек

en: Queensland
bg: Куийнсленд

en: Query type
bg: Тип заявка:

en: Querétaro
bg: Керетаро

en: Quezon
bg: Въпрос

en: Quintana Roo
bg: Кинтана Роо

en: REST API version used in the webhook deliveries.
bg: Версия на REST API, използвана в доставките на уеб куки.

en: Rabat
bg: Рабат

en: Rajasthan
bg: Раджастан

en: Rajbari
bg: Раджбари

en: Rakai
bg: Ракаи

en: Random
bg: Произволен

en: Rangamati
bg: Рангамати

en: Rangpur
bg: Рангпур

en: Ranong
bg: Ранонг

en: Ratchaburi
bg: Ратчабури

en: Rate
bg: Оценка

en: Rate %
bg: Оценка %

en: Rate code
bg: Код ставка

en: Rate name
bg: Име ставка

en: Rate&hellip;
bg: Оценка&hellip;

en: Rate&nbsp;%
bg: Оценка&nbsp;%

en: Rated %1$d out of 5
bg: Оценка %1$d от 5

en: Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer rating | Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer ratings
bg[0]: Оценен %1$s от 5, базирано на %2$s потребителски оценки
bg[1]: Оценен %1$s от 5, базирано на %2$s потребителски оценки

en: Rated %s out of 5
bg: Оценено с %s от 5

en: Rates will be configurable and taxes will be calculated during checkout.
bg: Ще има възможност за конфигуриране на ставки и изчисляване на данъци при приключване на поръчката.

en: Rating
bg: Рейтинг

en: Rating: Rated %d out of 5
bg: Оценка: %d от 5

en: Rating: {{label}}
bg: Оценка: {{label}}

en: Ravenna
bg: Равена

en: Rayong
bg: Районг

en: Razavi Khorasan (خراسان رضوی)
bg: Разави Хорасан (خراسان رضوی)

en: Razgrad
bg: Разград

en: Re-enter new password
bg: Въведете новата парола (повторно)

en: Re-schedule
bg: Препланиране

en: Read
bg: Четене

en: Read more
bg: Още

en: Read more about &ldquo;%s&rdquo;
bg: Прочетете повече за &ldquo;%s&rdquo;

en: Read/Write
bg: Четене/Писане

en: Ready to start selling something awesome?
bg: Готови ли сте да започнете да продавате нещо страхотно?

en: Ready!
bg: Готово!

en: Reason for failure
bg: Причина за неуспех

en: Reason for refund (optional):
bg: Причина за връщане (по желание)

en: Reason for refund.
bg: Причина за възстановяването

en: Reasons you'll love Jetpack
bg: Причини, заради които ще обикнете Jetpack

en: Recalculate
bg: Преизчисли

en: Recalculate totals? This will calculate taxes based on the customers country (or the store base country) and update totals.
bg: Преизчислисление на общата стойност? Така ще бъде обновена общата стойност на поръчката на базата на изчисляване на таксите според потребителския адрес (или държавата, в която се намира магазина).

en: Receipt
bg: Касова бележка

en: Receiver email
bg: Имейл на получателя

en: Recent Product Reviews
bg: Последни отзиви за продукти

en: Recent orders
bg: Скорошни поръчки

en: Recent reviews
bg: Последни отзиви

en: Recently Viewed Products
bg: Последно разгледани продукти

en: Recipient(s)
bg: Получател(и)

en: Recommended
bg: Препоръчано

en: Recommended for All WooCommerce Stores
bg: Препоръчва се за всички WooCommerce магазини

en: Recount terms
bg: Преброяване на термините

en: Recurrence
bg: Повторение

en: Red
bg: Червено

en: Redirect only
bg: Само пренасочване

en: Redirect only (Insecure)
bg: Само пренасочване (несигурно)

en: Redirect to the cart page after successful addition
bg: Прехвърляне към страницата на количката след успешно добавяне на продукт

en: Reduce quantity of %s
bg: Намали количеството на %s

en: Reduced rate
bg: Намалена ставка

en: Referral: %s
bg: Препоръка: %s

en: Refresh
bg: Обновяване

en: Refresh stats
bg: Обновяване на статистиката

en: Refreshed stats for %s
bg: Обновена статистика за %s

en: Refund
bg: Връщане на сума

en: Refund #%1$s - %2$s
bg: Връщане на пари #%1$s - %2$s

en: Refund #%1$s - %2$s by %3$s
bg: Връщане на сума #%1$s - %2$s от %3$s

en: Refund %1$s via %2$s
bg: Връщане на пари %1$s чрез %2$s

en: Refund %s manually
bg: Връщане на пари %s ръчно

en: Refund &ndash; %s
bg: Връщане &ndash; %s

en: Refund ID.
bg: Номер на възстановена сума.

en: Refund amount
bg: Сума за връщане

en: Refund amount must be greater than zero.
bg: Сумата за възстановяване трябва да бъде по-голяма от нула.

en: Refund amount.
bg: Сума за възстановяване.

en: Refund failed.
bg: Неуспешно възстановяване на средства.

en: Refund reason.
bg: Причина за възстановяване.

en: Refund the line items above. This will show the total amount to be refunded
bg: Връщане на сумите по горните позиции. Това ще покаже общата сума за връщане.

en: Refund total.
bg: Обща възстановена сума.

en: Refunded
bg: Възстановена сума

en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s
bg: Върнати %1$s - ID на връщането: %2$s

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Върната <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Върнати <span class="count">(%s)</span>

en: Refunded order
bg: Възстановяване на сума по поръчка

en: Refunds
bg: Връщания

en: Regenerate
bg: Оразмеряване

en: Regenerate download permissions
bg: Генериране на права за изтегляне

en: Regenerate shop thumbnails
bg: Регенериране на умалените картинки в магазина

en: Regenerating images for attachment ID: %s
bg: Прегенериране на изображенията за качения файл с ID: %s

en: Reggio Calabria
bg: Реджо Калабрия

en: Reggio Emilia
bg: Реджо Емилия

en: Region
bg: Район

en: Region(s)
bg: Регион(и)

en: Region.
bg: Област.

en: Register
bg: Регистриране

en: Registration privacy policy
bg: Политика за поверителност при регистрацията

en: Regular price
bg: Редовна цена:

en: Regular price (%s)
bg: Основна цена (%s)

en: Regular product price.
bg: Обичайна цена на продукта

en: Related links.
bg: Подобни връзки.

en: Related products
bg: Свързани продукти

en: Relevance
bg: Релевантност

en: Remember me
bg: Запомняне

en: Remote GET response.
bg: Отговор на отдалечена GET заявка.

en: Remote GET successful?
bg: Успешна ли е отдалечената GET заявка?

en: Remote POST response.
bg: Отдалечен POST отговор.

en: Remote POST successful?
bg: Успешна ли е отдалечената POST заявка?

en: Remote get
bg: Отдалечена get заявка

en: Remote post
bg: Отдалеченa Post заявка

en: Remove
bg: Премахване

en: Remove %s from cart
bg: Премахни %s от количка

en: Remove access to downloads on request
bg: Премахване на достъпа до изтегляния при заявка

en: Remove filter
bg: Премахване на филтър

en: Remove filter: %s
bg: Премахни филтър: %s

en: Remove image
bg: Премахни изображение

en: Remove item
bg: Премахване на елемент

en: Remove personal data
bg: Премахване на лична информация

en: Remove personal data from orders on request
bg: Премахване на лични данни от поръчките при заявка

en: Remove product image
bg: Премахване на изображението за продукта

en: Remove selected account(s)
bg: Изтриване на избраните сметки

en: Remove selected row(s)
bg: Отмяна на избраните редове

en: Remove this image
bg: Премахване на снимката

en: Remove this item meta?
bg: Премахване на данните за този продукт?

en: Removed access to downloadable files.
bg: Премахнат достъп до файлове за сваляне.

en: Removed customer "%s"
bg: Клиентът "%s" е премахнат

en: Removed payment token "%d"
bg: Премахнат токен за разплащания "%d"

en: Removed personal data from %s order. | Removed personal data from %s orders.
bg[0]: Премахнати лични данни от %s поръчка.
bg[1]: Премахнати лични данни от %s поръчки.

en: Removed personal data from order %s.
bg: Личните данни са премахнати от поръчка %s.

en: Render response in a particular format.
bg: Генериране на отговор в специфичен формат.

en: Renew
bg: Обновяване

en: Renew for %1$s
bg: Поднови за %1$s

en: Repeat fetches made within a reasonable window of time (by default, 30 minutes) will not be counted twice. This is a generally reasonably way to enforce download limits in relation to ranged requests. %1$sLearn more.%2$s
bg: Повторните извличания, направени в рамките на разумен период от време (по подразбиране е 30 минути), няма да се броят два пъти. Това като цяло е разумен начин за налагане на ограничения за изтегляне във връзка с вариращи заявки. %1$sНаучете повече.%2$s

en: Report a bug
bg: Доклад за неизправност

en: Report period.
bg: Период на доклада.

en: Reports
bg: Доклади

en: Request body.
bg: Тяло на заявката.

en: Request headers.
bg: Headers на заявката.

en: Require a password
bg: Изискване на парола

en: Required
bg: Задължително

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
bg: Трябва да бъде true, тъй като ресурсът не може да бъде преместван в кошчето.

en: Resend new order notification
bg: Изпращане на известие за нова поръчка

en: Reset
bg: Изчистване

en: Reset capabilities
bg: Нулиране на позволенията

en: Reset password
bg: Нулиране на парола

en: Reset your password
bg: Нулиране на парола

en: Reset your password for {site_title}
bg: Обновете паролата си за {site_title}

en: Resource cannot be created.
bg: Неуспешно създаване на ресурса.

en: Resource cannot be created. Check to make sure 'order' and 'name' are present.
bg: Ресурсът не може да бъде създаден. Проверете дали са налични "поръчка" и "име".

en: Resource does not exist.
bg: Ресурсът не съществува.

en: Resource does not support trashing.
bg: Ресурсът не може да бъде преместван в кошчето.

en: Respond to your requests, including refunds and complaints
bg: Отговор на ваши заявки, включително искания за възстановяване на средства и оплаквания

en: Rest of the world
bg: Останалата част от света

en: Restock refunded items
bg: Попълване на наличности от върнатите артикули

en: Restore
bg: Възстановяване

en: Restore this review from the Trash
bg: Възстановете отзива от кошчето

en: Retain cancelled orders
bg: Запазване на отменените поръчки

en: Retain completed orders
bg: Запазване на приключените поръчки

en: Retain completed orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
bg: Запазване на приключените поръчки за определен период, преди личните данни в тях да бъдат анонимизирани.

en: Retain failed orders
bg: Запазване на неуспешните поръчки

en: Retain inactive accounts
bg: Запазване на неактивни профили

en: Retain pending orders
bg: Запазване на чакащите поръчки

en: Retention period
bg: Период на задържане на данните

en: Return sales for a specific end date, the date need to be in the %s format.
bg: Показване на продажби преди дадена дата, датата трябва да е във формат %s.

en: Return sales for a specific start date, the date need to be in the %s format.
bg: Показване на продажби от дадена дата насам, датата трябва да е във формат %s.

en: Return to cart
bg: Обратно в количката

en: Return to emails
bg: Обратно към имейлите

en: Return to payments
bg: Връщане към плащания

en: Return to shop
bg: Към магазина

en: Return to the file list.
bg: Към списъка с файлове.

en: Returning customer?
bg: Вече сте наш клиент?

en: Returns number of products with each average rating.
bg: Връща броя продукти за всяка средна оценка.

en: Reunion
bg: Реюнион

en: Revenue
bg: Възвръщаемост

en: Reversal cancelled for order #%s
bg: Отказ на плащането по поръчка #%s

en: Review
bg: Преглед

en: Review Settings
bg: Преглед на настройките

en: Review content.
bg: Преглед на съдържанието.

en: Review rating (0 to 5).
bg: Оценка (от 0 до 5).

en: Review type name.
bg: Име на вида отзив.

en: Review your orders
bg: Преглед на поръчките ви

en: Reviewer email.
bg: Имейл адрес на оценителя.

en: Reviewer name.
bg: Име на оценителя.

en: Reviews
bg: Отзиви

en: Reviews (%d)
bg: Отзиви (%d)

en: Reviews average rating.
bg: Средна оценка от отзивите.

en: Reviews can only be left by "verified owners"
bg: Отзиви могат да бъдат оставят само от потвърдени клиенти

en: Reviews totals.
bg: Общо отзиви.

en: Revision restored.
bg: Версията е възстановена.

en: Revoke
bg: Отказване

en: Revoke API key
bg: Отменяна на API ключа

en: Revoke access
bg: Отнемане на достъп

en: Revoke key
bg: Анулиране на ключа

en: Rezina
bg: Резина

en: Rhineland-Palatinate
bg: Рейнланд-Пфалц

en: Rhode Island
bg: Роуд Айлънд

en: Rieti
bg: Риети

en: Right
bg: Дясно

en: Right with space
bg: Дясно с интервал

en: Rimini
bg: Римини

en: Rio Grande do Norte
bg: Рио Гранде до Норте

en: Rio Grande do Sul
bg: Рио Гранде до Сул

en: Rio de Janeiro
bg: Рио де Жанейро

en: River Gee
bg: Ривър Джий

en: Rivera
bg: Ривера

en: Rivercess
bg: Ривър Сес

en: Rivers
bg: Ривърс

en: Rizal
bg: Ризал

en: Roi Et
bg: Рой Ет

en: Roles successfully reset
bg: Ролите са нулирани успешно

en: Romania
bg: Румъния

en: Romanian leu
bg: Румънска лея

en: Romblon
bg: Ромблон

en: Roraima
bg: Рорайма

en: Roscommon
bg: Роскомън

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
bg: Закръгляне на общата такса, вместо закръгляне на всеки продукт.

en: Rounding
bg: Закръгляне

en: Routing number
bg: Код на банката

en: Rovigo
bg: Ровиго

en: Rows per page
bg: Реда на страница

en: Rubanda
bg: Рубанда

en: Rubirizi
bg: Рубиризи

en: Rukiga
bg: Рукига

en: Rukungiri
bg: Рукунгири

en: Rukwa
bg: Руква

en: Run
bg: Старт

en: Run the Setup Wizard
bg: Стартиране на помощника за настройване

en: Run the importer
bg: Стартиране на инструмента за импортиране

en: Running %d action | Running %d actions
bg[0]: Изпълнение на %d действие
bg[1]: Изпълнение на %d действия

en: Ruse
bg: Русе

en: Russia
bg: Русия

en: Russian ruble
bg: Руска рубла

en: Ruvuma
bg: Рувума

en: Rwanda
bg: Руанда

en: Rwandan franc
bg: Руандски франк

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
bg: Сао Томе и Принсипи

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe dobra
bg: Сао Томе добра

en: SKU
bg: Код

en: SKU %s
bg: Код %s

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
bg: Кодът на продукта е уникален идентификатор за всеки отделен продукт или услуга, по който се осъществява пазаруването.

en: SKU:
bg: Код:

en: SSL forced?
bg: Задължителен ли е SSL?

en: STEP 1 OF 2
bg: СТЪПКА 1 ОТ 2

en: STEP 2 OF 2
bg: СТЪПКА 2 ОТ 2

en: SUHOSIN installed
bg: SUHOSIN е инсталиран

en: Sa Kaeo
bg: Са Каео

en: Saarland
bg: Саар

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account.
bg: Сигурни и безопасни плащания с банкови карти или PayPal профилите на клиентите ви.

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
bg: Сигурни плащания чрез кредитни карти или PayPal. <a href="%s" target="_blank">Научете повече</a>.

en: Saga
bg: Сага

en: Saint Barth&eacute;lemy
bg: Сен Бартлеми

en: Saint Helena
bg: Света Елена

en: Saint Helena pound
bg: Света Елена лира

en: Saint Kitts and Nevis
bg: Сейнт Кристофър и Нейвис

en: Saint Lucia
bg: Сейнт Лусия

en: Saint Martin (Dutch part)
bg: Свети Мартин (Нидерландска част)

en: Saint Martin (French part)
bg: Свети Мартин (Френска част)

en: Saint Pierre and Miquelon
bg: Сен Пиер и Микелон

en: Saint Vincent and the Grenadines
bg: Сейнт Винсент и Гренадини

en: Sainyabuli
bg: Сайнябули

en: Saitama
bg: Сайтама

en: Sakarya
bg: Сакария

en: Sakon Nakhon
bg: Сакон Након

en: Salamanca
bg: Саламанка

en: Salavan
bg: Салаван

en: Sale
bg: Промоция

en: Sale end date
bg: Промоцията приключва на:

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
bg: Крайна дата на разпродажба (формат ГГГГ-ММ-ДД или оставете празно)

en: Sale price
bg: Промоционална цена:

en: Sale price (%s)
bg: Цена с намаление (%s)

en: Sale price dates
bg: Дати на разпродажбите

en: Sale product price, if applicable.
bg: Продажна цена на продукта, ако е приложимо.

en: Sale start date
bg: Промоцията започва на:

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
bg: Начална дата на разпродажбата (формат ГГГГ-ММ-ДД или оставете празно)

en: Sale!
bg: Разпродажба!

en: Salerno
bg: Салерно

en: Sales
bg: Продажба

en: Sales amount
bg: Направени продажби

en: Sales by category
bg: Продажби по категория

en: Sales by date
bg: Продажби по дата

en: Sales by product
bg: Продажби по продукт

en: Sales channels
bg: Канали за продажби

en: Sales reports
bg: Доклад за продажбите

en: Salta
bg: Салта

en: Salto
bg: Салто

en: Samaná
bg: Самана

en: Same as main product
bg: Същото като основния продукт

en: Same as parent
bg: Също като родителя

en: Samoa
bg: Самоа

en: Samoan t&#x101;l&#x101;
bg: Самоанска тала

en: Sample:
bg: Пример:

en: Samut Prakan
bg: Самут Пракан

en: Samut Sakhon
bg: Самут Сакон

en: Samut Songkhram
bg: Самут Сонгкрам

en: San Cristóbal
bg: Сан Кристобал

en: San José
bg: Сан Хосе

en: San José de Ocoa
bg: Сан Хосе де Окоа

en: San Juan
bg: Сан Хуан

en: San Luis
bg: Сан Луис

en: San Luis Potosí
bg: Сан Луис Потоси

en: San Marino
bg: Сан Марино

en: San Pedro
bg: Сан Педро

en: San Pedro de Macorís
bg: Сан Педро де Макорис

en: Sandbox API password
bg: Парола за API на тестовия режим (sandbox)

en: Sandbox API signature
bg: Подпис за API на тестовия режим (sandbox)

en: Sandbox API username
bg: Потребителско име за API на тестовия режим (sandbox)

en: Santa Cruz
bg: Санта Круз

en: Santa Cruz de Tenerife
bg: Санта Круз де Тенерифе

en: Santa Fe
bg: Санта Фе

en: Santiago
bg: Сантяго

en: Santiago Rodríguez
bg: Сантяго Родригес

en: Santiago del Estero
bg: Сантяго дел Естеро

en: Santo Domingo
bg: Санто Доминго

en: Saraburi
bg: Сарабури

en: Sarawak
bg: Сакраменто

en: Saskatchewan
bg: Саскачеван

en: Sassari
bg: Сасари

en: Satkhira
bg: Сатхира

en: Satu Mare
bg: Сату Маре

en: Satun
bg: Сатун

en: Saudi Arabia
bg: Саудитска Арабия

en: Saudi riyal
bg: Саудитски риал

en: Savannakhet
bg: Саванакет

en: Save
bg: Съхраняване

en: Save %s
bg: Запазване на %s

en: Save address
bg: Запази адреса

en: Save attributes
bg: Запазване на атрибутите

en: Save changes
bg: Запазване на промените

en: Save changes before changing page?
bg: Запис на промените преди да продължите към новата страница?

en: Save money
bg: Спестяване на пари

en: Save time
bg: Спестяване на време

en: Save time and errors with automated tax calculation and collection at checkout. Powered by WooCommerce Services and Jetpack.
bg: Спестете време и се предпазете от грешки с автоматично изчисляване и отчитане на данъците при завършване на поръчката. От WooCommerce Services и Jetpack.

en: Save to account
bg: Запазване в профила

en: Save webhook
bg: Запазване

en: Saxony
bg: Саксония

en: Saxony-Anhalt
bg: Саксония-Анхалт

en: Schaffhausen
bg: Шафхаузен

en: Schedule
bg: Планиране

en: Scheduled Action
bg: Планирано действие

en: Scheduled Actions
bg: Планирани действия

en: Scheduled Date
bg: Планирана дата

en: Schleswig-Holstein
bg: Шлезвиг-Холщайн

en: Schwyz
bg: Швиц

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
bg: Обхват на заявката, определя полетата които ще бъдат налични в отговора.

en: Script with handle %s had a dependency on itself which has been removed. This is an indicator that your JS code has a circular dependency that can cause bugs.
bg: Скриптът с манипулатор %s има зависимост от себе си, която беше премахната. Това е знак, че вашият JS код има кръгова зависимост, която може да причини грешки.

en: Search
bg: Търсене

en: Search %s
bg: Търсене %s

en: Search Scheduled Actions
bg: Търсене в планираните действия

en: Search categories
bg: Търси категории

en: Search coupons
bg: Търсене на кодове за отстъпка

en: Search customers
bg: Търсене на клиенти

en: Search for a customer&hellip;
bg: Търсене за клиенти&hellip;

en: Search for a downloadable product&hellip;
bg: Търсене на продукт за изтегляне&hellip;

en: Search for a product&hellip;
bg: Търсене на продукт&hellip;

en: Search for a user&hellip;
bg: Търсене на потребител&hellip;

en: Search for:
bg: Търсене за:

en: Search hook, args and claim ID
bg: Кука за търсене, аргументи и ID на заявката

en: Search key
bg: Ключ за търсене

en: Search logs
bg: Търсене в записите

en: Search orders
bg: Търсене на поръчки

en: Search products
bg: Търсене на продукти

en: Search products&hellip;
bg: Търси продукти&hellip;

en: Search products…
bg: Търсене на продукти...

en: Search results
bg: Резултати от търсенето

en: Search results for "%s"
bg: Намерени резултати за "%s"

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
bg: Резултати от търсенето на &ldquo;%s&rdquo;

en: Search results for: %s
bg: Резултати от търсенето за: %s

en: Search results only
bg: Само резултати от търсенето

en: Search results: &ldquo;%s&rdquo;
bg: Резултати от търсенето: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search shipping classes
bg: Търсене на клас доставка

en: Search tags
bg: Търси етикети

en: Search webhooks
bg: Търсене на уеб куки

en: Search&hellip;
bg: Търсене&hellip;

en: Secret
bg: Таен

en: Secret key used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to a MD5 hash from the current user's ID|username if not provided.
bg: Таен ключ, използван за генерирането на хеш на получената уеб кука, използвана в заглавната част на заявката. По подразбиране представлява MD5 хеш от ID на текущия потребител или потребителското име.

en: Secure checkout
bg: Защитено плащане

en: Secure connection (HTTPS)
bg: Сигурна връзка (HTTPS)

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Square</a>.
bg: Приемайте кредитни и дебитни карти без компромис със сигурността, на една ниска тарифа, без изненадващи такси (има възможност за потребителски тарифи). Продавайте онлайн или във физически магазин и проследявайте продажби и наличности от едно място. <a href="%s" target="_blank">Научете повече за Square</a>.

en: Securely save payment info
bg: Запазете сигурно информацията за плащане

en: Security
bg: Сигурност

en: Security.
bg: Сигурност.

en: Segovia
bg: Сеговия

en: Sekong
bg: Секонг

en: Selangor
bg: Селангор

en: Select
bg: Избиране

en: Select Page
bg: Избиране на страница

en: Select a category
bg: Избиране на категория

en: Select a country / region&hellip;
bg: Избор на държави / област&hellip;

en: Select a page&hellip;
bg: Избор страница&hellip;

en: Select all
bg: Всички

en: Select an option&hellip;
bg: Избор на опция&hellip;

en: Select categories&hellip;
bg: Избор категории&hellip;

en: Select fields from your CSV file to map against products fields, or to ignore during import.
bg: Изберете полета от CSV файла, които да свържете с полета на продукти или да пренебрегнете при импортиране.

en: Select none
bg: Изчистване

en: Select options
bg: Опции

en: Select options for &ldquo;%s&rdquo;
bg: Изберете настройки за &ldquo;%s&rdquo;

en: Select shipping methods
bg: Избор на методи за доставка

en: Select some countries
bg: Избрани държави

en: Select the access type of these keys.
bg: Избор на тип достъп за тези ключове.

en: Select values
bg: Изберете стойности

en: Select when the webhook will fire.
bg: Изберете кога да бъде изпълнена уеб-куката.

en: Select who should be notified if an order that was previously processing or on-hold has failed.
bg: Изберете кой да бъде уведомен ако се провали поръчка в процес на обработка или задържане.

en: Select your shipping options
bg: Изберете вариантите за доставка

en: Selected attribute term name.
bg: Име на избрания термин за атрибут.

en: Selected countries
bg: Избрани държави

en: Selected payment method for the order.
bg: Избран метод на плащане за поръчката.

en: Selecting no country / region to sell to prevents from completing the checkout. Continue anyway?
bg: Ако нямате избрана държава / регион, в които да продавате, няма да можете да завършите плащането. Продължавате ли все пак?

en: Sell to all countries
bg: Продажба във всички държави

en: Sell to all countries, except for&hellip;
bg: Продаване във всички държави, с изключение на&hellip;

en: Sell to specific countries
bg: Продажба в избрани държави

en: Selling location(s)
bg: Продажба в

en: Sembabule
bg: Сембабуле

en: Semnan (سمنان)
bg: Семнан (سمنان)

en: Send
bg: Изпращане

en: Send notifications when an IPN is received from PayPal indicating refunds, chargebacks and cancellations.
bg: Да се изпращат известия, когато пристигат IPN съобщения от PayPal за връщане на сумата, инициирано от търговеца, поискано възстановяване на сумата от клиента, и откази.

en: Send order details to customer
bg: Изпращане на данните за поръчката до клиента

en: Send password setup link (recommended)
bg: Изпращане на връзка за създаване на парола (препоръчително)

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
bg: Изпратете информацията за доставка на PayPal, вместо на фактурата.

en: Send you information about your account and order
bg: Изпраща информация за вашия профил и поръчка

en: Send you marketing messages, if you choose to receive them
bg: Изпраща ви маркетингови съобщения, ако решите да ги получавате

en: Senegal
bg: Сенегал

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
bg: Разделете кодовете със запетая. Позволени шаблони, пр.: <code>Г*</code> ще намери съвпадения с ГБ30. Също така <code>ГБ1___</code> ще намери съвпадения с ГБ100 но не и ГБ10AA

en: Separate tags with commas
bg: Разделяйте етикетите със запетаи

en: Serbia
bg: Сърбия

en: Serbian dinar
bg: Сръбски динар

en: Serere
bg: Серере

en: Sergipe
bg: Сержипе

en: Server environment
bg: Среда на сървъра

en: Server info
bg: Информация за сървъра

en: Server info.
bg: Информация за сървъра

en: Services
bg: Услуги

en: Session page views
bg: Прегледани страници в сесията

en: Set Status - In stock
bg: Настройка на състоянието - В наличност

en: Set Status - On backorder
bg: Промяна на статуса - неналичен артикул

en: Set Status - Out of stock
bg: Настройка на състоянието - Няма наличност

en: Set a fixed price to cover shipping costs.
bg: Задайте фиксирана цена, за да покриете разходите за доставка.

en: Set default payment method
bg: Задаване на метод за разплащане по подразбиране

en: Set product featured image when uploaded image file name matches product SKU.
bg: Задайте изображението за продукта, когато името на файла на изображението съвпада с SKU на продукта.

en: Set product image
bg: Задаване на изображение за продукта

en: Set regular prices
bg: Задаване на редовни цени

en: Set sale prices
bg: Задаване на продажни цени

en: Set scheduled sale dates
bg: Задаване на дати за планувана разпродажба

en: Set to regular price decreased by (fixed amount or %):
bg: Редовна цена, намалена с (точна стойност или %):

en: Set up %s
bg: Настройка за %s

en: Set up PayPal for me using this email:
bg: Настройване на PayPal с този имейл:

en: Set up Stripe for me using this email:
bg: Настройване на Stripe с този имейл:

en: Set up payments
bg: Настройка на плащания

en: Set up your account for our store
bg: Регистрация на профил в нашия магазин

en: Set variation image
bg: Задаване на изображение за вариацията

en: Set your new password.
bg: Настройте новата си парола.

en: Settat
bg: Сетат

en: Setting value.
bg: Стойност на настройката.

en: Settings
bg: Настройки

en: Settings group ID.
bg: ID на група от настройки.

[ctx: Settings tab label]
en: Payments
bg: Плащания

en: Settings.
bg: Настройки.

en: Setup shipping zones
bg: Настройване на зоните за доставка

en: Setup wizard
bg: Помощник за настройване

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
bg: Някои WooCommerce разширения могат да записват активност в регистрите, което прави откриването на проблеми по-лесно. За да е налична тази опция, директорията трябва да е с права за запис.

en: Sevilla
bg: Севиля

en: Seychelles
bg: Сейшелски острови

en: Seychellois rupee
bg: Сейшелска рупия

en: Share
bg: Сподели

en: Share new items on social media the moment they're live in your store.
bg: Споделяйте новите продукти в социалните мрежи, в момента в който бъдат добавени към магазина.

en: Shared by %s
bg: Споделено от %s

en: Shariatpur
bg: Шириатпур

en: Sheema
bg: Шийма

en: Sherpur
bg: Шерпур

en: Shiga
bg: Шига

en: Shimane
bg: Шимане

en: Shinyanga
bg: Шинянга

en: Ship to
bg: Доставка до

en: Ship to a different address?
bg: Изпращане до друг адрес?

en: Ship to all countries
bg: Доставяне до всички държави

en: Ship to all countries you sell to
bg: Доставяне до всички страни, в които продавате

en: Ship to specific countries
bg: Доставяне до избрани държави

en: Ship to specific countries only
bg: Доставяне само до определени държави

en: ShipStation icon
bg: Икона на ShipStation

en: Shipping
bg: Доставка

en: Shipping Address
bg: Адрес за доставка

en: Shipping Address 1
bg: Адрес за доставка, ред 1

en: Shipping Address 2
bg: Адрес за доставка 2

en: Shipping City
bg: Град

en: Shipping Company
bg: Име на фирма

en: Shipping Country / Region
bg: Държава / Област за доставка

en: Shipping First Name
bg: Първо име

en: Shipping Last Name
bg: Фамилия

en: Shipping Method
bg: Начин на доставка

en: Shipping Postal/Zip Code
bg: Пощенски код

en: Shipping State
bg: Щат или област

en: Shipping Zone
bg: Зона на доставка

en: Shipping address
bg: Адрес за доставка

en: Shipping address.
bg: Адрес за доставка.

en: Shipping address: we’ll ask you to enter this so we can, for instance, estimate shipping before you place an order, and send you the order!
bg: Адрес за доставка: ще поискаме да го въведете, например за да можем да преценим стойността на доставката, преди да направите поръчка, както и за да ви я изпратим.

en: Shipping amount
bg: Стойност на доставката

en: Shipping class
bg: Клас на доставка

en: Shipping class ID.
bg: Номер на клас за доставка.

en: Shipping class costs
bg: Цени по класовете за доставка

en: Shipping class name.
bg: Име на клас за доставка.

en: Shipping class slug.
bg: Кратко име на клас за доставка.

en: Shipping classes
bg: Класове за доставка

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
bg: Класовете за доставки се използват за някои методи при групирането на сходни продукти.

en: Shipping costs are calculated during checkout.
bg: Разходите за доставка ще бъдат изчислени при финализиране на поръчката.

en: Shipping costs updated.
bg: Разходите за доставка обновени.

en: Shipping destination
bg: Дестинация за доставка

en: Shipping details
bg: Подробности за доставката

en: Shipping instance ID.
bg: ID на инстанция на доставка

en: Shipping is currently enabled, but you have not added any shipping methods to your shipping zones.
bg: Доставките са включени, но няма добавени методи към зоните за доставка.

en: Shipping is disabled.
bg: Доставката е изключена.

en: Shipping lines data.
bg: Данни за доставката.

en: Shipping location(s)
bg: Местоположения за доставяне

en: Shipping method
bg: Метод на доставка

en: Shipping method ID is required.
bg: Номерът на метод за доставка е задължителен.

en: Shipping method ID.
bg: Номер на метода за доставка.

en: Shipping method could not be added. Please retry.
bg: Методът за доставка не може да бъде добавен. Опитайте отново.

en: Shipping method could not be removed. Please retry.
bg: Методът на доставка не можа да бъде премахнат. Опитайте отново.

en: Shipping method customer facing title.
bg: Име на метода на доставка, видимо от клиента.

en: Shipping method description.
bg: Описание на метода за доставка

en: Shipping method enabled status.
bg: Статус на разрешен метод за доставка.

en: Shipping method instance ID.
bg: ID за инстанция на метод на доставка.

en: Shipping method name.
bg: Име на метод за доставка.

en: Shipping method settings.
bg: Настройки за метод на доставка.

en: Shipping method sort order.
bg: Подредба на методи за доставка.

en: Shipping method title.
bg: Заглавие на метода за доставка.

en: Shipping method(s)
bg: Метод(и) за доставка

en: Shipping methods
bg: Начини за доставка

en: Shipping methods do not support trashing.
bg: Методите за доставка не поддържат преместване в кошчето.

en: Shipping name
bg: Име на метод за доставка

en: Shipping only
bg: Само доставка

en: Shipping options will be updated during checkout.
bg: Възможностите за доставка ще бъдат обновени в последната стъпка от поръчката.

en: Shipping tax amount
bg: Такса за доставка

en: Shipping tax class
bg: Клас на такса за доставка

en: Shipping tax class based on cart items
bg: Клас на таксата за доставка, базиран на артикулите в количката

en: Shipping tax total.
bg: Общо такси върху доставката.

en: Shipping to %s.
bg: Изпращане до %s.

en: Shipping via %s
bg: Доставка чрез %s

en: Shipping zone location code.
bg: Код на местоположението на зоната за доставка.

en: Shipping zone location type.
bg: Тип на местоположението на зоната за доставка.

en: Shipping zone name.
bg: Име на зоната за доставка.

en: Shipping zone order.
bg: Поръчка до зона за доставка.

en: Shipping zones
bg: Зони за доставка

en: Shipping zones do not support trashing.
bg: Зоните за доставка не могат да бъдат премествани в кошчето.

en: Shipping:
bg: Доставка:

en: Shizuoka
bg: Шидзуока

en: Shop
bg: Магазин

en: Shop All
bg: Пазарувай всички

en: Shop Now
bg: Пазарувай сега

en: Shop Page
bg: Страница на магазина

en: Shop and search results
bg: В магазина и в търсачката

en: Shop base
bg: Магазин

en: Shop base address
bg: Седалище на магазина

en: Shop base with category
bg: Магазин, категории

en: Shop by Category
bg: Пазаруване по категория

en: Shop now
bg: Пазарувайте сега

en: Shop only
bg: Само в магазина

en: Shop order
bg: Поръчка

en: Shop page
bg: Страница на магазина

en: Shop page display
bg: Показване в архива

en: Shop pages
bg: Страници на магазина

en: Short description
bg: Кратко описание

en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, <a href="%s">please read our documentation</a>. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
bg: Имате ли нужда от помощ за разбиране, използване или разширяване възможностите на WooCommerce? <a href="%s">Прочетете документацията.</a> Там ще намерите всякакъв тип ресурси, включително и готови фрагменти от код, уроци и много други.

en: Show
bg: Показване

en: Show "verified owner" label on customer reviews
bg: Показване на надпис - "потвърден клиент" към клиентските отзиви

en: Show Suggestions
bg: Показване на предложения

en: Show advanced options
bg: Показване на разширените опции

en: Show all types
bg: Показване на всички типове

en: Show as dropdown
bg: Показване като падащо меню

en: Show categories
bg: Показване на категории

en: Show categories &amp; products
bg: Показване на категории и продукти

en: Show custom fields
bg: Показване на персонализирани полета

en: Show description
bg: Показване на описание

en: Show details
bg: Покажи детайли

en: Show hidden products
bg: Показване на скрити продукти

en: Show hierarchy
bg: Показване на йерархията

en: Show if is a compound tax rate.
bg: Показва дали таксата да се комбинира с другите.

en: Show more details
bg: Показване на повече подробности

en: Show more…
bg: Показване на повече

en: Show password
bg: Показване на паролата

en: Show product counts
bg: Показване броя на продуктите

en: Show products
bg: Показване на продукти

en: Show subcategories
bg: Показване на подкатегории

en: Show subcategories &amp; products
bg: Показване на подкатегории и продукти

en: Showing reports for:
bg: Показване на доклади за:

en: Showing the single result
bg: Показване на единствения резултат

en: Shown to customers on the product page.
bg: Показва се на клиентите на страницата на продукта.

en: Shows if backorders are allowed.
bg: Показва дали предварителни продажби са разрешени.

en: Shows if the product can be bought.
bg: Показва дали продуктът може да бъде закупен.

en: Shows if the product is on backordered.
bg: Показва дали продуктът е закупен при изчерпана наличност.

en: Shows if the product is on sale.
bg: Показва дали продукта е промоционален.

en: Shows if the product need to be shipped.
bg: Показва дали този продукт трябва да бъде доставен.

en: Shows if the reviewer bought the product or not.
bg: Показва дали потребителят е закупил продукта или не.

en: Shows if the variation can be bought.
bg: Показва дали вариацията може да се поръчва.

en: Shows if the variation is on backordered.
bg: Показва дали вариацията е закупена при изчерпана наличност.

en: Shows if the variation is on sale.
bg: Показва дали вариацията е в разпродажба.

en: Shows where the order was created.
bg: Показва къде е била създадена поръчката.

en: Shows whether or not the product shipping is taxable.
bg: Показва дали сумата за доставка на този продукт се облага с такси.

en: Shows/define if the note is only for reference or for the customer (the user will be notified).
bg: Показва дали бележката е само за ваше сведение или е предназначена за клиента (в този случай клиентът ще бъде уведомен).

en: Shumen
bg: Шумен

en: Sibiu
bg: Сибиу

en: Sierra Leone
bg: Сиера Леоне

en: Sierra Leonean leone
bg: Сиералеонско леоне

en: Sign Up
bg: Регистриране

en: Signups
bg: Регистрации

en: Sikkim
bg: Сиким

en: Silistra
bg: Силистра

en: Simiyu
bg: Симию

en: Simple Product Template
bg: Прост шаблон за продукт

en: Simple product
bg: Обикновен продукт

en: Sinaloa
bg: Синалоа

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
bg: JavaScript е изключен или не се поддържа от вашия браузър. Уверете се, че сте избрали бутона %1$sОбновяване на сумата%2$s, преди да пуснете поръчката си. Може да бъдете таксувани повече от изчислената сума, ако не го направите.

en: Sindh
bg: Синд

en: Sing Buri
bg: Синг Бури

en: Singapore
bg: Сингапур

en: Singapore dollar
bg: Сингапурски долар

en: Singida
bg: Сингида

en: Sinoe
bg: Синое

en: Sinop
bg: Синоп

en: Siquijor
bg: Сикиджор

en: Sirajganj
bg: Сираджгандж

en: Sironko
bg: Сиронко

en: Sisaket
bg: Сисакет

en: Sistan and Baluchestan (سیستان و بلوچستان)
bg: Систан и Белуджистан (سیستان و بلوچستان)

en: Site
bg: Сайт

en: Site Title
bg: Име на сайта

en: Site URL.
bg: Адрес на сайта.

en: Site address (URL)
bg: Адрес на сайта (URL)

en: Site visibility
bg: Видимост на сайта

en: Sivas
bg: Сивас

en: Size
bg: Размер

en: Skip setup
bg: Пропускане на настройването

en: Skip this step
bg: Пропускане

en: Sligo
bg: Слайгоу

en: Sliven
bg: Сливен

en: Slovakia
bg: Словакия

en: Slovenia
bg: Словения

en: Slug
bg: Кратко име

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
bg: Slug "%s" вече се използва. Сменете го, моля.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
bg: Slug „%s“ не е разрешен, защото е запазен термин. Сменете го, моля.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
bg: Slug "%s" е твърде дълъг (максимум 28 знака). Съкратете го, моля.

en: Slug (unique identifier) can be left blank and auto-generated, or you can enter one
bg: Въведете кратко име (уникален идентификатор), или може да оставите полето празно, за автоматично генериране

en: Small
bg: Малък

en: Smolyan
bg: Смолян

en: Social Media
bg: Социални мрежи

en: Sofia
bg: София

en: Sofia District
bg: София Област

en: Sokoto
bg: Сокото

en: Sol
bg: Перуански сол

en: Sold %1$d item in the last %2$d days | Sold %1$d items in the last %2$d days
bg[0]: Продаден е %1$d артикул за последните %2$d дни
bg[1]: Продадени са %1$d артикула за последните %2$d дни

en: Sold %1$s worth in the last %2$d days
bg: Продажби на стойност %s за последните %d дни

en: Sold individually
bg: Разделно продаване

en: Sold individually?
bg: Индивидуално продаване?

en: Solomon Islands
bg: Соломонови острови

en: Solomon Islands dollar
bg: Соломонови острови долар

en: Solothurn
bg: Золотурн

en: Somali shilling
bg: Сомалийски шилинг

en: Somalia
bg: Сомалия

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
bg: Някои уеб услуги, като тези за изчисляване цена на доставката, използват SOAP за извличане на информация от отдалечени сървъри. Например данните в реално време за доставка от FedEx изискват SOAP да бъде инсталиран.

en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
bg: Някой е заявил нова парола за следния профил от %s:

en: Somogy
bg: Шомоги

en: Songkhla
bg: Сонгкла

en: Sonora
bg: Сонора

en: Soroca
bg: Сороки

en: Soroti
bg: Сороти

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
bg: Възникна проблем при премахването на кода за отстъпка.

en: Sorry to see you go.
bg: Съжаляваме, че се отказвате.

en: Sorry! We couldn't contact Jetpack just now 😭. Please make sure that your site is visible over the internet, and that it accepts incoming and outgoing requests via curl. You can also try to connect to Jetpack again, and if you run into any more issues, please contact support.
bg: Неуспешен опит за свързване с Jetpack 😭. Проверете дали сайтът ви е видим през интернет и дали приема входящи и изходящи заявки през curl. Възможно е да опитате да свържете Jetpack отново и ако имате още проблеми, свържете се с поддръжката.

en: Sorry! We tried, but we couldn't connect Jetpack just now 😭. Please go to the Plugins tab to connect Jetpack, so that you can finish setting up your store.
bg: Неуспешен опит за свързване на Jetpack 😭. Отидете в раздела с разширения, за да свържете Jetpack и да приключите настройката на магазина си.

en: Sorry! We tried, but we couldn't install Jetpack for you 😭. Please go to the Plugins tab to install it, and finish setting up your store.
bg: Неуспешна инсталация на Jetpack 😭. Отидете на страницата на разширенията, за да го инсталирате и завършите настройката на вашия магазин.

en: Sorry, "%s" is no longer in stock so this order cannot be paid for. We apologize for any inconvenience caused.
bg:  "%s" вече не е в наличност и поръчката не може да бъде платена. Извиняваме се за причиненото неудобство.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
bg: Продуктът "%s" не е наличен. Редактирайте поръчката си и опитайте отново. Молим да ни извините за причиненото неудобство.

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
bg: Кодът за отстъпка „%s“ е вече приложен и не може да бъде използван заедно с други кодове.

en: Sorry, creating the product with template failed.
bg: За съжаление създаването на продукта с шаблон не бе успешно.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
bg: Съжаляваме, изглежда че няма активни методи на плащане за вашето местоположение. Свържете се с нас, ако имате нужда от помощ или искате да направите допълнителни уговорки.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
bg: Купонът „%s“ е невалиден и беше премахнат от вашата поръчка.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
bg: Няма продукти отговарящи на вашето търсене. Изберете друга комбинация.

en: Sorry, the order could not be found. Please contact us if you are having difficulty finding your order details.
bg: Поръчката не е намерена. Свържете се с нас, ако не можете да намерите данните за поръчката си.

en: Sorry, there has been an error.
bg: За съжаление е възникнала някаква грешка.

en: Sorry, this download has expired
bg: Съжаляваме, това сваляне е изтекло

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
bg: Тази поръчка не е валидна и не може да бъде платена.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
bg: Този продукт не може да бъде поръчан.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
bg: Продуктът не е наличен. Изберете друга комбинация

en: Sorry, we couldn't connect your store to Jetpack
bg: Възникна грешка при свързване на магазина ви с Jetpack

en: Sorry, we do not allow orders from the provided country (%s)
bg: За съжаление не разрешаваме поръчки от въведената държава (%s)

en: Sorry, we do not have enough "%1$s" in stock to fulfill your order (%2$s available). We apologize for any inconvenience caused.
bg: Нямаме достатъчна наличност от "%1$s", за да изпълним поръчката (разполагаме с %2$s). Молим да ни извините за неудобството.

en: Sorry, we do not ship orders to the provided country (%s)
bg: За съжаление не изпращаме поръчки до посочената държава (%s)

en: Sorry, you are not allowed to batch manipulate this resource.
bg: Нямате права да управлявате този ресурс.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
bg: Нямате права да промените вида на коментара.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
bg: Нямате права да създавате ресурси.

en: Sorry, you are not allowed to delete %s.
bg: Нямате права да изтривате %s.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
bg: Нямате права да изтриете този ресурс.

en: Sorry, you are not allowed to edit this resource.
bg: Нямате права да редактирате този ресурс.

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
bg: Нямате необходимите права да инсталирате теми на този сайт.

en: Sorry, you cannot create new resource.
bg: Не можете да създавате нов ресурс.

en: Sorry, you cannot delete this resource.
bg: Не можете да изтривате този ресурс.

en: Sorry, you cannot edit this resource.
bg: Нямате право да редактирате този ресурс.

en: Sorry, you cannot list resources.
bg: Не можете да разглеждате ресурси.

en: Sorry, you cannot manage plugins.
bg: Нямате право да управлявате разширения.

en: Sorry, you cannot manage themes.
bg: Нямате право да управлявате теми.

en: Sorry, you cannot manage these options.
bg: Нямате право да управлявате тези опции.

en: Sorry, you cannot update resource.
bg: Не можете да обновявате този ресурс.

en: Sorry, you cannot view these options.
bg: Нямате права да разглеждате тези опции.

en: Sorry, you cannot view this resource.
bg: Нямате права да разглеждате този ресурс.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
bg: Достигнахте лимита за сваляне на този файл

en: Sorry, your session has expired.
bg: За съжаление сесията ви е изтекла.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
bg: Вашата сесия е изтекла. <a href="%s" class="wc-backward">Връщане към началната страница</a>

en: Sorsogon
bg: Сорсогон

en: Sort ascending or descending.
bg: Сортирай възходящо или низходящо

en: Sort by average rating
bg: Сортиране по средна оценка

en: Sort by latest
bg: Първо най-новите

en: Sort by most recent
bg: Подреди по най-скорошни

en: Sort by popularity
bg: Първо най-популярните

en: Sort by price (asc)
bg: Подредба по цена (възх.)

en: Sort by price (desc)
bg: Подредба по цена (низх.)

en: Sort by price: high to low
bg: Първо най-скъпите

en: Sort by price: low to high
bg: Първо най-евтините

en: Sort by tax class.
bg: Подреждане по клас на такса.

en: Sort by:
bg: Подредба по:

en: Sort code
bg: Код за сортиране

en: Sort collection by object attribute.
bg: Сортиране на колекцията по атрибут на обект.

en: Sort collection by resource attribute.
bg: Подреждане на колекцията по даден атрибут на ресурса.

en: Sorting
bg: Сортиране

[ctx: Sorting order]
en: Order
bg: Ред

en: Source
bg: Източник

en: Source type
bg: Източник

en: Source: %s
bg: Източник: %s

en: South Africa
bg: Република Южна Африка

en: South African rand
bg: Южноафрикански ранд

en: South America
bg: Южна Америка

en: South Australia
bg: Южна Австралия

en: South Carolina
bg: Южна Каролина

en: South Cotabato
bg: Южна Дакота

en: South Dakota
bg: Южна Дакота

en: South Georgia/Sandwich Islands
bg: Южна Джорджия/Сандвичеви острови

en: South Khorasan (خراسان جنوبی)
bg: Южен Хорасан (خراسان جنوبی)

en: South Korea
bg: Южна Корея

en: South Korean won
bg: Южнокорейски вон

en: South Sudan
bg: Южен Судан

en: South Sudanese pound
bg: Южносуданска лира

en: Southern
bg: Южна

en: Southern Leyte
bg: Южен Лейте

en: Spain
bg: Испания

en: Specific Countries
bg: Само избрани държави

en: Specific countries
bg: Определени държави

en: Sri Lanka
bg: Шри Ланка

en: Sri Lankan rupee
bg: Шриланкска рупия

en: St. Gallen
bg: Санкт Гален

en: Standard
bg: Стандарт

en: Standard rate
bg: Стандартна ставка

en: Standard rates
bg: Стандартни ставки

en: Star ratings should be required, not optional
bg: Оценките със звезди трябва да са задължителни, а не по избор

en: Stara Zagora
bg: Стара Загора

en: Start Import
bg: Внасяне на продукти

en: Start date of sale price, as GMT.
bg: Начална дата на намалението по Гринуич.

en: Start date of sale price, in the site's timezone.
bg: Начална дата на намалението в часовата зона на сайта.

en: Start date of sale price.
bg: Начална дата на промоцията.

en: Start shopping
bg: Започнете да пазарувате

en: Started processing action %s
bg: Започна обработката на действието %s

en: State
bg: Област

en: State / County
bg: Област

en: State / County or state code
bg: Област или код.

en: State / Zone
bg: Област / Зона

en: State code
bg: Код на област

en: State code.
bg: Код на област.

en: State.
bg: Област.

en: State/County
bg: Община/Област

en: State/County (optional)
bg: Щат/Област (по избор)

en: State/province.
bg: Държава/Провинция.

en: Stats about orders.
bg: Състояние на поръчките.

en: Stats about products.
bg: Състояние на продуктите.

en: Status
bg: Статут

en: Status of note.
bg: Състояние на бележката.

en: Status of the checkout session.
bg: Статус на сесията за плащане.

en: Status of the order.
bg: Състояние на поръчката.

en: Status of the review.
bg: Състояние на отзива.

en: Status report information
bg: Информация за отчета за състоянието

en: Status:
bg: Състояние:

en: Status: %s
bg: Състояние: %s

en: Status: {{label}}
bg: Състояние: {{label}}

en: Stock
bg: Наличност

en: Stock Keeping Unit
bg: Складова единица за продукт

en: Stock Keeping Unit.
bg: Складов Инвентарен Номер.

en: Stock display format
bg: Формат за наличности

en: Stock keeping unit, if applicable.
bg: Код на продукта (SKU), ако е приложимо.

en: Stock levels increased:
bg: Увеличени наличности:

en: Stock levels reduced:
bg: Намалени наличности:

en: Stock management
bg: Управление на наличността

en: Stock management at product level.
bg: Управление на складова наличност на ниво продукт.

en: Stock management at variation level.
bg: Управление на складовата наличност на ниво вариация.

en: Stock qty
bg: Брой в наличност

en: Stock quantity
bg: Складова наличност

en: Stock quantity.
bg: Налично количество.

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
bg: Стокова наличност. Ако този продукт е вариращ, тази стойност ще се използва за контрол на всички вариации, докато не зададете наличността да бъде на ниво вариация.

en: Stock status
bg: Статус на наличност

en: Stock: %d
bg: Наличност: %d

en: Store Address
bg: Адрес на магазина

en: Store Notice
bg: Известие в магазина

en: Store connected successfully.
bg: Магазинът е свързан успешно.

en: Store email address.
bg: Имейл адрес на магазина.

en: Store monitoring
bg: Наблюдение на магазина

en: Store notice
bg: Известие в магазина

en: Store setup
bg: Настройка на магазина

en: Store stats
bg: Статистика за магазина

en: Storefront Theme
bg: Тема Storefront

en: Storefront icon
bg: Икона на Storefront

en: Street address
bg: Улица или квартал

en: String based identifier for the term.
bg: Базиран на низ идентификатор за термина.

en: Stripe email address
bg: Stripe електронна поща

en: Stripe email address:
bg: Stripe електронна поща:

en: Subcategories
bg: Подкатегории

en: Subject
bg: Тема

en: Subject (paid)
bg: Тема (платена)

en: Submit
bg: Изпращане

en: Subscribe
bg: Абонирайте се

en: Subscription for %1$s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product. <a href="%2$s">Click here</a> if you wish to deactivate the plugin as well.
bg: Абонаментът за %1$s беше прекратен успешно. Вече няма да получавате обновления за този продукт. <a href="%2$s">Натиснете тук</a>, ако искате да деактивирате разширението.

en: Subscription for %s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product.
bg: Абонаментът за %s беше прекратен успешно. Вече няма да получавате обновления за този продукт.

en: Subscription is <strong>expiring</strong> soon.
bg: Абонаментът ви <strong>изтича</strong> скоро

en: Subscription: Not available - %1$d of %2$d already in use
bg: Абонамент: Не се предлага - %1$d активни от максимално %2$d сайта вече се използва

en: Subscription: Unlimited
bg: Абонамент: неограничен

en: Subscription: Using %1$d of %2$d sites available
bg: Абонамент: използване в %1$d от разрешени %2$d сайта

en: Subscriptions
bg: Абонаменти

en: Subtotal
bg: Общо

en: Subtotal in cents.
bg: Междинна сума в цента.

en: Subtotal:
bg: Междинна сума:

en: Suburb
bg: Предградие

en: Success
bg: Готово!

en: Successfully canceled action: %s
bg: Успешно отменено действие: %s

en: Successfully executed action: %s
bg: Успешно изпълнено действие: %s

en: Successfully processed change for action: %s
bg: Успешно обработена промяна на действие: %s

en: Suceava
bg: Сучава

en: Sud Sardegna
bg: Сардиния

en: Sudan
bg: Судан

en: Sudanese pound
bg: Суданска лира

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
bg: Suhosin е модерен защитен модул за PHP. Разработен е да защитава сървърите ви, както от добре познати проблеми в кода на PHP приложенията, така и от потенциално неизвестни уязвимости в тези приложения или в самото ядро на PHP. Ако Suhosin е включен на сървъра ви, може да има нужда от настройване, за да се увеличи лимита за подаваните от него данни.

en: Sukhothai
bg: Сукотаи

en: Sulawesi Selatan
bg: Сулавеси Селатан

en: Sulawesi Tengah
bg: Сулавеси Тенга (Sulawesi Tengah)

en: Sulawesi Tenggara
bg: Сулавеси Тенгара

en: Sulawesi Utara
bg: Сулавеси Утара

en: Sultan Kudarat
bg: Султан Кударат

en: Sum of all taxes.
bg: Общо данъци и такси.

en: Sum of line item taxes only.
bg: Сума от таксите на съответните продукти.

en: Sumatera Barat
bg: Северен Барат

en: Sumatera Selatan
bg: Северен Селатан

en: Summarize this product in 1-2 short sentences. We'll show it at the top of the page.
bg: Опишете този продукт в 1-2 кратки изречения. Ще покажем описанието в най-горната част на страницата.

en: Sunamganj
bg: Синамгандж

en: Suphan Buri
bg: Суфанабури

en: Supported features for this payment gateway.
bg: Поддържани възможности на този метод за разплащания.

en: Supports the following placeholders: <code>[qty]</code> = number of items, <code>[cost]</code> = cost of items, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Percentage based fee.
bg: Поддържат се следните вмъквания: <code>[qty]</code> = брой артикули, <code>[cost]</code> = цена на артикулите, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = процентово базирана тарифа.

en: Surat Thani
bg: Сурат Тани

en: Surigao del Norte
bg: Суригао дел Норте

en: Surigao del Sur
bg: Суригао дел Сур

en: Surin
bg: Сурин

en: Suriname
bg: Суринам

en: Surinamese dollar
bg: Суринамски долар

en: Swazi lilangeni
bg: Свазилендски лилангени

en: Sweden
bg: Швеция

en: Swedish krona
bg: Шведска крона

en: Swiss franc
bg: Швейцарски франк

en: Switzerland
bg: Швейцария

en: Sylhet
bg: Силхет

en: Sync orders now
bg: Синхронизирайте поръчките сега

en: Syria
bg: Siriya

en: Syrian pound
bg: Сирийска лира

en: System status
bg: Система

en: Szabolcs-Szatmár-Bereg
bg: Саболч-Сатмар-Берег

en: Sánchez Ramírez
bg: Санчез Рамирез

en: Sălaj
bg: Сала

en: Tabasco
bg: Табаско

en: Table does not exist
bg: Таблицата не съществува

en: Tabora
bg: Табора

en: Tacna
bg: Такна

en: Tag
bg: Етикет

en: Tag ID.
bg: Номер на етикет.

en: Tag added.
bg: Етикетът е добавен.

en: Tag deleted.
bg: Етикетът е изтрит.

en: Tag name.
bg: Име на етикет.

en: Tag slug.
bg: Кратко име на етикет,

en: Tag updated.
bg: Етикетът е обновен.

en: Tag: | Tags:
bg[0]: Етикет:
bg[1]: Етикети:

en: Tags
bg: Етикети

en: Tags (comma separated)
bg: Етикети (разделени със запетая)

en: Tags (space separated)
bg: Етикети (разделени с интервал)

en: Tags totals.
bg: Общо етикети.

en: Taiwan
bg: Тайван

en: Tajikistan
bg: Таджикистан

en: Tajikistani somoni
bg: Таджикски сомони

en: Tak
bg: Так

en: Take over
bg: Поемане на контрола

en: Take payments in person via BACS. More commonly known as direct bank/wire transfer.
bg: Приемайте плащанията лично чрез BACS. По-общо нарична като банков превод.

en: Take payments in person via checks. This offline gateway can also be useful to test purchases.
bg: Лично приемане на разплащания чрез чекове. Този офлайн метод за разплащания може да се използва и за тестови покупки.

en: Tamaulipas
bg: Тамаулипас

en: Tamil Nadu
bg: Тамил Наду

en: Tanga
bg: Танга

en: Tangail
bg: Тангаил

en: Tanzania
bg: Танзания

en: Tanzanian shilling
bg: Танзанийски шилинг

en: Taraba
bg: Тараба

en: Taraclia
bg: Тараклия

en: Taranto
bg: Таранто

en: Targovishte
bg: Търговище

en: Tarija
bg: Тариха

en: Tarlac
bg: Тарлак

en: Tarragona
bg: Тарагона

en: Task List
bg: Списък със задачи

en: Tasman
bg: Таджикистан

en: Tasmania
bg: Тасмания

en: Tawi-Tawi
bg: Тави-Тави

en: Tax
bg: Такси

en: Tax amount
bg: Стойност на такса

en: Tax amount in cents.
bg: Данъчна сума в центове.

en: Tax class
bg: Клас на такса

en: Tax class already exists
bg: Този клас на такса вече съществува

en: Tax class name.
bg: Име на клас на такса.

en: Tax class of fee.
bg: Таксов клас на тази такса.

en: Tax class of product.
bg: Клас на такса на продукт.

en: Tax class requires a valid name
bg: Данъчният клас изисква валидно име

en: Tax class slug already exists
bg: Краткото име за данъчен клас вече съществува

en: Tax class.
bg: Клас на такса.

en: Tax lines data.
bg: Информация за таксите.

en: Tax name
bg: Име на такса

en: Tax options
bg: Опции на таксите

en: Tax priority.
bg: Приоритет на такса.

en: Tax rate ID.
bg: Номер на такса.

en: Tax rate ID: %s
bg: Номер на такса: %s

en: Tax rate code.
bg: Код на такса.

en: Tax rate label.
bg: Етикет на такса.

en: Tax rate name.
bg: Име на такса.

en: Tax rate.
bg: Такса.

en: Tax rates successfully deleted
bg: Таксите са изтрити успешно

en: Tax status
bg: Състояние на таксата

[ctx: Tax status]
en: None
bg: Нищо

en: Tax status of fee.
bg: Състояние на тази такса.

en: Tax status.
bg: Състояние на такса.

en: Tax subtotal.
bg: Междинна сума на таксите.

en: Tax total (not including shipping taxes).
bg: Общо такси (без да се включват такси върху доставката).

en: Tax total.
bg: Общо такси.

en: Taxable
bg: Таксуван

en: Taxes
bg: Такси

en: Taxes by code
bg: Такси по код

en: Taxes by date
bg: Такси по дата

en: Taxes do not support trashing.
bg: Таксите не могат да бъдат премествани в кошчето.

en: Taxonomies: Product types
bg: Таксономии: продуктови типове

en: Taxonomies: Product visibility
bg: Таксономии: Продуктова видимост

en: Taxonomy does not exist.
bg: Таксономията не съществува.

[ctx: Taxonomy name]
en: Product type
bg: Вид на продукта

[ctx: Taxonomy name]
en: Product visibility
bg: Видимост на продукт

en: Taxonomy name.
bg: Име на таксономията.

en: Taxonomy terms for product/order statuses.
bg: Таксономичен термин за състояния на продукти/поръчки.

en: Tehran (تهران)
bg: Техеран (تهران)

en: Telangana
bg: Телангана

en: Teleorman
bg: Телеорман

en: Template file copied to theme.
bg: Шаблонният файл е копиран в темата.

en: Template file deleted from theme.
bg: Шаблонният файл е изтрит от темата.

en: Template for the product variation form
bg: Образец за формуляра за вариация на продукт

en: Template for the simple product form
bg: Шаблон за простата форма на продукта

[ctx: Template name]
en: Order Confirmation
bg: Потвърждение на поръчката

[ctx: Template name]
en: Page: Cart
bg: Страница: Списък с покупки

[ctx: Template name]
en: Page: Checkout
bg: Страница: Плащане по поръчка

[ctx: Template name]
en: Page: Coming soon
bg: Страница: Очаквайте скоро

en: Template overrides.
bg: Замяна на шаблони.

en: Templates
bg: Шаблони

en: Tennessee
bg: Тенеси

en: Teramo
bg: Терамо

en: Term ID
bg: Номер на термин

en: Term counts
bg: Брой термини

en: Term description.
bg: Описание на термина.

en: Term name.
bg: Име на термин.

en: Terms
bg: Термин

en: Terms and Conditions Page
bg: Страница с общи условия

en: Terms and conditions
bg: Условията за ползване

en: Terms in the product visibility taxonomy.
bg: Условия в таксономията на продуктовата видимост.

en: Terms successfully recounted
bg: Термините са преброени успешно

en: Terni
bg: Терни

en: Teruel
bg: Теруел

en: Tested up to WooCommerce version
bg: Тествано до версия на WooCommerce

en: Texas
bg: Тексас

en: Text to appear below the main email content.
bg: Текст, който да се показва под основното съдържание на писмото.

en: Thai baht
bg: Тайландски бат

en: Thailand
bg: Тайланд

en: Thank you for selling with WooCommerce.
bg: Благодарности, че използвате WooCommerce.

en: Thank you for your order
bg: Благодарности за Вашата поръчка

en: Thank you for your payment. Your transaction has been completed, and a receipt for your purchase has been emailed to you. Log into your PayPal account to view transaction details.
bg: Благодарим ви за плащането. Вашата трансакция е завършена и разписка за покупката ви е изпратена на имейла. Влезте в PayPal акаунта си, за да видите подробности за трансакцията.

en: Thank you. Your order has been fulfilled.
bg: Благодарим Ви. Вашата поръчка е изпълнена.

en: Thank you. Your order has been received.
bg: Благодарности. Вашата поръчка беше получена.

en: Thanks :)
bg: Благодарности :)

en: Thanks again! If you need any help with your order, please contact us at {store_email}.
bg: Благодарим Ви отново! Ако имате нужда от помощ за поръчката си, моля, свържете се с нас на {store_email}.

en: Thanks for creating an account on %1$s. Your username is %2$s. You can access your account area to view orders, change your password, and more at: %3$s
bg: Благодарим ви, че се регистрирахте на %1$s. Потребителското ви име е %2$s. За да прегледате поръчките си или да смените паролата си, влезте в профила си оттук: %3$s

en: Thanks for reading.
bg: Благодарим за отделеното време.

en: Thanks for shopping with us
bg: Благодарим ви, че пазарувате от нас

en: Thanks for shopping with us.
bg: Благодарим Ви, че пазарувахте при нас!

en: Thanks for using Jetpack! Your store is almost ready: to activate services like %s, just connect your store.
bg: Благодарим ви за това, че използвате Jetpack! Вашият магазин е почти готов: за да активирате услуги като %s, просто свържете магазина си.

en: Thanks for using {site_url}!
bg: Благодарим, че използвате {site_url}!

en: Thanks!
bg: Благодарим!

en: The "WooCommerce Admin" plugin will be installed and activated
bg: Разширението "WooCommerce Admin" ще бъде инсталирано и активирано

en: The "locations not covered by your other zones" zone cannot be updated.
bg: Зоната "Места, които не са обхванати от другите ви зони" не може бъде обновена.

en: The %s cannot be deleted.
bg: %s не може да бъде изтрит.

en: The %s class can only be run within WP CLI.
bg: %s класът може да работи само през WP CLI.

en: The %s does not support trashing.
bg: %s не може да бъде преместван в кошчето.

en: The %s has already been deleted.
bg: %s вече е бил изтрит.

en: The %s is not a valid URL
bg: %s не е валиден адрес

en: The API key provided does not have read permissions.
bg: Използваният ключ за API няма права за четене.

en: The API key provided does not have write permissions.
bg: Използваният ключ за API няма права за запис.

en: The CSV is invalid.
bg: CSV файла е невалиден.

en: The HTTP response code from the receiving server.
bg: Кодът за отговор на HTTP заявката, получена от сървъра.

en: The HTTP response message from the receiving server.
bg: Съобщението на HTTP заявката, получена от сървъра.

en: The ID for the parent of the resource.
bg: Номер на родителя на този ресурс.

en: The MaxMind license key is invalid. If you have recently created this key, you may need to wait for it to become active.
bg: Лицензионният ключ на MaxMind е невалиден. Ако наскоро сте го създали, може да се наложи да изчакате да стане активен.

en: The PayFast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs.
bg: Разширението PayFast за WooCommerce позволява да приемате плащания с кредитни карти и по банков път през една от най-популярните услуги за разплащания в Южна Африка. Без първоначални такси и без месечен абонамент.

en: The URL of your %s page (along with the Page ID).
bg: URL адресът на страницата %s (заедно с нейния ID).

en: The URL where the webhook payload is delivered.
bg: URL адрес, където ще се изпращат заявките с данните на уеб куката.

en: The URL where the webhook was delivered.
bg: URL адрес, където уеб куката се изпраща.

en: The WooCommerce Helper plugin is no longer needed. <a href="%s">Manage subscriptions</a> from the extensions tab instead.
bg: Разширението WooCommerce Helper вече не е необходимо. Вместо с него можете да <a href="%s">управлявате абонаментите</a> от подпрозореца за разширенията.

en: The WooCommerce Legacy REST API plugin running on this site.
bg: Добавката за WooCommerce Отарялото REST API работи на вашия сайт.

en: The WooCommerce REST API allows external apps to view and manage store data. Access is granted only to those with valid API keys.
bg: REST API за WooCommerce позволява външни приложения да достъпват и управляват информацията за магазина. Достъп се предоставя само на тези с валиден ключ за API.

en: The amount of discount. Should always be numeric, even if setting a percentage.
bg: Стойността на отстъпката. Винаги трябва да бъде число, дори и при задаване на процентна стойност.

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
bg: Количеството време (в секунди) което сайта ви ще прекара в изпълнението на една операция, преди да бъде прекъсната (за да се избегне блокиране на сървъра)

en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
bg: Тази страница ще бъде използвана като база за вашите <a href="%s">постоянни връзки</a>.

en: The callback_url needs to be over SSL
bg: Адресът callback_url трябва да използва SSL

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
bg: Количката съдържа артикули от предишната ви поръчка.

en: The cart item product or variation ID.
bg: Идентификаторът на продукта или варианта на продут в количката.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
bg: Промените, които правите, ще бъдат изгубени ако излезете от текущата страница.

en: The city in which your business is located.
bg: Градът, в който е позициониран вашият бизнес.

en: The claim has been lost. Aborting current batch.
bg: Заявката се загуби. Изпълнението на текущата партида спира.

en: The class %1$s provided by %2$s filter must implement %3$s.
bg: Класът %1$s от филтъра %2$s трябва да имплементира %3$s.

en: The class attached to the "woocommerce_queue_class" does not implement the WC_Queue_Interface interface. The default %s class will be used instead.
bg: Класът, прикачен към "woocommerce_queue_class", не имплементира интерфейса WC_Queue_Interface. Вместо него ще се използва класът по подразбиране %s.

en: The comment has already been trashed.
bg: Коментарът вече е изтрит.

en: The content of the review.
bg: Съдържанието на отзива.

en: The country and state or province, if any, in which your business is located.
bg: Държавата и областта или провинцията, ако има такава, в която се намира вашият бизнес.

en: The coupon code already exists
bg: Купонът вече съществува

en: The coupon code cannot be empty.
bg: Полето за код не може да бъде празно.

en: The coupon will expire at 00:00:00 of this date.
bg: Кодът за намаление ще изтече в 00:00:00 часа на тази дата.

en: The coupon's unique code.
bg: Уникалният код за отстъпка.

en: The current language used by WordPress. Default = English
bg: Текущ език използван от WordPress. По подразбиране = Английски

en: The database update process runs in the background and may take a little while, so please be patient. Advanced users can alternatively update via %1$sWP CLI%2$s.
bg: Имайте търпение, обновяването на базата данни се изпълнява във фонов режим и може да отнеме известно време. Напредналите потребители могат да обновят чрез %1$sWP CLI%2$s.

en: The date of the customer last order, as GMT.
bg: Датата на последната поръчка на клиента по Гринуич.

en: The date the coupon expires, as GMT.
bg: Дата на изтичане на кода за отстъпка, по Гринучко средно време (GMT)

en: The date the coupon expires, in the site's timezone.
bg: Датата на изтичане на кода за отстъпка според часовата зона на сайта.

en: The date the coupon was created, as GMT.
bg: Датата на създаване на кода за отстъпка по Гринуич.

en: The date the coupon was created, in the site's timezone.
bg: Датата на създаване на кода за отстъпка, спрямо часовата зона на сайта.

en: The date the coupon was last modified, as GMT.
bg: Датата на последката редакция на кода за отстъпка по Гринуич.

en: The date the coupon was last modified, in the site's timezone.
bg: Датата на последна промяна на кода за отстъпка, спрямо часовата зона на сайта.

en: The date the customer was created, as GMT.
bg: Датата на създаване на клиента по Гринуич.

en: The date the customer was created, in the site's timezone.
bg: Датата на създаване на клиента, спрямо часовата зона на сайта.

en: The date the customer was last modified, as GMT.
bg: Датата на промяна в клиента по Гринуич.

en: The date the customer was last modified, in the site's timezone.
bg: Датата на последна промяна на клиента, спрямо часовата зона на сайта.

en: The date the image was created, as GMT.
bg: Датата на създаване на изображението по Гринуич.

en: The date the image was created, in the site's timezone.
bg: Датата на създаване на изображението, спрямо часовата зона на сайта.

en: The date the image was last modified, as GMT.
bg: Датата на последна промяна на изображението, по Гринуичко средно време (GMT)

en: The date the image was last modified, in the site's timezone.
bg: Датата на последна промяна на изображението, спрямо часовата зона на сайта.

en: The date the order note was created, as GMT.
bg: Датата на създаване на бележката по Гринуич.

en: The date the order note was created, in the site's timezone.
bg: Датата на създаване на бележката за поръчка спрямо часовата зона на сайта.

en: The date the order refund was created, as GMT.
bg: Датата на създаване на възстановяването на сумата по поръчката, по Гринуич.

en: The date the order refund was created, in the site's timezone.
bg: Датата на възстановяване на сумата по поръчката, спрямо часовата зона на сайта.

en: The date the order was completed, as GMT.
bg: Датата на приключване на поръчката по Гринуич.

en: The date the order was completed, in the site's timezone.
bg: Датата на завършване на поръчката, спрямо часовата зона на сайта.

en: The date the order was created, as GMT.
bg: Датата на създаване на поръчката по Гринуич.

en: The date the order was created, in the site's timezone.
bg: Датата на създаване на поръчката, спрямо часовата зона на сайта.

en: The date the order was last modified, as GMT.
bg: Датата на редакция на поръчката по Гринуич.

en: The date the order was last modified, in the site's timezone.
bg: Датата на последна промяна на поръчката, спрямо часовата зона на сайта.

en: The date the order was paid, as GMT.
bg: Датата на плащане на поръчката по Гринуич.

en: The date the order was paid, in the site's timezone.
bg: Датата на заплащане на поръчката, спрямо часовата зона на сайта.

en: The date the product was created, as GMT.
bg: Датата на създаване на продукта по Гринуич.

en: The date the product was created, in the site's timezone.
bg: Датата на създаване на продукта, спрямо часовата зона на сайта.

en: The date the product was last modified, as GMT.
bg: Датата, на която продуктът е бил изменян, по Гринуич.

en: The date the product was last modified, in the site's timezone.
bg: Датата на последна промяна на продукта, спрямо часовата зона на сайта.

en: The date the refund was created, as GMT.
bg: Датата на създаване на възстановяването на средства по Гринуич.

en: The date the review was created, as GMT.
bg: Датата на създаване на отзива по Гринуич.

en: The date the review was created, in the site's timezone in human-readable format.
bg: Датата, когато отзивът е създаден, в часовата зона на сайта във формат, четим от хора.

en: The date the review was created, in the site's timezone.
bg: Датата на създаване на отзива, спрямо часовата зона на сайта.

en: The date the variation was created, in the site's timezone.
bg: Датата на създаване на вариацията, спрямо часовата зона на сайта.

en: The date the variation was last modified, in the site's timezone.
bg: Датата на последна промяна на вариацията, спрямо часовата зона на сайта.

en: The date the webhook delivery was logged, as GMT.
bg: Датата на запис на доставка на уеб куката по Гринуич.

en: The date the webhook delivery was logged, in the site's timezone.
bg: Датата на доставяне на уеб куката, спрямо часовата зона на сайта.

en: The date the webhook was created, as GMT.
bg: Датата на създаване на уеб куката по Гринуич.

en: The date the webhook was created, in the site's timezone.
bg: Датата на създаване на уеб куката, спрямо часовата зона на сайта.

en: The date the webhook was last modified, as GMT.
bg: Датата на последна редакция на уеб куката по Гринуич.

en: The date the webhook was last modified, in the site's timezone.
bg: Датата на последна промяна на уеб куката, спрямо часовата зона на сайта.

en: The date when download access expires, as GMT.
bg: Датата на изтичане на достъпа за сваляне на файла по Гринуич.

en: The date when download access expires, in the site's timezone.
bg: Датата на изтичане на достъпа за изтегляне спрямо часовата зона на сайта.

en: The date you provided is invalid.
bg: Въведената дата е невалидна.

en: The decimal separator of displayed prices.
bg: Десетичен разделител при показване на цените.

en: The default timezone for your server.
bg: Часова зона по подразбиране на сървъра.

en: The delivery duration, in seconds.
bg: Време за извършване на заявката, в секунди.

en: The downloadable file %1$s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %2$s
bg: Файлът за сваляне %s не може да бъде използван, тъй като не е от позволен файлов тип. Позволените типове са: %s

en: The eWAY extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
bg: Разширението eWAY за WooCommerce позволява да приемате разплащания с кредитни карти директно в магазина, без да пренасочвате клиентите към сайт на трета страна, за да направят плащането.

en: The email address for the customer.
bg: Имейл адрес на клиента.

en: The extension %s has been deactivated successfully.
bg: Разширението %s бе успешно деактивирано.

en: The field %1$s is invalid for the location %2$s.
bg: Полето %1$s е невалидно за местоположението %2$s.

en: The field %s is invalid.
bg: Полето %s е невалидно.

en: The field %s is required.
bg: Полето %s е задължително.

en: The file does not exist, please try again.
bg: Файлът не съществува, опитайте отново.

en: The file is empty or using a different encoding than UTF-8, please try again with a new file.
bg: Файлът е празен или е с кодировка, различна от UTF-8. Опитайте отново с друг файл.

en: The following active plugin(s) have not declared compatibility with WooCommerce %s yet and should be updated and examined further before you proceed:
bg: Следните активни разширения все още не са обявили съвместимост с WooCommerce %s и е препоръчително да бъдат обновени и проверени, преди да продължите.

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
bg: По подразбиране ще бъдат използвани следните адреси при поръчка.

en: The following note has been added to your order:
bg: Към поръчката е добавена следната забележка:

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
bg: Следните настройки се отнасят до това как да се презентират цените в клиентската част.

en: The following plugins will be installed and activated for you:
bg: Следните разширения ще бъдат инсталирани и активирани:

en: The following problems were found:
bg: Бяха открити следните проблеми:

en: The following wizard will help you configure your store and get you started quickly.
bg: Този помощник ще ви помогне да настроите магазина си и да започнете да продавате бързо.

en: The group "%s" does not exist. | The groups "%s" do not exist.
bg[0]: Групата "%s" не съществува.

en: The homepage URL of your site.
bg: Адресът на началната страница на вашия сайт.

en: The id for the resource.
bg: ID на ресурса.

en: The installed version of the current active theme.
bg: Версия на инсталираната активна тема.

en: The installed version of the parent theme.
bg: Версия на инсталираната родителска тема.

en: The item product or variation ID.
bg: Номер на продукта или вариацията на артикула.

en: The largest filesize that can be contained in one post.
bg: Максималният размер на файл, който може да бъде качен в една публикация.

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
bg: Максималният размер на файл, който може да бъде качен в тази WordPress инсталация.

en: The legacy REST API is NOT enabled
bg: Остарялото REST API е изключено

en: The legacy REST API is enabled
bg: Остарялото REST API е включено

en: The logical relationship between attributes when filtering across multiple at once.
bg: Логическата връзка между атрибутите при филтриране по няколко наведнъж.

en: The maximum allowed setting is %d
bg: Максималната допустима стойност е %d

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
bg: Максималният размер памет (RAM), която вашият сайт може да използва в даден момент.

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
bg: Максимален брой на индивидуални артикули, за които този код за отстъпка може да се приложи. Оставете празно за прилагане към всички отговарящи артикули от количката.

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
bg: Максимален брой на променливите, които вашият сървър може да обработи в единична функция с цел защита от претоварване.

en: The minimum allowed setting is %d
bg: Минималната допустима стойност е %d

en: The minimum quantity that can be added to the cart.
bg: Минималното количество, което може да бъде добавено в количката.

en: The name of the current active theme.
bg: Име на текущо активната тема

en: The name of the parent theme.
bg: Името на родителската тема.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
bg: Брой на цифрите след десетичния знак при показване на цените.

en: The number of unique pages viewed by the customer prior to this order.
bg: Броя уникални страници посетени от потребителя преди направата на тази поръчка.

en: The object cannot be deleted.
bg: Обектът не може да се изтрие.

en: The object does not support trashing. Set '%s' to delete.
bg: Този обект не поддържа преместване в кошчето. Задайте '%s', за да го изтриете.

en: The object has already been trashed.
bg: Обектът вече е в кошчето.

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
bg: Опциите са &quot;Активна&quot; (доставя се), &quot;В изчакване&quot; (не се доставя), или &quot;Спряна&quot; (не се доставя поради неуспешен опит за доставка).

en: The order ID.
bg: Идентификатор на поръчката.

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the "Place order" button at the bottom of the page.
bg: Крайната сума на поръчката е обновена. Моля, потвърдете поръчката, като натиснете на бутона "Поръчване" в дъното на страницата.

en: The order was canceled by an admin or the customer.
bg: Поръчката е отказана от администратор, или от клиента.

en: The parent theme developers URL.
bg: URL адресът на авторите на родителската тема.

en: The payment gateway for this order does not exist.
bg: Методът за плащане за тази поръчка не съществува.

en: The payment gateway for this order does not support automatic refunds.
bg: Методът за плащане за тази поръчка не поддържа автоматично възстановяване на суми.

en: The position of the currency symbol.
bg: Позиция на валутния символ.

en: The postal code, if any, in which your business is located.
bg: Пощенският код, ако има такъв, в който се намира вашият бизнес.

en: The product review cannot be deleted.
bg: Отзивът за продукта не може да бъде изтрит.

en: The product review does not support trashing.
bg: Отзивът за продукт не поддържа преместване в кошчето.

en: The provided email address (%s) is not valid—please provide a valid email address
bg: Посоченият имейл адрес (%s) е невалиден - въведете валиден имейл адрес

en: The provided email address is not valid
bg: Въведеният имейл адрес е невалиден

en: The provided handler %1$s does not implement %2$s.
bg: Предоставеният клас %1$s не имплементира %2$s.

en: The provided phone number is not valid
bg: Въведеният телефонен номер не е валиден

en: The provided postcode / ZIP is not valid
bg: Въведеният пощенски код не е валиден

en: The provided state (%1$s) is not valid. Must be one of: %2$s
bg: Предоставеното състояние (%1$s) не е валидно. Трябва да е едно от: %2$s

en: The resource cannot be deleted.
bg: Ресурсът не може да бъде изтрит.

en: The response body from the receiving server.
bg: Тялото на отговора, получен от сървъра.

en: The root URL of your site.
bg: Основен URL на вашия сайт.

en: The sale will start at 00:00:00 of "From" date and end at 23:59:59 of "To" date.
bg: Продажбата ще започне в 00:00:00 на "От" датата и ще завърши в 23:59:59 на "До" датата.

en: The secret key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers.
bg: Секретният ключ се използва за генериране на хеш за уеб куката и се задава в хедърите на заявката.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
bg: Настройките за този размер картинки бяха изключени, защото стойността се подменя от филтър.

en: The stock has not been updated because the value has changed since editing. Product %1$d has %2$d units in stock.
bg: Наличностите не бяха обновени, тъй като стойността беше променена след редакцията. Продукт %1$d има %2$d бройки в наличност.

en: The street address for your business location.
bg: Адресът на вашия бизнес.

en: The theme developers URL.
bg: Адрес на разработчиците на темата.

en: The thousand separator of displayed prices.
bg: Разделител на хилядните при показване на цените.

en: The type of the note (e.g. error, warning, etc.).
bg: Вид на бележката (например грешка, предупреждение и т.н.).

en: The unit lengths are defined in for this country.
bg: Мерките за дължина са дефинирани за тази държава.

en: The unit weights are defined in for this country.
bg: Мерките за тежина са дефинирани за тази държава.

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
bg: Версия на MySQL, която е инсталирана на хостинг сървъра.

en: The version of PHP installed on your hosting server.
bg: Версия на PHP, инсталирана на Вашия хостинг сървър.

en: The version of WooCommerce installed on your site.
bg: Версия на WooCommerce инсталирана на вашия сайт.

en: The version of WordPress installed on your site.
bg: Версията на WordPress, инсталирана на вашия сайт.

en: The version of cURL installed on your server.
bg: Версия на cURL, инсталирана на вашия сървър.

en: Theme
bg: Тема

en: Theme author URL.
bg: Адрес на автора на темата

en: Theme name.
bg: Име на темата.

en: Theme slug.
bg: Състояние на краткото име.

en: Theme status.
bg: Състояние на темата.

en: Theme version.
bg: Версия на темата.

en: Theme.
bg: Тема.

en: Themes
bg: Шаблони

en: There are currently no logs to view.
bg: В момента няма регистри за преглед.

en: There are no currencies matching these parameters.
bg: Няма валути, съответстващи на тези параметри.

en: There are no locations matching these parameters.
bg: Няма места, които да отговарят на тези параметри.

en: There are no notes yet.
bg: Все още няма бележки.

en: There are no product reviews yet.
bg: Все още няма ревюта.

en: There are no reviews yet.
bg: Все още няма отзиви.

en: There are no shipping options available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help.
bg: Няма налични методи на доставка. Уверете се, че сте въвели коректно адреса си или се свържете с нас, ако имате нужда от помощ.

en: There are some issues with the items in your cart. Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
bg: Възникнаха проблеми с някои от артикулите в количката ви (показани по-горе). Преди да поръчате, върнете се в количката и се опитайте да отстраните проблемите.

en: There are too many concurrent batches, but the run is forced to continue.
bg: Има прекалено много едновременни партиди, но въпреки това изпълнението ще продължи.

en: There are too many concurrent batches.
bg: Има прекалено много едновременни партиди.

en: There was a failure fetching this action
bg: Неуспешно извличане на това действие

en: There was a problem with the provided %s:
bg: Възникна грешка при въведения %s

en: There was a problem with the provided billing address: %s
bg: Имаше проблем с предоставения адрес за фактуриране: %s

en: There was a problem with the provided shipping address: %s
bg: Имаше проблем с предоставения адрес за доставка: %s

en: There was an error calling %1$s: %2$s
bg: Възникна грешка при извикване на %1$s: %2$s

en: There was an error calling %s
bg: Възникна грешка при извикването на %s

en: There was an error calling this tool. There is no callback present.
bg: Възникна грешка при извикването на инструмента. Не е налична callback функция.

en: There was an error connecting to Square.
bg: Грешка при свързване със Square.

en: There was an error connecting to WooCommerce.com. Please try again.
bg: Грешка при свързване с WooCommerce.com. Моля, опитайте отново.

en: There was an error running the action scheduler: %s
bg: Възникна грешка при изпълнение на инструмента за планиране на действия: %s

en: These costs can optionally be added based on the <a href="%s">product shipping class</a>.
bg: Тези цени могат да бъдат добавени по избор на база <a href="%s">класа за доставка</a>.

en: These options let you change the appearance of the WooCommerce checkout.
bg: Тези опции позволяват да променяте външния вид на поръчката в WooCommerce.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
bg: Нужно е тези страници да бъдат зададени, така, че WooCommerce да знае къде да изпрати клиентите за при поръчка.

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
bg: Тези ставки са допълнителни опции за доставка с добавена стойност (базирани на твърдата ставка).

en: This action cannot be reversed. Are you sure you wish to erase personal data from the selected orders?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете личните данни от избраните поръчки? Това действие не може да се отмени.

en: This controls how stock quantities are displayed on the frontend.
bg: Оттук се определя как количествата в наличност се виждат в сайта.

en: This controls the description which the user sees during checkout.
bg: Контролира описанието, което потребителят вижда при плащане.

en: This controls the position of the currency symbol.
bg: Контрол на позицията на знака за валутата.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
bg: Контролира заглавието, което ще се използва при плащане.

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
bg: Тази опция контролира в каква валута ще се показват цените в каталога, както и валутата, с която ще работят методите за разплащане.

en: This controls what unit you will define lengths in.
bg: Тази опция контроли какви мерни единици ще се използват.

en: This controls what unit you will define weights in.
bg: От тук се контролира каква ще е мерната единица за тежест.

en: This controls which shipping address is used by default.
bg: Избор на метод за доставка по подразбиране.

en: This email address is already registered.
bg: Този имейл вече се използва, изберете друг.

en: This field allows you to set the maximum spend (subtotal) allowed when using the coupon.
bg: Полето позволява задаване на максимална сума, при която може да се използва кода за намаление.

en: This field allows you to set the minimum spend (subtotal) allowed to use the coupon.
bg: Полето позволява задаването на минимална сума (без доставката), която е нужна за влизането в сила на купона.

en: This file does not exist.
bg: Този файл не съществува.

en: This function should not be called before plugins_loaded.
bg: Тази функция не трябва да се извиква преди plugins_loaded.

en: This function should not be called before woocommerce_init.
bg: Функцията не трябва да бъде извиквана преди woocommerce_init.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
bg: Това е примерен магазин за тестови цели &mdash; поръчки няма да се изпълняват.

en: This is a featured product
bg: Това е подбран продукт

en: This is an order notification sent to customers containing order details after payment.
bg: Това съобщение съдържа информация за поръчката и се изпраща на клиента след заплащане.

en: This is not your download link.
bg: Това не е вашата връзка за изтегляне.

en: This is the Customer Lifetime Value, or the total amount you have earned from this customer's orders.
bg: Обща сума, която сте изкарали от поръчките на този клиент.

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
bg: Това е URL адрес или абсолютен път към файла, до който клиентите ще получат достъп. Адресите въведени тук трябва да бъдат предварително кодирани.

en: This is the WooCommerce shop page. The shop page is a special archive that lists your products. <a href="%s">You can read more about this here</a>.
bg: Това е страницата на WooCommerce магазина. Това е специален архив, който извежда списък на продуктите. <a href="%s">Можете да прочетете повече тук.</a>

en: This is the attachment ID, or image URL, used for placeholder images in the product catalog. Products with no image will use this.
bg: Това е ID на прикачен файл или адрес на изображение, използвано за временна картинка в продуктовия каталог. Продуктите без зададено изображение използват това.

en: This is the default category and it cannot be deleted. It will be automatically assigned to products with no category.
bg: Това е категорията по подразбиране и тя не може да се изтрие. Ще бъде автоматично зададена на продуктите без категория.

en: This is the name of the download shown to the customer.
bg: Това е текстът на връзката за сваляне, който ще се покаже на клиента.

en: This is the sum of the "Tax rows" shipping tax amount within your orders.
bg: Това е сумата от всички такси за доставка във вашите поръчки.

en: This is the sum of the "Tax rows" tax amount within your orders.
bg: Това е сумата от всички такси във вашите поръчки.

en: This is the sum of the 'Order total' field within your orders.
bg: Това е сумата от общата стойност на вашите поръчки.

en: This is the sum of the 'Shipping total' field within your orders.
bg: Това е сумата от общата стойност на доставките за вашите поръчки.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
bg: Това е сумата от стойността на поръчката след възстановяване на пари по поръчката и изключващо доставка и данъци.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
bg: Това е сумата от стойностите на поръчките след като са извадени всички връщания на клиенти и с включени стойности за доставки и данъци.

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
bg: Това е цялата такса на ставката (доставка + продуктова такса).

en: This is where store orders are stored.
bg: Тук се записват поръчките в магазина.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
bg: Оттук може да добавите нови кодове за отстъпка за вашите клиенти.

en: This is where your business is located. Tax rates and shipping rates will use this address.
bg: Това е мястото, където се намира вашият бизнес. Данъчните ставки и комисионите ще използват този адрес.

en: This key is invalid or has already been used. Please reset your password again if needed.
bg: Този ключ е невалиден или вече е използван. Ако все още желаете да промените паролата си, използвайте отново връзката за нулиране на паролата.

en: This lets you choose which products are part of this group.
bg: Оттук се избират продуктите, които да станат част от групата.

en: This method is deprecated in 2.6.0 and will be removed in future versions - we recommend disabling it and instead setting up a new rate within your <a href="%s">Shipping zones</a>.
bg: Този метод не се използва от 2.6.0 насам и ще бъде премахнат в следващите версии – препоръчително е да го изключите и вместо него да настроите нова такса към вашите <a href="%s">зони за доставка</a>.

en: This method should not be called before plugins_loaded.
bg: Този метод не бива да се извиква преди plugins_loaded.

en: This month
bg: Текущ месец

en: This option determines a customers default location. The MaxMind GeoLite Database will be periodically downloaded to your wp-content directory if using geolocation.
bg: Тази настройка задава местоположение по подразбиране на клиентите. GeoLite базата от данни на MaxMind ще бъде изтегляна периодично във вашата wp-content директория, ако използвате геолокация.

en: This option determines which address is used to calculate tax.
bg: Определяне на адрес за използване при калкулирането на таксата.

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
bg: Позволява да ограничите държавите, до които ще доставяте.

en: This option will delete ALL of your tax rates, use with caution. This action cannot be reversed.
bg: Тази опция ще изтрие ВСИЧКИТЕ ви такси. Използвайте я внимателно. Изтритото чрез това действие не може да се възстанови.

en: This order belongs to a different customer.
bg: Тази поръчка принадлежи на друг клиент.

en: This order cannot be paid for.
bg: Тази поръчка не може да бъде платена.

en: This order cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
bg: Тази поръчка не може да бъде платена. Свържете се с нас, ако имате нужда от помощ.

en: This order is no longer editable.
bg: Тази поръчка вече не може да се редактира.

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
bg: Статусът на поръчката е &ldquo;%s&rdquo;, и не може да бъде платен. Свържете се с нас ако се нуждаете от помощ.

en: This payment method was successfully set as your default.
bg: Този метод за разплащане бе успешно зададен като метод по подразбиране.

en: This product cannot be added to the cart.
bg: Този продукт не може да бъде добавен в количката.

en: This product has been activated.
bg: Този ресурс е активиран.

en: This product has options, such as size or color. You can manage each variation's images, downloads, and other details individually.
bg: Този продукт има опции, като размер или цвят. Можете да управлявате изображенията, изтеглянията и други подробности на всяка вариация поотделно.

en: This product has options, such as size or color. You can now manage each variation's inventory and other details individually.
bg: Този продукт има опции, като размер или цвят. Сега можете да управлявате инвентара на всяка вариация и други подробности поотделно.

en: This product has options, such as size or color. You can now manage each variation's shipping settings and other details individually.
bg: Този продукт има опции, като размер или цвят. Вече можете да управлявате настройките за доставка на всяка вариация и други подробности поотделно.

en: This product has produced sales and may be linked to existing orders. Are you sure you want to delete it?
bg: Този продукт има продажби и може да е свързан със съществуващи поръчки. Сигурни ли сте, че искате да го изтриете?

en: This product is already active.
bg: Този продукт вече е активиран.

en: This product is already installed.
bg: Този продукт вече е инсталиран.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
bg: В момента този артикул не е наличен.

en: This product is not installed.
bg: Този продукт не е инсталиран.

en: This product is protected and cannot be purchased.
bg: Този продукт е защитен и не може да бъде поръчван.

en: This product requires shipping or pickup
bg: Този продукт изисква доставка или вземане

en: This report link has expired. %1$sClick here to view the filtered report%2$s.
bg: Връзката за отчета е с изтекла давност. %1$sНатиснете тук, за да видите филтрирания отчет%2$s.

en: This resource cannot be created.
bg: Този ресурс не може да бъде създаден.

en: This sample language includes the basics around what personal data your store may be collecting, storing and sharing, as well as who may have access to that data. Depending on what settings are enabled and which additional plugins are used, the specific information shared by your store will vary. We recommend consulting with a lawyer when deciding what information to disclose on your privacy policy.
bg: Този примерен текст съдържа основна информация за личните данни, които вашият магазин може да събира, съхранява и споделя, както и за физическите и юридически лица, които могат да достъпват тези данни. В зависимост от вашите настройки и от допълнителните разширения, които използвате, конкретната информация за вашия магазин може да бъде различна. Препоръчва се да се консултирате с юрист, за да вземете решение каква информация да включите в политиката за поверителност.

en: This section controls the display of your website privacy policy. The privacy notices below will not show up unless a %s is set.
bg: Този раздел контролира показването на политиката за поверителност на сайта. Бележките за поверителност по-долу няма да се показват, освен ако не е зададен %s.

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
bg: Тази секция показва всички файлове, които заменят подразбиращите се шаблонни страници на WooCommerce.

en: This section shows information about this status report.
bg: Този раздел показва информация за този отчет за състоянието.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
bg: Задава основната страница на магазина - това е мястото където ще бъде архива с продуктите.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
bg: Символът на десетичния разделител при показване на цените.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
bg: Колко цифри след десетичния знак  да бъдат показвани в цените.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
bg: Символът, с който ще бъдат разделяни хилядите при показване на цените.

en: This setting determines which shop pages products will be listed on.
bg: Тази настройка определя на кои страници на магазина ще се показват продукти.

en: This setting does not apply to guest purchases.
bg: Тази настройка не е приложима за поръчки от гости.

en: This setting only works when product data is stored in the posts table.
bg: Този параметър работи само когато данните за продуктите се съхраняват в таблицата с публикациите.

en: This shipping method does not have any settings to configure.
bg: Този метод за доставка няма настройки за конфигуриране.

en: This subscription has expired. Contact the owner to <strong>renew</strong> the subscription to receive updates and support.
bg: Този абонамент е изтекъл. Свържете се със собственика на разширението, за да <strong>подновите</strong> абонамента и да продължите да получавате обновления и поддръжка.

en: This subscription has expired. Please <strong>renew</strong> to receive updates and support.
bg: Абонаментът е изтекъл. <strong>Подновете го</strong>, за да получавате обновления и поддръжка.

en: This subscription is expiring soon. Please <strong>renew</strong> to continue receiving updates and support.
bg: Този абонамент изтича скоро. <strong>Подновете го</strong>, за да продължите да получавате актуализации и поддръжка.

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: %s.
bg: Този шаблон е заменен от друг във вашата тема и може да бъде намерен тук: %s.

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
bg: Този текст ще бъде показван на бутона за свързване на външни продукти.

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing a list of all products.
bg: Този инструмент позволява да генерирате и свалите CSV файл със списък на всички продукти.

en: This tool allows you to import (or merge) product data to your store from a CSV or TXT file.
bg: Инструментът прави възможно импортирането (или сливането) на продуктови данни в магазина от CSV или TXT файл.

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
bg: Този инструмент ще изчисти всички неактуални кеширани ресурси от WordPress.

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
bg: Изтриване на продуктовия временен кеш.

en: This tool will delete all customer session data from the database, including current carts and saved carts in the database.
bg: Този инструмент ще изтрие данните за всички клиентски сесии от базата данни, включително текущите колички и записаните в базата от данни.

en: This tool will delete all variations which have no parent.
bg: Този инструмент ще изтрие всички вариации без родител.

en: This tool will delete expired download permissions and permissions with 0 remaining downloads.
bg: Този инструмент ще изтрие изтеклите права за сваляне и правата, при които остават 0 налични сваляния.

en: This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
bg: Този инструмент ще инсталира всички липсващи WooCommerce страници. Страниците, които са вече дефинирани и настроени, няма да бъдат заменени.

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
bg: Този инструмент е полезен в случаите в които съответната категоризация не показва верен брой продукти под себе си, и след промяна на видимостта на продукти.

en: This tool will regenerate product lookup table data. This process may take a while.
bg: Този инструмент ще регенерира данните за таблицата за търсене на продукти. Процесът може да отнеме известно време.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
bg: Нулиране на администраторската, клиентската и мениджърската роли с настройки по подразбиране. Използвайте при проблем с достъпа до администраторската част на WooCommerce.

en: This tool will update your WooCommerce database to the latest version. Please ensure you make sufficient backups before proceeding.
bg: Този инструмент ще обнови базата данни на WooCommerce до нейната най-нова версия. Направете достатъчно надежден архив, преди да продължите.

en: This variation requires shipping or pickup
bg: Тази вариация изисква доставка или вземане

en: This will be how your name will be displayed in the account section and in reviews
bg: Така ще бъде изписано името ви във вашия профил и отзиви

en: This will give "%1$s" %2$s access which will allow it to:
bg: Това ще предостави достъп до %2$s на "%1$s", което ще му позволи да:

en: This will regenerate all shop thumbnails to match your theme and/or image settings.
bg: Ще регенерира всички умалени картинки в магазина, за да съответстват на настройките, зададени за темата и/или изображенията.

en: Thousand separator
bg: Разделител на хилядите

en: Thousand separator.
bg: Разделител на хилядите

en: Thousands separator for displayed prices in this country.
bg: Разделител на хилядите за извеждане на цените в тази държава.

en: Thumbnail
bg: Картинка

en: Thumbnail URL.
bg: Адрес на смаленото изображение.

en: Thumbnail cropping
bg: Изрязване на умалените картинки

en: Thumbnail regeneration has been scheduled to run in the background.
bg: Регенериране на умалените картинки е планирано във фонов режим.

en: Thumbnail regeneration is running in the background. Depending on the amount of images in your store this may take a while.
bg: Регенериране на умалените картинки тече във фонов режим. В зависимост от броя на картинките в магазина, процесът може да отнеме повече време.

en: Thumbnail sizes for responsive images.
bg: Размери на умалените картинки за изображения с адаптивност за различни устройства.

en: Thumbnail srcset for responsive images.
bg: Srcset на умалените картинки за изображения с адаптивност за различни устройства.

en: Thumbnail width
bg: Ширина на умалената картинка

en: Thurgau
bg: Тургау

en: Thuringia
bg: Тюрингия

en: Ticino
bg: Тичино

en: Tierra del Fuego
bg: Огнена земя (Tierra del Fuego)

en: Timestamp
bg: Време

en: Timiș
bg: Тимиш

en: Timor-Leste
bg: Източен Тимор

en: Tip: By suggesting complementary products in the cart using cross-sells, you can significantly increase the average order value.
bg: Съвет: Като предлагате допълнителни продукти в списъка с покупки с помощта на кръстосани продажби, можете значително да увеличите средната стойност на поръчката.

en: Tip: Upsells are products that are extra profitable or better quality or more expensive. Experiment with combinations to boost sales.
bg: Съвет: Добавените продажби са продукти, които са изключително печеливши или са по-качествени или по-скъпи. Експериментирайте с комбинации, за да увеличите продажбите.

en: Tipperary
bg: Типърари

en: Title
bg: Заглавие

en: Title of the note.
bg: Заглавие на бележката.

en: Title:
bg: Заглавие:

en: Tlaxcala
bg: Тлакскала

en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or <a href="%2$s">cancel and return to %1$s</a>
bg: За да се свържете с %1$s, е нужно да сте влезли. Влезте във вашия магазин или <a href="%2$s">се откажете и се върнете към %1$s</a>.

en: To edit this order change the status back to "Pending payment"
bg: За да редактирате поръчката, променете състоянието обратно на „Чакаща плащане“

en: To enable this update you need to <strong>activate</strong> this subscription.
bg: За да разрешите това обновление трябва <strong>активирате</strong> абонамента.

en: To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
bg: За да разрешите това обновление трябва <strong>закупите</strong> нов абонамент.

en: To manipulate product variations you should use the /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; endpoint.
bg: Използвайте краткото име /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; за промяна на вариациите на продуктите.

en: To opt out, leave this box unticked. Your store remains untracked, and no data will be collected. Read about what usage data is tracked at: %s.
bg: За да се откажете, оставете това поле неотбелязано. Магазинът ви остава непроследен и няма да се събират данни. Прочетете за това, какви данни за използване се проследяват на: %s.

en: To override and edit this email template copy %1$s to your theme folder: %2$s.
bg: За да промените този email шаблон, копирайте %1$s в папката на вашата тема: %2$s.

en: To receive updates and support for this extension, you need to <strong>purchase</strong> a new subscription or consolidate your extensions to one connected account by <strong><a href="%1$s" title="Sharing Docs">sharing</a> or <a href="%2$s" title="Transferring Docs">transferring</a></strong> this extension to this connected account.
bg: За да получавате обновления и поддръжка за това разширение, трябва да <strong>закупите</strong> нов абонамент или да обедините разширенията си в един свързан профил чрез <strong><a href="%1$s" title="Документацията за споделяне">споделяне</a> или <a href="%2$s" title="Документацията за прехвърляне">прехвърляне</a></strong> на разширението към този свързан профил.

en: To set your password, visit the following address:
bg: За да зададете парола, посетете следния адрес:

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
bg: За да проследите поръчката, въведете номера на поръчката в полето по-долу и натиснете бутона "Проследяване". Ще получите имейл за потвърждение.

en: Tocantins
bg: Токантинс

en: Tochigi
bg: Точиги

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
bg: Превключване &quot;За изтегляне&quot;

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
bg: Превключване &quot;Включен&quot;

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
bg: Превключване &quot;Управление на стоки&quot;

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
bg: Превключване &quot;Виртуален&quot;

en: Toggle featured
bg: Превключване &quot;подбран&quot;

en: Toggle fullscreen
bg: Активиране цял екран

en: Togo
bg: Того

en: Tokat
bg: Токат

en: Tokelau
bg: Токелау

en: Token
bg: Токен

en: Tokushima
bg: Токушима

en: Tokyo
bg: Токио

en: Toledo
bg: Толедо

en: Tolna
bg: Толна

en: Tonga
bg: Тонгански

en: Tongan pa&#x2bb;anga
bg: Тонганска паанга

en: Tool description.
bg: Описание на инструмента.

en: Tool does not exist.
bg: Инструментът не съществува.

en: Tool name.
bg: Име на инструмента.

en: Tool ran.
bg: Инструментът бе стартиран успешно.

en: Tool return message.
bg: Инструментът върна съобщение.

en: Tools
bg: Инструменти

en: Top Coupons - Number of Orders
bg: Топ кодове за намаление - брой поръчки

en: Top categories - Items sold
bg: Топ категории - Разпродадени продукти

en: Top earners
bg: Най-печеливши

en: Top freebies
bg: Топ безплатни

en: Top rated products
bg: Най-високо оценените продукти

en: Top sellers
bg: Най-продавани

en: Topic
bg: Тема

en: Torino
bg: Торино

en: Tororo
bg: Тороро

en: Total
bg: Общо

en: Total Database Size
bg: Общ размер на базата данни

en: Total amount for this fee.
bg: Обща сума за тази такса.

en: Total amount in cents.
bg: Обща сума в центове.

en: Total amount spent.
bg: Общо похарчена сума.

en: Total available to refund
bg: Общо налични за връщане

en: Total charged for shipping.
bg: Общо сума за доставка.

en: Total charged for taxes.
bg: Обща сума от начислени такси.

en: Total discount amount for the order.
bg: Обща стойност на отстъпката за поръчката.

en: Total discount tax amount for the order.
bg: Обща сума от таксите по намаленията за тази поръчка.

en: Total number of non-cancelled, non-failed orders for this customer, including the current one.
bg: Общия брой на всички поръчки от този клиент, включително и тази, които не да отказани, или провалени.

en: Total number of purchases.
bg: Общ брой покупки.

en: Total of coupons used.
bg: Общо използвани кодове за отстъпка.

en: Total of items purchased.
bg: Общо закупени артикули.

en: Total of orders placed.
bg: Общо направени поръчки.

en: Total of refunded orders.
bg: Обща сума от върнати суми по поръчки.

en: Total of shipping.
bg: Общо доставка.

en: Total of taxes.
bg: Общо такси.

en: Total orders
bg: Общо поръчки

en: Total post count.
bg: Общ брой публикации.

en: Total refund applied to the order.
bg: Общо възстановяване на сума, приложено към поръчката.

en: Total revenue
bg: Общо приходи

en: Total sales
bg: Общо продажби

en: Total sales minus shipping and tax.
bg: Общо продажби без доставка и такси.

en: Total sales.
bg: Общо продажби.

en: Total shipping
bg: Общо за доставка

en: Total shipping amount for the order.
bg: Обща сума за доставка за поръчката.

en: Total shipping tax amount for the order.
bg: Обща сума от таксите по доставката за тази поръчка.

en: Total tax
bg: Общо такси

en: Total tax amount for this fee.
bg: Обща сума на данъка за тази такса.

en: Total tax.
bg: Общо такси.

en: Total weight (in grams) of all products in the cart.
bg: Общо тегло (в грамове) на всички продукти в количката.

en: Total:
bg: Общо:

en: Totals
bg: Общо

en: Totals.
bg: Общо.

en: Totonicapán
bg: Тотоникапан

en: Tottori
bg: Тотори

en: Town / City
bg: Град

en: Town / District
bg: Квартал

en: Town / Village
bg: Град/Село

en: Toyama
bg: Тояма

en: Trabzon
bg: Трабзон

en: Track
bg: Проследяване

en: Track inventory
bg: Инвентаризация

en: Trang
bg: Транг

en: Transaction ID
bg: Номер на трансакция

en: Transfer existing products to your new store — just import a CSV file.
bg: Прехвърлете съществуващи продукти в новия ви магазин - импортирайте CSV файл.

en: Transnistrian ruble
bg: Транснистрийска рубла

en: Trapani
bg: Трапани

en: Trash
bg: Кошче

en: Trashed
bg: Преместен в кошчето

en: Trat
bg: Трат

en: Treviso
bg: Тревизо

en: Trieste
bg: Триест

en: Trinidad and Tobago dollar
bg: Тринидад и Тобаго долар

en: Tripura
bg: Трипура

en: True if the cart needs shipping. False for carts with only digital goods or stores with no shipping methods set-up.
bg: Вярно за физически продукти в количката. Невярно за колички с изцяло дигитални стоки (без доставка) или магазини без настройка на начини за доставка.

en: True the prices included tax during checkout.
bg: Показва се ако цените включват такси при поръчка.

en: Try again
bg: Опитайте отново

en: Try the new product editor (Beta)
bg: Изпробвайте новия редактор за продукти (beta)

en: Tulcea
bg: Тулча

en: Tumbes
bg: Тумбес

en: Tunceli
bg: Тунджели

en: Tunisia
bg: Тунис

en: Tunisian dinar
bg: Тунизийски динар

en: Turkish lira
bg: Турска лира

en: Turkmenistan
bg: Туркменистан

en: Turkmenistan manat
bg: Туркменистански манат

en: Turks and Caicos Islands
bg: Търкс и Кайкос острови

en: Tuvalu
bg: Тувалу

en: Type
bg: Вид

en: Type of attribute.
bg: Вид атрибут.

en: Type of note.
bg: Вид на бележката.

en: Type of setting.
bg: Вид на настройка.

en: URL to edit the order
bg: Адрес за редактиране на поръчката

en: URL where the webhook payload is delivered.
bg: URL адрес, на който резултатът от уеб куката ще бъде съобщаван.

en: URL.
bg: Адрес.

en: US domestic zone = All US states = Flat rate shipping
bg: Зона САЩ = всички щати = доставка с фиксирана ставка

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
bg: Джорджия

en: UTC DateTime when the coupon expires.
bg: Дата на изтичане на кода за отстъпка, спрямо часовата зона UTC.

en: Ubon Ratchathani
bg: Убон Ратчатани

en: Ucayali
bg: Укаяли

en: Udine
bg: Удине

en: Udon Thani
bg: Удон Тани

en: Uganda
bg: Уганда

en: Ugandan shilling
bg: Угандски шилинг

en: Uh oh... There was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again.
bg: Възникна проблем при инсталирането на услугите на Jetpack и WooCommerce. Опитайте отново.

en: Ukraine
bg: Украйна

en: Ukrainian hryvnia
bg: Украинска гривна

en: Unable to accept more than %s items for this request.
bg: Тази заявка не може да бъде приета с повече от %s артикула.

en: Unable to add payment method to your account.
bg: Методът на разплащане не може да бъде добавен към профила ви.

en: Unable to claim actions. Database error.
bg: Невъзможна заявка на действия. Грешка в базата от данни.

en: Unable to create order.
bg: Неуспешно създаване на поръчка.

en: Unable to insert download log entry in database.
bg: Неуспешно записване на запис за сваляне в базата данни.

en: Unable to mark failure on action %s. Database error.
bg: Невъзможно отбелязване на неуспешното действие %s. Грешка в базата от данни.

en: Unable to reduce stock for item %s.
bg: Невъзможно намаляване на наличността за артикул %s.

en: Unable to restore stock for item %s.
bg: Невъзможно възстановяване на наличността за артикул %s.

en: Unable to retrieve cart.
bg: Неуспешно зареждане на количката.

en: Unable to retrieve database information. Usually, this is not a problem, and it only means that your install is using a class that replaces the WordPress database class (e.g., HyperDB) and WooCommerce is unable to get database information.
bg: Не може да се извлече информация от базата данни. Обикновено това не е проблем и означава само, че вашата инсталация използва клас, който замества класа на WordPress за базата данни (например, HyperDB) и WooCommerce не може да получи информация за базата данни.

en: Unable to save action.
bg: Действието не може да се запази.

en: Unable to unlock claim %s. Database error.
bg: Невъзможно отключване на заявка %s. Грешка в базата от данни.

en: Unable to unlock claim on action %s. Database error.
bg: Невъзможно отключване на заявка спрямо действие %s. Грешка в базата от данни.

en: Unable to use image "%s".
bg: Изображението "%s" не може да се използва.

en: Uncropped
bg: Без изрязване

en: Understanding the status report
bg: Помощ при разбирането на системния доклад

en: Undo?
bg: Отмяна?

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
bg: За съжаление <strong>не доставяме до %s</strong>. Въведете алтернативен адрес за доставка.

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
bg: За съжаление поръчката Ви не може да бъде обработена поради отказ на превода от банката/търговеца. Опитайте да заплатите отново.

en: Unfortunately, the payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
bg: За съжаление, плащането за поръчка #%1$s от %2$s не беше успешно. Описание на поръчката:

en: Ungheni
bg: Унген

en: Unique ID for the instance.
bg: Уникален ID за инстанция.

en: Unique ID for the resource.
bg: Уникален ID за ресурса.

en: Unique ID for the zone.
bg: Уникален ID за зоната за доставка.

en: Unique design
bg: Уникален дизайн

en: Unique identifier for the attribute of the terms.
bg: Уникален идентификатор за атрибута на условията.

en: Unique identifier for the attribute.
bg: Уникален идентификатор за атрибута.

en: Unique identifier for the fee within the cart.
bg: Уникален идентификатор за таксата в количката.

en: Unique identifier for the item within the cart.
bg: Уникален идентификатор на продукта в количката.

en: Unique identifier for the item.
bg: Уникален идентификатор за елемента.

en: Unique identifier for the object.
bg: Уникален идентификатор на обект.

en: Unique identifier for the product that the review belongs to.
bg: Уникален идентификатор за продукта, към който принадлежи отзивът.

en: Unique identifier for the product.
bg: Уникален идентификатор за продукта.

en: Unique identifier for the resource.
bg: Уникален идентификатор на ресурс.

en: Unique identifier for the variable product.
bg: Уникален идентификатор за продукт с вариации.

en: Unique identifier for the variation.
bg: Уникален идентификатор за вариацията.

en: Unique identifier for the webhook.
bg: Уникален идентификатор за webhook.

en: Unique identifier.
bg: Уникален идентификатор.

en: Unique slug for the resource.
bg: Уникално кратко име за ресурса.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be no more than 28 characters.
bg: Уникално кратко име за атрибута; трябва да е по-късо от 28 символа.

en: Unique transaction ID.
bg: Уникален номер на трансакция.

en: United Arab Emirates
bg: Обединени Арабски Емирства

en: United Arab Emirates dirham
bg: Обединени Арабски Емирства дирхам

en: United Kingdom (UK)
bg: Великобритания

en: United States (US)
bg: Съединени Американски Щати (САЩ)

en: United States (US) Minor Outlying Islands
bg: Малки далечни острови на САЩ

en: United States (US) dollar
bg: Щатски долар

en: Units in stock
bg: Бройки на склад

en: Universal Product Code
bg: Универсален продуктов код

en: Unknown
bg: Непознат

en: Unknown error
bg: Неизвестна грешка

en: Unknown request method.
bg: Непознат метод за заявка.

en: Unlimited
bg: Неограничено

en: Unlimited usage
bg: Неограничена употреба

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
bg: Неплатената поръчка е отказана поради изтекла давност.

en: Unserializing instances of this class is forbidden.
bg: Десериализирането на инстанции на този клас е забранено.

en: Up to 60% off
bg: Отстъпка до 60%

en: Update
bg: Обновяване

en: Update %s
bg: Обновяване %s

en: Update Available
bg: Налице е актуализация

en: Update Brand
bg: Обновяване на производител

en: Update WooCommerce Database
bg: Обновяване на базата от данни на WooCommerce

en: Update cart
bg: Обновяване на количката

en: Update category
bg: Обновяване на категория

en: Update country / region
bg: Обновяване на държава / област

en: Update database
bg: Обновяване на базата от данни

en: Update existing products
bg: Актуализиране на съществуващи продукти

en: Update now
bg: Обновяване

en: Update shipping class
bg: Обновяване на класа на доставка

en: Update status event failed.
bg: Промяната на състоянието беше неуспешна.

en: Update tag
bg: Обнови етикет

en: Update totals
bg: Обновяване на сумата

en: Update your theme to the latest version. If no update is available contact your theme author asking about compatibility with the current WooCommerce version.
bg: Обновете темата си до най-новата ѝ версия. Ако няма налично обновяване, свържете се с автора ѝ, за да проверите съвместимостта ѝ с текущата версия на WooCommerce.

en: Updated
bg: Обновен

en: Updated at
bg: Обновена на

en: Updating database
bg: Обновяване на базата от данни

en: Updating product review failed.
bg: Неуспешно обновяване на отзива за продукта.

en: Updating review failed.
bg: Неуспешно обновяване на отзива.

en: Updating review status failed.
bg: Неуспешно обновяване на състоянието на отзива.

en: Upgrade
bg: Обновяване

en: Upload CSV file
bg: Качване на CSV файл

en: Upload a new file
bg: Качване на нов файл

en: Upload an image
bg: Качване на снимка

en: Upload file and import
bg: Качване на файл и внасяне

en: Upload/Add image
bg: Качване/Добавяне изображение

en: Uploaded to this product
bg: Прикачени към този продукт

en: Upsells
bg: По-скъпи

en: Upsells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
bg: "По-скъпи" са предложения на продукти, които са с по-висока цена от показаните. Пример за това са алтернативни продукти с по-високо качество или по-удобни, но и по-скъпи.

en: Uri
bg: Ури

en: Uruguay
bg: Уругвай

en: Uruguayan peso
bg: Уругвайско песо

en: Usage / Limit
bg: Използване / Лимит

en: Usage Tracking
bg: Проследяване на използването

en: Usage limit per coupon
bg: Брой разрешени използвания за код за отстъпка

en: Usage limit per user
bg: За потребител

en: Usage limits
bg: Ограничения на употребата

en: Usage restriction
bg: Рамки на употребата

en: Use <code>[qty]</code> for the number of items, <br/><code>[cost]</code> for the total cost of items, and <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> for percentage based fees.
bg: Използвайте <code>[qty]</code> за броя артикули, <br/><code>[cost]</code> за общата сума на всички артикули и <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> за такси на база процентна стойност.

en: Use WP Query arguments to modify the response; private query vars require appropriate authorization.
bg: Използвайте аргументи на WP Query за да промените отговора; частните query vars изискват съответното удостоверяване.

en: Use WooCommerce Shipping (powered by WooCommerce Services & Jetpack) to save time at the post office by printing your shipping labels at home.
bg: Използвайте доставка на WooCommerce (задвижвана от WooCommerce Services & Jetpack), за да спестите време в пощенския офис, като отпечатате вашите етикети за доставка у дома.

en: Use a new payment method
bg: Използване на нов метод за разплащане

en: Use as product image
bg: Използване на продуктово изображение

en: Use image
bg: Използване изображение

en: Use previous column mapping preferences?
bg: Да се използват ли настройките за съвпадение на предишната колона?

en: Use shipping classes to customize the shipping rates for different groups of products, such as heavy items that require higher postage fees.
bg: Използвайте класове за доставка, за да персонализирате тарифите за доставка за различните групи продукти, като например тежки и обемисти продукти, които изискват по-високи разходи по доставка.

en: Used for variations
bg: Използван при вариации

en: Used-up download permissions
bg: Изразходвани права за сваляне

en: User
bg: Потребител

en: User ID of user who created the refund.
bg: ID на потребителя, създал връщането.

en: User ID who owns the order. 0 for guests.
bg: Номер на потребителя, създал поръчката. 0 за гости.

en: User ID.
bg: ID на потребителя.

en: User Name
bg: Потребителско име

en: User agent of the customer.
bg: User agent на клиента.

en: User email
bg: Имейл на потребителя

en: User is missing.
bg: Липсващ потребител.

[ctx: User role]
en: Customer
bg: Клиент

[ctx: User role]
en: Shop manager
bg: Мениджър на магазина

en: Username
bg: Потребителско име

en: Username is required.
bg: Потребителското име е задължително.

en: Username isn't editable.
bg: Потребителското име не може да се редактира.

en: Username or email
bg: Потребителско име или имейл

en: Username or email address
bg: Потребителско име или имейл адрес

en: Username.
bg: Потребителско име.

en: Username: %s
bg: Потребителско име: %s

en: Username: %s.
bg: Потребителско име: %s.

en: Username: <b>%s</b>
bg: Потребителско име: <b>%s</b>

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
bg: Потребителите ще трябва да похарчат толкова, за да получат безплатна доставка. Оставете празно за да изключите.

en: Uses much more performant queries to update the lookup table, but may not be compatible with some extensions.
bg: Използва много по-ефективни заявки за актуализиране на справочната таблица, но може да не е съвместим с някои разширения.

en: Utah
bg: Юта

en: Uthai Thani
bg: Утай Тани

en: Uttar Pradesh
bg: Утар Прадеш

en: Uttaradit
bg: Уттарадит

en: Uttarakhand
bg: Утаракханд

en: Uzbekistan
bg: Узбекистан

en: Uzbekistani som
bg: Узбекистански сум

en: Uíge
bg: Уиже

en: VAT
bg: ДДС

en: Valais
bg: Вале

en: Valencia
bg: Валенсия

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
bg: Грешка при валидация: PayPal IPN отговорът е от различен email адрес (%s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
bg: Грешка при валидиране: PayPal наличността не отговаря (налични %s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
bg: Грешка при валидацията: PayPal количествата не съвпадат (бруто %s).

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
bg: Грешка при валидацията: PayPal валутите не съвпадат (код %s).

en: Validation failed.
bg: Неуспешна валидация.

en: Valladolid
bg: Валядолид

en: Valle
bg: Вайе

en: Value (required)
bg: Стойност (задължително)

en: Value of the coupon.
bg: Стойността на кода за отстъпка спрямо избрания тип на намаление.

en: Value of the metadata.
bg: Стойност на метаданните.

en: Value of type %s was posted to the order attribution callback
bg: Стойността от тип %s е осчетоводена в обратното повикване за приписване на поръчка

en: Value(s)
bg: Стойност(и)

en: Valverde
bg: Валверде

en: Van
bg: Микробус

en: Vanuatu
bg: Вануату

en: Vanuatu vatu
bg: Вануатско вату

en: Varese
bg: Варезе

en: Variable product
bg: Продукт с вариации

en: Variation #%1$s of %2$s
bg: Вариация #%1$s от %2$s

en: Variation ID, if applicable.
bg: Номер на вариация, ако е приложим.

en: Variation ID.
bg: Номер на вариация.

en: Variation ID:
bg: Номер на вариация:

en: Variation URL.
bg: URL адрес на вариацията.

en: Variation attribute name.
bg: Име на атрибута във вариацията.

en: Variation attribute value.
bg: Стойност на атрибута във вариацията.

en: Variation cannot be imported: Missing parent ID or parent does not exist yet.
bg: Вариацията не може да бъде импортирана: липсва ID на основния продукт или той не съществува.

en: Variation cannot be imported: Parent product cannot be a product variation
bg: Вариацията не може да се импортира: родителският продукт не може да бъде вариация.

en: Variation description.
bg: Описание на вариация

en: Variation details
bg: Подробни данни за вариациите

en: Variation dimensions.
bg: Размери на вариацията.

en: Variation height (%s).
bg: Височина на вариацията (%s).

en: Variation image data.
bg: Информация за изображението на вариацията.

en: Variation length (%s).
bg: Дължина на вариацията (%s).

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
bg: Подредба на менюто за вариации (определя позицията в списъка на вариациите)

en: Variation price (required)
bg: Цена на вариацията (задължително)

en: Variation regular price.
bg: Редовна цена на вариацията.

en: Variation sale price.
bg: Промоционална цена на вариацията.

en: Variation status.
bg: Състояние на вариацията.

en: Variation weight (%s).
bg: Тегло на вариацията (%s).

en: Variation width (%s).
bg: Ширина на вариацията (%s).

en: Variations
bg: Вариации

en: Variations (and their attributes) that do not have prices will not be shown in your store.
bg: Вариациите (и техните атрибути), които нямат цени, няма да се показват в магазина.

en: Varna
bg: Варна

en: Vas
bg: Вас

en: Vaslui
bg: Васлуй

en: Vatican
bg: Ватикана

en: Vaud
bg: Во

en: Veliko Tarnovo
bg: Велико Търново

en: Venezia
bg: Венеция

en: Venezuela
bg: Венецуела

en: Venezuelan bol&iacute;var
bg: Венецуелски боливар

en: Veracruz
bg: Веракрус

en: Vercelli
bg: Верчели

en: Vermont
bg: Върмонт

en: Verona
bg: Верона

en: Version
bg: Версия

en: Version %s
bg: Версия %s

en: Version %s is <strong>available</strong>.
bg: <strong>Налична</strong> е %s версия.

en: Version %s is <strong>available</strong>. To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
bg: <strong>Налична</strong> е версия %s. За да обновите, трябва да <strong>закупите</strong> нов абонамент.

en: Version of WooCommerce which last updated the order.
bg: Версия на WooCommerce, която последно е осъвременила поръчката.

en: Version:
bg: Версия:

en: Very poor
bg: Много лошо

en: Vibo Valentia
bg: Вибо Валентия

en: Vicenza
bg: Виченца

en: Victoria
bg: Виктория

en: Vidin
bg: Видин

en: Vientiane
bg: Виентян

en: Vientiane Province
bg: Провинция Виентян

en: Vietnam
bg: Виетнам

en: Vietnamese &#x111;&#x1ed3;ng
bg: Виетнамски донг

en: View
bg: Преглед

en: View &amp; Customize
bg: Преглед и настройка

en: View Action
bg: Преглед на действие

en: View WooCommerce API docs
bg: Преглед на WooCommerce API документацията

en: View WooCommerce documentation
bg: Преглед на WooCommerce документацията

en: View WooCommerce settings
bg: Преглед на WooCommerce настройките

en: View affected templates
bg: Преглед на засегнатите шаблони

en: View and manage coupons
bg: Преглед и управление на кодовете за отстъпка

en: View and manage customers
bg: Преглед и управление на клиентите

en: View and manage orders and sales reports
bg: Преглед и управление на докладите за поръчки и продажби

en: View and manage products
bg: Преглед и управление на продукти

en: View cart
bg: Преглед на количката

en: View coupon
bg: Преглед на код за отстъпка

en: View coupons
bg: Преглед на кодовете за отстъпка

en: View customers
bg: Преглед на клиентите

en: View import log
bg: Показване на дневника на импортиранията

en: View order
bg: Преглед поръчка

en: View order number %s
bg: Преглед на поръчка %s

en: View order: %s
bg: Преглед на поръчка: %s

en: View orders
bg: Преглед на поръчките

en: View orders and sales reports
bg: Преглед на докладите за поръчки и продажби

en: View other orders &rarr;
bg: Преглед на други поръчки &rarr;

en: View product
bg: Преглед продукт

en: View products
bg: Преглед на продукти

en: View products in the &ldquo;%s&rdquo; group
bg: Преглед на продуктите в групата &ldquo;%s&rdquo;

en: View progress &rarr;
bg: Вижте напредъка &rarr;

en: View progress →
bg: Преглед на прогреса →

en: View report
bg: Преглед на отчета

en: View tax rates
bg: Преглед на таксите

en: View template
bg: Преглед шаблон

en: View/Edit
bg: Преглед/Редакция

en: Views
bg: Прегледи

en: Virgin Islands (British)
bg: Вирджински острови (Британия)

en: Virgin Islands (US)
bg: Вирджински острови (САЩ)

en: Virginia
bg: Вирджиния

en: Virtual
bg: Виртуален

en: Virtual products are intangible and are not shipped.
bg: Виртуалните продукти са нематериални и затова не могат да бъдат доставяни.

en: Visibility
bg: Видимост

en: Visibility in catalog
bg: Видимост в каталога

en: Visible on the product page
bg: Видим на страницата на продукта

en: Visit %s admin area:
bg: Посетете %s административната зона:

en: Visit Dashboard
bg: Отваряне на таблото

en: Visit Store
bg: Към магазина

en: Visit community forums
bg: Посети форумите на общността

en: Visit plugin homepage
bg: Към страницата на разширението

en: Visit premium customer support
bg: Посетете платената поддръжка

en: Viterbo
bg: Витербо

en: Vrancea
bg: Вранча

en: Vratsa
bg: Враца

en: Vâlcea
bg: Вълча

en: WC database version.
bg: WC версия на базата данни

en: WP REST API Integration v%d
bg: Интеграция на WP REST API v%d

en: Waikato
bg: Уайкато

en: Wakayama
bg: Уакаяма

en: Wake Island
bg: Остров Уейк

en: Wakiso
bg: Уакисо

en: Warning
bg: Внимание

en: Washington
bg: Вашингтон

en: Waterford
bg: Уотърфорд

en: We accept payments through PayPal. When processing payments, some of your data will be passed to PayPal, including information required to process or support the payment, such as the purchase total and billing information.
bg: Ние приемаме плащания чрез PayPal. Когато обработваме плащането, част от вашите данни ще преминат през PayPal, включително информация, необходима за обработката на плащането, като например общата сума и данни на наредителя.

en: We collect information about you during the checkout process on our store.
bg: Събираме информация за вас в процеса на осъществяване на покупка от магазина ни.

en: We generally store information about you for as long as we need the information for the purposes for which we collect and use it, and we are not legally required to continue to keep it. For example, we will store order information for XXX years for tax and accounting purposes. This includes your name, email address and billing and shipping addresses.
bg: В общия случай съхраняваме информация за вас за минималния необходим срок за целите, за които я събираме и употребяваме. Например, ще съхраняваме данните за поръчките ви в продължение на ХХХ години за данъчни и счетоводни цели. Тези данни включват името ви, имейл адреса ви и адресите за фактуриране и доставка.

en: We have finished processing your order.
bg: Обработването на вашата поръчка приключи.

en: We hope to see you again soon.
bg: Надяваме се скоро да се видим отново.

en: We look forward to fulfilling your order soon.
bg: С удоволствие ще изпълним поръчката ви съвсем скоро.

en: We look forward to seeing you soon.
bg: Ще се радваме скоро да се видим отново.

en: We recommend using ShipStation to save time at the post office by printing your shipping labels at home. Try ShipStation free for 30 days.
bg: Препоръчваме да използвате ShipStation, за да спестите време в пощата, като отпечатате етикетите на пратките си вкъщи. Опитайте ShipStation безплатно за 30 дни.

en: We share information with third parties who help us provide our orders and store services to you; for example --
bg: Споделяме информация с трети страни, които ни помагат да предоставяме обслужване на поръчките; например...

en: We show contextual suggestions for official extensions that may be helpful to your store.
bg: Показваме предложения за официални разширения, които според контекста могат да бъдат полезни за вашия магазин.

en: We strongly recommend creating a backup of your site before updating.
bg: Силно препоръчваме да създадете резервно копие на сайта си преди обновяване.

en: We were unable to process your order, please try again.
bg: Невъзможност за обработка на поръчката, опитайте отново.

en: We were unable to verify the email address you provided. Please try again.
bg: Не успяхме да потвърдим имейл адреса, който сте предоставили. Моля, опитайте отново.

en: We will also store comments or reviews, if you choose to leave them.
bg: Също така ще съхраняваме коментари и отзиви, ако пожелаете да ги публикувате.

en: We'll use %1$s for product weight and %2$s for product dimensions.
bg: Ще използваме %1$s за теглото на продукта и %2$s за размера му.

en: We're here for you — get tips, product updates, and inspiration straight to your mailbox.
bg: Получавайте съвети, обновления и вдъхновения директно в пощенската си кутия.

en: We've created two Shipping Zones - for %s and for the rest of the world. Below you can set Flat Rate shipping costs for these Zones or offer Free Shipping.
bg: Създадени са две зони за доставка - за %s и за останалата част от света. По-долу можете да зададете фиксирана цена на доставка за тези зони или да предложите безплатна доставка.

en: We've made things simpler and easier to manage moving forward. From now on you can manage all your WooCommerce purchases directly from the Extensions menu within the WooCommerce plugin itself. <a href="%s">View and manage</a> your extensions now.
bg: Улеснихме и опростихме управлението на разширенията от WooCommerce. Вече можете да ги управлявате от подменюто „Разширения“ в менюто „WooCommerce“ на административния панел. <a href="%s">Натиснете тук</a>, за да ги прегледате и управлявате.

en: Web admin
bg: Уеб администратор

en: Webhook actions
bg: Действия с уеб-куки

en: Webhook created on %s
bg: Уеб куката е създадена на %s

en: Webhook created successfully.
bg: Уеб-куката е създадена успешно.

en: Webhook data
bg: Информация за уеб-куката

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://.
bg: Адресът на уеб куката трябва да е валиден адрес, започващ с http:// или https://.

en: Webhook delivery URL.
bg: Адрес за доставка на уеб кука.

en: Webhook event.
bg: Събитие на уеб куката.

en: Webhook resource.
bg: Ресурс на уеб куката.

en: Webhook status must be valid.
bg: Тази уеб кука върна невалиден статус.

en: Webhook status.
bg: Състояние на уеб куката.

en: Webhook topic is required and must be valid.
bg: Темата на уеб куката е задължителна и трябва да бъде валидна.

en: Webhook topic must be valid.
bg: Темата на уеб куката трябва да бъде валидна.

en: Webhook topic unknown. Please select a valid topic.
bg: Неизвестна тема на уеб куката. Изберете валидна тема.

en: Webhook topic.
bg: Тема на уеб куката.

en: Webhook updated successfully.
bg: Уеб-куката е обновена успешно.

en: Webhooks are event notifications sent to URLs of your choice. They can be used to integrate with third-party services which support them.
bg: Webhooks са уведомления за събития, изпращани на избрани от вас адреси (URL). Могат да се използват за интеграция с външни услуги, които ги поддържат.

en: Webhooks do not support trashing.
bg: Webhooks не могат да бъдат премествани в кошчето.

en: Week(s)
bg: Седмица(и)

en: Weight
bg: Тегло

en: Weight (%s)
bg: Тегло (%s)

en: Weight in decimal form
bg: Тежест в десетичен формат

en: Weight unit
bg: Мерна единица за тежест

en: Welcome to
bg: Добре дошли в

en: Welcome to %s
bg: Добре дошли в %s

en: Welcome to {site_title}
bg: Добре дошли в {site_title}

en: Wellington
bg: Уелингтън

en: West African CFA franc
bg: Западноафрикански франк

en: West Azarbaijan (آذربایجان غربی)
bg: Западен Азарбайджан (آذربایجان غربی)

en: West Bengal
bg: Западен Бенгал

en: West Coast
bg: Западен бряг

en: West Virginia
bg: Западна Вирджиния

en: Western
bg: Замбия, провинция Западна

en: Western Australia
bg: Западна Австралия

en: Western Cape
bg: Западен нос

en: Western Sahara
bg: Западна Сахара

en: Westmeath
bg: Уестмийт

en: Wexford
bg: Уексфорд

en: We’ll also use cookies to keep track of cart contents while you’re browsing our site.
bg: Ще използваме бисквитки и за да следим съдържанието на количката ви, докато разглеждате сайта.

en: We’re getting in touch to let you know that order #%1$s from %2$s has been cancelled.
bg: Уведомяваме ви, че поръчка #%1$s от %2$s беше отказана.

en: We’ve received your order and it’s currently on hold until we can confirm your payment has been processed.
bg: Получихме вашата поръчка и в момента е в процес на задържане, докато получим потвърждение за извършеното плащане.

en: What ZIP/post codes are available for local delivery?
bg: Кои пощенски кодове са налични за локални доставки?

en: What ZIP/post codes are available for local pickup?
bg: Кои пощенски кодове са налични за получаване от магазина?

en: What currency do you accept payments in?
bg: В каква валута приемате плащания?

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
bg: Какви валутни цени да бъдат показвани в каталога и какви валути да се използват при методите на разплащане.

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
bg: Каква такса искате да взимате от вашите клиенти за местна доставка. Не се взима предвид ако изберете безплатна доставка. Оставете празно за да изключите.

en: What makes this product unique? What are its most important features? Enrich the product page by adding rich content using blocks.
bg: Какво прави този продукт уникален? Кои са най-важните му характеристики? Обогатете продуктовата страница, като добавите богато съдържание с помощта на блокове.

en: What running the tool will do.
bg: Какво ще извърши стартирането на инструмента.

en: What type of products do you plan to sell?
bg: Какви продукти ще продавате?

en: What we collect and store
bg: Какво събираме и съхраняваме

en: What we share with others
bg: Какво споделяме с другите

en: What would you like to charge for flat rate shipping?
bg: Колко бихте искали да таксувате за доставка с фиксирана тарифа?

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
bg: При прилагане на множество кодове за отстъпка, прилагането става последователно. Първият код е за пълната цена, вторият е за цената с отстъпка след първия и т.н.

en: When handling an %s, should access to downloadable files be revoked and download logs cleared?
bg: При %s, да се забрани ли достъпът до файлове за сваляне и да се изтрият ли дневниците на свалянията?

en: When handling an %s, should personal data within orders be retained or removed?
bg: При %s, да се запазят ли личните данни, съдържащи се в поръчките или да се изтрият?

en: When limiting response using after/before, which date column to compare against.
bg: Когато ограничавате отговора с помощта на след/преди, с коя колона за дата да се сравнява.

en: When product stock reaches this amount the stock status will change to "out of stock" and you will be notified via email. This setting does not affect existing "in stock" products.
bg: Когато наличността на продукта достигне това количество, статусът ще промени на неналичен и ще получите известие по имейл. Тази настройка не се отразява на съществуващите продукти в наличност.

en: When product stock reaches this amount you will be notified via email.
bg: Когато наличността на продукта достигне това количество, ще получите известие по имейл.

en: When true, the payment gateway API is used to generate the refund.
bg: При стойност true методът за плащане се използва за генериране на връщането.

en: When you purchase from us, we’ll ask you to provide information including your name, billing address, shipping address, email address, phone number, credit card/payment details and optional account information like username and password. We’ll use this information for purposes, such as, to:
bg: Когато направите покупка от нас, ще ви поискаме данни като име, адреси за фактуриране и доставка, имейл адрес, телефонен номер, данни за кредитната ви карта или друг метод за плащане и - по ваш избор - информация за регистрация на ваш профил, като потребителско име и парола. Ще използваме тези данни за някои от следните цели:

en: When you receive a new order, it will appear here.
bg: Тук ще се показват Вашите нови поръчки.

en: Where is your store based?
bg: Къде се намира магазинът Ви?

en: Whether or not this is a compound rate.
bg: Дали таксата ще се комбинира с другите такси.

en: Whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
bg: Дали тази такса да се прилага и върху цената на доставката.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
bg: Независимо дали използвате WordPress Multisite функцията

en: Whether the coupon grants free shipping or not.
bg: Дали ваучерът предоставя безплатна доставка или не.

en: Whether to bypass trash and force deletion.
bg: Дали да се пропусне кошчето и да се изтрие безвъзвратно.

en: Whether to hide resources not assigned to any products.
bg: Дали да се скриват ресурси, които не са зададени на нито един продукт.

en: Which columns should be exported?
bg: Кои колони трябва да бъдат експортирани?

en: Which product category should be exported?
bg: Коя продуктова категория да се експортира?

en: Which product types should be exported?
bg: Кои видове продукти трябва да бъдат експортирани?

en: While you visit our site, we’ll track:
bg: Докато посещавате нашия сайт, ние записваме:

en: Who on our team has access
bg: Кой от нашия екип има достъп

en: Wicklow
bg: Уиклоу

en: Width
bg: Ширина

en: Width (%s)
bg: Ширина (%s)

en: Wisconsin
bg: Уисконсин

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
bg: WooCommerce &rsaquo; помощник за настройка

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field.
bg: WooCommerce API. Използвайте потребителския ключ като потребителско име и тайния ключ – за парола

en: WooCommerce Admin icon
bg: Икона на WooCommerce Admin

en: WooCommerce Customer Data
bg: Данни за клиентите в WooCommerce

en: WooCommerce Customer Orders
bg: WooCommerce клиентски поръчки

en: WooCommerce Endpoint
bg: WooCommerce endpoint

en: WooCommerce Extensions
bg: Разширение за WooCommerce

en: WooCommerce Helper
bg: WooCommerce помощник

en: WooCommerce Network Orders
bg: Поръчки от WooCommerce мрежата

en: WooCommerce Recent Reviews
bg: WooCommerce скорошни отзиви

en: WooCommerce Services
bg: WooCommerce услуги

en: WooCommerce Services icon
bg: Икона на WooCommerce Services

en: WooCommerce Status
bg: Състояние на WooCommerce

en: WooCommerce Store Identifier.
bg: WooCommerce Идентификатор на Магазина.

en: WooCommerce Tax
bg: WooCommerce такса

en: WooCommerce action names associated with the webhook.
bg: Имена на действия в WooCommerce, асоциирани с уеб куката.

en: WooCommerce can accept both online and offline payments. <a href="%s" target="_blank">Additional payment methods</a> can be installed later.
bg: WooCommerce може да работи както с електронни плащания, така и с наложен платеж. Можете да инсталирате <a href="%s" target="_blank">допълнителни методи на плащане</a> и по-късно.

en: WooCommerce database update
bg: Обновяване на данните на WooCommerce

en: WooCommerce database update complete. Thank you for updating to the latest version!
bg: Обновяването на данните за WooCommerce приключи. Благодарим ви, че обновихте до последната версия!

en: WooCommerce database update required
bg: Нужно е обновяване на базата данни на WooCommerce

en: WooCommerce database version
bg: Версия на базата от данни на WooCommerce

en: WooCommerce endpoints
bg: Служебни страници в WooCommerce

en: WooCommerce extensions
bg: Разширения за WooCommerce

en: WooCommerce has been updated! To keep things running smoothly, we have to update your database to the newest version.
bg: WooCommerce е обновен! Трябва да обновим и базата данни, за да работят нещата гладко.

en: WooCommerce is updating product data in the background
bg: WooCommerce обновява данните на продуктите във фонов режим

en: WooCommerce is updating the database in the background. The database update process may take a little while, so please be patient.
bg: WooCommerce обновява базата от данни във фонов режим. Този процес може да е по-продължителен – бъдете търпеливи.

en: WooCommerce pages
bg: WooCommerce страници

en: WooCommerce pages.
bg: Страници на WooCommerce.

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
bg: WooCommerce разширението използва този метод на комуникация при проверка за обновления.

en: WooCommerce products (CSV)
bg: WooCommerce продукти (CSV)

en: WooCommerce settings
bg: WooCommerce настройки

en: WooCommerce status
bg: WooCommerce статус

en: WooCommerce support
bg: WooCommerce поддръжка

en: WooCommerce tax rates (CSV)
bg: WooCommerce такси (CSV)

en: WooCommerce transients
bg: WooCommerce транзиенти

en: WooCommerce version
bg: WooCommerce версия

en: WooCommerce version.
bg: Версия на WooCommerce.

en: WooCommerce webhooks that use the Legacy REST API are unsupported
bg: WooCommerce куки, които използват Остарялото REST API не се поддържат

en: WooCommerce.com Usage Tracking Documentation
bg: Документация на проследяването на потреблението на WooCommerce.com

en: WordPress address (URL)
bg: WordPress адрес (URL)

en: WordPress debug mode
bg: Режим за отстраняване на грешки в WordPress

en: WordPress environment
bg: WordPress среда

en: WordPress language.
bg: Език на WordPress.

en: WordPress memory limit
bg: Ограничение на паметта в WordPress

en: WordPress memory limit.
bg: Ограничение на паметта за WordPress.

en: WordPress posts storage (legacy)
bg: WordPress публикации съхранение (наследство)

en: WordPress requirements
bg: Изисквания на WordPress

en: WordPress version
bg: WordPress версия

en: WordPress version.
bg: Версия на WordPress.

en: WordPress.org project
bg: Проектът WordPress.org

en: Write
bg: Писане

en: Write a short welcome message here
bg: Добавяне на кратко съобщение за добре дошли

en: Wyoming
bg: Уайоминг

en: Xaisomboun
bg: Хайсомбоун

en: Xiangkhouang
bg: Шиангхюанг

en: Yala
bg: Яла

en: Yamagata
bg: Ямагата

en: Yamaguchi
bg: Ямагучи

en: Yamanashi
bg: Яманаши

en: Yambol
bg: Ямбол

en: Yards
bg: Ярдове

en: Yasothon
bg: Ясотон

en: Yazd (یزد)
bg: Язд (یزد)

en: Year
bg: Година

en: Year(s)
bg: Година(и)

en: Yemen
bg: Йемен

en: Yemeni rial
bg: Йеменски риал

en: Yes
bg: Да

en: Yes please
bg: Да, моля

en: Yes please!
bg: Да, моля!

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
bg: Цените ще се въвеждат с включени такси

en: Yes, export all custom meta
bg: Да, експортирай всичката мета информация

en: Yobe
bg: Йобе

en: You can add multiple shipping methods within this zone. Only customers within the zone will see them.
bg: Може да добавите няколко метода за доставка в една зона. Само клиенти от тази зона ще ги виждат.

en: You can also:
bg: Можете също:

en: You can manually run queued updates here.
bg: Тук можете ръчно да изпълнявате планираните обновления.

en: You can only have 1 %s in your cart.
bg: Имате само 1 %s в количката.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
bg: Не може да добавите &quot;%s&quot; към количката, защото е изчерпан.

en: You cannot add another "%s" to your cart.
bg: Не можете да добавите друг "%s" към количка си.

en: You cannot add that amount of &quot;%1$s&quot; to the cart because there is not enough stock (%2$s remaining).
bg: Не може да добавите това количество от &quot;%1$s&quot; към количката, защото няма достатъчно налично. Разполагаемата ни наличност е %2$s.

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %1$s in stock and you already have %2$s in your cart.
bg: Не може да добавите това количество към количката &mdash; в наличност имаме %1$s, а вие имате в количката си %2$s.

en: You cannot add the same tax rate twice!
bg: Не можете да добавите една и съща такса два пъти!

en: You do not have permission to access this page
bg: Нямате необходимите права за достъп до тази страница!

en: You do not have permission to assign API Keys to the selected user.
bg: Нямате права да асоциирате ключове за API с избрания потребител.

en: You do not have permission to edit API Keys
bg: Нямате права да редактирате ключовете за API

en: You do not have permission to edit Webhooks
bg: Нямате права да редактирате уеб-куки!

en: You do not have permission to edit this API Key
bg: Нямате права да редактирате този ключ за API

en: You do not have permission to manage log entries.
bg: Нямате необходимите права да управлявате записи в регистрите.

en: You do not have permission to manage log files.
bg: Нямате необходимите права да управлявате регистрационните файлове.

en: You do not have permission to manage logging settings.
bg: Нямате необходимите права да управлявате параметрите за вход.

en: You do not have permission to revoke API Keys
bg: Нямате права да оттегляте ключове за API

en: You do not have permission to revoke this API Key
bg: Нямате права да оттеглите този ключ за API

en: You do not have permission to update Webhooks
bg: Нямате права за обновяване на уеб куки

en: You don&#8217;t have permission to do this.
bg: Нямате права да правите това.

en: You have <strong>%1$s Woo extension subscriptions</strong> expiring soon. <a href="%2$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
bg: Имате <strong>абонамент за %1$s Woo разширение</strong>, който изтича скоро. <a href="%2$s">Включете автоматичното подновяване</a>, за да продължите да получавате обновления и поддръжка.

en: You have <strong>%1$s Woo extension subscriptions</strong> that expired. <a href="%2$s">Renew</a> to continue receiving updates and streamlined support.
bg: Имате <strong>абонамент за %1$s Woo разширение</strong>, който е изтекъл. <a href="%2$s">Подновете го</a>, за да продължите да получавате обновления и поддръжка.

en: You have not set up this type of address yet.
bg: Все още не сте попълнили този адрес.

en: You have received the following WooCommerce log message: | You have received the following WooCommerce log messages:
bg[0]: Получихте следното съобщение от лога на WooCommerce
bg[1]: Получихте следните съобщения от лога на WooCommerce

en: You may also like&hellip;
bg: Също може да ви хареса&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
bg: Може да се интересувате от&hellip;

en: You may need to manually restore the item's stock.
bg: Може да се наложи да добавите наличност от този артикул ръчно.

en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
bg: Трябва да %1$sвлезнете в профила си%2$s, за да публикувате отзив.

en: You must be logged in to checkout.
bg: Трябва да сте влезли в профила си за да поръчате.

en: You must be logged in to download files.
bg: Трябва да влезете в системата за да сваляте файлове.

en: You want your product catalog and images to look great and align with your brand. This guide will give you all the tips you need to get your products looking great in your store.
bg: Искате вашият продуктов каталог и изображения да изглеждат страхотно и да се приведат в съответствие с вашата марка. Това ръководство ще ви даде всички съвети, от които се нуждаете, за да изглеждат продуктите ви страхотно във вашия магазин.

en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
bg: Ще трябва ръчно да възстановите парите за поръчката чрез метода за разплащане, след като използвате това.

en: You're ready to add products to your store.
bg: Вече можете да добавите продукти към магазина.

en: You're ready to start selling!
bg: Готови сте да продавате!

en: Your CSV needs to include columns in a specific order. %1$sClick here to download a sample%2$s.
bg: CSV файлът трябва да съдържа колони в определен ред. %1$sИзтеглете примерен файл оттук%2$s.

en: Your account was created successfully and a password has been sent to your email address.
bg: Профилът ви е създаден успешно и паролата е изпратена на вашия имейл адрес.

en: Your account was created successfully. Your login details have been sent to your email address.
bg: Профилът ви е създаден успешно. Данните за вход са изпратени на вашия имейл адрес.

en: Your cart is currently empty!
bg: Количката ви в момента е празна!

en: Your cart is currently empty.
bg: Вашата количка е празна.

en: Your changed data will be lost if you leave this page without saving.
bg: Направените промени ще бъдат изгубени ако напуснете тази страница без да запазите настройките.

en: Your changes have been saved.
bg: Вашите промени бяха съхранени.

en: Your changes were not saved. Please retry.
bg: Промените не бяха записани. Опитайте отново.

en: Your current password is incorrect.
bg: Текущата Ви парола е невярна.

en: Your customers will see the name of this shipping method during checkout.
bg: Клиентите ви ще виждат името на този метод за доставка при завършване на поръчката.

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, %1$splease refer to this document%2$s to set up your development environment.
bg: Вашата инсталация на WooCommerce е непълна. Ако сте инсталирали WooCommerce от GitHub, %1$s се обърнете към този документ %2$s, за да настроите вашата среда за разработка.

en: Your order
bg: Вашата поръчка

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
bg: Вашата поръчка вече не може да бъде отказана. Свържете се с нас ако имате нужда от съдействие.

en: Your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
bg: За съжаление поръчката Ви не може да бъде обработена поради отказ на банковия/картовия превод. Опитайте да направите поръчката отново.

en: Your order from %s has been partially refunded.
bg: Получихте частично възстановяване на сума по поръчката от %s.

en: Your order from %s has been refunded.
bg: Получихте възстановяване на сумата по поръчката от %s.

en: Your order from {site_title} is on its way!
bg: Вашата поръчка от {site_title} е изпратена!

en: Your order has been cancelled.
bg: Вашата поръчка беше отказана.

en: Your order on %s has been partially refunded. There are more details below for your reference:
bg: Плащането ви за поръчката %s е частично възстановено. Вижте подробностите по-долу за справка:

en: Your order on %s has been refunded. There are more details below for your reference:
bg: Плащането ви за поръчката %s е възстановено. Вижте подробностите по-долу за справка:

en: Your order was cancelled.
bg: Вашата поръчка беше отказана.

en: Your password has been reset successfully.
bg: Вашата парола бе успешно прегенерирана.

en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our %s.
bg: Вашите лични данни ще бъдат използвани за изпълнение на поръчката ви и за други цели, описани в нашите %s

en: Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our %s.
bg: "Вашите лични данни ще бъдат използвани за подобрена ползваемост на този сайт, за да управлявате достъпа до профила си, както и за други цели, описани в нашите Правила за поверителност и \"бисквитки\" %s."

en: Your products are now being imported...
bg: Продуктите ви в момента се импортират...

en: Your rating
bg: Вашата оценка

en: Your review
bg: Вашият отзив

en: Your review is awaiting approval
bg: Вашият коментар очаква одобрение

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
bg: Вашият сървър не разполага с включени fsockopen или cURL - PayPal IPN и други услуги, които работят със сървъри от трети страни, няма да работят. Свържете се с вашия хостинг доставчик.

en: Your server does not have the %s class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
bg: Вашият сървър няма включен клас %s - HTML/Multipart писма, както и някои разширения, няма да работят без DOMDocument.

en: Your server does not have the %s class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
bg: Сървърът няма разрешен клас %s - някои разширения за методи за плащане, използващи SOAP, може да не работят правилно.

en: Your server does not support the %s function - this is required to use the GeoIP database from MaxMind.
bg: Вашият сървър не поддържа функцията %s - тя е задължителна, за да може да се използва базата от данни GeoIP на MaxMind.

en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding. Some fallbacks will be used instead for it.
bg: Сървърът ви не поддържа функциите %s - изискват се за ефективно кодиране на символите. Вместо това ще се използват някои резервни варианти.

en: Your settings have been saved.
bg: Настройките са съхранени.

en: Your site might be on a private network. Jetpack can only connect to public sites. Please make sure your site is visible over the internet, and then try connecting again 🙏.
bg: Сайтът ви може би е в частна или локална мрежа. Jetpack може да се свърже само със сайтове, които са видими публично. Проверете дали вашият сайт е видим през интернет и опитайте да се свържете отново 🙏.

en: Your store does not appear to be using a secure connection. We highly recommend serving your entire website over an HTTPS connection to help keep customer data secure. <a href="%s">Learn more here.</a>
bg: Изглежда, че магазинът ви не използва защитена връзка. Силно препоръчително е целият ви сайт да се зарежда по HTTPS връзка, за да гарантирате сигурността на клиентските данни. <a href="%s">Можете да научите повече оттук.</a>

en: Your store is almost ready! To activate services like %s, just connect with Jetpack.
bg: Вашият магазин е почти готов! За да активирате услуги като %s, просто се свържете с Jetpack.

en: Your store is not using HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Learn more about HTTPS and SSL Certificates</a>.
bg: Магазинът не използва HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Научете повече за HTTPS и SSL сертификатите</a>.

en: Your store might be at risk as you are running old versions of WooCommerce plugins.
bg: Магазинът ви може да е изложен на опасност, тъй като използвате остаряла версия на WooCommerce добавката.

en: Your subscription for <strong>%1$s</strong> expired. <a href="%3$s">%4$s</a> to continue receiving updates and streamlined support.
bg: Вашият абонамент за  <strong>%1$s</strong> е изтекъл. За да продължите да получавате обновления и да имате достъп до поддръжката <a href="%3$s">%4$s</a>.

en: Your subscription for <strong>%1$s</strong> expires on %2$s. <a href="%3$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
bg: Абонамента ви за <strong>%1$s</strong> изтича на %2$s. <a href="%3$s">Активирайте автоматичното подновяване</a>, за да продължите да получавате обновления и да имате достъп до поддръжката.

en: Your subscription has been connected.
bg: Абонамента ви е свързан.

en: Your subscription has been disconnected.
bg: Абонамента ви е изключен.

en: Your theme has a woocommerce.php file, you will not be able to override the woocommerce/archive-product.php custom template since woocommerce.php has priority over archive-product.php. This is intended to prevent display issues.
bg: Вашата тема има woocommerce.php файл, така че няма да можете да предефинирате шаблона woocommerce/archive-product.php, тъй като woocommerce.php е с по-висок приоритет. Това се прави с цел да се предотвратят проблеми с извеждането на продукти.

en: Your {site_title} account has been created!
bg: Профилът ви на {site_title} е създаден.

en: Your {site_title} order #{order_number} has been partially refunded
bg: Вашето плащане по поръчка от {order_date} към {site_title} е частично възстановено

en: Your {site_title} order #{order_number} has been refunded
bg: Вашето плащане по поръчка от {order_date} към {site_title} е възстановено

en: Your {site_title} order has been received!
bg: Вашата поръчка от {site_title} е получена.

en: Your {site_title} order is now complete
bg: Поръчката ви от {site_title} е приключена

en: You’ve received a new order from %s:
bg: Получихте нова поръчка от %s:

en: You’ve received the following order from %s:
bg: Получихте следната поръчка от %s:

en: Yucatán
bg: Юкатан

en: Yukon Territory
bg: Територия Юкон

en: Yumbe
bg: Юмбе

en: Zacapa
bg: Закапа

en: Zacatecas
bg: Сакатекас

en: Zaire
bg: Заир

en: Zala
bg: Зала

en: Zambales
bg: Замбалес

en: Zambia
bg: Замбия

en: Zambian kwacha
bg: Замбийска квача

en: Zamboanga Sibugay
bg: Замбоанга Сибугай

en: Zamboanga del Sur
bg: Замбоанга дел Сур

en: Zamfara
bg: Замфара

en: Zanjan (زنجان)
bg: Занджан (زنجان)

en: Zanzibar North
bg: Северен Занзибар

en: Zanzibar South
bg: Южен Занзибар

en: Zanzibar West
bg: Западен Занзибар

en: Zaragoza
bg: Сарагоса

en: Zero rate
bg: Нулева ставка

en: Zimbabwe
bg: Зимбабве

en: Zip Co - Buy Now, Pay Later
bg: Zip Co - Купи Сега, Плати По-късно

en: Zombo
bg: Зомбо

en: Zone
bg: Зона

en: Zone ID.
bg: Номер на зона.

en: Zone does not exist!
bg: Зоната не съществува!

en: Zone name
bg: Име на зона

en: Zone regions
bg: Региони

en: Zonguldak
bg: Зонгулдак

en: Zoom in/out
bg: Приближи/отдалечи

en: Zug
bg: Цуг

en: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log message | [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log messages
bg[0]: [%1$s] %2$s: %3$s съобщение от лога на WooCommerce
bg[1]: [%1$s] %2$s: %3$s съобщения от лога на WooCommerce

en: [Failed] Orders table could not be created.
bg: [Неуспешно] Таблица с поръчки не можа да бъде създадена.

en: [Order #%1$s] (%2$s)
bg: [Поръчка №%1$s] (%2$s)

en: [Order #%s]
bg: (Поръчка №%s)

en: [Remove]
bg: [Премахване]

en: [{site_title}]: New order #{order_number}
bg: [{site_title}] Нова поръчка ({order_number})

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has been cancelled
bg: [{site_title}]: Поръчка #{order_number} беше отказана

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has failed
bg: [{site_title}]: Поръчка №{order_number} беше неуспешна

en: [{site_title}]: You've got a new order: #{order_number}
bg: [{site_title}]: Имате нова поръчка #{order_number}

en: a group of regions that can be assigned different shipping methods and rates.
bg: група от региони, на които могат да бъдат зададени различни методи за доставка и такси.

en: account erasure request
bg: заявка за изтриване на профил

en: action canceled
bg: действието е отказано

en: action complete
bg: действието приключи

en: action created
bg: действието е създадено

en: action failed: %s
bg: неуспешно действие: %s

en: action ignored
bg: действието е игнорирано

en: action reset
bg: нулиране на действие

en: action started
bg: действието е започнало

en: action_args should not be overwritten when calling wc_get_template.
bg: action_args не трябва да се пренаписват при извикване на wc_get_template.

en: added on %1$s at %2$s
bg: добавена на %1$s в %2$s

en: and
bg: и

en: automated taxes
bg: автоматизирани такси

en: automated taxes and discounted shipping labels
bg: автоматизирани означения за данъци и намалена цена на доставка

en: automated taxes icon
bg: икона за автоматични данъци

en: billing address
bg: адрес на плащане

[ctx: block description]
en: Block that displays the cart button when the Mini-Cart has products.
bg: Блок, който показва бутона за количката, когато в мини количката има продукти.

[ctx: block description]
en: Column containing cart items.
bg: Колона, съдържаща артикулите от количката.

[ctx: block description]
en: Column containing checkout address fields.
bg: Колона, съдържаща полета за адрес при поръчка.

[ctx: block description]
en: Column containing the cart totals.
bg: Колона, съдържаща общите суми в количката.

[ctx: block description]
en: Column containing the checkout totals.
bg: Колона, съдържаща общите суми на поръчката.

[ctx: block description]
en: Container for the current gallery image, navigation buttons, zoom functionality and more.
bg: Контейнер за текущото изображение от галерията, бутони за навигация, функционалност за мащабиране и др.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products from your selected categories.
bg: Показване на решетка с продукти от избраните от вас категории.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products with selected tags.
bg: Показване на мрежа от продукти с избрани етикети.

[ctx: block description]
en: Display a list of filter options.
bg: Показване на списък с опции за филтриране.

[ctx: block description]
en: Display a short description about a product.
bg: Покажи кратко описание за продукта.

[ctx: block description]
en: Display an input field customers can use to select the number of products to add to their cart.
bg: Покажете поле за въвеждане, което клиентите могат да използват, за да изберат броя продукти, които да добавят в кошницата си.

[ctx: block description]
en: Display related products.
bg: Показване на свързани продукти.

[ctx: block description]
en: Display the main product image.
bg: Покажете основното изображение на продукта.

[ctx: block description]
en: Display the price of a product.
bg: Показване цената на продукт.

[ctx: block description]
en: Displays an on-sale badge if the product is on-sale.
bg: Показва значка за разпродажба, ако продуктът е разпродажба.

[ctx: block description]
en: Displays the current category description.
bg: Показва описанието на текущата категория.

[ctx: block description]
en: Displays the current category title and lets permitted users edit it.
bg: Показва заглавието на текущата категория и позволява на оторизираните потребители да го редактират.

[ctx: block description]
en: Displays the description of the selected variation.
bg: Покажи описанието на селектираната вариация

[ctx: block description]
en: Include a coupon code to entice customers to make a purchase.
bg: Добавете код за отстъпка, за да насърчите клиентите да направят покупка.

[ctx: block description]
en: Select between shipping or local pickup.
bg: Изберете между доставка и вземане от място.

[ctx: block description]
en: Shows cart items.
bg: Показва продуктите в количката.

[ctx: block description]
en: Shows the cart discount row.
bg: Показва реда с отстъпка в количката.

[ctx: block description]
en: Shows the cart shipping row.
bg: Показва реда за доставката в количката.

[ctx: block description]
en: Shows the cart subtotal row.
bg: Показва реда с междинната сума на количката.

[ctx: block description]
en: Shows the cart taxes row.
bg: Показа реда с таксите в количката.

[ctx: block description]
en: Shows the heading row.
bg: Показва заглавния ред.

[ctx: block description]
en: Shows the subtotal, fees, discounts, shipping and taxes.
bg: Показва междинната сума, таксите, отстъпките, доставката и данъците.

[ctx: block description]
en: The product list.
bg: Продуктовият списък.

[ctx: block description]
en: The product name.
bg: Име на продукта

[ctx: block description]
en: The product section description.
bg: Секцията с описание на продукта.

[ctx: block description]
en: The product summary.
bg: Кратка информация за продукта

[ctx: block keyword]
en: Handpicked Products
bg: Ръчно подбрани продукти

[ctx: block keyword]
en: My Account
bg: Моят Профил

[ctx: block keyword]
en: Products (Beta)
bg: Продукти (Beta)

[ctx: block keyword]
en: additional information
bg: допълнителна информация

[ctx: block keyword]
en: all products
bg: всички продукти

[ctx: block keyword]
en: by attribute
bg: по атрибут

[ctx: block keyword]
en: by tag
bg: по етикет

[ctx: block keyword]
en: excerpt
bg: откъс

[ctx: block keyword]
en: gallery
bg: галерия

[ctx: block keyword]
en: group
bg: група

[ctx: block keyword]
en: image
bg: изображение

[ctx: block keyword]
en: images
bg: изображения

[ctx: block keyword]
en: inventory
bg: инвентар

[ctx: block keyword]
en: name
bg: име

[ctx: block keyword]
en: password
bg: парола

[ctx: block keyword]
en: price
bg: цена

[ctx: block keyword]
en: products
bg: продукти

[ctx: block keyword]
en: sale
bg: промоция

[ctx: block keyword]
en: schedule
bg: график

[ctx: block keyword]
en: shipping
bg: доставка

[ctx: block keyword]
en: sku
bg: код

[ctx: block keyword]
en: summary
bg: обобщение

[ctx: block keyword]
en: tab
bg: подпрозорец

[ctx: block keyword]
en: tag
bg: етикет

[ctx: block keyword]
en: taxonomy
bg: таксономия

[ctx: block keyword]
en: title
bg: заглавие

[ctx: block keyword]
en: weight
bg: тегло

[ctx: block style label]
en: Fill
bg: Запълване

[ctx: block style label]
en: Outline
bg: Очертание

[ctx: block title]
en: Account Creation
bg: Създаване на профил

[ctx: block title]
en: Actions
bg: Действия

[ctx: block title]
en: Active Filters Controls
bg: Активни контроли на филтри

[ctx: block title]
en: Add to Cart Button
bg: Бутон Добави в Количката

[ctx: block title]
en: Add to Cart with Options
bg: Добави в Количката с Варианти

[ctx: block title]
en: Additional Field List
bg: Списък с Допълнителни Полета

[ctx: block title]
en: Additional Fields
bg: Допълнителни полета

[ctx: block title]
en: Additional Information
bg: Допълнителна информация

[ctx: block title]
en: Additional information
bg: Допълнителна информация

[ctx: block title]
en: All Products
bg: Всички продукти

[ctx: block title]
en: Best Selling Products
bg: Най-продавани продукти

[ctx: block title]
en: Billing Address Section
bg: Раздел с Адрес за Фактура

[ctx: block title]
en: Cart Items
bg: Продукти в количката

[ctx: block title]
en: Cart Totals
bg: Обща сума на количката

[ctx: block title]
en: Checkout
bg: Поръчка

[ctx: block title]
en: Coming Soon
bg: Очаквайте Скоро

[ctx: block title]
en: Coupon Code
bg: Код за отстъпка

[ctx: block title]
en: Coupon Form
bg: Формуляр за купон

[ctx: block title]
en: Customer account
bg: Клиентски профил

[ctx: block title]
en: Delivery
bg: Доставка

[ctx: block title]
en: Discount
bg: Отстъпка

[ctx: block title]
en: Empty Cart
bg: Празна количка

[ctx: block title]
en: Fees
bg: Такса

[ctx: block title]
en: Hand-picked Products
bg: Ръчно подбрани продукти

[ctx: block title]
en: Heading
bg: Заглавие

[ctx: block title]
en: List
bg: Списък

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Proceed to Checkout Button
bg: Бутонът „Продължи към плащане“ в мини количката

[ctx: block title]
en: Newest Products
bg: Най-нови Продукти

[ctx: block title]
en: Next/Previous Buttons
bg: Бутони Предишен/Следващ

[ctx: block title]
en: No results
bg: Нищо не открихме

[ctx: block title]
en: On-Sale Badge
bg: Значка за разпродажба

[ctx: block title]
en: Order Status
bg: Състояние на Поръчката

[ctx: block title]
en: Price Slider
bg: Ценови слайдър

[ctx: block title]
en: Product Average Rating (Beta)
bg: Средна Оценка на Продукта (Beta)

[ctx: block title]
en: Product Category Description
bg: Описание на продуктовата категория

[ctx: block title]
en: Product Details
bg: Данни за Продукт

[ctx: block title]
en: Product Gallery
bg: Продуктова галерия

[ctx: block title]
en: Product Image
bg: Изображение на продукта

[ctx: block title]
en: Product Image Gallery
bg: Галерия с Изображения за Продукта

[ctx: block title]
en: Product Meta
bg: Мета данни на продукта

[ctx: block title]
en: Product Rating
bg: Оценка за Продукта

[ctx: block title]
en: Product Reviews
bg: Отзиви за Продукта

[ctx: block title]
en: Product Summary
bg: Резюме на продукта

[ctx: block title]
en: Product Template
bg: Шаблон за Продукта

[ctx: block title]
en: Product images
bg: Изображения за продукт

[ctx: block title]
en: Product list
bg: Продуктов списък

[ctx: block title]
en: Product name
bg: Име на продукт

[ctx: block title]
en: Product section description
bg: Секция с описание на продукта.

[ctx: block title]
en: Product summary
bg: Кратка информация за продукта

[ctx: block title]
en: Products by Category
bg: Продукти по категория

[ctx: block title]
en: Related Products
bg: Свързани Продукти

[ctx: block title]
en: Reviews by Product
bg: Отзиви на продукти

[ctx: block title]
en: Shipping
bg: Доставка

[ctx: block title]
en: Shipping Address
bg: Адрес за доставка

[ctx: block title]
en: Shipping Address Section
bg: Раздел с Адрес за Доставка

[ctx: block title]
en: Subtotal
bg: Междинна сума

[ctx: block title]
en: Taxes
bg: Такси

[ctx: block title]
en: Taxonomy
bg: Таксономия

[ctx: block title]
en: Thumbnails
bg: Миниатюри

[ctx: block title]
en: Top Rated Products
bg: Най-високо Оценени Продукти

[ctx: block title]
en: Totals
bg: Суми

[ctx: block title]
en: Variation Description (Beta)
bg: Описание на вариацията (Бета)

[ctx: block title]
en: WooCommerce Page
bg: WooCommerce Страница

en: brand
bg: марка

[ctx: breadcrumb]
en: Home
bg: Начало

[ctx: button label of product search block]
en: Search
bg: Търсене

en: by %s
bg: от %s

en: cURL installed but unable to retrieve version.
bg: cURL е инсталиран, но не можа да се извлече версията.

en: cURL version
bg: Версия на cURL

en: cURL version.
bg: Версия на cURL

[ctx: checkout-validation]
en: Billing %s
bg: %s за фактуриране

[ctx: checkout-validation]
en: Shipping %s
bg: %s за доставка

en: cm
bg: см

en: customer orders
bg: поръчки от регистрирани

[ctx: database error]
en: unknown
bg: неизвестен

en: days
bg: дни

[ctx: default-slug]
en: product
bg: продукт

[ctx: default-slug]
en: shop
bg: magazin

en: discounted shipping labels
bg: етикети за доставка с отстъпка

[ctx: district]
en: Belgrade
bg: Белград

[ctx: district]
en: Kosovo-Metohija
bg: Косово-Метохия

[ctx: district]
en: Kosovska Mitrovica
bg: Косовска Митровица

en: e.g. For heavy items requiring higher postage
bg: например За тежки продукти изискващи по-високи разходи за доставка

en: e.g. Free shipping
bg: напр. Безплатна доставка

en: e.g. Heavy
bg: например Тежки

en: e.g. Local pickup
bg: например Вземане от място

en: e.g. heavy-packages
bg: например тежки пакети

en: eCheck ending in %1$s
bg: eCheck, завършващ на %1$s

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
bg: фактуриране

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
bg: доставка

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
bg: Зареждането е неуспешно

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
bg: Зареждане на още резултати&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
bg: Няма съвпадения

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
bg: Изтрийте %qty% символи

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
bg: Изтрийте 1 символ

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
bg: Въведете %qty% или повече символи

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
bg: Въведете 1 или повече символи

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
bg: Търсене&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
bg: Може да изберете само %qty%

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
bg: Може да изберете само 1

en: five star
bg: пет звезди

en: for %s
bg: за %s

en: g
bg: гр

en: guest orders
bg: поръчки от анонимни

en: h
bg: ч

[ctx: hash before order number]
en: #
bg: №

en: in
bg: инч

en: kg
bg: кг

en: lbs
bg: либ.

en: m
bg: м

[ctx: min_price]
en: From:
bg: От:

en: mm
bg: мм

en: new users
bg: нови потребители

[ctx: number of pages]
en: of
bg: от

en: optional
bg: по избор

en: orders | orders
bg[0]: поръчки
bg[1]: поръчки

en: oz
bg: унц.

en: payment setup
bg: конфигурация на плащанията

en: payment setup and automated taxes
bg: настройване на плащания и автоматизирани такси

en: payment setup and discounted shipping labels
bg: означения за настройка на плащания и намалена цена на доставка

en: payment setup, automated taxes and discounted shipping labels
bg: настройване на плащанията, изчисление на цените в реално време и етикети за намаление при доставка

[ctx: placeholder]
en: Buy product
bg: купи продукт

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
bg: От&hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
bg: За&hellip;

[ctx: placeholder for search field]
en: Search products…
bg: Търсене на продукти...

[ctx: post]
en: Failed
bg: Неуспешно

[ctx: post]
en: In-Progress
bg: В процес на изпълнение

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Всички <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Всички <span class="count">(%s)</span>

en: privacy page
bg: страница за поверителност

en: privacy policy
bg: политиката на поверителност

[ctx: product reviews]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Всички <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Всички <span class="count">(%s)</span>

en: required
bg: задължително

[ctx: review]
en: Mark as spam
bg: Отбелязване като спам

en: reviewed by %s
bg: прегледано от %s

en: shipping address
bg: адрес за доставка

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
bg: Поръчка

[ctx: slug]
en: brand
bg: марка

[ctx: slug]
en: product
bg: produkt

[ctx: slug]
en: product-category
bg: produkt-kategoriya

[ctx: slug]
en: product-tag
bg: produkt-etiket

[ctx: slug]
en: uncategorized
bg: некатегоризирани

[ctx: status labels]
en: All
bg: Всички

[ctx: status labels]
en: Past-due
bg: Просрочени

[ctx: submit button]
en: Search
bg: Търсене

en: terms and conditions
bg: правилата и условията

en: unknown
bg: неизвестен

en: verified owner
bg: потвърден клиент

en: via %s
bg: чрез %s

[ctx: with first and last result]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d result | Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
bg[0]: Показване на %1$d&ndash;%2$d от %3$d резултат
bg[1]: Показване на %1$d&ndash;%2$d от %3$d резултата

en: yd
bg: ярд

en: — No Change —
bg: — Без промяна —

en: — No change —
bg: — Без промяна —

en: ⚠ 1 Incompatible plugin detected (%s).
bg: ⚠ „засечена е 1 несъвместима приставка (%s).

en: ⚠ 2 Incompatible plugins detected (%1$s and %2$s).
bg: ⚠ Засечени са 2 несъвместими приставки (%1$s и %2$s).

en: ⚠️ The WooCommerce Legacy REST API has been moved to <a target=”_blank” href="%1$s">a dedicated extension</a>. <b><a target=”_blank” href="%2$s">Learn more about this change</a></b>
bg: ⚠️ Остарялото REST API на WooCommerce е преместено в <a target=”_blank” href="%1$s">отделно разширение</a>. <b><a target=”_blank” href="%2$s">Прочетете повече за тази промяна</a></b>

en: ⚠️ This directory does not appear to be writable.
bg: ⚠️ Липсват права за запис в тази папка.

en: ✅ Ready
bg: ✅ Готово

en: 🎉 Congrats on adding your first product!
bg: 🎉 Поздравления за добавянето на първия ви продукт!
